صفحه 5 از 74 نخستنخست 1234567891555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 740

موضوع: مکانی برای کتاب خوان ها

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Post مکانی برای کتاب خوان ها

با تمام پیشرفت های دنیای مجازی باز هم کتاب بهترین دوست ما به حساب می آید!

دور و بر ما کتاب هایی وجود دارند که هربار می خوانیمشان لذت خاصی به ما دست می دهد و اغلب علاقه خود به کائنات را از آن ها به ارث برده ایم!
    منظورم کتاب های آموزشی مانند نجوم به زبان ساده، نجوم دینامیکی، شناخت ستارگان و ... نیست. منظورم کتاب هایی است که به ظاهر جنبه آموزشی ندارند اما خواندن آنها دنیاهای جدیدی را به روی ما باز می کند. مثل کتاب " تاریخچه تقریبا همه چیز!!" یا " تاریخ پیدایش علم جدید" که هر دوتایشان به نحوی به نجوم مربوط می شوند.
    اینجا محلیست که قرار است شما دوستان این نوع کتاب ها را به ما معرفی کنید تا با هم قرار بگذاریم و ظرف مدت مشخصی به اتفاق یکدیگر شروع به خوانش آن ها کنیم و بعد هم درباره یشان کمی گپ بزنیم!

پس روند این تاپیک به شرح زیر است:

1- بحث درباره انتخاب یک کتاب
    2- تعیین زمان برای خواندن آن کتاب
    3- خواندن کتاب
    4- گپ زدن درباره کتاب! ( همان نقد و رفع اشکال خودمانی)
    5- بازگشت به مورد شماره یک
    .
    .فکر می کنم بهتر است کمی از وبگردی هایمان کم کنیم و همچون گذشته به سراغ کتاب خوانی برویم تا شاید سرانه مطالعه کتاب در کشور را هم افزایش دهیم!

لیست کتاب‌های خوانده شده تا کنون(برای دریافت خلاصه کتاب روی آن کلیک کنید):

1- کمدی‌های کیهانی
    2-
    ناوی که نامرئی شد
    3-
    تاریخچه زمان
    4-
    کیهان در پوست گردو

5- پتک آسمان
    6- صفر
    7- انفجار بزرگ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این تاپیک با تاپیک معرفی کتاب ها و نرم افزارهای نجومی تفاوت دارد. برای معرفی و آشنایی با کتاب های آموزشی نجومی به آن تاپیک سر بزنید.
    ویرایش توسط sara shahabi : 11-17-2014 در ساعت 06:56 PM

2. 124 کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

-sky-, ...!, A.sarajoon, af.skylover, Ahmad, Amin-Mehraji, Amir Ali Sobati, Amirhossein69, amirvedadian, amlakgama, andromeda.s, annahita kazemi, arahimi, aramis, arashgmn, Arta.kh, asal.m, aseman zibast, Asteroid, Astronomer, Astronomy, Astronomy*, Astro_M111, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, barsavosh, BigBang, celestial boy, doostesetareha, Ehsan, elman, estardast, fairytale, fampersi, farimah sh, fatemeh.book, Flare star, Fowad, galaxies, gissoo, golaftab, GR_mahdi, Helix, hermes, Hesaby, Hojjat Zafarkhah, hopefullstar, Hossein Moafi, Immortal star, javadstar76, jozaa, kamyar, m.aryayi, m.m.e.w, mahdad_haghighi, Mahdieh. GH, Mahtabe kavir, Mehri Mohammadi, melika bidabadi, mh.noori, mhbiamand, milad77, Misha mohamady, mobi, mohsen moazen, Mojtaba.M, Mostafa, My style A&F, nakhodaye aseman, narcissus flower, nassershamsaiy, Navid MMM, nazi, neda vardast, Negar Najafi, Night*, parvin, planetstruck, rezash, rojin, roset, SaBa Ho0shmanD, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, sara shahabi, sasan20oo20, Setare KOchOlO, setareh sadeghi, shahrzad.bmq, shazde, skynight, space, stargazer, subaro, Sunrise, Tahereh Ramezani, tahoo, toraj1358, فائزه معتضدیان, محمد فتحی, محمد مهدی محمدی, مسعود فرح بخش, نازنین زهرا, هانیه امیری, کیمیا.م, Viola, violet20, yasiii, yperseusy, zahra H, zahra moayedi, zeinab.pr, آسمون, حسین زارعی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سوسن, سیاره ی ناهید, ستاره بنیادی, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری

3. Top | #41
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1050
    تشکر شده 847 بار در 65 ارسال

سلام دوستان .جسارتا نظر من اينه كه در مورد كتابهاي كمياب و نادر همون طرحي كه space عزيز گفتن پياده كنيم چون اينطوري با تعريفايي كه از كتاب شد خوب خيلي ها علاقه مند به خوندنش شدن اما كتابي نيست......حالا كسي كه اونو داره براي مثال خانوم sunrise وقتي اين كتابو مطالعه كردن يه خلاصه ي كوتاه از مطالب مفيد قرار بدن كه حداقل يه چيزي ازش دستگيرمون بشه!!!!!(sunrise جان البته بي زحمت!)
    اما من چند وقته كه مي خوام وقت بزارم و كتاب ابرفضا رو بخونم، مطلب هاي زيادي با اقتباس از اين كتاب در سايت هاي مختلف گذاشته ميشه....
    به نظرم كه خيلي بايد جالب باشه.به هر حال اينم يه پيشنهاده دوستان.
    امضای ایشان
    یا چنان نمای که هستی،یا چنان باش که می نمایی...
    **بایزید بسطامی**

4. 11 کاربر مقابل از Asteroid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #42
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61

با توجه به دو پست شماره 37 و 39 قرار شد کتاب را اسکن کنیم و به صورت پی دی اف برای دوستان متقاضی بفرستیم.
    نکته:
    1. این فروم متعهد به رعایت قانون کپی رایت است و این کار با اجازه ناشر صورت گرفته است.
    2. تشکر از این پست به منظور شرکت در طرح "کتاب بازها" و درخواست برای دریافت پی دی اف کتاب است.
    3. گفته بودم اگر مشکلی پیش نیاد اولین کتاب را 2 شنبه شروع می کنیم که مشکل پیش اومد
    ان شاالله بعد از اتمام 200 صفحه اسکن کتاب کار را شروع می کنیم.

6. 21 کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #43
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال
    با سلام و تشکر بسیار از دوستان

بنده از هفته پیش تا دیروز پیگیر کتاب بودم که یافت نشد و می خواستم این مطلب را بگم که دیدم گویا دیگر دوستان هم پیدا نکرده اند ،

حال یک عرض : به نظرتون بهتر نیست که کتاب دیگری را برای مطالعه معرفی نمایید و از دوستانی که این کتاب را خوانده اند تقاضا کنیم که خلاصه آن را بیان کنند ؟

( اسکن 200 صفحه کمی مشکل است ؛ لااقل اگر به فکر اسکنر خود نیستید ، به فکر پرینتر ما باشید )

8. 9 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #44
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    906
    تشکر شده 3,386 بار در 317 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti نمایش پست ها
    با سلام و تشکر بسیار از دوستان

بنده از هفته پیش تا دیروز پیگیر کتاب بودم که یافت نشد و می خواستم این مطلب را بگم که دیدم گویا دیگر دوستان هم پیدا نکرده اند ،

حال یک عرض : به نظرتون بهتر نیست که کتاب دیگری را برای مطالعه معرفی نمایید و از دوستانی که این کتاب را خوانده اند تقاضا کنیم که خلاصه آن را بیان کنند ؟

( اسکن 200 صفحه کمی مشکل است ؛ لااقل اگر به فکر اسکنر خود نیستید ، به فکر پرینتر ما باشید )

من الان حس اون موجوداتی رو دارم که در آخر عصر یخبندان باقی مونده بودن

یه مدتی هست که من و محای گرامی دنبال این کتاب کمدی کیهانی هستیم...

البته من واقعا شانسی یه نسخه از این کتاب رو از دارینوش خریدم و البته فکر کنم آخریش بود.

