صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 , از مجموع 21

موضوع: جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54
    تشکر شده 8,442 بار در 878 ارسال

جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي

سومين جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي

سازمان فضايي ايران به منظور تشويق به ترويج دانش و فناوري فضايي در حوزه‌ي اينترنت، سومين جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي را برگزار مي‌كند.

بدين منظور از كليه مديران وب‌سايت‌ها و يا وب‌لاگ‌هايي كه محتواي نشريه الكترونيكي آنها شامل مضامين فضايي است دعوت مي‌شود حداكثر تا تاريخ 10 شهريور ماه 1390، جهت ثبت‌نام و شركت در جشنواره مشخصات وب سايت يا وبلاگ(آدرس وبلاگ يا وب سايت، نام مدير، شماره تماس، آدرس پست الكترونيكي) خود را به آدرسpublic@isa.ir ارسال نمايند.

هيأت داوران پس از بررسي و داوري فهرست دريافت شده، نتايج را در 18 مهر ماه1390 همزمان با اختتاميه هفته جهاني فضا به اطلاع عموم خواهد رساند. در ضمن به برگزيدگان جوايز نفيسي نيز اهداء خواهد شد.

منیع : www.isa.ir
    ویرایش توسط mahdad_haghighi : 05-20-2012 در ساعت 06:53 PM

2. 10 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #21
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

والله جناب امام من خودم این داستان رو از 18 مهر تا به امروز 18 آبان دارم دنبال میکنم...

من حتی روز 18 مهر به خود سازمان فضایی هم مراجع کردم ولی کسی از اون خبری نداشت... تا اینکه یه شخصی گفت باید ساختمون مرکزی توی ولیعصر زنگ بزنی...

بعد از تماسی که با اونجا داشتم، مسئول مربوطه به من گفتن که نتایج رو اعلام میکنیم، شما منتظر باشین که روی سایت بره نتایج... و در ادامه افزودن که احتمالا تمدید شده باشه این جشنواره...

و از حدود 22 23 مهر من فکر کنم حدودا 15 باری زنگ زدم به روابط عمومی سازمان فضایی ایران، ولی هنوز مفهوم شماره تماس رو متوجه نشدم، تلفن وسیله ای هست که یک طرف باید تماس بگیره و طرف دیگر هم باید جـــــــــــــــــواب بده... دریغ از یک بار جواب دادن روابط عمومی سازمان تا به امروز...
    ویرایش توسط kh.maroufi : 11-09-2011 در ساعت 11:22 AM
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

4. 6 کاربر مقابل از kh.maroufi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)