صفحه 3 از 25 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #21
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436
    تشکر شده 6,249 بار در 703 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط astrobio نمایش پست ها
    با سلام..
    یوفوها واقعیت دارند، شاید گونه های جدید را کشورهایی مثل آلمان در خلال جنگ های جهانی ساخت اما بدون الگو نمی شود! یا تصاویر قدیمی و تابلوهای نقاشی در زمان به صلیب کشیدن مسیح حاکی از وجود دو نوع ازآنها در آن هنگام است که نقاش آنها را ترسیم کرده است واز آغاز بشریت انسان را همراهی کرده اند..!
    به وبلاگ زیر مراجعه کنید..
    www.astrobiologynews.blogfa.com
    + http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?t=397
    امضای ایشان

3. 3 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #22
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال نقره كشوري المپياد نجوم
    شماره عضویت
    251
    تشکر شده 5,531 بار در 622 ارسال

سلام!
    من از ابتدا ایجاد این تاپیک منتظر بودم تا ببینم ذهنیتم در مورد یوفوها زیر سوال میره یانه!!! تا الآن که نرفته!

ذهنیت من از یوفوها چیزی نیست جز موجودی واقعی و از جنس انرژی به نام جن!!!

5. 4 کاربر مقابل از Astronomer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #23
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    133
    تشکر شده 1,300 بار در 216 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Astronomer نمایش پست ها
    سلام!
    من از ابتدا ایجاد این تاپیک منتظر بودم تا ببینم ذهنیتم در مورد یوفوها زیر سوال میره یانه!!! تا الآن که نرفته!

ذهنیت من از یوفوها چیزی نیست جز موجودی واقعی و از جنس انرژی به نام جن!!!

واقعا همچین فک میکنید در مورد یوفوها ؟؟؟ می بخشید ولی من به همچین طرز فکرایی میگم طرز فکر آمیخته شده با خرافات.
    امضای ایشان
    کوه استوار نیست ، پایی برای فرار ندارد ...

7. 5 کاربر مقابل از doostesetareha عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #24
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال نقره كشوري المپياد نجوم
    شماره عضویت
    251
    تشکر شده 5,531 بار در 622 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط doostesetareha نمایش پست ها
    واقعا همچین فک میکنید در مورد یوفوها ؟؟؟ می بخشید ولی من به همچین طرز فکرایی میگم طرز فکر آمیخته شده با خرافات.
    من هنوز دلیل و بینه ای نیاوردم و فقط نظرم رو گفتم!!! وقتی دلایلم رو بگم فکر کنم که نظرتون درباره این طرز فکر عوض میشه!!

اینکه این موجودات عجیب و با توانایی های بالا هستند و از دوران باستان هم حضور داشتند که مشکلی نخواهد داشت ولی ناشناخته بودن اونهاست که با حرف من زیر سوال میره و میبینید که هیچ یک از این اعمال با توانایی های اجنه در تضاد نیست!!!

انشاالله به زودی پست بعدی من را خواهید دید!!!

9. 4 کاربر مقابل از Astronomer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #25
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    479
    تشکر شده 553 بار در 57 ارسال

خدمت دوست خوبم عرض کنم که دلایل شما برای اثبات این مسئله کافی نیست. من در مورد جن و ... اطلاعات زیادی ندارم اما تا جایی که شنیده ام انسان هایی هستند که می توانند اینها را به تسخیر دراورند.مطمئنا اگر یوفو ها جن بودند تا به امروز به تسخیر در می آمدند.
    خیلی خوب بود اگر می توانستیم توسط دوستانی که در این تاپیک نظر می دهند گروهی تشکیل دهیم تا اطلاعاتی راجع به یوفو ها و سوابق رویت آنها جمع آوری کنیم تا همگی بتونیم نتیجه ای جالب بگیریم و تا حدی به اثبات اینکه یوفو ها ساخته ی بشر دوپا است نزدیک شویم.

11. 5 کاربر مقابل از Milad.n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    494
    تشکر شده 42 بار در 5 ارسال

باسلام خدمت دوستان
    راجبه ufoهامن نظرم اینکه ممکنه همه این اسناد موجود درست نباشن و اشتباهاتی هم وجود داشته باشه مثلا تو همین عکاسی،ولی ما نمیتونیم اینو بگیم که غیر از ما حیات دیگه ای تو این جهان به این بزرگی وجود نداره،همین طور که شرایط زمین برای مامناسبه و ما اینجا زندگی میکنیم ممکنه موجودات دیگه با شرایط دیه ای هر جای این فضای بی انتهاباشن.

13. 4 کاربر مقابل از saeede عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #27
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    479
    تشکر شده 553 بار در 57 ارسال

حرف شما کاملا صحیح ، من هم این احتمال رو قبول دارم و با توجه به گفته ی شما ، از اینکه احتمال دارد در جایی ورای منظومه ی شمسی حیات وجود داشته باشد نباید این نتیجه حاصل شود که یوفو ها ساخته ی آن موجودات نا شناخته است.نباید این دو بحث را به هم مربوط کرد

15. 3 کاربر مقابل از Milad.n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #28
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436
    یوفو ها غیر ارگانیک نیستند! اون ها موجودات ارگانیکی هستند که از جنس انرژی و غیره تشکیل نشدند. من توی نتیجه گیری هام که از منابع مختلفی به دست آوردم و مقایسه کردم به یه سری اطلاعات عمومی رسیدم که در مورد یوفو دیده شده و به ثبت رسیده.در واقع یوفوها به ستاره ی Zeta Reticuli تعلق دارند و بعد از اون به یکی از سیارک های بین مریخ و مشتری(Maldek) مهاجرت کردند.
    "ویژگی های ظاهری"
    قد: 41/2 پا
    رنگ پوست: خاکستری
    بافت پوست: نرم
    مو: فاقد هر گونه مو در بدن
    صورت: بزرگ
    چشم: سیاه فاقد سفیدی چشم
    گوش و بینی: بسیار کوچک
    گردن: دراز و انعطاف پذیر
    بدن:لاغر
    بازو ها: دارای طول طبیعی نسبت به بدن
    دست: دارای پنج انگشت
    شکم: فاقد شکم و هضم از طریق پوست
    پا: دارای طول طبیعی نسبت به بدن و مچ پایی شبیه به مچ پای میمون
    طبیعت: زندگی در کف اقیانوس و بعضی از آنها نیز از انسان ها ترسیده اند.
    ارتباطات: آن ها به هر زبانی می توانند صحبت کنند حتی از طریق ذهنی.
    (نوشته شده در سال 1994 توسط دکتر مالاچی زودوک یورک(Dr. Malachi Zodoq York)

امضای ایشان

17. 2 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #29
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436

دو ساعت پیش شبکه چهار یه فیلمی پخش کرد به اسم نوع چهارم. داستان واقعی در مورد روانشناسی به اسم دکتر ابیگل تایلر که در شهر نوم آلاسکا زندگی می کرد رو نشون می داد. این فرد مریض هایی رو ویزیت می کرده که خیلی هاشون از یه مریضی رنج می بردن. به این صوت که ساعت سه،سه و نیم از خواب بیدار می شدن و بی خوابی بهشون دست می داده(بدون هیچ علت خاصی). در این حالت اون ها می گفتن که از بیرون پنجره ی اتاقشون یه جغد بهشون زل می زده. وقتی که هیپنوتیزم می شدن می گفتن که نه اون جغد نیست و بعد شروع به فریاد زدن می کردند. در واقع اون ها موجوداتی رو مشاهده می کردند که موجب وحشتشون می شده و نمی تونستن اون موجود رو توصیف کنن چون حتی تو ذهن خودشون جا نمی گرفت. یکی شون هم می گفت که این موجودات رو از بچگی می دیده؛ البته زمانی که بهشون فکر می کرده ،ولی حالا بدون اینکه بهشون فکر کنه اونا رو می بینه. بدون هیچ علت خاصی بعضی از این افراد بعد از هیپنوتیزم دست به خودکشی و حتی کشتن خانواده شون می کردند. در آخر هم پلیس این دکتر رو در خونه ی خودش زندانی کرد و مشاهده شد که جسمی شبیه بشقاب پرنده میاد و دختر این دکتر رو می بره و هنوز هم که هنوزه اون دختر پیدا نشده. در این شهر هزاران نفر شاهد ظاهر شدن بشقاب پرنده بودند و اف.بی.آی تا به حال پنجاه بار از این شهر دیدن کرده و یازده هزار نفر در سرتاسر زمین بودند که بدون هیچ علت خاصی مفقود،کشته و یا خودکشی کردند.
    این ها همه و همه نشون دهنده ی یک چیزند، اینکه یوفوها وجود دارند.
    امضای ایشان

19. 3 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #30
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    367
    تشکر شده 1,202 بار در 151 ارسال

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    دو ساعت پیش شبکه چهار یه فیلمی پخش کرد به اسم نوع چهارم. داستان واقعی در مورد روانشناسی به اسم دکتر ابیگل تایلر که در شهر نوم آلاسکا زندگی می کرد رو نشون می داد. این فرد مریض هایی رو ویزیت می کرده که خیلی هاشون از یه مریضی رنج می بردن. به این صوت که ساعت سه،سه و نیم از خواب بیدار می شدن و بی خوابی بهشون دست می داده(بدون هیچ علت خاصی). در این حالت اون ها می گفتن که از بیرون پنجره ی اتاقشون یه جغد بهشون زل می زده. وقتی که هیپنوتیزم می شدن می گفتن که نه اون جغد نیست و بعد شروع به فریاد زدن می کردند. در واقع اون ها موجوداتی رو مشاهده می کردند که موجب وحشتشون می شده و نمی تونستن اون موجود رو توصیف کنن چون حتی تو ذهن خودشون جا نمی گرفت. یکی شون هم می گفت که این موجودات رو از بچگی می دیده؛ البته زمانی که بهشون فکر می کرده ،ولی حالا بدون اینکه بهشون فکر کنه اونا رو می بینه. بدون هیچ علت خاصی بعضی از این افراد بعد از هیپنوتیزم دست به خودکشی و حتی کشتن خانواده شون می کردند. در آخر هم پلیس این دکتر رو در خونه ی خودش زندانی کرد و مشاهده شد که جسمی شبیه بشقاب پرنده میاد و دختر این دکتر رو می بره و هنوز هم که هنوزه اون دختر پیدا نشده. در این شهر هزاران نفر شاهد ظاهر شدن بشقاب پرنده بودند و اف.بی.آی تا به حال پنجاه بار از این شهر دیدن کرده و یازده هزار نفر در سرتاسر زمین بودند که بدون هیچ علت خاصی مفقود،کشته و یا خودکشی کردند.
    این ها همه و همه نشون دهنده ی یک چیزند، اینکه یوفوها وجود دارند.
    خوب مسئله اینجاست که کلی مستند وجود داره که دقیقا بر عکشو میگه و میگه تمام اینا سیاست کشور های دیگست و همچین چیزی وجود نداره!!!

اتفاقا هم چند روز پیش تو manoto یه مستند در همین مورد گذاشته بود (البته نتونستم کامل ببینمش!) ولی در کل میگفت امریکا یه سری سفینه (یوفو) ساخته!!! و همه ی اینها برای اینه که قدرت خودشونو نشون بده...!!!

که بنظر من این حرف کاملا منطقیه امکان نداره که با وجود این همه امنیت مرزی و کشوری یوفو پاشه بیاد بالای این کشور و اون کشور 4 تا شکلک هم رو مزارع بکشه و بره!!!
    بعدشم اگرم یوفویی وجود داشت نمیومدن تو کل دنیا مطرح کنن... مخفی می کردن تا بتونن از طریق اونا کشورشونو پیشرفته تر کنن... تازه اینجوری ناساهم تو زحمت نمی افتاد!!!!
    امضای ایشان
    حوض نقاشی تان پر ماهی باد

21. 4 کاربر مقابل از tahoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 25 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع