صفحه 13 از 25 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #121
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    915
    تشکر شده 534 بار در 125 ارسال

والا ما که موندیم!!!!!!اخه توی یه مکانی میبینی ولی 2دقیقه ی بعد یه جای دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    امضای ایشان
    چند روزه نمی تونم برم تو خودم!
    فکر کنم از درون فیلتر شدم

3. Top | #122
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909
    تشکر شده 635 بار در 132 ارسال

این موقعیت یه سیرکل کراپ تو استرالیا هستش!!!اگه به کلیپ هایی که درباره ی گذر یوفو ها از بالای شهرهاست سر بزنید، جرمی با این شکل رو زیاد تو کلیپ ها میبینید. انگار که واقعا با ورتون میشه این جای یه بشقاب پرنده ی واقعیه!!!از تو گوگل ارث این مختصات رو بیارید و شاهد یه سیرکل کراپ عظیم باشید!!!!
    عرض جغرافیایی: 30 درجه و 30 دقیقه و 38.82 ثانیه ی جنوبی
    طول جغرافیایی: 115 درجه و 22 دقیقه و 56.14 ثانیه ی شرقی
    ویرایش توسط Sky_Watcher : 08-24-2012 در ساعت 06:56 PM
    امضای ایشان
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    LIVE the way you LOVE ... OR ... LOVE the way you LIVE
    That's The way you feel HAPPY

4. کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #123
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2811
    تشکر شده 601 بار در 92 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گلناز نمایش پست ها
    سلام....
    من امروزا البته امروزا نه تقریبا 2هفته است که هر شب میبینمش!!!!!!!!!!!من هر شب مزرم پشت بام....یه شب که بالا بودم یه چیز خیلی عجیب دیدم...واقعا واسم عجیب بود!اونم اینه که یه جسمی یا یه جرمی توی اسمون روشن خاموش شد گفتم لابد چیزی نیسته و واسم عادی شده بود ولی 3دقیقه ی بعد دوباره همون جسم از صورت فلکی سنبله به طرف جنوب حرکت کرد و پشت سر هم روشن خاموش میشد....و یه هو با سرعت حرکت کرد و ناپدید شد واسم خیلی عجیب بود من دیگه واقا ترسیدم....به نظر شما اون چی بود؟؟؟؟!!!! اگه میشه کمک کنید تا بفهمم...
    منم پارسال زمستون یه همچین چیزی تو آسمون دیدم که ازش هم فیلم گرفتم که اگه بتونم آپلود میکنم و میزارم اینجا.

6. 4 کاربر مقابل از x11416 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #124
    NARUTO

سلام.
    برای من خیلی جالبه که هر کسی یوفو رو میبینه حالا چه خودش یا سفینشو دقیقا شکل و شمایلش مثل شکل و شمایل مجموعه فیلمهای تخیلی است که تاکنون نشون داده و کسی هم فراتر از این مرز هم نمیبینه.
    دوستان گرامی اینها تخیلات نویسنده فیلمهاست ما باید بدانیم که اصلا یوفو چیست یعنی واقعیتش چیست .
    من یک مثالی میزنم و ممکنه که خنده دار به نظر برسه : مثالی از موجودی به نام جن می زنم البته اگر مدیران محترم تالار ناراحت نشوند و حرفهای بنده رو توهین تلقی نکنند . با اجازه مدیران محترم :

جن موجودیست که هم خاصیت جامد شدن رو داره و هم گازی و با سرعتی غیر قابل تصور در کیهان حرکت میکنه . با اینحال موجودیست قدیمی که در ادیان و کتابهای آسمانی بسیار از او صحبت شده ولی هنوز کسی پی به اصلیت وجودش نبرده یعنی اینکه این موجود واقعا چیست ؟ کیست ؟ چطور زندگی میکنه ؟ آیا کتب و تفاسیری که در مورد جن شده واقعا همانطور است یا خیر ؟ بله ما انتظار داریم که موجودات فضایی از نظر سبک جامدات و تکنولوژی موجوداتی مثل خودمان یا شبیه خودمان یا تقریبا به سبک خودمان باشند اما یادمون نره که اینها هم زاده تخیل نویسندگان بزرگ هالیوود و غیره است که ما تخیل خودمونو با اونها رشد میدیم و از اصل موضوع کلا غافل میشیم.

8. کاربر مقابل از NARUTO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

9. Top | #125
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2811

شی ناشناخته در آسمان

من این ویدیو رو در حالی که هیچی همراهم نبود و فقط یه دوربین فیلم برداری معمولی همراهم بود تو زمستون پارسال گرفتم.این ویدیو 2 دقیقه ای که در اصل یک ساعته رو با یه برنامه بی نقصی به فرمت mkv تبدیل کردم تا در حالی کیفیت نسبتا خوبی داره حجم کمی داره.پس طبیعیه که با پلیر ویندوز که codec فرمت mkv نداره خونده نمیشه و باید از برنامه هایی مثل klite یا vlc یا quick time استفاده بشه.
    اما در مورد ویدیو باید بگم : هوا ابری بود و شی متحرک پایین ابرها بود ولی ارتفاع بسیار زیادی داشت و همچنین فاصله زمینی نسبتا زیادی از من داشت.به صدای آخر ویدیو توجه نکنید مال شی نیست و کلا با اینکه سکوت بعضی مواقع همه جا رو فرامیگرفت صدای خاصی از شی شنیده نمیشد.اگر دقت کنید در سمت راست تصویر شاخه ای دیده میشه و در حالیکه دوربین ثابته شی نسبت به شاخه حرکت رفت و برگشتی زیادی داره.در نسخه کامل ویدیو کاملا مشخصه که دور شی چراغ هایی رنگی وجود دارد و کاملا مشخصه که شی به دور خودش میچرخه.
    اگر خواستید میتونم قسمت های دیگه ای رو با کیفیت بهتری قرار بدم.من خودم از اون موقع موندم که این چیه!!

