صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 113

موضوع: لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

سلام به همه اعضا گرامي و عزيز

اكنون كه در آستانه 1 شهريور ، سالگرد 1 سالگي فروم آوااستار قرار داريم ، شايد بشود به جرآت گفت كه اين فضاي مجازي تبديل به پرمخاطب ترين فضاي مجازي نجومي و شايد يكي از پربيننده ترين فروم هاي تخصصي شده باشد ( اين موضوع را با جرآت بيان ميكنم )

قطعآ هر سيستم ،مجموعه و بنيادي با تفكرات مثبت و روبه پيشرفت شروع به كار ميكند .

اما با گذشت زمان گاهي مشكلات و نقايصي هرچند ريز به مرور موفقيت را نشانه ميگيرد و باعث ميشود تا يك سيستم رو به پيشرفت ، پاي در سراشيبي سقوط نهد

با توجه به اينكه ما قصد داريم تآثير موثري بر جريان نجوم آماتوري در ايران بگذاريم ، و در رفع بعضي از نقايص بكوشيم ، طبيعتآ لازم است اول به فكر رفع نقايص خودمان باشيم

لذا بدينوسيله از همه اعضا ، خوانندگان و علاقمندان دعوت ميكنم تا بي محابا و بدون چون و چرا از ما انتقاد كنند

مطمئنآ انتقادات خوب شماست كه ميتواند در پيشبرد هرچه بهتر كار موثر باشد .

در درجه اول بنده به عنوان مدير سايت پاسخگوي انتقادات شما عزيزان هستم و هركجا كه لازم باشد تغييرات ضروري را ايجاد ميكنم

در درجه بعد هم دوستانم در تيم مديريتي در اين كار به بنده كمك خواهند كرد .

( هرچند كه اين تاپيك بدون هماهنگي با مديران ايجاد شده است )

پس لطفآ اگر اين محيط مجازي را دوست داريد ، لطف كنيد و از ما انتقاد كنيد

اين انتقادات ميتواند در حيطه سياست ها ، روش ها ، برنامه ها و ..... و هر چيز ديگري كه به آوااستار مربوط است باشد

اگر انتقادات دوستان پاسخ معقولي داشت ، ارائه خواهد شد و اگر پاسخي برايش نداشتيم در رفع آن موضوع كوشش ميكنيم .

مطمئن باشيد كه همه انتقادات توسط اعضا تازه وارد نيز( هرچه باشد ) تاييد خواهد شد .

( البته انتقاداتي كه به موضوعات فني يا مشكلات جزئي در فروم مربوط است بهتر است در بخش فني و ارتباط با مديران مطرح شود )

با تشكر
    ویرایش توسط *sh : 08-22-2011 در ساعت 06:20 PM

2. Top | #81
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    137
    تشکر شده 5,538 بار در 611 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amir abbas saedi نمایش پست ها
    سلام به مدیران عزیز

من یه انتقاد دارم چرا وقتی مطلبی رو حذف میکنید کاربر ممکنه از فعال به عادی برگرده من 1 روز بود که فعال شده بودم تا اومدم شروع به فعالیت بیشتر در سایت بکنم من رو با 12 نوشته به کاربر جدید تبدیل کردن اگر هر دفعه بیام کاربر فعال بشم 2 روز نگذشته دوباره به جدید تبدیل بشم .... تو ذوق ادم میخوره دوباره باید از اول شروع کنم یه نفر که فعال میشه بعد میشه ممتاز تو همون سطح نگهش دارید ازش کم نکنید
    سلام برشما...
    اینکه پستی از اعضا حذف میشه, حتما دلیلی داشته .مثل اینکه پست شما مشکل داشته یا نا مناسب ویا ایرادی داشته که باید حذف میشده .نه اینکه از قصد باشه و مرتبه ی کاربری شما زایل بشه.

شاید برای این بوده که شما تلاش بیشتری بفرمایید و بیشتر از این با ما همراه باشید...نه اینکه دلسرد بشید.
    در ثانی همه ی اعضا برای ما محترم هستند چه جدید و چه ممتاز پس خیلی ناراحت عنوان نباشید چون قطعا با تلاش مفید و موثر , تعداد پستهای شما به قدر ی زیاد میشه که حتی اگر حذفی هم صورت بگیره , دیگه عنوانتون تغییر نخواهد کرد...

به امید تلاش وحضور مفیدبیشتر

3. 8 کاربر مقابل از narcissus flower عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #82
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    8566
    تشکر شده 967 بار در 177 ارسال

بازم سلام

اینقدر به اوا احترام و اطمینان دارم و مطمعن هستم که از قصد نبوده .

اما وقتی باز به کاربر جدید تبدیل بشم چون نمیتونم تلاش بیشتری بکنم و پست های بیشتر و خیلی بهتری بذارم دل سرد کننده هست که راهی که رو رفتم دوباره از اول باید شروع کنم پست هی من اکثرا سوال بوده وقتی من سوال میپرسم یعنی دارم بهتر یاد میگیرم و شاید اشخاص دیگه ای هم همین سوالات رو داشته باشند و اگر من هربار که تعداد پست هام زیاد میشه بعدش اینجوری حذف بشه پست های من زیاد تر نخواهد شد.
    اما بهتر بود وقتی ارتقا پیدا میکنیم دوباره باز پس گرفته نشه شاید دوباره تلاش بشه اما اگر همیشه به این شکل باشه ادم دل سرد میشه

5. 8 کاربر مقابل از amir abbas saedi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #83
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

بازم سلام

اما وقتی باز به کاربر جدید تبدیل بشم چون نمیتونم تلاش بیشتری بکنم و پست های بیشتر و خیلی بهتری بذارم دل سرد کننده هست که راهی که رو رفتم دوباره از اول باید شروع کنم پست هی من اکثرا سوال بوده وقتی من سوال میپرسم یعنی دارم بهتر یاد میگیرم و شاید اشخاص دیگه ای هم همین سوالات رو داشته باشند و اگر من هربار که تعداد پست هام زیاد میشه بعدش اینجوری حذف بشه پست های من زیاد تر نخواهد شد.
    اما بهتر بود وقتی ارتقا پیدا میکنیم دوباره باز پس گرفته نشه شاید دوباره تلاش بشه اما اگر همیشه به این شکل باشه ادم دل سرد میشه

سلام به شما
    سایر اعضای آوااستار هم به کاربران خوبی مثل شما احترام میذارن
    در مورد کم شدن پست هاتون بنده اطلاع زیادی ندارم احتمالا به خاطر ادغام پست ها بوده(اگر اینجوری که خودتون میگید سوال بودن). اما در مورد پس گرفته شدن عنوان کاربری باید خدمت شما عرض کنم که خود سایت به صورت اتوماتیک وار رفرش میشه و هر کاربری بالای 30 پست رو فعال و بالای 150عضو رو ممتاز میکنه، احتمالا به خاطر ادغام شدن یا حذف شدن پست های شما سیستم خودش این تغییر رو اعمال کرده.انشالله به زودی فعال خواهید شد
    موفق و موید باشید.
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

7. 11 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #84
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    378
    تشکر شده 492 بار در 56 ارسال

بازم سلام

سلام دوست عزیز
    اتفاقا" امروز در جلسه اعضا بحث این مطب و ایجاد علاقمندی با استفاده از این تاپیک ها و پست ها شد و آقای امام گفتند که ((اگر تاپیکی برای یک موضوعی شکل می گیرد و افرادی در آن تاپیک سوالاتی می پرسند که حتی اگر متناسب با موضوع سایت نباشد آن پست حذف نمی شود و پاسخ داده می شود ولی بعد از یه مدتی که تاپیک به یک نتیجه ای رسید مدیران می آیند تاپیک را از اول بازرسی می کنند و مواردی مثل این ها که از موضوع تاپیک پراکنده است حذف می شود دلیلش هم این است که وقتی افراد جدید یا افرادی که تا حالا آن تاپیک را مطالعه نکرده اند به آن تاپیک می آیند که مطاله کنند،می خواهند که دیگر موضوع پراکندای نباشد که حجم تاپیک برای مطالعه زیاد و خسته کننده باشد )). پس به خاطر این است که پست های شما یک دفعه حذف شده است چون می خواهند به صورت مختصر و مفید اطلاعات یک تاپیک را به دیگران منتقل کنند
    در ضمن جایگاه شما برای ما از کاربر ممتاز هم والا تر است امیدوارم که همیشه این طور پیگیر و فعال باشید دوست آوایی عزیز
    امضای ایشان
    شیشه پنجره را باران شست

از دل من اما چه کسی

نقش تو را خواهد شست

9. 14 کاربر مقابل از Ali Mohamad Nesari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #85
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    8566

سلام!!!!!!!!!!!!!

یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم چطور میشه من یه دفعه از 17 پست به 32 پست و کاربر فعال دوباره انتقال پیدا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #86
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

سلام!!!!!!!!!!!!!

یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم چطور میشه من یه دفعه از 17 پست به 32 پست و کاربر فعال دوباره انتقال پیدا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست گرامی

بعد از ادغام و حذف برخی از پستها، به دلیل کاهش تعداد پستها به کمتر از 30 عدد سیستم به صورت خودکار شما را به کاربر جدید تبدیل کرده بود. بعد از اینکه ما را مطلع کردید به صورت دستی دوباره شما را به کاربر فعال تبدیل کردیم. الان دیگه چه مشکلی هست؟

12. 11 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #87
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429
    تشکر شده 662 بار در 124 ارسال

مهم ترین مشکلی که وارده همین بحث تایید پسته! بر فرض مثال من یه خبر دست اول و مهم رو پیدا کردم ساعت 2 بعد نصفه شب که کسی نمیدونه میخوام بزارم توی سایت بعد مینویه پست شما منتظر تایید مدیریت است حالا اگه تا 24 ساعت دیگه تایید نشد تکلیف ما چیه ؟؟ فکر نکنم همچین سایتی یا هم چین درون ماییه ای اونقدر اسپمر داشته باشه که نیاز به همچین کاری باشه ؟ وقتی هر بخش چند تا مدیر مسولیت پذیر داشته باشه که پست ها رو چک کنن راحت تره تا یه گروه هر پست رو بخونن و تایید کنند من تقریبا یک ساله همچین سیستمی رو تو هیچ سایتی ندیدم.
    همین سیستم باعث پروندن کاربر میشه من خودم یک سال پیش ثبت نام کرده بودم اما چون اجازه ارسال مطلب بهم نمیداد یا تایید نمیشد خسته شدم
    مطمئن باشید این به سایت کمک می کنه

14. کاربر مقابل از sesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

15. Top | #88
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6477
    تشکر شده 541 بار در 69 ارسال

من که خیلی با ۳۰ تا پست مخالفم... واقعاْ فروم باید بصورت آزاد باشه و هرکسی که ثبت نام کرد بتونه راحت بیاد حرفهاشو بزنه یا سوالی داشت بپرسه.
    اینکه من بیام و پست بزارم و صبر کنم تا تایید بشه شاید هم نشه خودش زمان بره.
    من روز اولی که وارد سایت شدم سوال در مورد خرید تلسکوپ داشتم ! وقتی سوال پرسیدم دیدم پستم رو باید
    مدیر تایید کنه تا بعد ... یعنی این خودش یه ۱ روزی زمان میبره ! حالا اگه شانسه طرف خوب باشه همون لحظه مدیر باشه و تایید کنه که چه خوب ! ولی
    اگه بدشانس باشه که باید کلی صبر کنه تا یکی جوابش رو بده ! تازه اگه پستش تایید بشه !!!!!!‌ در کل بهترین فرومی که از نظر مدیریت دیدم اینجا بوده
    امضای ایشان
    : Webb has four main science themes
    The End of the Dark Ages
    First Light and Reionization
    The Assembly of Galaxies
    The Birth of Stars and Protoplanetary Systems
    and Planetary Systems and the Origins of Life
    I wish i could live longer or there was an afterlife that i can withness this outstanding development

