صفحه 17 از 74 نخستنخست ... 71314151617181920212767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 740

موضوع: مکانی برای کتاب خوان ها

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Post مکانی برای کتاب خوان ها

با تمام پیشرفت های دنیای مجازی باز هم کتاب بهترین دوست ما به حساب می آید!

دور و بر ما کتاب هایی وجود دارند که هربار می خوانیمشان لذت خاصی به ما دست می دهد و اغلب علاقه خود به کائنات را از آن ها به ارث برده ایم!
    منظورم کتاب های آموزشی مانند نجوم به زبان ساده، نجوم دینامیکی، شناخت ستارگان و ... نیست. منظورم کتاب هایی است که به ظاهر جنبه آموزشی ندارند اما خواندن آنها دنیاهای جدیدی را به روی ما باز می کند. مثل کتاب " تاریخچه تقریبا همه چیز!!" یا " تاریخ پیدایش علم جدید" که هر دوتایشان به نحوی به نجوم مربوط می شوند.
    اینجا محلیست که قرار است شما دوستان این نوع کتاب ها را به ما معرفی کنید تا با هم قرار بگذاریم و ظرف مدت مشخصی به اتفاق یکدیگر شروع به خوانش آن ها کنیم و بعد هم درباره یشان کمی گپ بزنیم!

پس روند این تاپیک به شرح زیر است:

1- بحث درباره انتخاب یک کتاب
    2- تعیین زمان برای خواندن آن کتاب
    3- خواندن کتاب
    4- گپ زدن درباره کتاب! ( همان نقد و رفع اشکال خودمانی)
    5- بازگشت به مورد شماره یک
    .
    .فکر می کنم بهتر است کمی از وبگردی هایمان کم کنیم و همچون گذشته به سراغ کتاب خوانی برویم تا شاید سرانه مطالعه کتاب در کشور را هم افزایش دهیم!

لیست کتاب‌های خوانده شده تا کنون(برای دریافت خلاصه کتاب روی آن کلیک کنید):

1- کمدی‌های کیهانی
    2-
    ناوی که نامرئی شد
    3-
    تاریخچه زمان
    4-
    کیهان در پوست گردو

5- پتک آسمان
    6- صفر
    7- انفجار بزرگ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این تاپیک با تاپیک معرفی کتاب ها و نرم افزارهای نجومی تفاوت دارد. برای معرفی و آشنایی با کتاب های آموزشی نجومی به آن تاپیک سر بزنید.
    ویرایش توسط sara shahabi : 11-17-2014 در ساعت 06:56 PM

2. 124 کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

-sky-, ...!, A.sarajoon, af.skylover, Ahmad, Amin-Mehraji, Amir Ali Sobati, Amirhossein69, amirvedadian, amlakgama, andromeda.s, annahita kazemi, arahimi, aramis, arashgmn, Arta.kh, asal.m, aseman zibast, Asteroid, Astronomer, Astronomy, Astronomy*, Astro_M111, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, barsavosh, BigBang, celestial boy, doostesetareha, Ehsan, elman, estardast, fairytale, fampersi, farimah sh, fatemeh.book, Flare star, Fowad, galaxies, gissoo, golaftab, GR_mahdi, Helix, hermes, Hesaby, Hojjat Zafarkhah, hopefullstar, Hossein Moafi, Immortal star, javadstar76, jozaa, kamyar, m.aryayi, m.m.e.w, mahdad_haghighi, Mahdieh. GH, Mahtabe kavir, Mehri Mohammadi, melika bidabadi, mh.noori, mhbiamand, milad77, Misha mohamady, mobi, mohsen moazen, Mojtaba.M, Mostafa, My style A&F, nakhodaye aseman, narcissus flower, nassershamsaiy, Navid MMM, nazi, neda vardast, Negar Najafi, Night*, parvin, planetstruck, rezash, rojin, roset, SaBa Ho0shmanD, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, sara shahabi, sasan20oo20, Setare KOchOlO, setareh sadeghi, shahrzad.bmq, shazde, skynight, space, stargazer, subaro, Sunrise, Tahereh Ramezani, tahoo, toraj1358, فائزه معتضدیان, محمد فتحی, محمد مهدی محمدی, مسعود فرح بخش, نازنین زهرا, هانیه امیری, کیمیا.م, Viola, violet20, yasiii, yperseusy, zahra H, zahra moayedi, zeinab.pr, آسمون, حسین زارعی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سوسن, سیاره ی ناهید, ستاره بنیادی, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری

3. Top | #161
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال

خلاصه کتاب " ناوی که نامرئی شد "

سلام دوستان

در زیر خلاصه ای از کتاب " ناوی که نامرئی شد " ، را نوشتم :

دختری به نام آلیس ، همراه پدربزرگ ریاضی دانش که مشاور اسبق کمیته ی پژوهش های دفاعی نیروی دریایی ایالات متحده ی آمریکا بوده زندگی می کند ؛ آلیس در دوران نوجوانی برای پروژه ی مدرسه اش ، موضوع آزمایش فیلادلفیا و نظریه ی حوزه ی واحد اینشتین را انتخاب کرده بود .

آلیس کم کم به این موضوعات علاقمندتر می شود و خود یک ریاضی دان و هکر حرفه ای می شود که به بانک اطلاعات کامپیوتری نیروی دریایی دست می یابد و مطالعات فراوانی در رابطه با آزمایش فیلادلفیا و نظریه ی حوزه ی واحد ، انجام می دهد .

آزمایش فیلادلفیا ، آزمایشی بود که ناوی را در دریا ، توسط دو کشتی دیگر ، تحت میدان نیروی قوی قرار داده بودند . این کار سبب خم شدن فضا و زمان شده بود که در نظریه ی حوزه ی واحد بیان می شود ، به طوری که ناو همراه همه ی خدمه اش نامرئی شده بود و در فاصله ای دورتر ، عده ای آن را در کنار بندرگاه دیده بودند ، و پس از حدود چهار ساعت ، ناو مجددا ظاهر شده بود . این آزمایش سبب شده بود که خدمه ی ناو از لحاظ روانی دچار آسیب های جدی شوند .

پس از مدتی مأمورین سازمان که متوجه کارهای آلیس شده بودند ، سراغش می آیند و برای بازپرسی او را به سازمان می برند و پس از بازپرسی ، یکی از مأمورین همراه او به خانه اشان می آید و پس از گفتگویی همراه با آلیس و پدربزرگش ، از آلیس می خواهد که برای همکاری به سازمان ملحق شود .

در آخر نیز دلایلی بر صحت و نیز دلایلی مبنی بر رد آزمایش فیلادلفیا ذکر شده است .

4. 8 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #162
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479
    تشکر شده 11,960 بار در 1,080 ارسال

خلاصه اي از مطالب علمي كتاب "ناوي كه نامرئي شد"

نظريه حوزه واحد انيشتين: اين نظريه متشكل از 3 حوزه علمي الكتريسيته، مغناطيس و گرانش است و اين سه با هم ارتباط مستقيم دارند يعني تغيير در يكي باعث تغيير در 2 حوزه ديگر مي شود و تغيير در گرانش، نور و فضا و زمان را تحت تاثير قرار مي دهد و باعث سفر در فضا و زمان مي شود.

طبق گفته آليس:‌گرانش دو نوع است :‌گرانش "الف" و گرانش "ب".
    گرانش "الف" نيروي بين مولكول هاي اجسام مثلا ميز است.
    گرانش "ب" ما را روي زمين نگه مي دارد و زمين را نيز در مدارش به دور خورشيد نگه مي دارد.
    به نظر او راز چگونگي سفرهاي فضايي، نامرئي شدن و سفر در زمان در گرانش "الف" نهفته است.

دانشمندان روي كشتي آهنرباهاي بزرگ با سيم پيچ وصل كرده بودند و نيروي لازم را توسط كابل از ژنراتورهاي برق قوي از دو كشتي ديگر به اين ناوبر منتقل مي كردند.

اين كشتي در يك ميدان قوي نيرو احاطه شده بود. گرانش اين ميدان آنقدر قوي بود كه نور را خم كرد و باعث شد كشتي ناپديد شود و فضا و زمان را خم كرده و در آن واحد، در 2 نقطه قابل رويت باشد.
    دليل مشكلات رواني خدمه كشتي و يا نامرئي شدن لحظه اي خود خدمه، ناشي از گرانش"الف" است كه در واقع نظم مولكول هاي بدن آنها به هم زده شده بود.
    ویرایش توسط هانیه امیری : 04-11-2012 در ساعت 08:03 PM
    امضای ایشان
    وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل می کرد، من به توانایی او ایمان می آوردم

و وقتی حل نمی کرد

می فهمیدم او به توانایی من ایمان دارد...

6. 9 کاربر مقابل از هانیه امیری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #163
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2400
    تشکر شده 6,172 بار در 666 ارسال

با سلام
    کتاب ناوی که نامرئی شد
    به نظر من این کتاب اصلا یه کتاب خوبی نیود و بسیار نقد بهش وارده
    اول که کتاب خودش تکلیفش با خودش معلوم نیود که علمی هستش یا صرفا فقط یک داستان ساده
    دوم فصل اول کتاب نویسنده در بیان صحنه خونه اون دختر نابغه و دستگیریش یه فضا سازی خیلی خوب انجام داده بود و لی بعد به یکباره با ادامه فصل های بعدی این فضا سازی رو نابود کرد
    سوم اینکه اگه نویسنده هدفش از نوشتن این کتاب آشنای مخاطب با نظریه حوزه واحد انشتین بود باید بگم که اصلا موفق نبود چون جز اینکه بارها تکرار کنه که این نظریه میگه: الکتریسیته،گرانش و مغناطیس به هم ربط دارن دیگه چیز دیگه ای نگفت
    چهارم با توجه به حجم خیلی کم ، کتاب پر بود از شخصیت ها و اسم های مختلف که به شخصه من رو گیج میکرد.اصلا وجود نصف این شخصیت ها به نظر من ضرورتی نداشتن
    پنجم یه جا تو پاورقی نوشته شده بود که ستاره sirius همون پروکسیما سنتوری،نزدیکترین ستاره به خورشید هستش که نمیدونم اشتباه از ترجمه بودش یا خود متن اصلا و نوشته اصلی
    ششم اینکه پیشاپیش از اینکه شاید نتونم جواب بدم عذر خواهی میکنم(اینترنتم مدتیه که مشکل داره و من با دایل آپ وصل میشم)
    هفتم با تشکر

8. 11 کاربر مقابل از مسعود فرح بخش عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #164
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود فرح بخش نمایش پست ها
    با سلام
    کتاب ناوی که نامرئی شد
    به نظر من این کتاب اصلا یه کتاب خوبی نیود و بسیار نقد بهش وارده
    اول که کتاب خودش تکلیفش با خودش معلوم نیود که علمی هستش یا صرفا فقط یک داستان ساده
    دوم فصل اول کتاب نویسنده در بیان صحنه خونه اون دختر نابغه و دستگیریش یه فضا سازی خیلی خوب انجام داده بود و لی بعد به یکباره با ادامه فصل های بعدی این فضا سازی رو نابود کرد
    سوم اینکه اگه نویسنده هدفش از نوشتن این کتاب آشنای مخاطب با نظریه حوزه واحد انشتین بود باید بگم که اصلا موفق نبود چون جز اینکه بارها تکرار کنه که این نظریه میگه: الکتریسیته،گرانش و مغناطیس به هم ربط دارن دیگه چیز دیگه ای نگفت
    چهارم با توجه به حجم خیلی کم ، کتاب پر بود از شخصیت ها و اسم های مختلف که به شخصه من رو گیج میکرد.اصلا وجود نصف این شخصیت ها به نظر من ضرورتی نداشتن
    پنجم یه جا تو پاورقی نوشته شده بود که ستاره sirius همون پروکسیما سنتوری،نزدیکترین ستاره به خورشید هستش که نمیدونم اشتباه از ترجمه بودش یا خود متن اصلا و نوشته اصلی
    ششم اینکه پیشاپیش از اینکه شاید نتونم جواب بدم عذر خواهی میکنم(اینترنتم مدتیه که مشکل داره و من با دایل آپ وصل میشم)
    هفتم با تشکر
    من هم با شما موافقم. من تا فصل 10 فكر مي كردم آليس پسره چون طوري نوشته بود كه متوجه نشدم و فصل 11 متوجه شدم دختره. فقط يه بار فصل 1 گفته بود دوشيزه هنريد و تا فصل 10 اشاره اي نكرده.

