صفحه 21 از 25 نخستنخست ... 11171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #201
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3738
    تشکر شده 796 بار در 195 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhodaye aseman نمایش پست ها

اینم انسان های باستان که کلشون دراز بوده مثل یوفو هایی که الان دیده شدنه اند
    چرا؟
    البته انسان های باستان همشون این شکلی نبودن اینا بعضا الهه ها و خدایان مصر بودن که این شکلی و خارق العاده بودن...شما اگه تو همین نقاشی هم نگاه کنی متوجه میشی اینو چرا که ادم های دیگه این شکلی نیستن...
    امضای ایشان
    اوغات خوش آن بود که با دوست به سر شد
    باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

3. 2 کاربر مقابل از berjis93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #202
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

خیلی در جریان این بحث نیستم اما اشکالی که انسان های گذشته داشتند بیشتر به علت شکلیه که خودشون به قصد از دوران کودکی به بدنشون میدادند و محیطی رو ایجاد میکردند که بدن به ناچار به این صورت تغییر حالت میداده ، در چین هم از این رفتار ها زیاد دیده شده، و فکر نمیکنم ربطی به یوفو ها یا فضایی ها داشته باشه.
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

5. 8 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #203
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429
    تشکر شده 662 بار در 124 ارسال

بله در قوم ازتک سر کودک رو از نوزادی بین دو قطعه چوب قرار میدادن تا سر کودک مثل خدایانشون شکل بگیره
    حالا این که چطور این ایده به ذهنشون رسیده یا چرا اصلا خدایانشون رو این طوری فرض میکردن بازم طبق برخی نوشته ها ارجاع داده شده به همین یوفو ها
    امضای ایشان
    احساس پرانتزی را دارم

که تمام چیزهای خوب در آن اتفاق می افتد

آری

خدا را مهمان قلب کوچک خود کرده ام

7. 4 کاربر مقابل از sesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #204
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط sesto نمایش پست ها
    بله در قوم ازتک سر کودک رو از نوزادی بین دو قطعه چوب قرار میدادن تا سر کودک مثل خدایانشون شکل بگیره
    حالا این که چطور این ایده به ذهنشون رسیده یا چرا اصلا خدایانشون رو این طوری فرض میکردن بازم طبق برخی نوشته ها ارجاع داده شده به همین یوفو ها
    یعنی اونا ادم فضایی میدیدن و فکر میکردن که ادم فضایی ها خدان و میپرستیدنشو و سعی میکردن بچه هاشونم شبیه اونا باشه درسته؟
    امضای ایشان

9. 4 کاربر مقابل از berjis93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #205
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429

نقل قول نوشته اصلی توسط berjis93 نمایش پست ها
    یعنی اونا ادم فضایی میدیدن و فکر میکردن که ادم فضایی ها خدان و میپرستیدنشو و سعی میکردن بچه هاشونم شبیه اونا باشه درسته؟
    بله اما خب منطقی به نظر نمیاد
    زیگورات ( اگه درست نوشته باشم )اصلی قوم ازتک یه شاهکار مهندسیه که 365 تا پله داره که هر روز نور روی یکی میفتاده که روز سال رو مشخص میکرده . مکان اندازه و مساحت زیگورات برای این که بتونه همچین عکس العملی نشون بده خیلی مهمه که از ریاضیات اون موقع خارج بوده . حتی الان هم به سختی ممکنه .
    برای همین مثل اهرام ثلاثه مصر ساخت رو به فضایی ها نسبت میدن . اعتقاد بر اینه که قوم ازتک رو به نابودی بودن . فضایی ها مثل فیلم استار ترک : به سوی تاریکی مداخله میکنن تا نجاتشون بدن . اینها هم فضایی ها رو به عنوان خدا تصور میکنن . فضایی ها هم خوششون میاد ترتیب ساخت یه معبد هم برای خودشون رو میدن . حالا ازتک ها که این ها رو میپرستن سعی میکن شکل این ها بشن پس سر نوزاد رو تحت فشار میزارن تا شکل فضایی ها بشه .
    دلیل این که این قضیه به نظرم غیر منطقیه البته به زبان عامیانه گفتم
    فضایی ها انقدر انرژی مصرف میکنن که یه قوم بدوی رو نجات بدن و خدای اون بشن ؟؟؟ پرستیده شدن چه سودی براشون داشته ؟؟؟
    امضای ایشان
    احساس پرانتزی را دارم

آری

11. 5 کاربر مقابل از sesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #206
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3738

بله اما خب منطقی به نظر نمیاد
    زیگورات ( اگه درست نوشته باشم )اصلی قوم ازتک یه شاهکار مهندسیه که 365 تا پله داره که هر روز نور روی یکی میفتاده که روز سال رو مشخص میکرده . مکان اندازه و مساحت زیگورات برای این که بتونه همچین عکس العملی نشون بده خیلی مهمه که از ریاضیات اون موقع خارج بوده . حتی الان هم به سختی ممکنه .
    برای همین مثل اهرام ثلاثه مصر ساخت رو به فضایی ها نسبت میدن . اعتقاد بر اینه که قوم ازتک رو به نابودی بودن . فضایی ها مثل فیلم استار ترک : به سوی تاریکی مداخله میکنن تا نجاتشون بدن . اینها هم فضایی ها رو به عنوان خدا تصور میکنن . فضایی ها هم خوششون میاد ترتیب ساخت یه معبد هم برای خودشون رو میدن . حالا ازتک ها که این ها رو میپرستن سعی میکن شکل این ها بشن پس سر نوزاد رو تحت فشار میزارن تا شکل فضایی ها بشه .
    دلیل این که این قضیه به نظرم غیر منطقیه البته به زبان عامیانه گفتم
    فضایی ها انقدر انرژی مصرف میکنن که یه قوم بدوی رو نجات بدن و خدای اون بشن ؟؟؟ پرستیده شدن چه سودی براشون داشته ؟؟؟
    بله دقیقا سوال شما درسته و باید این سوالم بهش اضافه کرد که این موجودات فضایی که اون موقع اومدن و زمین و زیستشو کشف کردن و رفتن الان کجان چرادوباره برنمیگردن؟ایا فراموشمون کردن؟ایا مارو به حال خودمون رها کردن ؟ یا این که الان هم هستند اما شناخت ما نسبت بهشون تغییر کرده؟من فکر میکنم جواب تمام این سوال ها رو میتونیم بدیم به شرط این که اینجوری به قضیه نگاه کنیم که بله یه همچین موجوداتی وجود داشتن اما ادم فضایی نبودن بلکه اجنه بودن و هستن و خواهند بود و به موازات زندگی ما در دنیای خودشون زیست میکنن ولی گهگاهی بعضیاشون دیده میشن و چون ما شناخت خوبی ازشون نداریم فکر میکنیم فضایی هستن...
    امضای ایشان

13. 5 کاربر مقابل از berjis93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #207
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429

به نظر من امکان نداره موجوات فضایی وجود نداشته باشن . خدا تو قران میگه : « هیچ چیز را بیهوده نیافریدم .» خب ما اگر قرآن رو قبول داشته باشیم ، پس باید این هم قبول داشته باشیم که امکان نداره توی یک جهان لایتناهی رو به انبساط فقط یک غبار آبی رنگ حیات داشته باشه . پسباید باور داشته باشیم که موجودات فضایی وجود دارن . مشکلم اینه که چرا همیشه فضایی ها هوشمند تر از ما فرض میشن ؟؟؟؟
    اگه قانون حیات تو همه جای جهان یک سان باشه طبیعتا نباید خیلی از ما عقب تر یا جلو تر باشن . پس اون ها هم نباید به سطح علمی رسیده باشن که بتونن از سیاره های دور دست یا حتی سیاره های نزدیک به زمین برسن .
    در مورد حرف شما که می گید اجنه . اینم به نظر من رده . توی علم به هیچ جایی بر نخوردیم که موضوع اجنه رو مطرح کنه
    پس منبعی که باعث میشه ما اجنه رو بشناسیم کجاست ؟ چیه ؟؟؟ جواب یه کلمست دین .
    خب اگر ما بخوایم از ارو کتب دینی قضاوت کنیم میبینم که هیچ کجا به هوشمند و برتر بودن اجنه به انسان اشاره نشده حتی انسان به خاطر عقلش برتر از اجنست . پس اینم رد میشه که اون ها اون زمان دانش ساخت همچین اشیا یا معابدی رو داشته باشن .
    حالا سوال من اینجاست .
    پس کی ساخته ؟؟؟؟
    امضای ایشان
    احساس پرانتزی را دارم

آری

15. کاربر مقابل از sesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

16. Top | #208
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3738

به نظر من امکان نداره موجوات فضایی وجود نداشته باشن . خدا تو قران میگه : « هیچ چیز را بیهوده نیافریدم .» خب ما اگر قرآن رو قبول داشته باشیم ، پس باید این هم قبول داشته باشیم که امکان نداره توی یک جهان لایتناهی رو به انبساط فقط یک غبار آبی رنگ حیات داشته باشه . پسباید باور داشته باشیم که موجودات فضایی وجود دارن . مشکلم اینه که چرا همیشه فضایی ها هوشمند تر از ما فرض میشن ؟؟؟؟
    اگه قانون حیات تو همه جای جهان یک سان باشه طبیعتا نباید خیلی از ما عقب تر یا جلو تر باشن . پس اون ها هم نباید به سطح علمی رسیده باشن که بتونن از سیاره های دور دست یا حتی سیاره های نزدیک به زمین برسن .
    در مورد حرف شما که می گید اجنه . اینم به نظر من رده . توی علم به هیچ جایی بر نخوردیم که موضوع اجنه رو مطرح کنه
    پس منبعی که باعث میشه ما اجنه رو بشناسیم کجاست ؟ چیه ؟؟؟ جواب یه کلمست دین .
    خب اگر ما بخوایم از ارو کتب دینی قضاوت کنیم میبینم که هیچ کجا به هوشمند و برتر بودن اجنه به انسان اشاره نشده حتی انسان به خاطر عقلش برتر از اجنست . پس اینم رد میشه که اون ها اون زمان دانش ساخت همچین اشیا یا معابدی رو داشته باشن .
    حالا سوال من اینجاست .
    پس کی ساخته ؟؟؟؟
    در مورد اجنه باید بگم که تو روایات و ایاتی که از اجنه حرف زده اومده که اونا هوشمند تر از ما نیستن ولی به نیرو های متافیزیکی خیلی مسلط تر از ما هستن.مثلا به راحتی میتونن با سرعت زیاد حرکت کنن.اشیا رو جابجا کنن مثل داستان ملکه صبا.و باید قبول کنیم که اونا از این حیث از ما تواناترن و همین باعث شده که انسان گذشته اونارو خدا بدونه و بپرستتش...
    امضای ایشان

17. 4 کاربر مقابل از berjis93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #209
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429

خب توانا تر درست . ولی خب قدرت در کنار علمش باید باشه تا همچین معبدی درست بشه .
    سوال من اینه علم ساخت معبد رو کی بهشون داده ؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    احساس پرانتزی را دارم

آری

19. 3 کاربر مقابل از sesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #210
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4783
    تشکر شده 1,158 بار در 208 ارسال

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    خب توانا تر درست . ولی خب قدرت در کنار علمش باید باشه تا همچین معبدی درست بشه .
    سوال من اینه علم ساخت معبد رو کی بهشون داده ؟؟؟؟؟
    نتیجه ای که من بهش رسیدم اینه که انسان های قدیم بنا به دلایلی هم از نظر علم و هم از نظر قدرت از انسان های کنونی تا حدودی برتر بودند.
    دلیلش هم مشخص نیست ،ممکنه قدرت انسان ها در گذشته زیاد تر بوده و با گذشت زمان کم و کم تر شده باشه یا ممکنه ربطی به موجودات فرازمینی داشته باشه
    که البته احتمال مورد اول بیشتره
    همین اهرام مصر در زمانی ساخته شده که هیچ جرثقیلی برای جابه جایی این سنگ های عظیم الجثه وجود نداشته یا حتی علم هم آنقدر پیشرفت نکرده بوده ولی با این وجود اهرام با دقت زیاد به صورت هرم ساخته شدند
    حالا سوال اینه که چه چیزی باعث شده تا تصمیم بگیرند و با اصلا بتونن همچین چیزی بسازند؟
    موجودات فرازمینی ، قدرت فرمانروایان یا ....
    همچنین با توجه به این که تا کنون حیات فرازمینی در نزدیک ما یافت نشده است بنابرابن اگر بخواد پای این موجودات در میان باشه باید قرن ها از ما جلوتر باشند از نظر علم ،برای این که بتونن این مسافت ها رو طی کنند
    اصلا چرا توی این جهان پهناور نظر فرازمینی ها باید به ما جلب بشه که به سراغ ما بیان؟
    امضای ایشان
    من برگشتم

21. 5 کاربر مقابل از علیرضا محمدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 21 از 25 نخستنخست ... 11171819202122232425 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع