صفحه 23 از 25 نخستنخست ... 1319202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #221

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    17
    تشکر شده 12,423 بار در 1,283 ارسال

http://www.ryot.org/did-google-moon-...on-base/784201
    به لینک بالا برید و نظرتون رو در مورد این خبر و فیلم اون بیان کنید.
    ویرایش توسط yperseusy : 08-14-2014 در ساعت 07:55 PM
    امضای ایشان
    [CENTER][COLOR="navy"][B]as days and nights,
    would pass me by
    i tell myself that i was waiting for a sign
    then she appeared,
    a love so fine,
    my valentine[/B]
    [/COLOR]:ORLY::ORLY::ORLY::ORLY:

[/CENTER]

3. 5 کاربر مقابل از yperseusy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #222
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10485
    تشکر شده 70 بار در 26 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط yperseusy نمایش پست ها
    http://www.huffingtonpost.com/2014/0...ushpmg00000063
    به لینک بالا برید و نظرتون رو در مورد این خبر و فیلم اون بیان کنید.
    سلام فیلم رو دیدم فکر کنم این فیلم ساختگی باشه. در آمریکا از این خیلی حرفه ای تر هم ساخته میشه .
    امضای ایشان
    جهان های حبابی انفجار بزرگ جهان های موازی

5. 3 کاربر مقابل از Naruto Sh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #223
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10767
    تشکر شده 22 بار در 7 ارسال

باسلام خدمت دوستان.نمي دونم ميتونم اين سئوالم رو اينجا مطرح كنم يانه.يك نفر از دوستان من كه من واقعا به درستي حرفهاش باور دارم مي گفت كه شب موقع رانندگي در جاده اي نزديك تبريز يك شئي عجيب شبيه سفينه رو با تعدادي آدم نماهاي بلند قد رو ديده بود كه بيرون سفينه در حال قدم زدن بودند و ادواتي هم روي پشتشون حمل مي كردند.با ديدن اونها از ترس فوري از اونجا دور ميشه.به نظر شما آيا بشقابهاي پرنده و يا اشياي ناشناس واقعيت داره؟

7. 2 کاربر مقابل از رامين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #224
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رامين نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان.نمي دونم ميتونم اين سئوالم رو اينجا مطرح كنم يانه.يك نفر از دوستان من كه من واقعا به درستي حرفهاش باور دارم مي گفت كه شب موقع رانندگي در جاده اي نزديك تبريز يك شئي عجيب شبيه سفينه رو با تعدادي آدم نماهاي بلند قد رو ديده بود كه بيرون سفينه در حال قدم زدن بودند و ادواتي هم روي پشتشون حمل مي كردند.با ديدن اونها از ترس فوري از اونجا دور ميشه.به نظر شما آيا بشقابهاي پرنده و يا اشياي ناشناس واقعيت داره؟
    سلام آقای رامین
    وقت بخیر
    ببینید ، به نظرم در بررسی علمی یک موضوع فقط و فقط مستندات قابل بررسی هستند اون هم اکثرا مستندات قابل اندازه گیری و متآسفانه یا خوشبختانه ادعا ها حتی اگر از طرف شناخته شده ترین افراد هم باشه
    قابل اعتنا نیست .
    هر انسانی ممکن است ادعایی از این دست بکند و صرف اینکه دوست من یا دوست شماست ، تمایزی برای ادعای ایشان نسبت به سایرین ایجاد نمی کند .
    اگر ایشان مثلا نمی ترسید و حد اقل لحظاتی از آنچه دیده بود را فیلمبرداری یا عکاسی می کرد ، باز حد اقل چیزی برای بررسی وجود داشت .
    اما الآن این ادعای ایشان واقعا هیچ ارزشی از لحاظ علمی ندارد
    البته این موضوع الزاما به معنی عدم صداقت گزارش دهنده نیست ، بلکه می تواند برداشت اشتباهی از یک پدیده معمول و ساده باشد .
    مثلا ممکن است به ذهن من برسد که شاید گروهی در حال فیلمبرداری برای یک فیلم علمی - تخیلی بوده اند که با دیدن بازیگران فیلم، امر بر دوست شما مشتبه شده است !
    یا هزاران شایدِ دیگر
    لذا این گونه ادعاها متآسفانه یا خوشبختانه جایی در بررسی های علمی نخواهند داشت .
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

9. 10 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #225
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    12037
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

ماهیت یوفو ها

یوفوها قطعا وجود دارند.شواهد بسیاری دال بر وجود فیزیکی این اشیا ناشناس وجود دارد.مساله ای که مورد تردید است مربوط به منشا آنها است که از یکی از این سه حالت خارج نیست.1.منشا فرازمینی دارند.2.منشا زمینی به احتمال زیاد آمریکایی دارند.3.دو نوع یوفو داریم ساخت فرازمینی ها و ساخت آمریکا.
    تصور من حالت سوم است و آمریکایی ها با مهندسی معکوس یوفو های سقوط کرده یوفوهای خودشان را ساخته اند. این اواخر به سایت های زیادی در رابطه با یوفوها سر زده ام و آنقدر تئوری توطئه خوانده ام که دارد سرم سوت می کشد. وقتی اطلاعات و ابعاد یک موضوعی لاپوشانی می شود هزاران نظریه و فرضیه با شاخ وبرگ فراوان تولید می شود و به اسم واقعیت به خور مردم داده می شود. افراد ادعای برخورد نزدیک با موجودات فضایی, همکاری با آنها در تحقیقات سری علمی , کار بر روی بقایای یوفو ها برای پی بردن به رازهای تکنولوژیک آنها , دسترسی به پرونده های فوق سری در رابطه با یوفوها, پنهان کردن و انحصاری نگه داشتن دانش تکنولوژیک فوق پیشرفته فرازمینی ها توسط یک گروه سری از افراد قدرتمند در آمریکا و از همه جالب تر نمایندگی سازمان ملل ستاره ای راه شیری در زمین را دارند اما حتی یک مدرک هم برای ادعاهایشان ارائه نمی کنند.
    اگر دوستان نظر, توضیح یا هر مطلبی درباره این پست دارند از خواندن آنها خوشحال خواهم شد.

11. Top | #226
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    11743
    تشکر شده 69 بار در 21 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i am who am i نمایش پست ها
    یوفوها قطعا وجود دارند.شواهد بسیاری دال بر وجود فیزیکی این اشیا ناشناس وجود دارد.مساله ای که مورد تردید است مربوط به منشا آنها است که از یکی از این سه حالت خارج نیست.1.منشا فرازمینی دارند.2.منشا زمینی به احتمال زیاد آمریکایی دارند.3.دو نوع یوفو داریم ساخت فرازمینی ها و ساخت آمریکا.
    تصور من حالت سوم است و آمریکایی ها با مهندسی معکوس یوفو های سقوط کرده یوفوهای خودشان را ساخته اند. این اواخر به سایت های زیادی در رابطه با یوفوها سر زده ام و آنقدر تئوری توطئه خوانده ام که دارد سرم سوت می کشد. وقتی اطلاعات و ابعاد یک موضوعی لاپوشانی می شود هزاران نظریه و فرضیه با شاخ وبرگ فراوان تولید می شود و به اسم واقعیت به خور مردم داده می شود. افراد ادعای برخورد نزدیک با موجودات فضایی, همکاری با آنها در تحقیقات سری علمی , کار بر روی بقایای یوفو ها برای پی بردن به رازهای تکنولوژیک آنها , دسترسی به پرونده های فوق سری در رابطه با یوفوها, پنهان کردن و انحصاری نگه داشتن دانش تکنولوژیک فوق پیشرفته فرازمینی ها توسط یک گروه سری از افراد قدرتمند در آمریکا و از همه جالب تر نمایندگی سازمان ملل ستاره ای راه شیری در زمین را دارند اما حتی یک مدرک هم برای ادعاهایشان ارائه نمی کنند.
    اگر دوستان نظر, توضیح یا هر مطلبی درباره این پست دارند از خواندن آنها خوشحال خواهم شد.
    شما چطور در مورد مساله ای که 1 دلیل علمی و ثابت شده در موردش وجود داره میگید قطعا وجود دارند ؟!

شواهد یه عده میتونه منبع مستدلی برای این موضوع باشه ؟!
    امضای ایشان
    HAD :

CANON EOS 600D
    CANON EOS 700D
    Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
    Skywatcher 6 inch Newtonian on EQ3

==============================
    ==============
    HAVE :

CANON EOS 70D
    Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM
    Celestron UpClose G2 10x50 Porro Binocular

12. کاربر مقابل از Mostafa United عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

13. Top | #227
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    12037
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

دلیل وجود یوفوها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa United نمایش پست ها
    شما چطور در مورد مساله ای که 1 دلیل علمی و ثابت شده در موردش وجود داره میگید قطعا وجود دارند ؟!

شواهد یه عده میتونه منبع مستدلی برای این موضوع باشه ؟!
    پاسخ: تعداد مشاهدات یوفوها آنقدر زیاد و متواتر است و آنقدر افراد معتبر بر این موضوع شهادت داده اند و با توصیفات حرکتی مانند پرواز بی صدا و شتاب گیری فوق العاده بالای آنها که با هیچ پدیده طبیعی و یا غیر طبیعی دیگر هم خوانی ندارد به علاوه فیلم ها وعکس های تهیه شده از آنها تردیدی در مورد وجود آنها باقی نمی گذارد.
    انکار وجود یوفو ها مانند آن است که به عنوان مثال بگوییم کشوری به نام بوتان وجود خارجی ندارد زیرا من خودم یا کسی از اطرافیانم به آنجا نرفته و از نزدیک ندیده است.
    منظور از دلیل علمی را متوجه نمی شوم. اگر منظور نمایش یک یوفو سقوط کرده در ملا عام است تا همه افراد متخصص و دانشمند آن را بررسی کنند این کار به دلیل پنهان کاری اغلب دولت ها به خصوص امریکا و روسیه محقق نشده است .ضمن این که یوفوها به ندرت در کشور های عقب مانده مشاهده می شوند که به دو علت می تواند باشد. اگر یوفوها ساخت آمریکا یا روسیه باشند طبیعی است که بیشتر پروازهای آزمایشی و یا سفر به خارج جو را در خاک خودشان انجام دهند. اگر ساخت فرا زمینی ها باشد دلیلش احتمالا این است که آنها به تکنولوژی های پیشرفته و سلاح های کشتار جمعی انسان ها علا قه و توجه دارند و انگیزه ای برای برای بازدید از کشور های عقب مانده ای که به این تکنولوژی های سطح بالا دسترسی ندارند ندارند .

14. Top | #228
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    11743
    تشکر شده 69 بار در 21 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i am who am i نمایش پست ها
    پاسخ: تعداد مشاهدات یوفوها آنقدر زیاد و متواتر است و آنقدر افراد معتبر بر این موضوع شهادت داده اند و با توصیفات حرکتی مانند پرواز بی صدا و شتاب گیری فوق العاده بالای آنها که با هیچ پدیده طبیعی و یا غیر طبیعی دیگر هم خوانی ندارد به علاوه فیلم ها وعکس های تهیه شده از آنها تردیدی در مورد وجود آنها باقی نمی گذارد.
    انکار وجود یوفو ها مانند آن است که به عنوان مثال بگوییم کشوری به نام بوتان وجود خارجی ندارد زیرا من خودم یا کسی از اطرافیانم به آنجا نرفته و از نزدیک ندیده است.
    منظور از دلیل علمی را متوجه نمی شوم. اگر منظور نمایش یک یوفو سقوط کرده در ملا عام است تا همه افراد متخصص و دانشمند آن را بررسی کنند این کار به دلیل پنهان کاری اغلب دولت ها به خصوص امریکا و روسیه محقق نشده است .ضمن این که یوفوها به ندرت در کشور های عقب مانده مشاهده می شوند که به دو علت می تواند باشد. اگر یوفوها ساخت آمریکا یا روسیه باشند طبیعی است که بیشتر پروازهای آزمایشی و یا سفر به خارج جو را در خاک خودشان انجام دهند. اگر ساخت فرا زمینی ها باشد دلیلش احتمالا این است که آنها به تکنولوژی های پیشرفته و سلاح های کشتار جمعی انسان ها علا قه و توجه دارند و انگیزه ای برای برای بازدید از کشور های عقب مانده ای که به این تکنولوژی های سطح بالا دسترسی ندارند ندارند .

مردم در مورد خیلی چیز ها خیلی تعریف ها کرده اند و خیلی خاطرات گفته اند و اتفاقا خیلی عکس و فیلم درباره شان ساخته اند ! ( مثل روح و جن !) ولی علم با قاطعیت میگه همچین چیزهایی فقط در حد داستان و افسانه قابل توجه هستن و نه بیشتر !

متاسفانه مثالی که زدید اصلا منطقی نیست

اگر من بگم کشور بوتان وجود ندارد شما میتونید به من مختصات جغرافیاییش رو نشون بدید و راهنمای سفر رو در اختیارم بزارید و من میتونم به راحتی به اون کشور برسم ! یعنی 100% امری شدنی هست ولی اگه من الان از شما بخوام که به من یوفو واقعی نشون بدید شما میتونید انقدر محکم و مستدل به من پاسخ بدید ؟

وضعیت کشوری مثل کره شمالی برای اونها چطور خواهد بود ؟ عقب مانده و دارای سلاح های کشتار جمعی ( صرفا یک شوخی بود )
    امضای ایشان
    HAD :

CANON EOS 600D
    CANON EOS 700D
    Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
    Skywatcher 6 inch Newtonian on EQ3

==============================
    ==============
    HAVE :

CANON EOS 70D
    Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM
    Celestron UpClose G2 10x50 Porro Binocular

15. Top | #229
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    13705
    تشکر شده 3 بار در 1 ارسال

دوستان آیا این کلیپ‌های عجیبی که این چند روزه در شبکه‌های مجازی منشتر شده و صدای غرش از آسمان را نشان می‌دهد واقعی و طبیعی است؟
    امضای ایشان

16. Top | #230
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    13827
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    با سلام، ممنون از پرداختنتون به این موضوع چون همیشه یک از دغدغه های ذهنی من بوده. ولی همیشه باعث تعجب خیلی حیلی زیاد منه که چطور با این همه پیشرفت در علم و تکنولوژی هنوز این موجودات رو شناسایی نکردن؟!!

صفحه 23 از 25 نخستنخست ... 1319202122232425 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع