نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مجله نجوم با چه کاغذ و قیمتی منتشر شود؟

رأی دهندگان
84. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • انتشار مجله نجوم روی کاغذ کاهی رنگی با قیمت 5000 تومان

61 72.62%
  • انتشار مجله نجوم روی کاغذ گلاسه رنگی 80 گرمی با قیمت 7000 تومان

23 27.38%
صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 5678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 129

موضوع: ماهنامه نجوم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    17
    تشکر شده 12,423 بار در 1,283 ارسال

Post ماهنامه نجوم

اين تاپيك به منظور بحث ها و بررسي مسائل و موضوعات مرتبط با ماهنامه نجوم ايجاد شده است .

از دوستان ميخواهيم كه نظرات خود درباره ماهنامه نجوم را در اين تاپيك مطرح نمايند .

ویرایش توسط محمدرضا صادقیان : 03-17-2011 در ساعت 03:31 PM

2. Top | #81
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

من یه پیشنهاد دیگه دارم و اون مجله صوتیه. یکی از مشکلاتی که مجلات الکترونیک باهاشون روبرو هستن عدم راحتی خواننده هنگام خوندن مطالب از داخل مانیتوره که باید بخاطرش حتماً پشت صندلی کامپیوترش بشینه یا در بهترین حالت اونو داخل تبلت بخونه که باز هم بخاطر صفحه نمایش کوچیکش راحتی کمی داره. اما تمام این مشکلات با انتشار مجله با فرمت صوتی نه تنها حل میشه بلکه حتی از خود مجله کاغذی هم طرفدارای بیشتری پیدا میکنه. کافیه تا فایل صوتی رو داخل موبایلمون پخش کنیم و با هندزفری داخل گوشمون روی تخت دراز بکشیم و چشمانمون رو ببندیم و خیلی آسوده و راحت تمام مجله رو گوش کنیم. برای تصاویرش هم میشه دوتا کار کرد: 1-بصورت کاغذی جداگونه چاپ بشن 2-بصورت دیجیتالی و اسلایدشو هماهنگ با فایل صوتی داخل موبایل یا کامپیوتر پخش بشن که من همین مورد رو پیشنهاد میکنم. مجله اگه صوتی بشه انقدر بنظر من لذتبخش میشه که حتی پشت کامپیوتر نشستش هم برامون راحت میشه.

برای اینکه میزان علاقه مندان به این نوع انتشار مجله مشخص بشه میشه یه نظرسنجی داخل مجله نجوم انجام داد. حالا آقای اکبرنیا شما نظرسنجی رو انجام بدید من باهاتون شرط میبندم کلی رأی بیاره حتی زنگ بزنن بگن زودتر صوتیش کنین.

بنظر من مجله نجوم بعنوان یک مجله علمی بایستی خیلی مدرن تر پیش بره و خیلی بیشتر از اینها بفکر طبیعت و آلودگی محیط زیست باشه. مخاطبان مجله نجوم مطمئناً بیشتر قشر جوان جامعه هستن و قیمت 5000 و یا 7000 تومانی مجله میتونه خیلی راحت مخاطب رو از خریدن مجله دلسرد کنه. در حالی که انتشار دیجیتالی و قابل دنلود از روی سایت مجله نجوم بشدت قیمت رو پایین میاره و کیفیت رو بالا میبره. در خصوص نقض قوانین کپی رایت حتی اگه 50 درصد از نسخ بطور غیر قانونی منتشر بشن باز هم بنظر من سود مجله پا بر جاست چون به همون میزان و حتی بیشتر خریداران مجله افزایش پیدا میکنن. بسیار بعیده که مجله ای الکترونیکی با قیمت فرض مثال 700 تومان که با کارت های شتاب از روی اینترنت بشه خریداری و دنلودش کرد رو کسی بخواد بخودش زحمت بده و هر ماه کرکش کنه.
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

3. 8 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #82
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen4465 نمایش پست ها
    من یه پیشنهاد دیگه دارم و اون مجله صوتیه. یکی از مشکلاتی که مجلات الکترونیک باهاشون روبرو هستن عدم راحتی خواننده هنگام خوندن مطالب از داخل مانیتوره که باید بخاطرش حتماً پشت صندلی کامپیوترش بشینه یا در بهترین حالت اونو داخل تبلت بخونه که باز هم بخاطر صفحه نمایش کوچیکش راحتی کمی داره. اما تمام این مشکلات با انتشار مجله با فرمت صوتی نه تنها حل میشه بلکه حتی از خود مجله کاغذی هم طرفدارای بیشتری پیدا میکنه. کافیه تا فایل صوتی رو داخل موبایلمون پخش کنیم و با هندزفری داخل گوشمون روی تخت دراز بکشیم و چشمانمون رو ببندیم و خیلی آسوده و راحت تمام مجله رو گوش کنیم. برای تصاویرش هم میشه دوتا کار کرد: 1-بصورت کاغذی جداگونه چاپ بشن 2-بصورت دیجیتالی و اسلایدشو هماهنگ با فایل صوتی داخل موبایل یا کامپیوتر پخش بشن که من همین مورد رو پیشنهاد میکنم. مجله اگه صوتی بشه انقدر بنظر من لذتبخش میشه که حتی پشت کامپیوتر نشستش هم برامون راحت میشه.

برای اینکه میزان علاقه مندان به این نوع انتشار مجله مشخص بشه میشه یه نظرسنجی داخل مجله نجوم انجام داد. حالا آقای اکبرنیا شما نظرسنجی رو انجام بدید من باهاتون شرط میبندم کلی رأی بیاره حتی زنگ بزنن بگن زودتر صوتیش کنین.

بنظر من مجله نجوم بعنوان یک مجله علمی بایستی خیلی مدرن تر پیش بره و خیلی بیشتر از اینها بفکر طبیعت و آلودگی محیط زیست باشه. مخاطبان مجله نجوم مطمئناً بیشتر قشر جوان جامعه هستن و قیمت 5000 و یا 7000 تومانی مجله میتونه خیلی راحت مخاطب رو از خریدن مجله دلسرد کنه. در حالی که انتشار دیجیتالی و قابل دنلود از روی سایت مجله نجوم بشدت قیمت رو پایین میاره و کیفیت رو بالا میبره. در خصوص نقض قوانین کپی رایت حتی اگه 50 درصد از نسخ بطور غیر قانونی منتشر بشن باز هم بنظر من سود مجله پا بر جاست چون به همون میزان و حتی بیشتر خریداران مجله افزایش پیدا میکنن. بسیار بعیده که مجله ای الکترونیکی با قیمت فرض مثال 700 تومان که با کارت های شتاب از روی اینترنت بشه خریداری و دنلودش کرد رو کسی بخواد بخودش زحمت بده و هر ماه کرکش کنه.
    خوشبختانه طی صحبتی که با سردبیر مجله داشتم متوجه شدم که در فکر نسخه الکترونیکی مجله هستند و مذاکراتی را هم در این زمینه انجام داده‌اند. احتمالا در نیمه اول امسال شاهد الکترونیکی شدنش خواهیم بود هر وقت خبرش قطعی شد اعلام خواهیم کرد

5. 16 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #83
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    برنده مسابقه مقاله ‌نويسی ماه
    شماره عضویت
    2997
    تشکر شده 2,366 بار در 361 ارسال

سلام. من یه سوال برام پیش اومد. اینکه این نظرسنجی که ما در آوااستار انجام دادیم، تاثیری هم در تصمیم نهایی داره یا نه؟
    خود من هم به گزینه ی اول رای دادم، کاغذ کاهی.
    امضای ایشان
    یه عابر تو خیابونای سرگردون....

7. کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #84
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    1120

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر عباس نمایش پست ها
    سلام. من یه سوال برام پیش اومد. اینکه این نظرسنجی که ما در آوااستار انجام دادیم، تاثیری هم در تصمیم نهایی داره یا نه؟
    خود من هم به گزینه ی اول رای دادم، کاغذ کاهی.
    سلام

بله قطعا تاثیر داره. من آمار نظرسنجی در آوا استار را به همراه نظر سنجی انجام شده از طریق ایمیل ماهنامه و همچنین صفحات ماهنامه در شبکه‌های اجتماعی برای مسئولان ماهنامه فرستادم که در نهایت همه را جمع بندی خواهند کرد و برای آینده انتشار تصمیم خواهند گرفت

9. 16 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #85
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7166
    تشکر شده 92 بار در 22 ارسال

من هم کاهی رو بیش تر دوست دارم ولی به نظر من کسی که تازه میخواد جذب شه از کاغذ گلاسه بیش خوشش میاد. البته این یه نظر شخصیه.
    امضای ایشان
    خنك آن قمار بازي كه بباخت آن چه بودش
    بنماند هيچش الا هوس قمار ديگر...

11. کاربر مقابل از Hooman_G عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

12. Top | #86
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    1120

کاغذ کاهی، مشت کاغذ گلاسه را به زمین خواباند

دوستان در نهایت با نظر شما و سایر خوانندگان، کاغذ کاهی رنگی برای ادامه انتشار انتخاب شد این هم قسمتی از خبر که مربوط به نظرسنجی و نتایج آن است:

کاغذ کاهی، مشت کاغذ گلاسه را به زمین خواباند

نتیجه نظرسنجی انجام شده از طریق وبگاه ماهنامه، شبکه‌های اجتماعی و تالار گفت و گوی اینترنتی آوا استار درباره انتخاب کاغذ و قیمت مجله نجوم در سال پیش رو به شرح زیر بود:

1- نتیجه نظرسنجی در فیسبوک ماهنامه نجوم:
    کاغذ کاهی رنگی (5000 تومان): 26 نفر
    کاغذ گلاسه رنگی (7000 تومان): 37 نفر

2- نتیجه نظرسنجی در تالار گفت‌وگوی آوا استار:
    کاغذ کاهی رنگی (5000 تومان): 61 نفر
    کاغذ گلاسه رنگی (7000 تومان): 23 نفر

3- نتیجه نظرسنجی از طریق پست‌الکترونیکی مجله:
    کاغذ کاهی رنگی (5000 تومان): 6 نفر
    کاغذ گلاسه رنگی (7000 تومان): 14 نفر

مجموع آرا:
    کاغذ کاهی رنگی (5000 تومان): 93 نفر
    کاغذ گلاسه رنگی (7000 تومان): 74 نفر

به این ترتیب هرچند نظر قاطع تحریریه مجله نجوم بر چاپ مجله بر کاغذ گلاسه بود، به احترام نظر خوانندگان مجله نجوم که در نظرسنجی انجام شده شرکت کردند، کاغذ کاهی و ارزان‌تر در رقابتی نزدیک بر کاغذ گلاسه مرغوب و گران پیشی گرفت و سرانجام مجله شماره 227 با کاغذ کاهی به قیمت 5000 تومان منتشر و روی گیشه توزیع شد.
    خبر انتشار ماهنامه و این نظر سنجی را در ادامه بخوانید:

امیدوارم همون طور که دوستان آوا استاری در نظرسنجی کمک کردند که موجب انتخاب کاغذ کاهی رنگی شد، با حمایت و خرید ماهنامه نجوم، به بقا و انتشار مداوم آن کمک کنند

13. Top | #87
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7
    تشکر شده 4,159 بار در 478 ارسال

ضمن تبریک و آرزوی تداوم انتشار ماهنامه نجوم

با توجه به آرا فقط رای آوا استاریا بیشتر بر چاپ روي كاغذ كاهي رنگي بوده ... نظر بقیه مخاطبین در ف ی س بوک و ایمیل ماهنامه بیشتر بر گلاسه رنگی بوده ...

يعنی در حقيقت آرای اعضای آوااستار نتيجه رو تغيير داد !

دیدین دوستان نظرتون چقدر مهم بود !

همواره موفق و نجومی باشید

14. Top | #88
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7166
    تشکر شده 92 بار در 22 ارسال

امروز ما مجله نجومو گرفتيم(مال اين ماه رو) جالب اين كه ورقش گلاسه نبود !
    امضای ایشان
    خنك آن قمار بازي كه بباخت آن چه بودش
    بنماند هيچش الا هوس قمار ديگر...

15. 6 کاربر مقابل از Hooman_G عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #89
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    1120

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_G نمایش پست ها
    امروز ما مجله نجومو كرفتيم(مال اين ماه رو) جالب اين كه ورقش كلاسه نبود !
    خب دلیلش اینه که اکثریت به کاغذ کاهی رای دادند و قرار شد با کاغذ کاهی منتشر بشه نتایج نظرسنجی را ببینید در 2 پست قبلتر از پست خودتون هست

17. 10 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #90
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    1120

ماهنامه نجوم         
    نجوم 229 منتشر شد

شماره 229 ماهنامه نجوم (امرداد 1392) طبق وعده پیشین در نیمه تیر منتشر شد و از بیستم روی گیشه‌‌ها در دسترس خواهد بود. در این شماره مقاله‌های متنوعی درباره‌ی نجوم رصدی، شگردهای عکاسی و اپلیکیشن‌های نجومی وجود دارد. گفت‌وگوی این شماره به نجوم آماتوری در ایران اختصاص دارد و اخبار و رویدادهای نجومی ماه پوشش داده شده است.

برای اطلاع از مطالب این شماره لینک زیر را مطالعه بفرمایید:

http://nojum.ir/fa/events/1392/04/20/nojum-229.aspx

دوستان من در این شماره از ماهنامه، مطلبی درباره ستاره‌های متغییر گرفتی نوشتم که خوشحال می‌شم بعد از خوندنش، نظرتون را راجع بهش بهم اطلاع بدید

ضمنا در گفت و گوی این شماره سه نفر شرکت دارند که نام آشنای منجمان آماتور، اعضای آوا استار و بچه‌های المپیادی هستند، دکتر محمد تقی میرترابی، محسن ایرجی و سید مصطفی امام که اکثرا میشناسیدشون

صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 5678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)