صفحه 5 از 25 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #41
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

ممنون گندم عزیز به خاطر این تاپیک.
    بنده هم به این موضوع علاقه مندم. خودم هم یه بار راجع به همین موضوع مطلب جمع آوری کردمو توی گفتمان هفتگی انجمنمون ارائه اش کردم.
    من کل تاپیک شما رو نخوندم اما چندتا پستشو خوندم. اونی که گفتین آمریکاییها پنهانش می کنن این مطلبو و خیلی بروز نمیدن واسم جالب بود. آخه خودم وقتی ارائه می کردم یکی از آقایونی که اونجا حاضر بود شدیدا رد می کرد حرفها و شواهدی که من جمع آوری کرده بودمو و می گفت اینا رو همش آمریکاییها با استفاده از هالیوودشون ساختن واسه اینکه ذهن مردمو درگیر کننو این حرفا و اینکه یه بشقاب پرنده با اون همه سرعت چطوری میخاد از اصطکاک جو زمین خلاص بشه و آتیش نگیره و این چیزا. خیلی جالبه نه؟ اینکه دو تا ذهن مختلف وجود داره یکی اینکه آمریکاییها دارن مخفیش می کنن یکی اینکه خودشون اینا رو ساختنو علم کردن.

نمیدونم والا
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

3. 4 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #42
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436
    تشکر شده 6,249 بار در 703 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط stargazer1389 نمایش پست ها
    ممنون گندم عزیز به خاطر این تاپیک.
    بنده هم به این موضوع علاقه مندم. خودم هم یه بار راجع به همین موضوع مطلب جمع آوری کردمو توی گفتمان هفتگی انجمنمون ارائه اش کردم.
    من کل تاپیک شما رو نخوندم اما چندتا پستشو خوندم. اونی که گفتین آمریکاییها پنهانش می کنن این مطلبو و خیلی بروز نمیدن واسم جالب بود. آخه خودم وقتی ارائه می کردم یکی از آقایونی که اونجا حاضر بود شدیدا رد می کرد حرفها و شواهدی که من جمع آوری کرده بودمو و می گفت اینا رو همش آمریکاییها با استفاده از هالیوودشون ساختن واسه اینکه ذهن مردمو درگیر کننو این حرفا و اینکه یه بشقاب پرنده با اون همه سرعت چطوری میخاد از اصطکاک جو زمین خلاص بشه و آتیش نگیره و این چیزا. خیلی جالبه نه؟ اینکه دو تا ذهن مختلف وجود داره یکی اینکه آمریکاییها دارن مخفیش می کنن یکی اینکه خودشون اینا رو ساختنو علم کردن.

نمیدونم والا
    اگه یه سرچ ساده کنین (به زبان انگلیسی) می بینید که همه ی این اتفاقات در آمریکا نیافتادن.
    چون منم در ابتدا همین تصور رو داشتم که یه روز از یکی رو دستی خوبی خوردم و ...
    کلی منو به خاطر اینکه چرا انقدر ناقص تحقیق می کنم تحقیر کرد! به خاطر همین از اون به بعد دارم بیش تر روشون کار می کنم.
    امضای ایشان

5. 5 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #43
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    همه ی چیزایی که تو پستای قبلیم گفتم چیزهایی بود که کتمان شده بود و بعد از 50 سال لو رفته بود. هنوزم که هنوزه آمریکا داره یوفوها رو انکار می کنه! همون حلقه هایی رو که می گین به وجود آوردنشون کار آسونی نیست! حتی چند بار مسابقه هم برای درست کردنشون گذاشته شده ولی کسی نتونسته حتی با پیشرفته ترین تکنولوژی چنین حلقه هایی رو روی زمین های مرغوب گندم درست کنه.
    من همیشه از استادام این سؤالو داشتم: اینکه چرا هیچ یوفویی تو ایران مشاهده نشده؟
    من جوابمو گرفتم ولی دوست دارم ببینم اعضای آوااستار چه جوابی براش دارن.
    خواستم بدونم کسی جوابشو پیدا نکرده؟
    امضای ایشان

7. 3 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #44
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    545
    تشکر شده 17,035 بار در 1,523 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    خواستم بدونم کسی جوابشو پیدا نکرده؟
    چرا!! در ایران هم دیده شده. شما اگر در ویکی پدیای فارسی واژه ی «اشیای پرنده ناشناخته» رو جستو و جو کنید کلی اطلاعات راجع به یوفو ها در ایران به دست میارید. ولی نکته ی جالب تر اینه که (البته شاید توهم ذهنیِ بنده باشه) هر جا اتفاقاتِ سیاسیِ عظیمی رخ داده که به آمریکا هم مربوط می شده (البته هر اتفاقِ سیاسیِ نسبتا بزرگ در قرن اخیر مربوط به آمریکا میشه!!!!) اونجا یوفو دیده شده!! مثلا در ایران در سالِ 57 یا 56 ( یادم نیست ولی این حول و حوش بود) یوفو مشاهده شده.
    امضای ایشان
    یک سر به هوای کوچک در این دنیای بزرگ

9. 5 کاربر مقابل از Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #45
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.n نمایش پست ها
    خدمت دوست خوبم عرض کنم که دلایل شما برای اثبات این مسئله کافی نیست. من در مورد جن و ... اطلاعات زیادی ندارم اما تا جایی که شنیده ام انسان هایی هستند که می توانند اینها را به تسخیر دراورند.مطمئنا اگر یوفو ها جن بودند تا به امروز به تسخیر در می آمدند.
    خیلی خوب بود اگر می توانستیم توسط دوستانی که در این تاپیک نظر می دهند گروهی تشکیل دهیم تا اطلاعاتی راجع به یوفو ها و سوابق رویت آنها جمع آوری کنیم تا همگی بتونیم نتیجه ای جالب بگیریم و تا حدی به اثبات اینکه یوفو ها ساخته ی بشر دوپا است نزدیک شویم.
    من چون به یوفوها علاقه ی وافری دارم حاضرم یک چنین گروهی رو ادامه بدم چون خیلی وقت پیش این گروه تشکیل شده !
    امضای ایشان

11. 2 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #46
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

خبر جدید در مورد جسد یک موجود فضائی :دو تصویر از فیلم جسد بیگانه فضایی که کاربران شبکه را شگفت زده کرد!
    فیلمی که به تازگی از جسد یک بیگانه فضایی در سیبری در شبکه منتشر شده است کاربران وب را به شدت شگفت زده کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، این فیلم شگفت انگیز را یک گروه روسی بر روی سایت یو تیوب گذاشته اند. این گروه مدعی شده اند این موجود کوچکی که در ته یک گودال کم عمق در سیبری پیدا شده جسد یک بیگانه فضایی است. به گفته این گروه، پس از اینکه ماه گذشته سقوط یک "یوفو" در منطقه "ایرکوتسک" واقع در شمال سیبری گزارش شد، آنها به محل رفته اند و این بدن بی جان بیگانه فضایی را کشف کرده اند.

به نظر می رسد که موجود فرازمینی پیش از مرگ از جراحات سختی رنج برده و یک پایش را از دست داده است.

ماه گذشته روستائیان شوکه شده اظهار داشتند که یک شیء نورانی ناشناخته به رنگهای صورتی و آبی را دیده اند که در نزدیکی دهکده تصادف کرده است. این گزارش عجیب موجب شد که وزارت بحران روسیه گروهی را برای بررسی و تجسس به منطقه بفرستد.

این معما زمانی پیچیده تر شد که بازرسان اعلام کردند که هیچ گزارشی از عبور یک هواپیما از آسمان این منطقه دریافت نکرده اند و هیچ ردی از سقوط یک هواپیما پیدا نشده است.

براساس گزارش The West Australian، این ویدیو کلیپ 17 آوریل بر روی سایت یوتیوب گذاشته شد و در مدت 2 روز بیش از 1.5 میلیون کلیک بر روی آن شد.

کاربران شکاک یو تیوب معتقدند که این فیلم یک فریبکاری و شوخی است.

یک وبلاگ نویس در این خصوص نوشته است: "این چیزی نیست جز یک شوخی. چرا همه بیگانگان فضایی باید همیشه برهنه باشند."

کاربر دیگری نوشته است: "غلط. شرمنده... کاملا تقلبی."

بیننده دیگری نظر داده است: "آیا بیگانگان فضایی وجود دارند؟ به طور حتم... من آنها را باور می کنم. اما نه در این ویدیو."
    لینک خبر و عکسها:
    http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1293794
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

13. 3 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #47
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

جالب بود مرسی. پس این شک واسه اروپاییها و آمریکاییها هم هست. آخه یه جا شنیدم که اونا اکثریتشون باور دارن این قضیه رو. مخصوصا تو مناطقی که دیده شدن. جدی حالا شما فکر می کنین وجود دارن یا نه؟ و اینکه این اجسام پرنده که دیده میشن بااون سرعت بالا، چی هستن پس؟ آخه مطالبی که خوندم و یکی از دوستانی که در این مورد تحقیق وسیعی کرده بود ارائه کرد، می گفت سرعت این اجسام سرعتیه که هنوز انسان بهش دست پیدا نکرده و اینقدر سریعه گاهی که اصلا نمیتونی درکش کنی، فرضیه جن و پریم تو این مورد من یکی نمی تونم قبول کنم چون اونا واسه کارشون و حرکتو نقل مکانشون به اجسام احتیاج ندارن مخصوصا بشقاب پرنده! حالا بنظرتون چی هستن اینا؟؟؟
    ویرایش توسط stargazer : 04-21-2011 در ساعت 11:01 AM
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

15. 2 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #48
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54
    تشکر شده 8,442 بار در 878 ارسال

شماره آخر مجله دانشمند - شماره عید- هم یه مقاله درباره یوفوها در ایران زده و اخبار ارائه شده در باره یوفوها رو از قبل انقلاب تا حالا مرور کرده.
    امضای ایشان
    گاهی ستاره هدیه کن به مشت پوچ شب ها ...

17. 4 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #49
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436

توی سالی که یوفو ها در ایران مشاهده شدند موبایل ها دوربین نداشتند تا به سرعت از اون ها فیلم گرفته بشه.

من تو این چند روز داشتم به این فکر می کردم که چرا تو ایران مثل بقیه جاها که نزدیک چهل بار یوفوها مشاهده شدند یوفو مشاهده نشده؟
    حالا کم کم دارم به این نتیجه می رسم که یوفوها حق دارن چون ایران چندان جذابیتی واسشون نداره! نه به اندازه ی غرب تکنولوژی پیشرفته ای داره، نه زمین مرغوبی مثل زمین های استرالیا و اروپا داره(برای crop circle) و ...
    امضای ایشان

19. 2 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #50
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    431
    تشکر شده 258 بار در 55 ارسال

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    البته در مورد صحت این جور نوشته ها ویا این جور عکس ها باید هم کمی شکاک بود نمیشه گفت دروغه ولی تجربه میگه حقیقت نداره به طور مثال اگه یه چنین چیزی واقعا پیدا میشد از انتشار خبر جلوگیری میکردن و الان هم هیاهویی به پا میشد.
    امضای ایشان
    انسان قسمتی از کل است،
    که ما به آن می گوییم جهان ، قسمتی که محدود است در زمان و مکان. او خودش را،
    افکارش را و احساسش را مثل چیزی جدا از بقیه تجربه می کند- نوعی فریب بصری از
    هوشیاریش. این اغفال برای ما نوعی از زندان است، مهر و عاطفه منحصر میشود به
    امیال خودمان و اندکی اشخاص نزدیکتر به ما. وظیفه ما باید این باشد که از این
    زندان "با فراختر کردن دایره مهربانیمان برای در آغوش گرفتن همه مخلوقات و
    زیبایی طبیعت" خودمان را آزاد کنیم. (
    آلبرت انشتین)

21. 3 کاربر مقابل از Hooman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 25 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع