صفحه 22 از 25 نخستنخست ... 121819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #211
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429
    تشکر شده 662 بار در 124 ارسال

از نظر بدنی حرف شما متین . دلیل واضحش رو میشه تو نژاد های افریقایی به خاطر زندگی سختشون دید .به هر حال انتخاب طبیعی اون موقع بیشتر بوده
    اما از نظر هوش و دانش رو نمیتونم بپذیرم . دانش ما داره همین طور زیاد میشه . اگه نسبت به اون موقع هوشمون هم کمتر شده باشه باز تولید دانش کردیم . پس باید دانشمون از اون موقع خیلی بیشتر باشه
    مگه این که . یه نابودی و از صفر شروع کردن رو در نظر بگیریم
    امضای ایشان
    احساس پرانتزی را دارم

که تمام چیزهای خوب در آن اتفاق می افتد

آری

خدا را مهمان قلب کوچک خود کرده ام

3. 3 کاربر مقابل از sesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #212
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3738
    تشکر شده 796 بار در 195 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا محمدی نمایش پست ها
    نتیجه ای که من بهش رسیدم اینه که انسان های قدیم بنا به دلایلی هم از نظر علم و هم از نظر قدرت از انسان های کنونی تا حدودی برتر بودند.
    دلیلش هم مشخص نیست ،ممکنه قدرت انسان ها در گذشته زیاد تر بوده و با گذشت زمان کم و کم تر شده باشه یا ممکنه ربطی به موجودات فرازمینی داشته باشه
    که البته احتمال مورد اول بیشتره
    همین اهرام مصر در زمانی ساخته شده که هیچ جرثقیلی برای جابه جایی این سنگ های عظیم الجثه وجود نداشته یا حتی علم هم آنقدر پیشرفت نکرده بوده ولی با این وجود اهرام با دقت زیاد به صورت هرم ساخته شدند
    حالا سوال اینه که چه چیزی باعث شده تا تصمیم بگیرند و با اصلا بتونن همچین چیزی بسازند؟
    موجودات فرازمینی ، قدرت فرمانروایان یا ....
    همچنین با توجه به این که تا کنون حیات فرازمینی در نزدیک ما یافت نشده است بنابرابن اگر بخواد پای این موجودات در میان باشه باید قرن ها از ما جلوتر باشند از نظر علم ،برای این که بتونن این مسافت ها رو طی کنند
    اصلا چرا توی این جهان پهناور نظر فرازمینی ها باید به ما جلب بشه که به سراغ ما بیان؟
    چرا فکر میکنید که ساختن هر سازه عظیمی نیاز به یک تکنولوژی خیلی پیشرفته مثل جرثقیل های چند ده تنی داره؟ من شخصا فیلم مستندی دیدم که یه اقای امریکایی فقط با کمی ارتباط برقرار کردن با ماوراء الطبیعه میتونست تخته سنگای خیلی بزرگو جابجا کنه به قول خودش دیگه جاذبه براش بی معنی شده بود.حالا فرض کنید خود اجنه بخوان اهرام ثلاثه مصر رو با همکاری ادما بسازن.ایا براشون کاری داره؟معلومه که نه...
    امضای ایشان
    اوغات خوش آن بود که با دوست به سر شد
    باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

5. 3 کاربر مقابل از berjis93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #213
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

درود دوستان
    در مورد عکسی که گذاشته بودم هدم این بود که نشون بدم دو تا فرضیه هستش
    1 . اینکه واقعا موجودات فضایی هستن و در زمان قدیم به سمت زمین اومدن و مردم با دیدن اونا شروع به برقراری ارتباط کردند
    2. اینکه همه ی اینا سر کاری هستن برا مشغول کردن مردم عادی برای در آمد زایی ، برای انجام اهداف ژنتیکی و آزمایشگاهی
    حالا تو بررسی مورد اول باید بگم که
    اگه موجودات فضایی هستن از قدیم به اینجا قدم گذاشتن و در موازات ما دارن زندگی می کنن کثلا اشارات فیلم های مثل تبدیل شوندگان یا pacific rim و اندیا جونز و ..... این فرضیه رو نشون میدن و از نقاشی ها و نشانه های موجود تو کیلیسا های قدیم و اهرام و غار ها و کشفیات این فرضیه رو به یقین می رسونن پس شاید این نقاشی به تقلید از یه موجود فضایی باشه .....
    امضای ایشان

به یاد ستار خان یگانه قهرمان آزادی ایران

7. 4 کاربر مقابل از nakhodaye aseman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #214
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429
    تشکر شده 662 بار در 124 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط berjis93 نمایش پست ها
    چرا فکر میکنید که ساختن هر سازه عظیمی نیاز به یک تکنولوژی خیلی پیشرفته مثل جرثقیل های چند ده تنی داره؟ من شخصا فیلم مستندی دیدم که یه اقای امریکایی فقط با کمی ارتباط برقرار کردن با ماوراء الطبیعه میتونست تخته سنگای خیلی بزرگو جابجا کنه به قول خودش دیگه جاذبه براش بی معنی شده بود.حالا فرض کنید خود اجنه بخوان اهرام ثلاثه مصر رو با همکاری ادما بسازن.ایا براشون کاری داره؟معلومه که نه...
    منظورمون از علم علم ساخت جرثقیل ده تنی نیست
    من ظور من از علم علم محاسباتیه که به قوم ازتک نشون داده معبدشون رو کجا بسازن با چه مساحتی بسازن با چه ارتفاعی بسازن که افتاب تاریخ اون روز رو نشون بده . این ها چیزی نیست که بتونی با تعداد زیاد نیرو جبران کنی . پس شما میتونی اهرام رو بسازی اما نمیتونی به یه طرح مستحکم برسی چون هیچ علمی از مهندسی سازه نداری .
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ
    درود دوستان
    در مورد عکسی که گذاشته بودم هدم این بود که نشون بدم دو تا فرضیه هستش
    1 . اینکه واقعا موجودات فضایی هستن و در زمان قدیم به سمت زمین اومدن و مردم با دیدن اونا شروع به برقراری ارتباط کردند
    2. اینکه همه ی اینا سر کاری هستن برا مشغول کردن مردم عادی برای در آمد زایی ، برای انجام اهداف ژنتیکی و آزمایشگاهی
    حالا تو بررسی مورد اول باید بگم که
    اگه موجودات فضایی هستن از قدیم به اینجا قدم گذاشتن و در موازات ما دارن زندگی می کنن کثلا اشارات فیلم های مثل تبدیل شوندگان یا pacific rim و اندیا جونز و ..... این فرضیه رو نشون میدن و از نقاشی ها و نشانه های موجود تو کیلیسا های قدیم و اهرام و غار ها و کشفیات این فرضیه رو به یقین می رسونن پس شاید این نقاشی به تقلید از یه موجود فضایی باشه .....
    مورد دو شاید در کنار مورد اول باشه اما موردیه که منطقی نیست .
    توی سال 450 میلادی هیچ نقاشی علاقه نداشته از یه گوی پرنده به عنوان درآمد زایی استفاده کنه .
    اگه توی گوگل نقاشی باستانی در مورد یوفو هارو سرچ کنید
    یا کتاب فضانوردان باستانی ( کتابشو پیدا کنم انتشاراتم میگم .) رو مطالعه کنید با ده ها مثال از این قبیل مواجه میشید روایت ها نقل قول ها نقاشی هایی که حتی به موقعی مربوط میشه که هنوز ستاره ها رو خدایان فرض میکردن .
    ( بلاخره این همه کتاب خوندیم توی یه تاپیک به درد خورد.)
    امضای ایشان
    احساس پرانتزی را دارم

که تمام چیزهای خوب در آن اتفاق می افتد

آری

خدا را مهمان قلب کوچک خود کرده ام

9. 3 کاربر مقابل از sesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #215
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4783
    تشکر شده 1,158 بار در 208 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط berjis93 نمایش پست ها
    خوب منم همینو می گم.
    میگم با وجود این که علم ساخت ابزار های پیشرفته امروزی رو نداشتن ولی تونستن همچین کارایی انجام بدن
    همین استون هنج ،علمی که توی ساخت اون بکار رفته ،هدفی که از ساختش داشتن یا اصلا حمل و تراش دادن این سنگ های عظیم باید یک هدف پشتش باشه .
    شاید به موجودات فرازمینی بشه ربط داد این موضوع رو ،به این صورت که این موجودات با یک هدف خاص این ها رو ساختن شاید پای انسان ها در میان نباشه در ساخت این بنا های عظیم
    البته من نمی خوام که خیلی از موجودات فرازمینی طرفداری کنم
    خیلی راحت میشه گفت که ساخت این بنا های عظیم که همگی به نجوم هم مربوط می شوند ریشه در نیاز مردم اون زمان برای شناخت آسمون داشته همانند اکنون که ما ابزار آلاتی رو برای شناخت آسمون می سازیم
    امضای ایشان
    من برگشتم

11. 4 کاربر مقابل از علیرضا محمدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #216
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

نور ناشناخته مریخی, که در دوربین کنجکاوی ثبت شده است و سر و صدای زیادی به پا کرد, چیست؟

ناسا در این مورد توضیحاتی داده است که در نشانی زیر میبینید:

http://www.nasa.gov/jpl/msl/mars-kim.../#.U1BIj6Jgeuk

این خبر را میتوانید در ادرس زیر,به صورت فارسی ببینید:

http://www.hupaa.com/201404120833560...8C%D8%B3%D8%AA
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

13. 13 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #217
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    301
    تشکر شده 3,243 بار در 483 ارسال

انعکاس یک تکه سنگ !
    امضای ایشان

15. 4 کاربر مقابل از mh.noori عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #218
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3738
    تشکر شده 796 بار در 195 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sesto نمایش پست ها
    منظورمون از علم علم ساخت جرثقیل ده تنی نیست
    من ظور من از علم علم محاسباتیه که به قوم ازتک نشون داده معبدشون رو کجا بسازن با چه مساحتی بسازن با چه ارتفاعی بسازن که افتاب تاریخ اون روز رو نشون بده . این ها چیزی نیست که بتونی با تعداد زیاد نیرو جبران کنی . پس شما میتونی اهرام رو بسازی اما نمیتونی به یه طرح مستحکم برسی چون هیچ علمی از مهندسی سازه نداری .
    اینم میتونه اشتباه بزرگ ما باشه که علم رو صرفا برای خودمون بدونیم.مسلما در زمان های های قدیم و در تمدن های باستانی دانشمندان بزرگی بودن که کار های بزرگی انجام میدادن...مثلا پزشکان ایرانی 5000سال پیش عمل رفع اب مروارید چشم رو انجام میدادن والان اسناد و مدارکش پیدا شده و موجوده...پسیه محاسبه مهندسی کاری نیست که اونموقه دور از ذهن باشه...
    امضای ایشان
    اوغات خوش آن بود که با دوست به سر شد
    باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

17. 4 کاربر مقابل از berjis93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #219
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6070
    تشکر شده 259 بار در 44 ارسال

اخر نفهمیدیم این موجودات فضایی , راسته . دروغه ؟؟ ولی به نظر من نمیتونه دروغ باشه ... اونا هم برای کاوش به زمین میان ... ولی ابزار پیشرفته دارن

19. Top | #220
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8717
    تشکر شده 45 بار در 10 ارسال

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    سلام دوستان من فیلمی با موضوع اشیا ناشناخته به دست آمده توسط ناسا رو مشاهده کردم فیلم خیلی خوبی بود. درحقیقت کلیپ10دقیقه ای هست که میتونید با سرچ کردن توگوگل پیداش کنید باور کنید من خیلی سعی کردم آپلودش کنم ولی نشد حتما برید دنبالش بگردید پارسال توی یوتیوپ دیده بودمش الانم فکر کنم هست میتونید از اونجا با برنامه موبوجین دانلودش کنید
    اسم کاملشم برای اینکه راحت تر پیداش کنید:فیلمی از اشیای ناشناخته فضایی توسط سازمان ناسا امریکا

20. 6 کاربر مقابل از messi10 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 22 از 25 نخستنخست ... 121819202122232425 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع