نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به کاربر برگزیده مرداد ماه رای بدهید ( رای مخفی است)

رأی دهندگان
156. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آسمون

34 21.79%
  • پیمان اکبرنیا

24 15.38%
  • karimisss

7 4.49%
  • mahdad_haghighi

12 7.69%
  • Negar Najafi

12 7.69%
  • only orion

9 5.77%
  • rezash

23 14.74%
  • Rezatamehri

18 11.54%
  • rock-iml

10 6.41%
  • sara shahabi

7 4.49%
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: انتخاب كاربر برگزيده

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

انتخاب كاربر برگزيده

انتخاب كاربر برگزيده

با سلام به همه اعضا گرامي

چندي پيش در جلسه اي با برخي از مديران ، نگراني هايي از بابت افزايش مطالب غير علمي در فروم مطرح شد و راهكار هاي افزايش مطالب با بار علمي مناسب نيز بررسي شد .

با نظر اكثر مديران ، بنا شد سياست هاي تشويقي در جهت افزايش فعاليت هاي علمي اتخاذ گردد .

به همين منظور مقرر شد تا از اين پس در هر دوره " كاربر برگزيده " از بين افرادي كه بيشترين فعاليت هاي علمي را داشته اند انتخاب شود .

مكانيزم انتخاب كاربر برگزيده هم به اين صورت است كه ليستي از فعال ترين افراد در يك فصل گذشته توسط مديران پيشنهاد مي شود( حد اكثر 10 نفر ) ، بعد ليست افراد پيشنهادي براي كاربران به نظر سنجي گذاشته مي شود تا خود كاربران با راي مخفي كاربر برگزيده را انتخاب كنند .

توجه داشته باشيد كه ملاك انتخاب اوليه داشتن بيشترين فعاليت مثبت علمي است و الزامآ ارتباطي با تعداد پست هاي زياد ندارد !

آوااستار به منظور قدرداني از تلاش هاي علمي ، به كاربران برگزيده بسته هاي تشويقي را ارائه مينمايد كه متعاقبآ اعلام خواهد شد و عنوان " كاربر برگزيده " زير نام كاربري فرد منتخب درج خواهد شد .

همچنين برگزيدگان هر دوره در اولويت پيوستن به جمع مديران فروم قرار خواهند گرفت و سعي ميكنيم كه از پتانسيل اين افراد به نحو شايسته اي در مديريت فروم استفاده نماييم .

نظر سنجي انتخاب كاربر برگزيده انجام خواهد شد و براي شروع در ابتداي شهريور ماه ، نظر سنجي " كاربر برگزيده امرداد " برگزار خواهد شد .

ضمنآ اولويت هاي فعاليت علمي در هر فصل در بخش ميز كار تالار ها اعلام خواهد شد .

( به طور مثال فعاليت در پروژه دانشنامه نجومي در اولويت قرار دارد )

اميدواريم با اجراي چنين طرح هايي فضاي فعاليت در فروم را به سمت فعاليت هاي مثبت علم گرا سوق بدهيم .

لطفآ اگر پيشنهادي جهت اجراي هرچه بهتر اين طرح داريد ، در ادامه مطرح نماييد .

موفق باشيد

ویرایش توسط Sunrise : 11-03-2011 در ساعت 12:25 PM

2. Top | #11
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

با سلام خدمت تمام دوستان عزیزم
    خواهش میکنم شلوغ نکنید من متعلق به همه شما هستم

ممنون از لطف همه
    اول جا داره از تمام مدیران محترم فروم که ارتقا سطح علمی فروم به همت اونا میسر شده تشکر کنم ، مخصوصا از مدیر دوست داشتنی فروم آقای امام
    بعدش هم اینو بگم که من خودم رو بدون هیچ تعارفی لایق این عنوان نمیدونم بلکه دوستان شایسته تری در بین عزیزان بودن مخصوصا استاد بزرگوارم آقای شعبانی (rezash) اگر بحث فعالیت علمی در میان باشد ایشون شایسته تر از من هستند و همچنین دوستان عزیز دیگه.
    باز هم از لطف تمام دوستای هم آوای خودم تشکر میکنم و امیدوارم بتونم خدمت کوچیکی به آوا استار و آوا استاری ها بکنم.

کوچیک همه شما
    آسمون
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

3. 16 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #12
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

سلام به همه کاربران عزیز

همون طور که در پست اول توضیح داده شده و دوستانی که از تابستون عضو فروم هستند به یاد دارن؛

قرار شده که طی نظرسنجی بین مدیران و سپس بین کاربران، یکی از اعضای فروم در هر دوره که به لحاظ فعالیت علمی پویا تر بوده، انتخاب بشه و در دوره قبل خانم آسمون برگزیده شدن و هدایاشون رو هم دریافت کردن

ولی بعد از اون قرار شد انتخاب ها به صورت فصلی باشه تا فرصتی برابر -به لحاظ فعالیت- برای همه اعضا پیش بیاد...

به همین دلیل هم پست قبلی ویرایش شد و کلمه "ماه" حذف شد

حالا که در نیمه فصل جاری قرار داریم و اعضای جدید بسیاری به ما پیوستند خواستیم که این اتفاق خوب رو یاد آوری کنیم

تاپیک های میز کاری و تاپیک دانشنامه و سایر مباحث و تاپیک های علمی فروم رو میتونید با کمک سرچ گوگل فروم پیدا کنید یا از مدیران بپرسید

پویا و برگزیده باشید

5. 13 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #13
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

انتخاب كاربر برگزيده پاييز 90

انتخاب كاربر برگزيده پاييز

با عرض سلام حضور اعضاي گرامي

طبق وعده اي كه داديم ، قرار است در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آراي خود اعضا انتخاب نماييم .

براي اين منظور از مدتي قبل رايزني هايي با مديران گرامي انجام شد تا در نهايت ليست 10 نفره براي فصل پاييز مشخص شد .

لذا از شما اعضا گرامي خواهشمنديم با بررسي مجموع فعاليت نامزدهاي معرفي شده ، به شخصي كه فكر ميكنيد بهترين عملكرد علمي را طي فصل پاييز داشته است ، راي بدهيد .

( ترتيب اسامي بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط مي تواند 1 بار و به 1 كاربر راي بدهد - ضمنآ راي كاربران مخفي خواهد بود )

لازم به ذكر است كه بحث و بررسي هاي زيادي انجام شد و قطعآ تعداد بيشتري از اعضا گرامي شايسته حضور در ليست پيشنهادي بودند .

اما به خاطر محدوديت هاي موجود ، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام راي گيري مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضاي شايسته پوزش مي خواهم و اميدوارم در دوره هاي آينده به جمع نامزد هاي كاربر برگزيده فصل بپيوندند .

همچنين لازم به ذكر است كه دوستاني كه به تازگي در جمع مديران حضور داشته اند نيز هرچند بدون ترديد جزء فعال ترين اعضا بودند ولي فعلآ در نظر سنجي اين فصل درنظر گرفته نشدند ( مثل آقاي Ehsan و Moha و ... )

دليل اين امر هم ايجاد فضاي رقابت بين ساير اعضا است .

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضاي گرامي كه براي حفظ و افزايش روند علمي فروم تلاش مي كنند ، تشكر و قدر داني بنمايم .

با آرزوي موفقيت براي كليه اعضاي فروم و كل جامعه نجوم ايران
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

7. Top | #14
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    422
    تشکر شده 338 بار در 56 ارسال

ببخشيد مي خواستم بپرسم ملاك انتخاب اين نفرات چيه ؟

چون من اسم يكي دو تا از اين اعضا رو تا حالا زياد در پست ها نديدم ...

8. 7 کاربر مقابل از MOON عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #15
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط MOON نمایش پست ها
    ببخشيد مي خواستم بپرسم ملاك انتخاب اين نفرات چيه ؟

چون من اسم يكي دو تا از اين اعضا رو تا حالا زياد در پست ها نديدم ...
    سلام دوست گرامي

همانطور كه قبلآ هم عرض كردم ملاك اصلي براي انتخاب اين دوستان فعاليت علمي و مطالب پربار ( و نه الزامآ پست هاي زياد) است .

البته واقعآ قبول دارم كه دوستان ديگري هم بودند كه نامشان مي توانست در اين فهرست قرار بگيرد ، اما متآسفانه امكان برگزاري نظر سنجي با تعداد بيش از 10 گزينه نداريم و اين 10 نفر برآيند نظرات مديران تالار ها هستند .

ضمن اينكه ممكن است بعضي از اين دوستان فقط در يك زمينه خاص در فروم قعاليت كنند ( مثلآ عكاسي يا المپياد ) و ممكن است آن مباحث چندان مورد علاقه شما نباشد و به آن دسته تاپيك ها سرنزده باشيد و لذا با برخي از اين دوستان آشنايي نداشته باشيد .

اما در مجموع سعي كرده ايم اعضايي كه بهترين مطالب علمي را ارسال مي كنند در اولويت قرار دهيم .

انشاا... ساير عزيزان نيز در دوره هاي بعد در جمع افراد انتخابي خواهند بود .

موفق باشيد
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

10. 18 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #16
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

من این نکته را فراموش کردم

این نظر سنجی تا پایان پاییز ( شب یلدا ) اعتبار خواهد داشت و در پایان روز 30 آذر کاربر برگزیده با توجه به بیشترین آرا انتخاب خواهد شد .

12. 10 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #17
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1465
    تشکر شده 1,178 بار در 114 ارسال

سلام خدمت جناب آقای امام ، دیگر دوستان مسئول و فعال در آوااستار.
    می خواستم تشکر کنم از این که بنده رو لایق دونستین در این لیست قرار بدین... ( که اون هم به خاطر حروف الفبا در اول لیست هستم ) اما واقعا فکر میکنم دوستان پرتلاش تر (و مخصوصا علمی تر) از بنده وجود داشتند که در لیست قرار بگیرند و اگر بی ادبی به انتخاب شما نبود، حتما خواهش میکردم که بنده رو معاف بفرمایین. دلیل اصلیش هم که عرض کردم، بنده اطلاعات کافی برای شرکت در بحث های تخصصی و علمی رو نداشتم و برای همین هم بیشتر در مسائل اجتماعی و مربوط به جامعه نجومی و یا در بازتاب برخی فعالیت ها حضور داشتم.
    این انتخاب ، بنده رو بیشتر از اونکه خوشحال کنه؛ شرمنده از فعالیت کمم در این مدت کرد.
    اما باز هم ممنون و سپاس گزارم
    ویرایش توسط Emad Tabatabai : 12-17-2011 در ساعت 01:28 PM
    امضای ایشان
    رئیس خانه نجوم تبریز | عضو هیات موسس انجمن نجوم آیاز | www.AyazAstro.com

14. 20 کاربر مقابل از Emad Tabatabai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #18
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

پس از 2 هفته رقابت سالم و دوستانه مشخص شد :

جناب آقای

kh.maroufi

از سوی کاربران به عنوان

کاربر برگزیده پاییز

انتخاب شدند

ضمن عرض تبریک به ایشان ، امیدواریم همواره موفق و پیروز باشند .

همچنین امیدواریم که در آینده نزدیک بتوانیم از توانایی های ایشان بیشتر استفاده کنیم .

لازم است از کلیه اعضایی که در نظر سنجی شرکت کردند و همچنین سایر نامزد ها تشکر کنم .

قطعآ این رقابت فقط بهانه ای است برای ایجاد هیجان و فعالیت بیشتر در بین اعضا ، وگرنه نفس رقابت در فضای علمی هدف نیست .

امیدوارم سایر اعضا نیز با تلاش های موثر و علمی خود ،در نظر سنجی زمستان برگزیده شوند .

16. Top | #19
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

با سلام به همگی دوستان عزیز آوایی...

من از انتخاب دوستان سپاس گذارم. به من لطف داشتند و من رو انتخاب کردند در صورتی که تمام 9 نفر از من با تجربه تر و با سابقه تر بودن و من در حضورشون بی ادبی کردم و میدونم که کاربران برگزیده آوا استارا یک نفر و دو نفر و 10 نفر نیستن بلکه، تمامی 2512 کاربری هستند ( تا همین لحظه ) که به پویایی هرچه بیشتر این فروم فرهیخته کمک میکنند و ما رو از علم و تجربیاتشون آگاه و بهره مند می سازند

جا داره از آقای امام و یکایک مدیران عزیز هم ، یه تشکر ویژه بکنم که این فرصت رو به بنده دادند. در صورتی که خیلی های دیگه میتونستند در این لیست حضور داشته باشند.

با تشکر.
    خشایار معروفی.
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

17. Top | #20
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

انتخاب کاربر برگزیده زمستان 90

انتخاب كاربر برگزيده         
    با عرض سلام حضور اعضاي گرامي

طبق روال مرسوم آوااستار ، در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آراي خود اعضا انتخاب می نماييم .

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی نظرات ،ليست 10 نفره براي فصل زمستان مشخص شد .

لذا از شما اعضا گرامي خواهشمنديم با بررسي مجموع فعاليت نامزدهاي معرفي شده ، به شخصي كه فكر ميكنيد بهترين عملكرد علمي را طي فصل زمستان

داشته است ، راي بدهيد .

( ترتيب اسامي بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط مي تواند 1 بار و به 1 كاربر راي بدهد - ضمنآ راي كاربران مخفي خواهد بود )

البته قطعآ تعداد بيشتري از اعضا گرامي شايسته حضور در ليست پيشنهادي بودند .

اما به خاطر محدوديت هاي موجود ، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام راي گيري مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضاي شايسته پوزش مي خواهم و

اميدوارم در دوره هاي آينده به جمع نامزد هاي كاربر برگزيده فصل بپيوندند .

شایان ذکر است که در این دوره هم نام مدیران سابق در لیست نامزد ها لحاظ نشده است که اين تصمیم به منظور ايجاد فضاي رقابت بين ساير اعضا

اتخاذ شده است .

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضاي گرامي كه براي حفظ و افزايش روند علمي فروم تلاش مي كنند ، تشكر و قدر داني بنمايم .

با آرزوي موفقيت براي كليه اعضاي فروم و كل جامعه نجوم ايران

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)