صفحه 3 از 36 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 351

موضوع: سری جدید برنامه تلویزیونی آسمان شب

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

Arrow سری جدید برنامه تلویزیونی آسمان شب

سابق بر این تاپیکی با نام " برنامه تلویزیونی آسمان شب " در فروم بود ، ولی هرچه گشتم پیدا نشد !

( ظاهرآ در جریان هک ، از دست رفته است )

به همین دلیل برای مطلبی که میخواهم عرض کنم تاپیک جدید ایجاد میکنم .

( اگر مدیران مربوطه ، تاپیک قبلی را یافتند ، این مطالب را با آن ادغام کنند )

طی صحبتی که دوست خوبم جناب آقای احسان مهرجو با بنده داشتند ، ظاهرآ امشب ( 7 / 6 / 90 ) حدود ساعت 24 اولین قسمت از سری جدید برنامه تلویزیونی آسمان شب از شبکه 4 سیما پخش خواهد شد .

ایشان ( آقای مهرجو ) کارشناس این سری از برنامه های آسمان شب هستند .

البته ظاهرآ قرار است این برنامه جمعه شبها پخش شود و فقط این هفته استثنآ امشب پخش می شود .

( شاید به دلیل بررسی رویت پذیری هلال شوال )

موفق باشید

2. Top | #21
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14
    تشکر شده 51 بار در 7 ارسال

متاسفانه بعد از این همه انتظار هیچ تغییر محسوسی در برنامه احساس نشد ، و برنامه از شاخه آماتوری به شاخه آماتوری انتقال یافت ! و فقط تبلیغی برای خرید ماهنامه نجوم ( به مدیر مسئولی دکتر منصوری ) و شاخه آماتوری بود !

و عزیزانی که اینهمه از شیادی در جامعه نجوم نگران هستند بهتره بیان و در رسانه ملی از میلیاردها بودجه برای پروژه ای که قرار بود سال 2009 افتتاح بشه و هنوز جز چند عکس شخصی چیزی ازش مشاهده نشده ، توضیح بدن

3. 4 کاربر مقابل از venus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #22
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19
    تشکر شده 746 بار در 117 ارسال

سلام
    به نظر من خیلی جای کار داشت.برای من هیچ جذابیتی نداشت و مهم تر از همه اینکه باورم نمی شد تو یک برنامه ی نجومی هم اطلاعات علمی غلط داده بشه!!! به نظر من تکرار آسمان شب قبلی رو نشون بدن بهتره.
    (خیلی رک حرف زدم چون به نظرم پس از 10 سال پخش مستمر نباید مشکلاتی در این حد داشت)

5. 3 کاربر مقابل از only orion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #23
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1383
    تشکر شده 22 بار در 4 ارسال

منم ديشب برنامه رو ديدم
    خيلي جذابيت نداشت و كمي خسته كننده بود. مجري تقش زيادي نداشت و بر نامه خيلي يه طرفه بود .منظورم اينه كه اون همه مدت فقط چند نفر بيان يه طرفه حرف بزنن و گفت و گويي نباشه.... خب خسته مي شه بيننده.
    وقتي بعضي وقتا مجري هم در يك گفت و گو حضور داشته باشه كمي سوال بپرسه و بعضي موارد رو كه ممكنه براي بيننده ثقيل باشه رو قابل فهم تر كنه با سوال هاي به جاش و كلا كمي به چالش بكشه بحث رو خوب خيلي بهتره و جذاب تره. البته همه ي اين ها لازمش اينه كه مجري به موضوع تسلط و آگاهي لازم رو داشته باشه. پس اين براي سري جديد برنامه امكان پذير نيست چون مجري فقط حرفايي رو كه رو ورقه هاش نوشته و حفظ كرده مي خونه و در واقع نقشي به اون صورت نداره.
    قرار بود اين طوري باشه سري جديد ساختنشون چي بود. به قول دوستمون تكرار سري قبلي رو پخش كنن بهتره.

7. 2 کاربر مقابل از نياگارا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #24
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

کسی از دوستان احیانا برنامه را ضبط نکرد یا لینکی چیزی وجود ندارد!
    من نتونستم برنامه را ببینم.

من شنیده بودم مجری و کارشناس و تهیه کننده و سایر عوامل برنامه افراد دیگری هستند!!
    الان اونایی که من شنیدم شایعه بود یا برنامه یهو عوض شده یا چی!!؟؟
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

9. 4 کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #25
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    842
    تشکر شده 5,392 بار در 472 ارسال

تو لینک زیر برنامه هست فقط باید از اینترنت اکسپلولر استفاده کنید.

http://www.iransima.ir/FilmDescripti...place=calendar

11. 6 کاربر مقابل از mahdad_haghighi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #26
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    485
    تشکر شده 1,470 بار در 205 ارسال
    همون بهتر که ندیدید چون اگه میدید مثل همه ما حرص میخوردید و میخواستید شاهرگتونو بزنید
    انگار داشتن مسخره مون میکردن البته شاید قسمت های بعد بهتر بشه اما قسمت اولش اصلا خوب نبود
    امضای ایشان
    آبی باش مثل آسمان تا عمری به هوای تو "سر به هوا" باشم

13. 2 کاربر مقابل از mobi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #27
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط venus نمایش پست ها
    متاسفانه بعد از این همه انتظار هیچ تغییر محسوسی در برنامه احساس نشد ، و برنامه از شاخه آماتوری به شاخه آماتوری انتقال یافت ! و فقط تبلیغی برای خرید ماهنامه نجوم ( به مدیر مسئولی دکتر منصوری ) و شاخه آماتوری بود !

و عزیزانی که اینهمه از شیادی در جامعه نجوم نگران هستند بهتره بیان و در رسانه ملی از میلیاردها بودجه برای پروژه ای که قرار بود سال 2009 افتتاح بشه و هنوز جز چند عکس شخصی چیزی ازش مشاهده نشده ، توضیح بدن
    دوست عزیز آرامتر! مگر شاخه آماتوری به نوعی نماینده جامعه نجومی نیست؟ درسته که در این مدت بسیار ضعیف عمل کرده ولی این وظیفه کل جامعه نجومیه که در این باره توضیح بخواهند و شاخه را اصلاح کنند. ولی مگر قرار بود برنامه از کجا به کجا منتقل شود؟ متولی نجوم آماتوری باید شاخه باشد! به نظرم هم در سری قبلی و هم در برنامه اخیر سعی شده تا جای ممکن از کارشناسان مختلف استفاده شود.

قبول دارم که پوشش کار شهرستانها ضعیف بود ولی با صحبتهایی که من با مسئولان سابق این برنامه داشتم، مشکل اصلی نبود بودجه و امکانات برای سفر به شهرستانها برای گزارش تهیه کردن بود. امیدوارم در سری جدید این مشکل برطرف شود و از همه کشور و گروه ها گزارش گرفته شود تا این تصور که برنامه دست افراد خاصی است از بین برود.

در مورد رصدخانه ملی هم مگر شما مدرک دارید که بودجه دریافت شده و خورده شده؟ درسته که اوایل قرار بود سال 2009 افتتاح بشه ولی بودجه اش تا چندین سال تامین نشد. الان تازه چند شاید 2 تا 3 ساله که بودجه تصویب شده و کار هم داره پیش میره. من خودم در جریان پیشرفت هستم. ممکنه به دلیل این که اولین باره چنین پروژه ای داره انجام میشه کند پیش بره ولی من دارم میبینم که دوستان مختلف در دانشگاه دارند کار میکنند. شما هم بهتره بدون مدرک تهمت نزنید. البته سوال کردن و توضیح خواستن از مسئولان برای گزارش پیشرفت لازمه و باید به طور مداوم توضیح بدهند که چه کارهایی در حال انجام است.

15. 10 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #28
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

دوستان من خودم تا به حال در آسمان شب شرکت نکردم، هیچ وقت هم عضو شاخه نبودم و معتقدم هر دو ضعفهایی داشته و دارند ولی بهتره زود احساساتی نشویم و به صورت منطقی اشکالات را توضیح بدهیم و توضیح بخواهیم. به قول آقای امام بگذارید 5 قسمت از برنامه بگذره بعد کاملا قضاوت کنید. فعلا بهتره با ذکر دلایل، ضعفهایی که به نظرتون میرسه را توضیح دهید تا سازندگان برنامه که در این فروم هم حضور دارند، اصلاح کنند.

17. 5 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #29
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

خیلی دوست دارم نیت واقعی (حالا خوب یا بد) این برنامه جدید اسمان شب رو بدونم!
    امضای ایشان
    .

19. Top | #30
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    906
    تشکر شده 3,386 بار در 317 ارسال

سری جدید برنامه تلویزیونی آسمان شب         
    راستش نمی خواستم مطلبی بنویسم چون بیشتر گفتنی ها رو دوستان گفتند.ولی در کل به نظر من می تونه در قسمت های بعد بهتر بشه چون قسمت اول بود باید مطالب بیشتری پشتیبانی داده می شد و شاید به خاطر همین فشرده تر بود و یا به قول دوستان ریتم تندی داشت.ولی نکته ای که به شخصه من را اذیت می کرد نبود یک مهمان ثابت بود که شاید این طوری مشکل مجری هم حل شود!به قول یکی از دوستان این که مجری بیاد وفقط یه سری مطالب رو از رو بخونه زیاد جذابیت نداره و خسته کننده ست.دکور هم زیاد جذاب نبود....البته این موضوع ها کلی هستند وگرنه در مورد تهیه ی گزارش ها هم حرف برای گفتن هست.به هر حال انشا...دفعه ی بعد شاهد برنامه ی بهتری باشیم.با تشکر از اقای امام به خاطر اطلاع رسانی!

20. 4 کاربر مقابل از sara shahabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 36 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)