صفحه 4 از 25 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #31
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436
    تشکر شده 6,249 بار در 703 ارسال

همه ی چیزایی که تو پستای قبلیم گفتم چیزهایی بود که کتمان شده بود و بعد از 50 سال لو رفته بود. هنوزم که هنوزه آمریکا داره یوفوها رو انکار می کنه! همون حلقه هایی رو که می گین به وجود آوردنشون کار آسونی نیست! حتی چند بار مسابقه هم برای درست کردنشون گذاشته شده ولی کسی نتونسته حتی با پیشرفته ترین تکنولوژی چنین حلقه هایی رو روی زمین های مرغوب گندم درست کنه.
    من همیشه از استادام این سؤالو داشتم: اینکه چرا هیچ یوفویی تو ایران مشاهده نشده؟
    من جوابمو گرفتم ولی دوست دارم ببینم اعضای آوااستار چه جوابی براش دارن.
    امضای ایشان

3. 3 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #32
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

یه چیزی برای من جالبه در مورد این ادم فضایی ها اینه که :
    زمین خیلی خیلی کوچیکه و اون یوفها چطوری زمین رو پیدا کردن یه کم دور از ذهنه!( ما هنوز هیچ علائمی از موجودات فضایی پیدا نکردیم در اسمون با این تجهیزاتمون!) حتما باید خیلی خیلی پیشرفته باشن که اول اینکه زمین رو پیدا کردن و دوم اینکه وقت گذاشتن که بیان زمین!
    نظر شخصیم در مورد یوفوها اینه که در کیهان وجود دارند ولی روی زمین اومده باشن رو اصلا قبول ندارم!! فکر میکنم تا چند سال دیگه این جریان یوفوها تبدیل به یک بازار جهانی برای عده ای بشه!! مثله طالع بینی (یه کمی مثلش!)!
    امضای ایشان
    .

5. 4 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #33
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    479
    تشکر شده 553 بار در 57 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    همه ی چیزایی که تو پستای قبلیم گفتم چیزهایی بود که کتمان شده بود و بعد از 50 سال لو رفته بود. هنوزم که هنوزه آمریکا داره یوفوها رو انکار می کنه! همون حلقه هایی رو که می گین به وجود آوردنشون کار آسونی نیست! حتی چند بار مسابقه هم برای درست کردنشون گذاشته شده ولی کسی نتونسته حتی با پیشرفته ترین تکنولوژی چنین حلقه هایی رو روی زمین های مرغوب گندم درست کنه.
    من همیشه از استادام این سؤالو داشتم: اینکه چرا هیچ یوفویی تو ایران مشاهده نشده؟
    من جوابمو گرفتم ولی دوست دارم ببینم اعضای آوااستار چه جوابی براش دارن.
    من همه ی پست های شما رو خوندم اما موضع شما رو نفهمیدم !!! بعضی از پست هاتون وجود یوفو هارو نقض می کنه بعضی دیگه در تائید اونها ارسال می شه.

7. کاربر مقابل از Milad.n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #34
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436

من وجودشون رو باور دارم و این نظر کاملا" شخصیه! در تمام چیزهایی که گفتم یک چیز کاملا" مشهود بود،اینکه وجود یوفوها کم کم داره به یک اعتقاد فردی تبدیل می شه نه باور جهانی. مثلا" چیزی مثل دین که کاملا" شخصیه!
    امضای ایشان

9. 2 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #35
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436

یوفوها زلزله های هاییتی و ژاپن رو هم پیشگویی کردن!
    چطوری؟:
    روز قبل از این پدیده ها مشاهده می شده که اشیا پرنده ای در اون محل ها ظاهر می شن و یا نوری سرتاسر اون منطقه رو فرا می گیره که روز بعدش شاهد چنین پدیده های طبیعی بودن.
    امضای ایشان

11. کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

12. Top | #36
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    479
    تشکر شده 553 بار در 57 ارسال

چطوری؟:
    روز قبل از این پدیده ها مشاهده می شده که اشیا پرنده ای در اون محل ها ظاهر می شن و یا نوری سرتاسر اون منطقه رو فرا می گیره که روز بعدش شاهد چنین پدیده های طبیعی بودن.
    لطفا منبع این خبرتون رو لینک کنید.
    پست های شما من رو هم به یوفو ها علاقه مند کرده !!!

13. 7 کاربر مقابل از Milad.n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #37
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    301
    تشکر شده 3,243 بار در 483 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Astronomer نمایش پست ها
    سلام!
    من از ابتدا ایجاد این تاپیک منتظر بودم تا ببینم ذهنیتم در مورد یوفوها زیر سوال میره یانه!!! تا الآن که نرفته!

ذهنیت من از یوفوها چیزی نیست جز موجودی واقعی و از جنس انرژی به نام جن!!!
    میشه بیشتر توضیح بدین ! تا بحال فکر میکردم ، جن موجودی است که برای انجام کارهاش به ابزار نیاز نداشته باشه ... چه برسه به پرنده هایی که با سرعت زیادی حرکت می کنند ، بدون صدا

هستند و در صورت نزدیکی به ابزار الات کنترلی ساخته بشر انها را از کار بندازن ...

فکر می کنم طبیعت اونها نیاز به این جور کارها نداشته باشه ...

سالها پیش 2 کتاب خواندم که راجب به موجودات پیش از بشر بحث کرده بود ...

کتاب اخبار الزمان نوشته مسعودی و دیگری کتابی که نه اسمش یادمه و نه نویسنده ( دوران کودکیم ، شاید 20 سال پیش ! )

در کتاب دومی راجب به موجوداتی صحبت شده بود که قبل از انسان در زمین بوده اند و بعد به دلایلی زمین را ترک کرده اند . ( فکر می کنم نوعی نظریه بوده باشد ! )
    امضای ایشان

15. 6 کاربر مقابل از mh.noori عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #38
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    330
    تشکر شده 4,568 بار در 538 ارسال

چطوری؟:

سلام ...
    اگه پيش گويي كردن و ديدنو اين چيزا (!!!!!!!!!) پس چرا از خدا بي خبرا يه اطلاعي ندادن كه الان نزديك به يك ميليون انسان كشته نشن؟؟؟؟!؟!؟!؟!
    آخه چرا وقتي كار از كار ميگذره و نابود ميشه پيش گويي ها و طالع ها رو ميشه ؟!؟!؟!؟!؟
    امضای ایشان
    یه کتاب شعر دیدم با عنوان " صبح از ساعت ۱۰ آغاز می شود".
    من نخونده با هاش موافقم! شما چطور؟
    اصلا به همچین شاعری باید نوبل ادبیات داد. مگه نه؟؟؟؟

17. 4 کاربر مقابل از Setare KOchOlO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #39
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436

گفته شده خیلی از اون ها از انسان ها ترسیدن. چون با این همه تکنولوژی و دونستن همه ی زبان ها حتی ذهن به ذهن مگه می شه راه ارتباطی با انسان ها رو بلد نباشن؟!؟
    امضای ایشان

19. 3 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #40
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    افسران سابق نیروی هوایی ایالت متحده ی آمریکا تجربه هایشان با یوفوها را در پایگاه راکتور هسته ای بازگو کردند.

دولت ایالت متحده ی آمریکا یوفوها را تهدید امنیتی به شمار نمی آورد .اما گروهی از افسران سابق نیروی هوایی در پایتخت جمع شدند و در یک کنفرانس رسانه ای در "کلوپ رسانه ای ملت" در واشنگتن ، سخنرانی کردند. هفت افسر سابق که یکی از آن ها در پایگاه هسته ای در اطراف شهر مستقر بوده است گفت: یوفوها تنها برای مشاهده ی پایگاه ما نیامده بودند بلکه بعضی از آنها توانستند راکتور های پایگاه را از کار بیاندازند. من می خواهم دولت به وجود چنین موجوداتی اعتراف کند.(رابرت سالاز).
    او گفت که تصور نمی کند یوفوها نیت تهاجمی داشته باشند. ولی او باور دارد آنها از این طریق می خواستند پیامی به ما بدهد. طبق سخنان این شخص یوفو ها با روشن کردن نوری روی راکتورها می خواستند پیامی به ما دهند که تعبیر این شخص از این پیام آن است که باید جلوی ساخت این سلاح ها گرفته شود چون این ها ابزاری هستند برای نابودی خودمان.
    افسران دیگر نیز داستان های شبیه به همین تعریف کردند که همگی از اشیا پرنده ی نورانی سخن می گفتند که اشکال عجیبی داشتند و این اشیا پرنده در طی زمان خدمت آن ها ظاهر می گردیده است.

اسلای کن روزنامه نگار،محقق و نویسنده ی کتاب"UFOs: Generals, Pilots, and Government Officials Go on the Record " گفته است هزاران صفحه مستندات وجود دارند که از گفته های این اشخاص حمایت می کند.
    این روزنامه نگار ده سال گذشته را صرف تحقیق راجع به یوفو ها کرده است. او گفته است یکی از مستنداتی که در رابطه با کتابش آن را جمع آوری کرده است با واقعه ی سالاز(افسر سابق) مرتبط است.
    کن:"حقیقت اینکه دلیل آشکاری برای از بین رفتن ده موشک وجود ندارد این است که پایگاه های هسته ای نگران نابودی پایگاه های خود هستند!"

منبع:www.wanttoknow.info
    امضای ایشان

21. 4 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 4 از 25 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع