صفحه 3 از 12 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 113

موضوع: لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

سلام به همه اعضا گرامي و عزيز

اكنون كه در آستانه 1 شهريور ، سالگرد 1 سالگي فروم آوااستار قرار داريم ، شايد بشود به جرآت گفت كه اين فضاي مجازي تبديل به پرمخاطب ترين فضاي مجازي نجومي و شايد يكي از پربيننده ترين فروم هاي تخصصي شده باشد ( اين موضوع را با جرآت بيان ميكنم )

قطعآ هر سيستم ،مجموعه و بنيادي با تفكرات مثبت و روبه پيشرفت شروع به كار ميكند .

اما با گذشت زمان گاهي مشكلات و نقايصي هرچند ريز به مرور موفقيت را نشانه ميگيرد و باعث ميشود تا يك سيستم رو به پيشرفت ، پاي در سراشيبي سقوط نهد

با توجه به اينكه ما قصد داريم تآثير موثري بر جريان نجوم آماتوري در ايران بگذاريم ، و در رفع بعضي از نقايص بكوشيم ، طبيعتآ لازم است اول به فكر رفع نقايص خودمان باشيم

لذا بدينوسيله از همه اعضا ، خوانندگان و علاقمندان دعوت ميكنم تا بي محابا و بدون چون و چرا از ما انتقاد كنند

مطمئنآ انتقادات خوب شماست كه ميتواند در پيشبرد هرچه بهتر كار موثر باشد .

در درجه اول بنده به عنوان مدير سايت پاسخگوي انتقادات شما عزيزان هستم و هركجا كه لازم باشد تغييرات ضروري را ايجاد ميكنم

در درجه بعد هم دوستانم در تيم مديريتي در اين كار به بنده كمك خواهند كرد .

( هرچند كه اين تاپيك بدون هماهنگي با مديران ايجاد شده است )

پس لطفآ اگر اين محيط مجازي را دوست داريد ، لطف كنيد و از ما انتقاد كنيد

اين انتقادات ميتواند در حيطه سياست ها ، روش ها ، برنامه ها و ..... و هر چيز ديگري كه به آوااستار مربوط است باشد

اگر انتقادات دوستان پاسخ معقولي داشت ، ارائه خواهد شد و اگر پاسخي برايش نداشتيم در رفع آن موضوع كوشش ميكنيم .

مطمئن باشيد كه همه انتقادات توسط اعضا تازه وارد نيز( هرچه باشد ) تاييد خواهد شد .

( البته انتقاداتي كه به موضوعات فني يا مشكلات جزئي در فروم مربوط است بهتر است در بخش فني و ارتباط با مديران مطرح شود )

با تشكر
    ویرایش توسط *sh : 08-22-2011 در ساعت 06:20 PM

2. Top | #21
    کاربر ممتاز
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    737
    تشکر شده 3,855 بار در 697 ارسال

يه 4 ماهي هست عضو شدم . و چيزاي جالبي رو ياد گرفتم و فهميدم . اما اجازه ميخوام چيزايي رو كه انتظار داشتم و براورده نشد رو بگم .
    اول اينكه نظر شخصي خودم اينه كه فروم بايد از آن چه هست منسجم تر باشه و منظم تر . يه جور در هم ريختگي كه در ظاهر مشاهده شايد نشه ، من رو تا اندازه اي اذيت ميكنه !!
    يه نكته اي كه شايد خوب به نظر برسه و شايد هم زياد به چشم نياد ، مسئله ي پاسخ گويي به سوالات افراد و شركت در بحث هاست ، كه خوشبختانه بعضي از دوستان بسيار پاسخ گو هستند ( كه اين موضوع هم از مهم ترين دلايل من براي شركت در اين فروم هست) ولي بايد بگويم مواقعي هم هست كه به سوالات دوستان جوابي داده نميشود يا اينكه به طور عام بررسي نميشود. البته ما از اين سايت طلب نداريم !!!! و اين مسئله اي كه مطرح كردم شايد مسئله اي نباشد !!! ولي ميدانم كه افرادي با عقيده خاصي هستند كه با اينكه جواب را خوب ميدانند و حرف هاي زيادي براي گفتن دارند در گفتگو ها شركت نميكنند (كه دليلش هم مطمعنا كمبود وقت نيست ، چون هميشه onlineهستند!! ) . البته توقع من بالاست ولي شايد اگر اين سايت يك سايت بسيار اقتصادي بود اين نظرات من موضوع مهمي بودند . با تشكر از تمام كساني كه اين مكان ديدني و آموزنده را بنيان گذاشتند و ادامه دادند ، مديران و كاربران گرامي.
    امضای ایشان
    مستقبل این مجلس جز قصه ماضی نیست
    تا صبحدم محشر دی خفته به فرداها

3. 10 کاربر مقابل از solh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #22
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1987
    تشکر شده 5 بار در 3 ارسال

من واقعآ براي شما و سايت آوااستار متاسفم كه اصلآ و ابدآ حق نظر دادن براي ديگران قائل نمي شويد و فقط يك ژست قشنگ ميگيرد كه از ما انتقاد كنيد !!!!!!
    بعد نظرات مخالف با خودتان يا دوستانتان را سانسور مي كنيد !
    كدام انتقاد ؟
    ما فكر مي كرديم آوااستار قرار است جايي براي مقابله با مافياي نجوم باشد اما خود شما هم جزئي از اين مافيا هستيد كه با روابط بين دوستانتان تصميم مي گيريد كه بگذاريد چه كسي حرف بزند و چه كسي حرف نزند
    در دنياي مجازي هيچ نامي سند مالكيت ندارد كه كسي بگويد فلان اسم مال من است و ديگران حق استفاده ندارند
    پس الآن بدانيد نام che براي هميشه مال من است و هركس هر كجا از اين نام استفاده كند نبايد اجازه بدهيد
    شما و عده اي از دوستانتان مدت ها است كه اجازه نمي دهيد ديگراني بجز خودتان ديده شوند .
    و اين ادا هايي كه در مي آوريد براي اينكه نشان دهيد خيلي انتقاد پذير هستيد واقعآ خنده دار است

5. Top | #23
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    902
    تشکر شده 5,824 بار در 808 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط che نمایش پست ها
    من واقعآ براي شما و سايت آوااستار متاسفم كه اصلآ و ابدآ حق نظر دادن براي ديگران قائل نمي شويد و فقط يك ژست قشنگ ميگيرد كه از ما انتقاد كنيد !!!!!!
    كدام انتقاد ؟
    ما فكر مي كرديم آوااستار قرار است جايي براي مقابله با مافياي نجوم باشد اما خود شما هم جزئي از اين مافيا هستيد كه با روابط بين دوستانتان تصميم مي گيريد كه بگذاريد چه كسي حرف بزند و چه كسي حرف نزند
    در دنياي مجازي هيچ نامي سند مالكيت ندارد كه كسي بگويد فلان اسم مال من است و ديگران حق استفاده ندارند
    پس الآن بدانيد نام che براي هميشه مال من است و هركس هر كجا از اين نام استفاده كند نبايد اجازه بدهيد
    شما و عده اي از دوستانتان مدت ها است كه اجازه نمي دهيد ديگراني بجز خودتان ديده شوند .
    و اين ادا هايي كه در مي آوريد براي اينكه نشان دهيد خيلي انتقاد پذير هستيد واقعآ خنده دار است
    مطمئنآ پشت اين سايت به ظاهر مفيدتان هم مقاصد تبليغاتي و مافيايي داريد تا اين بار يك مدتي هم شما سر منجم هاي بيچاره كلاه بگذاريد
    آقای به ظاهر محترم ، همین که اجازه دادن که انتقادتون دیده بشه و پست تون رو تایید کردن ، نشونه ای از فراخی سینه ی مدیران سایت هست .

یک بزرگواری مثل آقای امام مدیر این فروم هستند که اگر خودم نمی دیدم شون ، فکر می کردم که می خواد بقول شما ژست بگیره ، ولی خودم از نزدیک دیدم ایشون رو و باهاشون هم حرف زدیم و میدیدم که چقدر با احساس به حرفهای من گوش می دهند .

البته من هم برای شما متاسفم که با انتخاب نام che چگوارای فقید ، این چنین سخنان سخیفی به زبان میارید .

و مطمئنم که این حرفهای شما صرفا و صرفا تخریب آوااستار هست در نگاه کسانی که جدیدا عضو فروم شده اند .

مافیایی که هم می فرمایید که من بعید می دونم وجود داشته باشه ، اگر هم بوده باشه تا اینجا که همیشه به نفع فروم و اعضاش تصمیم گرفته . ( خداوندا ، این مافیا را از ما مگیر )

این حرف شما هم از هر چیزی خنده آور تر است : " مطمئنآ پشت اين سايت به ظاهر مفيدتان هم مقاصد تبليغاتي و مافيايي داريد تا اين بار يك مدتي هم شما سر منجم هاي بيچاره كلاه بگذاريد"

اگر فکر می کنید که خیلی روشن فکر هستید ، یه خورده هم بهش ادب اضافه کنید .
    ویرایش توسط Amin-Mehraji : 11-06-2011 در ساعت 10:46 AM دلیل: به قدری اعصابم خورد بود کلی غلط املایی داشت !

6. 8 کاربر مقابل از Amin-Mehraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #24
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط che نمایش پست ها
    كدام انتقاد ؟
    مطمئنآ پشت اين سايت به ظاهر مفيدتان هم مقاصد تبليغاتي و مافيايي داريد تا اين بار يك مدتي هم شما سر منجم هاي بيچاره كلاه بگذاريد
    سلام che جان !

من قصد دارم جواب شما را با صداقت كامل بدهم . انشاا... كه اگر براي دريافت پاسخ ، سوال كرده باشيد ، پاسختان را خواهيد گرفت .

اولآ خدا شاهد است ( + 17 مدير گرامي فروم كه از شهر هاي مختلف هستند ) كه تا به امروز حتي 1 پست كه در مخالفت يا نقد آوا باشد حذف نكرده ايم و تنها در يك مورد به جاي الفاظ نامناسب در متن يكي از افراد ( ........ ) گذاشتيم و منتشر كرديم . ( خودتان هم شاهديد كه حتي يك "واو " از همين پست شما سانسور نشده )

اما ....

وقتي كسي مي آيد اينجا و در مورد شخص حقيقي غايب ، نقد هم كه نه ! بد گويي مي كند ، اگر اجازه انتشار بدهيم بايد به ما اعتراض كنيد !

در مورد اخير هم چون فكر مي كرديم كه طرفين بحث هر دو حضور دارند و پاسخگو هستند ، سكوت كرديم و به محض آنكه دانستيم يكي از طرفين شخص واقعي نيست ، كل بحث را حذف كرديم .

در باقي متنتان كمي دلخوري همراه با عصبانيت ديده مي شود كه واقعآ بنده دليل آنرا نمي دانم . حد اقل من يادم نمي آيد كه باعث ديده نشدن كسي يا تضييع حقي شده باشم .

( اگر هم بوده ، لطفآ با مصداق بفرماييد كه رد دين كنم )

در مورد مقاصد اين سايت و فروم ، صد البته كه بدون داشتن شرايط مالي مناسب امكان انجام بسياري از فعاليت ها سلب مي شود . اما حداقل استفاده از مطالب سايت و فروم كه براي اعضا رايگان است و چشم داشت مالي وجود ندارد .

اما در مورد مافيا هم باور كنيد منظورتان را نمي فهمم . البته جامعه ما هم ميل دارد اصولآ هر موفقيت جزئي را هم حاصل يك مافياي پيچيده بداند !

اين مافيا هم از وقتي يادم هست به خيلي ها نسبت داده شد ، ظاهرآ حالا نوبت ما شده !! ( نور به قبر دُن كُرلئونه ببارد واقعآ !!! )

فكر ميكنم اگر در اين مورد كمي شفاف تر باشيد و با مصداق صحبت كنيد بهتر مي توانيم سوء تفاهمات را رفع كنيم .

دوست عزيز ؛

اميدوارم مطمئن باشيد كه چيزي براي پنهان كردن وجود ندارد ...
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

8. Top | #25
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

با سلام و خسته نباشید فراوان
    فکر می کنم آوا استار به عنوان یک انجمن نجوم مجازی (که در این امر بسیار موفق پیش رفته ) این هدف رو داشته که تازه های علم نجوم و کشفیات اون رو برای اعضاش مطرح کنه ! اگر همچین هدفی به این شکل نبوده بفرمایید
    اما احساس می کنم که فعالیت زیادی در این خصوص نمیشه و ما بجز اخبار بعضی وقایع رصدی مثل خسوف و کسوف و مقارنه و ... اخبار زیادی از دنیای اطراف نمیشنویم . به طور مثال می گم که چند روزی بود که اخبار اعلام کرد که سیاره ای مشابه زمین کشف شده با فاصله 600 سال نوری اما بعد از چند روز یکی از اعضای محترم این خبر رو به نقل از جای دیگری قرار دادن و سوال اینجاست که اگر ایشون نمیگفتن کس دیگری اطلاع رسانی می کرد؟ بهتر نیست که اخبار روز دنیا به قلم خودمون مطرح و دربارشون بحث و گفتگو بشه ؟
    به عنوان یک عضو خیلی خوشحال می شم اگر انجمنی که براش وقت می زارم و واقعا دوستش دارم این اطلاعات رو بهم بده .
    ممنون
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

9. 5 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #26
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط karimisss نمایش پست ها
    فکر می کنم آوا استار به عنوان یک انجمن نجوم مجازی (که در این امر بسیار موفق پیش رفته ) این هدف رو داشته که تازه های علم نجوم و کشفیات اون رو برای اعضاش مطرح کنه !

اگر همچین هدفی به این شکل نبوده بفرمایید
    .
    .
    .
    ممنون خانم karimisss

بله .... اتفاقآ بايد عرض كنم هرگز چنين هدفي به اين شكل نبوده و نيست !!!

چه كسي گفته كه قرار بوده آوااستار تازه هاي علم نجوم رو براي اعضاش مطرح كنه ؟؟؟

هدف از يك انجمن مجازي فقط و فقط ايجاد شرايط مناسب براي تبادل اطلاعات اعضا با يكديگر است .

اگر قرار باشد يك انجمن در هر زمينه اي فعال باشد ، حتمآ لازم است كه آن فعاليت به فرهنگ عمومي آن جامعه تبديل شود .

اصلآ قرار نيست كه گردانندگان چنين انجمن هايي ( حتي مديران تالار ها ) مطالبي را براي اعضا مطرح كنند و اعضا هم صرفآ به مصرف اطلاعات بپردازند .

چرا كه اگر روزي ، كسي هم بخواهد چنين فرومي ايجاد كند ؛ هيچ راهي جز شكست نخواهد داشت .

تنها راه پيشرفت و ماندگاري اين است كه ذائقه و سليقه اعضا ( نه فقط اعضاي اينجا ، بلكه اعضاي هر جامعه اي ) آنقدر رشد كند تا به جاي مباحث كم اهميت درباره موارد مهم تر ( مثلآ همين اخبار روز دنيا ) بحث كنند .

تازه به نظر من ، فروم آوااستار به نسبت بسياري از فروم هاي تخصصي در اين زمينه موفق تر بوده است .

اما با شما موافقم كه در فرومي كه به طور ميانگين ، روزانه 42 مطلب ارسال مي شود ، گاهي وقت ها بعضي از موارد مهم و بحث هاي روز نا ديده گرفته مي شود .

شايد اگر اين فروم را نمونه كوچك تري از كل جامعه نجوم ايران بدانيم (كه با توجه به پراكندگي آماري اعضا ، نمونه اي بسيار نزديك به كل است ) آن وقت اين ايراد به كل جامعه نجوم ما وارد باشد كه چرا پيگير مسائل مهم علمي و به روز نيستيم .

فكر ميكنم در چنين مواردي تنها راه حل منطقي براي اصلاح چنين جامعه اي اين است كه هركس اول براي اصلاح خودش اقدام كند .

موفق و پيروز باشيد

11. 12 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #27
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط karimisss نمایش پست ها
    .... به طور مثال می گم که چند روزی بود که اخبار اعلام کرد که سیاره ای مشابه زمین کشف شده با فاصله 600 سال نوری اما بعد از چند روز یکی از اعضای محترم این خبر رو به نقل از جای دیگری قرار دادن و سوال اینجاست که اگر ایشون نمیگفتن کس دیگری اطلاع رسانی می کرد؟ بهتر نیست که اخبار روز دنیا به قلم خودمون مطرح و دربارشون بحث و گفتگو بشه ؟
    به عنوان یک عضو خیلی خوشحال می شم اگر انجمنی که براش وقت می زارم و واقعا دوستش دارم این اطلاعات رو بهم بده .
    ممنون
    خانم karimisss عزیز؛

رویه آوا در این کلوپ آزادی بیان اعضا در حیطه قوانین مشخص فروم هست و هر کدوم از اعضا میتونن به مباحث مورد علاقه اشون بپردازن...

مثلا در همین بخش اخبار ما دوستانی رو داریم که خبرهای نجومی روز رو از سایت های انگلیسی زیان ترجمه میکنن و قرار میدن! و اتفاقا به نظر من فعالیت در این زمینه قابل قبول بوده
    کما اینکه ما بخش اخبار رو در خود سایت آوا هم داریم اینجا : http://avastarco.com/?M=NEWS&MC=SHOW...=262&cntid=405 و اتفاقا بخشی هست که مکررا آپدیت میشه!

در هر حال من فکر میکنم این خود ما اعضا هستیم که میتونیم مباحث مورد علاقه مون رو بالا بیاریم و تاپیک هایی رو که فکر میکنیم جای کار دارن به روز کنیم و در این زمینه نباید منتظر فعالیت شخص دیگه ای باشیم

همیشه موفق و آوایی باشید

13. 7 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #28
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

ممنونم ازتون آقای امام که هدف فروم رو برای من روشن تر کردین و البته باید بگم که منظور من اصلا یک طرفه بودن ارسال اطلاعات از مدیران به اعضا نبوده . منظور بنده برنامه ای بود که تمام اعضا در اون مشارکت داشته باشن . شاید ذائقه ما به این حد رسیده باشه ! شایدم شما که تجربه بیشتری دارید این مسئله رو بهتر متوجه شید .

خانم sunrise عزیز
    با حرفتون موافقم اما فکر نمیکنم ما منتظر کار شخص دیگری باشیم و منتظر نیرویه محرکه ای برای این موضوع هستیم .
    این مسئله که در خود سایت اخبار آپدیت می شه خیلی خوبه اما فکر می کنم اکثر اعضا هر دفعه وارد فروم میشن و سایت رو نمیبین .

موفق باشین
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

15. 6 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #29
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

با سلام

زیاد اهل انتقاد نیستم ولی یک موضوع چند وقته که در فروم برام خیلی مشهوده و خواستم اینجا عنوان کنم که یه انتقادی هم کرده باشم.

اول اینکه از همه مدیران که برای ارتقا کمی و کیفی فروم تلاش میکنند ممنونم و تنها کاری که در حال حاضر برای قدر دانی میتونم انجام بدم تشکر از زحمات این دوستان است.

به دلیل اینکه خیلی وقته عضو آواستار هستم تقریبا همه مدیران سابق و جدید رو تا حد زیادی میشناسم و با فعالیتهاشون آشنائی دارم.

لیکن تا حدودی فکر میکنم که بعضی مدیران فعالیتشون خیلی کمه و بعضی دیگر از این دوستان خیلی خوب و مناسب فعالیت میکنند که برای همه مشهوده و نیازی نیست که من نامی از کسی ببرم.

شاید هم به خاطر مشغله و یا تحصیل نمیتونند زیاد به فروم تشریف بیارن که حداقل میتونند چند وقتی این کار رو به دیگر مدیران قدیمی و دوستان فعال جدید محول کنند.

شاید هم این دسته از مدیران بتونن به نحوی فعالیت کنند که به ظاهر کمبودی احساس نشه و خلا دیگر دوستان پر مشغله تر رو پر کنند.

ولی فکر کنم بشه از دوستان فعال تر فروم یا از مدیران اسبق که با فعالیتهاشون تا حدودی آشنا هستیم در این زمینه کمک بگیریم.

البته خدائی نکرده کسی از من دلخور نشه و واقعا قصدم ناراحتی هیچ یک از دوستان نبوده و نیست.و این رو هم میدونم که آقای امام خودشون رصدگر توانائی هستند و فعالیت دوستان نیز از چشم تیز بینشون دور نمیمونه.

به هر حال انتقادی بود که عرض شد.باز هم از همه مدیران عزیز به خاطر فعالیتهاشون تشکر میکنم.
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

17. 15 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #30
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد         
    ممنونم جناب rezash

حقيقتش طبق قانوني كه در فروم داريم ، مديران در ابتداي هر فصل تعيين مي شوند تا هم مديران محترمي كه به هر دليل ( مشغله درسي ، كاري و ... ) فرصت چنداني ندارند ، امور شخصي شان خداي نكرده با مشكل روبرو نشود و هم اينكه بتوانيم از توانايي ساير اعضاي كوشا نيز استفاده كنيم .

براي فصل زمستان هم اوضاع بر همين روال خواهد بود .

منتها بخشي از رايزني ها براي برخي از مديران جديد باقي مانده است كه انشاا... اگر فرصت بنده نيز اجازه بدهد ، در هفته آينده مديران كوشا و فعال فصل زمستان معرفي مي گردند .

از دقت نظر جنابعالي صميمانه سپاسگزارم

19. 15 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 12 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)