صفحه 13 از 30 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 299

موضوع: چیزهای یک منجم

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Wink چیزهای یک منجم

چیزهای زیادی هستند که نباید باشند.
    چیزهای زیادی هم هستند که باید باشند.
    چیزهای زیادی نیز هستند که چه باشند و چه نباشند فرقی ندارند.
    در اینجا می خواهم به بعضی از این چیزها که خیلی جالب هستند و برای خودم سوال هستند بپردازم.

پیش از نوشتن مطلب در این تاپیک، لطفا به لینک زیر مراجعه کرده و آن را مطالعه کنید:

2. Top | #121
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4
    تشکر شده 6,435 بار در 852 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط moha نمایش پست ها
    چیز بیست و یکم

این خبر به نقل از وب سایت سازمان فضایی ایران را بخوانید:

«در اين برنامه (جنگ فضا) که از ساعت 9 صبح آغاز و به دليل استقبال بسيار زياد مردم با دو نوبت تمديد زمان برنامه تا ساعت 23 ادامه داشت، کارشناسان سازمان با حضور در غرفه هاي مربوطه به ارائه توضيحات در مورد هفته جهاني فضا و هدف از برگزاري آن پرداختند. غرفه هاي داير شده عبارت بودند از ، غرفه توزيع محصولات فرهنگي شامل 13 جلد كتاب و 11 نسخه سي دي آموزشي ، غرفه ساخت موشكهاي كاغذي، غرفه ساخت راكت آبي، كارگاه نقاشي، كارگاه سفال ، كارگاه ساخت ماكت و غرفه گريم كودكان.

همچنين اجراي برنامه عروسكي زنده براي كودكان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر، سخنراني علمي ، برگزاري مسابقه موشكهاي كاغذي، مسابقه نقاشي با موضوع فضايي، مسابقه ساخت سفال و مسابقه پرتاب راكتهاي آبي از ديگر برنامه هاي اجرا شده در اين روز بود. به نفرات برتر هداياي ارزنده اي اهداء شد.»
    خب خواندید!؟

در همین راستا پیشنهاد می شود به مناسبت هفته جهانی فضا سازمان فضایی ایران برنامه های زیر را اجرا کند:
    کلاس های مونجوقدوزی آرم ناسا جهت آشنایی با سازمان فضایی ناسا، کلاس آموزش کوزه گری عصر خواجه نصیر جهت آشنایی با ابزارآلات نجومی باستان، پرتاب دارت که نمونه ساده شده پرتاب موشک است و در درک مفهوم پیشرانش و غیره کمک می کند، آموزش حرکات موزون برای آشنایی با شرایط بی وزنی و ...
    این کار یکم کم لطفی است دیگه!
    زمانی که کاری برای بچه ها نمی کنن، می گیم که به فکر آینده نیستن و برای بچه های کاری نمی کنن اما زمانی که کار می کنند اینطوری برخورد می کنیم
    البته این طنز خیلی قشنگی بود و مها کلاً کارش درسته اما از این هم نباید صرف نظر کرد که ناسا برای بچه ها خاله بازی هم می کنه که از همون اول مهره های خودش رو پرورش بده
    ولی در هر حال سازمان فضایی هر جوری که حساب کنیم خیلی خیلی ضعیف کار می کنه (حداقل توی تبلیغات)
    امضای ایشان
    مشاهده مقالات:
    فن بیان
    روش تدریس
    هوش هیجانی

bahrampoor.com/

3. 3 کاربر مقابل از پیام بهرام پور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #122
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

طبیعتا و ذاتا سازمان فضایی مثله بقیه موسسه های دولتی نجومی با مشکل بودجه مواجه هستن! غیر از این مشکل من مشکله دیگه از این موسسات نشنیدم!

5. 2 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #123
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    323
    تشکر شده 38 بار در 6 ارسال

به همه دوستان آوا استاری مخصوصا دوست خوبم محاق سلام عرض میکنم.
    این تاپیک رو دیدم خیلی خوشم اومد، البته چون خودم تو بحث انتقاد ید طولایی دارم گفتم ماهم یه انتقادی دوستانه بکنیم! :D
    با توجه به اینکه به آوا استار ارادت خاصی دارم یه انتقاد از اوا استار داشتم!
    پائین این سایت نوشته: Design By AVAServer.Com
    یعنی طراحی شده توسط آوا استار (شرکت اوا استار)
    این در حالیه که نرم افزار این سایت "vBulletin" هست و توسط شرکت "Jelsoft" طراحی و ساخته شده!
    قالب این سایت هم که یه قالب رایگان هست و قالب پیش فرض این نرم افزار هست!
    حالا چیو طراحی کرده آوا استار؟
    چند جواب میتونیم به این سوال بدیم!
    شرکت "Jelsoft" همون آوا استار هست ولی با نام و مشخصاتی دیگه!
    نرم افزار "vBulletin" طراحی شده توسط آوا استار هست ولی امتیازش رو به شرکت "Jelsoft" فروختن!
    قالب پیش فرض "vBulletin" رو آوا استار طراحی کرده؟
    البته میدونم این مطلب زیاد ربطی به نجوم نداره، ولی برای یه سایت خوبی همچون آوا استار این موضوع میتونه خیلی بد باشه و اعتبار سایت رو خدشه دار کنه.
    در کل اینکه ما اوا استار رو خیلی قبول داریم...

7. 4 کاربر مقابل از Mamal92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #124
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamal92 نمایش پست ها
    این تاپیک رو دیدم خیلی خوشم اومد، البته چون خودم تو بحث انتقاد ید طولایی دارم گفتم ماهم یه انتقادی دوستانه بکنیم! :D
    این در حالیه که نرم افزار این سایت "vBulletin" هست و توسط شرکت "Jelsoft" طراحی و ساخته شده!
    نرم افزار "vBulletin" طراحی شده توسط آوا استار هست ولی امتیازش رو به شرکت "Jelsoft" فروختن!
    البته میدونم این مطلب زیاد ربطی به نجوم نداره، ولی برای یه سایت خوبی همچون آوا استار این موضوع میتونه خیلی بد باشه و اعتبار سایت رو خدشه دار کنه.
    اوه اوه ... صاحابش اومد!!
    دوستان لطفا به احترام ممل 92 کبیر قیام کنند
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

9. 2 کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #125
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

دوست گرامی جناب mamal29 سلام

ممنون از مطلبی که مطرح کردید .

خدمت شما باید عرض کنم , ما شرکتی به نام آوااستار نداریم !!

"آوا استار " در حقیقت زیر مجموعه ای از مجموعه شرکت های آوا گروپ است .

( آوا گروپ شامل : آواکیش , فرا آوا , آوا بیز ( قبرس ) , آوا لجستیک ( روسیه ) , IFC Markets و Ava Server است که این آخری یک شرکت تخصصی در زمینه وب , هاستینگ و ... است )

آوا استار در حقیقت یکی از زیر مجموعه های آوا گروپ است که برای تداوم آن از هزینه های تبلیغاتی آواگروپ در آن هزینه میشود .

همچنین شرکت های زیر مجموعه آواگروپ هرکدام به فراخور نوع فعالیت , به پیشبرد آوا استار کمک میکنند .

این سایت و کلیه سایت های آوااستار توسط آوا سرور پشتیبانی میگردد .

البته این درست است که نرم افزار اصلی این سایت همان VB است ( نام VB هم در ذیل سایت درج شده است )

اما کلیه خدمات فارسی سازی , پشتیبانی و ... توسط آوا سرور انجام میشود و به همین دلیل نام Ava Server در ذیل سایت درج شده است .

امیدوارم با این توضیح رفع ابهام شده باشد .

همچنین آوا گروپ به عنوان شرکت مادر , آمادگی خود را برای کمک رسانی به کلیه گروه ها و برنامه های نجومی اعلام می دارد .

موفق باشید

11. 5 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #126
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    323

سلام
    با تشکر از مدیریت سایت بابت توضیحاتشون.
    چند نکته رو توضیح دادن ولی بازم چند نکته میمونه!

اما کلیه خدمات فارسی سازی , پشتیبانی و ... توسط آوا سرور انجام میشود و به همین دلیل نام Ava Server در ذیل سایت درج شده است .
    برای فارسی سازی از عبارت:
    Persian Translation by (site name)
    استفاده میشه!

برای طراحی قالب سایت از عبارت:
    Theme by (site name)
    یا
    Design By (site name)
    استفاده میشه!

برای پشتیبانی (سرور) سایت از عبارت:
    Host by (site name)
    استفاده میشه!

استفاده از عبارت Design By رو در هیچ سایت معتبری نخواهید دید مگر اینکه سایت رو از اساس طراحی کرده باشن، یعنی از یه نرم افزار ساخته شده استفاده نمیکنن و با زبان های برنامه نویسی خودشون سایت میسازن که تیم طراح از عبارت Design By استفاده میکنه.
    با توجه به اینکه فارسی سازی و نصب هک و پشتیبانی توسط "آوا سرور" انجام میشه، پائین سایت باید اینگونه نوشته بشه:
    Supported by AVAServer.Com

البته چند ایراد دیگه در سایت هست که به اختصار میگم:
    1. ادیتور سایت به صورت پیش فرض روی ادیتور PHP تنظیم شده، یعنی به عبارت ساده تر به صورت کد نویسی باید مطلب توش نوشت، در صورتی که یکی از شهرت های نرم افزار ویبولتین به ادیتور فوق پیشرفته ش هست که هیچ سایتی اینو نداره.
    البته به صورت دستی با فشار دادن کاربر میتونه ادیتور رو به حالت پیشرفته تنظیم کنه، ولی بهتر اینه به صورت پیش فرض روی این ادیتور تنظیم بشه. (البته این موضوع سلیقه ای هست ولی تمام سایت های معتبر و حتی سایت مرجع پیشنهاد میکنه از ادیتور پیشرفته استفاده بشه)

2. نکته جالبی که تو بعضی سایت ها دیدم این نکته بود که با مثال میگم:
    به این دو آدرس دقت کنین:
    http://forum.avastarco.com
    http://forum.avastarco.com/forum
    ادرس اول پرتال فروم هست و آدرس دوم صفحه اصلی فروم آوا استار است.
    چند ایراد اینجا وجود داره!
    این ادرس
    باید به صورت
    http://forum.avastarco.com/index
    باشه، چون ادرس اول خودش بیانگر این هست که این لینک، لینک فروم آوا استار است، و ادرس دوم معنیش اینطوریه، فروم، فروم اوا استار!
    یعنی دوتا فروم تو هم!!!
    به علت اینکه ادرس صفحه اصلی فروم برای سیستم ویبولتین در اولویت است، ادرس اصلی فروم یعنی:
    را برای صفحه اصلی فروم قرار میدن و برای صفحه پرتال ادرس هایی ان چنین قرار میدن:
    http://forum.avastarco.com/cms
    یا
    http://forum.avastarco.com/portal
    قرار میدن.
    چون الان لینک مطالب سایت به این صورت هست:
    http://forum.avastarco.com/forum/example.php
    در صورتی که باید به صورت
    http://forum.avastarco.com/example.php
    باشه!

3. نکته دیگه که خیلی مهم است و فراموش شده ورژن نرم افزار سایت است!
    نرم افزار فعلی سایت Version 3.8.1 است که این در حالی است که آخرین نسخه ارائه شده از سری ورژن های 3.8، ورژن Version 3.8.6 است و علاوه بر این سری ورژن های 4 هم توسط شرکت جل سافت ارائه شده که آخرین ورژن اون Version 4.0.7 است!
    علت اینکه ورژن نرم افزاری خیلی مهمه، این است که خود شرکت سازنده ویبولتین "جل سافت" بارها و بارها بر اپدیت های نرم افزاری سیستمش تاکید کرده چون هرچی ورژن بالاتر میره از نظر امنیتی باگ ها رفع شده و مشکلات نرم افزاری رفع میشه.
    اگر سایت به ورژن بالاتر "3.8.6" آپدیت نشه، در آینده شاهد مشکلات بدی خواهیم بود و احتمال هک شدن و یا اختلال در سایت باید باشیم.
    نکته قابل تامل این است که ورژن 3.8.1 خیلی خیلی قدیمی که چند سال پیش ارائه شده، و چرا تا الان آپدیت نشده برای من جای تعجب داشت، البته با توجه به سابقه فروم به نظر نمیرسه این سایت عمری 4-5 ساله داشته و از زمانی که این سایت راه اندازی شده ورژن نرم افزاری ویبولتین 3.8.5 بوده و چرا ورژن 3.8.1 برای سایت نصب شده خیلی دیگه تعجب انگیز بود برام!

4. با توجه به اینکه آوا استار یه سایت شناخته شده است، بهتره یه قالب اختصاصی براش طراحی بشه و یا یه قالب بهتری از قالب پیش فرض نرم افزار ویبولتین براش نصب بشه، چون وقتی کاربر وارد چنین سایت پر آوازه ای میشه انتظار داره یه سایتی در خور آوا استار ببینه.

5. نکته آخر، حاشیه ای ترین و جالب ترین نکته است که قبلا در این مورد با آقای امام یه صحبت کوتاهی داشتیم، البته من قانع نشدم هنوز!
    چرا آرم اوا استار از، ارم "انرژی استار" کپی شده؟!

البته چون این آرم برای شرکت مطبوع ثبت شده نمیشه ازش استفاده کرد و حتی نمیشه شبیهش رو ساخت!
    چون این لوگوها حق کپی رایت داره!
    البته یه نکته دیگه هم هست که زیاد مهم نیست ولی دیگه بقیه رو گفتم اینم میگم، تا جایی که من اطلاع دارم آوا استار اسم یه نشریه خارجی بوده!
    اینم آرمش هست:

البته در پایان بازم تاکید تمام انتقادات من جهت بهتر شدن سایت است، چون خودم شخصا به اوا استار و مهندس امام، ارادت خاصی دارم و هدف از نوشتن این مطالب نقدی دوستانه است.

13. 3 کاربر مقابل از Mamal92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #127
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61

سلام
    با تشکر از مدیریت سایت بابت توضیحاتشون.
    چند نکته رو توضیح دادن ولی بازم چند نکته میمونه!

برای فارسی سازی از عبارت:
    Persian Translation by (site name)
    استفاده میشه!

برای طراحی قالب سایت از عبارت:
    Theme by (site name)
    یا
    Design By (site name)
    استفاده میشه!

برای پشتیبانی (سرور) سایت از عبارت:
    Host by (site name)
    استفاده میشه!

استفاده از عبارت Design By رو در هیچ سایت معتبری نخواهید دید مگر اینکه سایت رو از اساس طراحی کرده باشن، یعنی از یه نرم افزار ساخته شده استفاده نمیکنن و با زبان های برنامه نویسی خودشون سایت میسازن که تیم طراح از عبارت Design By استفاده میکنه.
    با توجه به اینکه فارسی سازی و نصب هک و پشتیبانی توسط "آوا سرور" انجام میشه، پائین سایت باید اینگونه نوشته بشه:
    Supported by AVAServer.Com

البته چند ایراد دیگه در سایت هست که به اختصار میگم:
    1. ادیتور سایت به صورت پیش فرض روی ادیتور PHP تنظیم شده، یعنی به عبارت ساده تر به صورت کد نویسی باید مطلب توش نوشت، در صورتی که یکی از شهرت های نرم افزار ویبولتین به ادیتور فوق پیشرفته ش هست که هیچ سایتی اینو نداره.
    البته به صورت دستی با فشار دادن کاربر میتونه ادیتور رو به حالت پیشرفته تنظیم کنه، ولی بهتر اینه به صورت پیش فرض روی این ادیتور تنظیم بشه. (البته این موضوع سلیقه ای هست ولی تمام سایت های معتبر و حتی سایت مرجع پیشنهاد میکنه از ادیتور پیشرفته استفاده بشه)

2. نکته جالبی که تو بعضی سایت ها دیدم این نکته بود که با مثال میگم:
    به این دو آدرس دقت کنین:
    ادرس اول پرتال فروم هست و آدرس دوم صفحه اصلی فروم آوا استار است.
    چند ایراد اینجا وجود داره!
    این ادرس
    باید به صورت
    http://forum.avastarco.com/index
    باشه، چون ادرس اول خودش بیانگر این هست که این لینک، لینک فروم آوا استار است، و ادرس دوم معنیش اینطوریه، فروم، فروم اوا استار!
    یعنی دوتا فروم تو هم!!!
    به علت اینکه ادرس صفحه اصلی فروم برای سیستم ویبولتین در اولویت است، ادرس اصلی فروم یعنی:
    را برای صفحه اصلی فروم قرار میدن و برای صفحه پرتال ادرس هایی ان چنین قرار میدن:
    http://forum.avastarco.com/cms
    یا
    http://forum.avastarco.com/portal
    قرار میدن.
    چون الان لینک مطالب سایت به این صورت هست:
    http://forum.avastarco.com/forum/example.php
    در صورتی که باید به صورت
    http://forum.avastarco.com/example.php
    باشه!

3. نکته دیگه که خیلی مهم است و فراموش شده ورژن نرم افزار سایت است!
    نرم افزار فعلی سایت Version 3.8.1 است که این در حالی است که آخرین نسخه ارائه شده از سری ورژن های 3.8، ورژن Version 3.8.6 است و علاوه بر این سری ورژن های 4 هم توسط شرکت جل سافت ارائه شده که آخرین ورژن اون Version 4.0.7 است!
    علت اینکه ورژن نرم افزاری خیلی مهمه، این است که خود شرکت سازنده ویبولتین "جل سافت" بارها و بارها بر اپدیت های نرم افزاری سیستمش تاکید کرده چون هرچی ورژن بالاتر میره از نظر امنیتی باگ ها رفع شده و مشکلات نرم افزاری رفع میشه.
    اگر سایت به ورژن بالاتر "3.8.6" آپدیت نشه، در آینده شاهد مشکلات بدی خواهیم بود و احتمال هک شدن و یا اختلال در سایت باید باشیم.
    نکته قابل تامل این است که ورژن 3.8.1 خیلی خیلی قدیمی که چند سال پیش ارائه شده، و چرا تا الان آپدیت نشده برای من جای تعجب داشت، البته با توجه به سابقه فروم به نظر نمیرسه این سایت عمری 4-5 ساله داشته و از زمانی که این سایت راه اندازی شده ورژن نرم افزاری ویبولتین 3.8.5 بوده و چرا ورژن 3.8.1 برای سایت نصب شده خیلی دیگه تعجب انگیز بود برام!

4. با توجه به اینکه آوا استار یه سایت شناخته شده است، بهتره یه قالب اختصاصی براش طراحی بشه و یا یه قالب بهتری از قالب پیش فرض نرم افزار ویبولتین براش نصب بشه، چون وقتی کاربر وارد چنین سایت پر آوازه ای میشه انتظار داره یه سایتی در خور آوا استار ببینه.

5. نکته آخر، حاشیه ای ترین و جالب ترین نکته است که قبلا در این مورد با آقای امام یه صحبت کوتاهی داشتیم، البته من قانع نشدم هنوز!
    چرا آرم اوا استار از، ارم "انرژی استار" کپی شده؟!

البته چون این آرم برای شرکت مطبوع ثبت شده نمیشه ازش استفاده کرد و حتی نمیشه شبیهش رو ساخت!
    چون این لوگوها حق کپی رایت داره!
    البته یه نکته دیگه هم هست که زیاد مهم نیست ولی دیگه بقیه رو گفتم اینم میگم، تا جایی که من اطلاع دارم آوا استار اسم یه نشریه خارجی بوده!
    اینم آرمش هست:

البته در پایان بازم تاکید تمام انتقادات من جهت بهتر شدن سایت است، چون خودم شخصا به اوا استار و مهندس امام، ارادت خاصی دارم و هدف از نوشتن این مطالب نقدی دوستانه است.

دیدید حالا
    حرف مرا جدی نگرفتید
    چقدر گفتم به احترام mamal92 کبیر قیام کنید
    تازه استاد خیلی مته به خشخاش نگذاشتند
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

15. کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

16. Top | #128
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

دوباره سلام ممل جان
    عرض كنم كه از اونجايي كه من پشتيبان فني سايت نيستم ؛ از شماره 3 به بعد رو به شما جواب ميدم . انشاا... آقا محسن به وقتش توضيحات فني رو ارائه ميكنند .
    3 و 4 - با توجه به تجربه ما در فروم هاي قبلي ( مخصوصآ فروم سرمايه ) ترجيح داديم از همين ورژن vb استفاده كنيم . حتي مسئول فني پيشنهاد ساخت يك قالب اختصاصي را دادند ولي به اصرار بنده به دليل تجربه كار با فروم هاي ديگر ، همين قالب را در نظر گرفتيم . ( شايد اگر بعدآ دليل خاصي داشته باشد ، ورژن آن را ارتقا دهيم )
    4 و 5 - در مورد طراحي آرم هم توجه شما را به 2 مورد جلب ميكنم
    اولآ در اين قسمت نيز كار به گروه گرافيك و طراحي سپرده شد و در بين چندين و چند طرح پيشنهادي فعلآ اين لوگو براي شروع انتخاب شد .
    ثانيآ : من هم با شما موافقم كه اين لوگو با آرم انرژي استار شباهت دارد ولي در طراحي لوگو بعضآ به لوگو هايي بر ميخوريم كه در نگاه اول به هم شباهت دارند ولي با دو ديدگاه متفاوت به وجود آمده است .

همچنين همانطور كه توضيح دادم ، علت انتخاب نام آوا استار ، ايجاد رابطه بين مجموعه شركت هاي آوا گروپ است و هيچكدام از هيئت موسس خبري از وجود نشريه اي با اين نام در كشوري ديگر نداشتند و طبيعتآ صرفآ يك تشابه اسمي است .
    ضمن اينكه اين به طور كلي نام آوا استار و لوگوي آن موقت است و انشاا... بعد از گسترش فعاليت ها ، اين مجموعه با نام و طرح اصلي ادامه فعاليت خواهد داد ( ظبيعتآ در آينده با جدي شدن ! فعاليت هاي اين مركز ، نام و لوگوي مناسبي در نظر گرفته خواهد شد .
    در پايان از لطف شما سپاسگزارم و عرض ميكنم كه من به شما علاقمندم !

17. 4 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #129
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

Moha خان خودت کم بودی رفته فامیل اوردی اینجا؟!!
    شوخیدم!

19. 2 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #130
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    323

چیزهای یک منجم         
    سلام
    من واقعا از پاسخ گویی مدیر سایت لذت میبرم که اینقدر ادم نقد پذیری هستن و با سعه صدر پاسخگوی مطالب من بودن.
    و این باعث میشه من بیشتر انگیزه بگیرم برای انتقاد!
    چون دیگه انتقاد زیادی خوب نیست دو نکته مهم رو میگم!
    ورژن نرم افزاری سایت رو به پیشنهاد سایت سازنده به 3.8.6 ارتقا بدین، ریختش عوض نمیشه فقط باگ (حفره های امنیتی) سایت گرفته میشه، ولی از نظر ظاهر هیچ تغییر نخواهد کرد.
    اون مشکل ادیتوری رو هم که تو مطلب قبلیم نوشتم جدی بگیرین، چون اگر یه هکر بیکار پیدا بشه ممکنه برای سایت مشکل ساز بشه!

21. 3 کاربر مقابل از Mamal92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 13 از 30 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)