تا اینکه به همراه محا هر چی کتاب فروشی میدونستیم گشتیم و نیافتیم/ محا میگن که برخی بچه ها هم گشتن و نیافتن و البته الان فهمیدم حق دارن!
    با سلام خدمت دوستان.

در ابتدا از این که کتابی که معرفی کردم این قدر باعث تکاپو و زحمت شد عذر خواهی می کنم و البته از تلاش دوستان تقدیر!من اطلاع نداشتم که این قدر کتاب کمیاب هست...

ولی در مجموع باز هم عرض می کنم که کتاب واقعا ارزش خواندن دارد و چون متشکل از چند داستان غیر مرتبط است امکان خلاصه کردن به صورت کلی یک مقدار دشوار هست.ولی اگر می دونید که واقعا شرایط مساعد نیست بنده سعی می کنم خلاصه کنم و در اختیارتون بگذارم

10. 11 کاربر مقابل از sara shahabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #45
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    دوستان خبر خوب !!!

الآن با من از طرف یکی از سایت هایی که برای خرید کتاب کمدیهای کیهانی تقاضا داده بودم تماس گرفتند و گفتند که این کتاب را دارند و می توانند بدهند .

البته من گفتم حدود 15 نفر از دوستانم هم می خواهند و گفتند که فعلا 3 یا 4 تا دارند و اگر تقاضا باشد و باز هم در انبارشان موجود باشد ، می توانند ارسال کنند .

از دوستان اگر کسانی می خواهند لطفا بگویند تا تعداد را بدانیم و به آن ها اطلاع دهم .

موفق باشید

12. 10 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #46
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61

نقل قول نوشته اصلی توسط Moha نمایش پست ها
    پس روند این تاپیک به شرح زیر است:
    1- بحث درباره انتخاب یک کتاب
    2- تعیین زمان برای خواندن آن کتاب
    3- خواندن کتاب
    4- گپ زدن درباره کتاب! ( همان نقد و رفع اشکال خودمانی)
    5- بازگشت به مورد شماره یک

[/]
    به مورد 4 لطفا توجه داشته باشید.

14. 8 کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #47
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    دوستان خبر خوب !!!

الآن با من از طرف یکی از سایت هایی که برای خرید کتاب کمدیهای کیهانی تقاضا داده بودم تماس گرفتند و گفتند که این کتاب را دارند و می توانند بدهند .

البته من گفتم حدود 15 نفر از دوستانم هم می خواهند و گفتند که فعلا 3 یا 4 تا دارند و اگر تقاضا باشد و باز هم در انبارشان موجود باشد ، می توانند ارسال کنند .

از دوستان اگر کسانی می خواهند لطفا بگویند تا تعداد را بدانیم و به آن ها اطلاع دهم .

موفق باشید

از دوستان کسانی که کتاب را می خواهند ، تا امشب اطلاع دهند .

16. 10 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #48
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    سلام دوستان

می توانید با مراجعه به لینک زیر ، برای خرید کتاب ، تقاضا بدهید :

http://www.sanaram.com/%DA%A9%D9%85%...%DB%8C/b/33723

موفق باشید

18. 10 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #49
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909
    تشکر شده 635 بار در 132 ارسال

میتونید کتاب نظریه و مسائل نجوم رو بخرید.
    معادلات نجومی رو بهتون یاد میده و چند تا تمرین راجع به اون به شما میده که شما میتونید حلش کنید.
    امضای ایشان
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    LIVE the way you LOVE ... OR ... LOVE the way you LIVE
    That's The way you feel HAPPY

20. 6 کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #50
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

مکانی برای کتاب خوان ها         
    سلام دوستان

می توانید با مراجعه به لینک زیر ، برای خرید کتاب ، تقاضا بدهید :

http://www.sanaram.com/%DA%A9%D9%85%...%DB%8C/b/33723

موفق باشید
    الان فکر میکنم حدود 20روزی بشه که سفارش دادم اما هنوز نیومده....فکر کنم اسکن بشه بهتر باشه
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

22. 7 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 74 نخستنخست 1234567891555 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)