16. 4 کاربر مقابل از Fery.JWST عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #89
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sesto نمایش پست ها
    مهم ترین مشکلی که وارده همین بحث تایید پسته! بر فرض مثال من یه خبر دست اول و مهم رو پیدا کردم ساعت 2 بعد نصفه شب که کسی نمیدونه میخوام بزارم توی سایت بعد مینویه پست شما منتظر تایید مدیریت است حالا اگه تا 24 ساعت دیگه تایید نشد تکلیف ما چیه ؟؟ فکر نکنم همچین سایتی یا هم چین درون ماییه ای اونقدر اسپمر داشته باشه که نیاز به همچین کاری باشه ؟ وقتی هر بخش چند تا مدیر مسولیت پذیر داشته باشه که پست ها رو چک کنن راحت تره تا یه گروه هر پست رو بخونن و تایید کنند من تقریبا یک ساله همچین سیستمی رو تو هیچ سایتی ندیدم.
    همین سیستم باعث پروندن کاربر میشه من خودم یک سال پیش ثبت نام کرده بودم اما چون اجازه ارسال مطلب بهم نمیداد یا تایید نمیشد خسته شدم
    مطمئن باشید این به سایت کمک می کنه
    سلام دوست گرامی

ورودتون رو به سایت خوش آمد عرض می کنم

اگر صفحات قبل همین تاپیک را مرور کنید می بینید که بارها این سوال توسط اعضای جدید مطرح شده و بارها هم پاسخ داده شده

فقط چند نکته عرض میکنم که مطمئن باشید شیوه فعلی شیوه درستی است ؛ حتی اگر در هیچ سایتی اجرا نشود

مهمترین دلیل نیاز به تایید پست های کابران جدید :

1- اگر پست ها بدون نیاز به تایید منتشر شوند ، آن وقت هر کس می تواند نام کاربری بسازد و بلافاصله مطلبی ارسال کند . آن وقت اگر مطلب نا مناسب ، غیر اخلاقی

یا توهین آمیزی منتشر شود تکلیف چیست ؟!

( مشابه این موارد قبلا وجود داشته است ! )

2- عده ای از دوستان علاقمند هستند که دوست دارند فعالیت مفید و مثبت کنند ، اما چون با جو و سیستم موجود در فروم آشنا نیستند ، مطالبشان بیشتر حالت اسپم پیدا میکند

و نظم ساختاری فروم را بر هم می زند .

اما این افراد پس از اینکه با فضای فعالیت در فروم آشنا شدند و پس از ارسال 30 پست کاربر فعال شدند ، آنگاه متوجه ضروریات این موضوع می شوند .

با توجه به موارد فوق ، نیاز به تایید مطالب کاربران جدید آنقدر مهم است که یکی از اصول بدون تغییر فروم آوااستار است .

مطمئن باشید بهتر شدن فضای فروم برای همه مدیران و اعضا اهمیت دارد و به خاطر همین هم جلسات همفکری متعددی برگزار کرده ایم .

سیستم فعلی شاید همچنان اشکالاتی داشته باشد ، ولی مواردی از این دست که اشاره می فرمایید ، اتفاقآ جزء نقاط قوت فروم آوااستار است .

شما هم اگر مدتی در فضای فروم حضور داشته باشید ، قطعآ با ما هم عقیده خواهید شد

18. 8 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #90
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    8566

لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد         
    سلام . در مورد صحبت های دوستان بگم من هم تا چند روز پیش همین مشکلات رو داشتم اما خوشبختانه رفع شد .
    برای اینکه تا 30 پست شما فعال میشید من فکر میکنم برای این هست که تا وقتی شما به کاربر فعال تبدیل بشید . داخل اوا گشت میزنید بیشتر با نجوم و نحوه فعالیت در اوا اشنا میشید و در زمانی که به کاربر فعال تبدیل شدید راحت تر به فعالیت خودتون ادامه میدید.

20. 8 کاربر مقابل از amir abbas saedi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)