بله در صفحه 85 در پاورقي به اشتباه آلفاي قنطورس رو شعراي يماني ترجمه كرده.

من تا فصل 12 از مطالب خوشم اومد ولي در انتها كه اما و اگر آورد به كلي ذهنم و مشغول كرد و بالاخره متوجه نشدم اصلا هدف نويسنده از نوشتن اين كتاب چي بود؟ با چه انگيزه اي اين داستان رو نوشته و بعد اونو تحليل كرده و اينكه چرا بايد شخصيت اصلي داستان يعني آليس، شخصيت خيالي باشه و نه شخصيت واقعي؟

به نظر من اين كتاب علمي نبود و بيشتر تخيلي بود.

و دوست دارم نظرات دوستان رو بدونم كه آيا اين واقعه رو باور دارند يا نه؟؟
    ویرایش توسط هانیه امیری : 04-11-2012 در ساعت 10:39 PM
    امضای ایشان

و وقتی حل نمی کرد

10. 6 کاربر مقابل از هانیه امیری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #165
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1574
    تشکر شده 2,674 بار در 300 ارسال

یه خورده طولانی شد
    اگه حوصله دارین بخونین

این داستان برای من جالب بود چون مدتی من رو به فکر کردن درمورد نیرو های هستی واداشت و این که اگه بتونیم یه نظریه کلی و جهان شمول ارائه بدیم ممکنه چه حوادثی رخ بده.
    در یه قسمت کتاب اشاره میشه که الکرو مغناطیس یعنی الکتریسیته و مغناطیس یه حوزه واحد اند یعنی اگر یکی رو اندکی تغییر بدین در دیگری هم تغییر مشاهده خواهید کرد که همون قضیه ی آرمیچر هستش.
    حالا فکر کنید به نظریه ای برسید که کل پدیده های عالم رو در یه جمله کوتاه خلاصه کنه(مثل E=mc^2) هیچ معلوم نیست اندکی دستکاری در نیرو ها چه تاثیر بر باقی نیرو ها ی عالم خواهد داشت.

اگه بخوام نظرمو در مورد واقعی یا خیالی بودن این داستان یا اسناد و مدارک بگم
    به نظر من این ماجرا ترکیبی از واقعیت و خیال است.این ماجرا می تونه اتفاق افتاده باشه ولی نه بصورتی که گفته شد
    همون طور که خوندید در همون سال ها دستگاهی به نام گراویتور اختراع شد.
    اونموقع از تاثیرات خطرناک اشعه x اطلاع کافی نبوده پس بعید نیست سعی در آزمایش گراویتور شده باشه
    اما بعد از اتفاقات ناخوشایند این حادثه با مجموعه ای از اطلاعات درست و غلط ترکیب میشه
    درست مثل داستان یوفو ها هست
    واقعیاتی وجود داره که دولت ها با ساختن چنین داستان هایی و ترکیب اطلاعات درست و غلط پنهان میکنند.

در مورد تعدد تعداد افراد در داستان به نظر من نویسنده نخواسته فقط یه داستان فرح بخش برامون تعریف کنه پس مجبور هست به یک سری اسناد و مدارک اشاره کنه و نام برخی از اشخاصی که در مطرح کردن این موضوع دست داشتند رو ذکر کنه

و در مورد جنسیت آلیس من هم اولین بار گیج شدم
    درکل به نظر من پیوست های داستان از خود داستان مفید تر هستش و برای فکر کردن غذای خوبی به خواننده های علاقه مند به فیزیک ارائه میده

بیشتر دوست دارم یکی از دوستان در مورد حوزه واحد اطلاعات کامل تری در اختیارمون بذاره.
    و نظرتون در مورد دلیل هایی که برای تایید یا عدم تایید این آزمایش در کتاب آورده شده.

در آخرم از همه کسانی که در این جمع خوانی شرکت کردن تشکر میکنم
    موفق باشید
    امضای ایشان

Imagination
    is more important than knowledge

12. 6 کاربر مقابل از space عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #166
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

دوستان گفته ها رو گفتند منم بیشتر با نظر آقای اسپیس موافقم...

و همچنین نقدی که در مورد پانوشت بود کاملا درسته....

به نظرم برای کسی که اولین بار بود این چیزا رو میشنید خوب توضیح داده بود...مثلا خود من یه چیزایی شنیده بودم که با خوندن این کتاب اطلاعاتم بیشتر شد و اشراف بیشتری به موضوع پیدا کردم.
    در کل به نظرم آدم رو به فکر فرو میبرد و همچنین سرگرم کننده بود و مروری بر اطلاعات قبل و مطالب جدید داشت.
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

14. 6 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #167
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16

نظرات من ....

سلام دوستان

ممنونم از همه دوستان بابت نظراتشون ، منتظر بقیه دوستان هم هستیم .....

و اما
    .
    .
    .
    .
    - دوستان چه طور فکر کردین که اسم آلیس ، دخترونه نیست ؟؟!! ببخشید دوستان کارتون آلیس در سرزمین عجایب رو ندیدین ؟؟!!

- به نظر من اینکه از شخصیت خیالی ، به جای شخصیت واقعی استفاده شده ، به این دلیل هست که اصولا بهتره و در اکثر داستان ها ، شخصیت اصلی داستان ، شخصیت واقعی نیست تا مسئولیتی برای شخصی ایجاد نشه .

- در پاورقی صفحه 85 نوشته شده : " ستاره شناسان جهان اسلام ، این جرم ( پروکسیما قنطورس ) را با نام شعرای یمانی می شناسند " ؛ به نظرم ممکنه در ستاره شناسی اسلامی بدین نام بوده باشه .

- نورانی ترین ستاره آسمان هم در صورت فلکی سگ بزرگ قرار دارد و نام آن شعرای یمانی یا ستاره سیریوس می باشد که دارای ریشه یونانی است به معنای تابان ، پس : ( شعرای یمانی = ستاره سیریوس ) ؛ منبع : اینجا ؛ و از طرفی چون به گفته ی مؤلف یا مترجم ، که ستاره شناسان جهان اسلام پروکسیما قنطورس را با نام شعرای یمانی می شناسند ، یعنی : ( شعرای یمانی = پروکسیما قنطورس ) ؛
    و در نهایت با جمع بندی نتایج می توان گفت : (( ستاره سیریوس = پروکسیما قنطورس ))

- به نظر من نویسنده هدفش رو در مقدمه ذکر کرده ، و با بیان سؤالات از جانب ایشان و مطالعه ی خوانندگان ، سعی کرده تا آن ها نیز با موضوع آشنا شوند و در خصوص سؤالات بیشتر فکر کنند و چه بسا فرضا ( احتمالا در کشور خودش یا .... ) شخصی هم مانند شخصیت اول داستان پیدا شود تا دنبال آن را بگیرد و به نتایجی مبنی بر حقیقت یا کذب آن موضوع دست یابد .

16. 6 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #168
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479

در كشور خودمون هم هستن اسم هايي كه هم دخترونه هست و هم پسرونه

نويسنده تا فصل 12 خيلي خوب هدفش رو بيان كرده بود و باعث مي شد كلا همه چيز و تصور كنيم هر چند به قول آقاي فرح بخش مطالب تكراري زياد داشت.

به نظرم 12 فصل خيلي بهتر از مطالب آخر كتاب بود يعني اگر مطالب آخر كتاب نبودند داستان جذابيت خودش رو از دست نميداد.

قبول دارم كه نويسنده با ارائه اين مطالب مي خواست خواننده خودش تصميم بگيره واقعيت هست يا نه، ولي خيلي گيج كننده بود و من شخصا در باور كردن يا نكردن، در دو راهي هستم.
    امضای ایشان

و وقتی حل نمی کرد

18. 6 کاربر مقابل از هانیه امیری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #169
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1574
    تشکر شده 2,674 بار در 300 ارسال

گفت و گوی آلیس و پدربزرگش در ابتدای فصل 3

پرد بزرگ آلیس حوزه واحد رو به زبانی ساده در حد یه بچه 7 ساله توضیح میده
    بد ندیدم اینجا خلاصش رو بیارم:

بابابزرگ-میدونی چطور الکتریسیته بوجود میاد ؟
    ...
    آلیس-کافیه یه آهن ربا رو داخل یه سیم پیچ بچرخونیم تا داخل سیم الکتریسیته تولید بشه
    ...
    ب-کاملا صحیحه پس الکتریسیته و مغناطیس به هم ربط دارند چون اگه در یکی تغییر ایجاد کنی در دیگری هم تغییر ایجاد میشه؛یعنی الکتریسیته و مغناطیس یک حوزه ی واحد اند
    ...
    ب-حوزه واحد از سه تا حوزه علمی تشکیل میشه که سومیش گرانش بود
    ...
    ب-نظر انیشتن این بود که گرانش با الکتریسیته و مغناطیس ارتباط داره یعنی این سه حوزه علم فیزیک در اصل یک حوزه واحد اند.
    ...
    آ-یس یعنی هر تغییری در میدان مغناطیسی در الکتریسیته هم تغییر ایجاد میکنه و این یعنی که گرانش هم حتما دچار تغییر میشه. یعنی نمیشه یکی رو تغییر بدیم و دوتای دیگه تحت تاثیر قرار نگیرند؛پس اگه میشه در نیروی الکتریسیته تغییر ایجاد کرد پس حتما میشه گرانش رو هم کنترل کرد.
    و...

اینجا توضیح داده شد که حوزه ی واحد از نظر انیشتن یکی شدن مغناطیس و الکتریسیته و گرانش هست

حالا اونطور که من میدونم نیرو های طبیعت 4 تا هستند
    گرانش ، الکترومغناطیس ، نیروی هسته ای ضعیف و نیروی هسته ای قوی
    این که اینجا از نیرو های هسته ای چیزی گفته نشده
    شاید به دلیل این بوده باشه که انیشتن اصلا از وجود این نیرو ها خبر نداشته(البته این نظر من هست ! باید از نظر تاریخی بررسی بشه)
    امضای ایشان

Imagination
    is more important than knowledge

20. 6 کاربر مقابل از space عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #170
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16

روزهای پایانی نقد کتاب حاضر !!!!

مکانی برای کتاب خوان ها         
    دوستان امروز 28 / 1 / 91 بود ، تا پایان بررسی و نقد این کتاب تنها 3 روز دیگه وقت هست ، لطفا دوستانی که هرگونه نظر ، انتقاد ، خلاصه و .... دارند ، زودتر بفرمایند ؛ و در ضمن منتظر حضور و نظرات سایر دوستان هم هستیم !!!!

( نمی تونم باور کنم که تنها چند نفری که نظرشونو لطف کردن و گفتن ، کتابو خوندن !!!!!!....... )

22. 5 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 17 از 74 نخستنخست ... 71314151617181920212767 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)