10. 3 کاربر مقابل از x11416 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #126
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط NARUTO نمایش پست ها
    سلام.
    برای من خیلی جالبه که هر کسی یوفو رو میبینه حالا چه خودش یا سفینشو دقیقا شکل و شمایلش مثل شکل و شمایل مجموعه فیلمهای تخیلی است که تاکنون نشون داده و کسی هم فراتر از این مرز هم نمیبینه.
    دوستان گرامی اینها تخیلات نویسنده فیلمهاست ما باید بدانیم که اصلا یوفو چیست یعنی واقعیتش چیست .
    من یک مثالی میزنم و ممکنه که خنده دار به نظر برسه : مثالی از موجودی به نام جن می زنم البته اگر مدیران محترم تالار ناراحت نشوند و حرفهای بنده رو توهین تلقی نکنند . با اجازه مدیران محترم :

جن موجودیست که هم خاصیت جامد شدن رو داره و هم گازی و با سرعتی غیر قابل تصور در کیهان حرکت میکنه . با اینحال موجودیست قدیمی که در ادیان و کتابهای آسمانی بسیار از او صحبت شده ولی هنوز کسی پی به اصلیت وجودش نبرده یعنی اینکه این موجود واقعا چیست ؟ کیست ؟ چطور زندگی میکنه ؟ آیا کتب و تفاسیری که در مورد جن شده واقعا همانطور است یا خیر ؟ بله ما انتظار داریم که موجودات فضایی از نظر سبک جامدات و تکنولوژی موجوداتی مثل خودمان یا شبیه خودمان یا تقریبا به سبک خودمان باشند اما یادمون نره که اینها هم زاده تخیل نویسندگان بزرگ هالیوود و غیره است که ما تخیل خودمونو با اونها رشد میدیم و از اصل موضوع کلا غافل میشیم.
    جن صرفاً موجودی زاده تخیلات مغز انسانه و وجود خارجی نداره. قبلاً در این مورد توضیح دادم. اینجا فقط همنقدر میگم که تابحال هرگز دیده نشده که دو نفر همزمان یک جن رو ببینن. حتی اگه چند نفر در یک جنگل تاریک و ترسناک گم بشن هر کس جن خودش رو میبینه و هیچ وقت پیش نمیاد که همه با هم با دیدن یک جن پا به فرار بذارن. در واقع مغز هرکس اونطور که اون شخص فکر میکنه جن رو میسازه. مطمئناً اگر در همون لحظه یکی از اون افراد با یک دوربین مادون قرمز در حال تماشای اطرافش باشه نه تنها هیچ جنی نمیبینه بلکه با دیدن اون افراد سرآسیمه و پریشان که مثلاً از گیر کردن شاخه درخت به لباسشون وحشت میکنن، مات و مبهوت میمونه و حتی خنده ش میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط x11416 نمایش پست ها
    من این ویدیو رو در حالی که هیچی همراهم نبود و فقط یه دوربین فیلم برداری معمولی همراهم بود تو زمستون پارسال گرفتم.این ویدیو 2 دقیقه ای که در اصل یک ساعته رو با یه برنامه بی نقصی به فرمت mkv تبدیل کردم تا در حالی کیفیت نسبتا خوبی داره حجم کمی داره.پس طبیعیه که با پلیر ویندوز که codec فرمت mkv نداره خونده نمیشه و باید از برنامه هایی مثل klite یا vlc یا quick time استفاده بشه.
    اما در مورد ویدیو باید بگم : هوا ابری بود و شی متحرک پایین ابرها بود ولی ارتفاع بسیار زیادی داشت و همچنین فاصله زمینی نسبتا زیادی از من داشت.به صدای آخر ویدیو توجه نکنید مال شی نیست و کلا با اینکه سکوت بعضی مواقع همه جا رو فرامیگرفت صدای خاصی از شی شنیده نمیشد.اگر دقت کنید در سمت راست تصویر شاخه ای دیده میشه و در حالیکه دوربین ثابته شی نسبت به شاخه حرکت رفت و برگشتی زیادی داره.در نسخه کامل ویدیو کاملا مشخصه که دور شی چراغ هایی رنگی وجود دارد و کاملا مشخصه که شی به دور خودش میچرخه.
    اگر خواستید میتونم قسمت های دیگه ای رو با کیفیت بهتری قرار بدم.من خودم از اون موقع موندم که این چیه!!

به نظر من بادبادکه.
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

12. کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

13. Top | #127
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2811

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen4465 نمایش پست ها
    جن صرفاً موجودی زاده تخیلات مغز انسانه و وجود خارجی نداره. قبلاً در این مورد توضیح دادم. اینجا فقط همنقدر میگم که تابحال هرگز دیده نشده که دو نفر همزمان یک جن رو ببینن. حتی اگه چند نفر در یک جنگل تاریک و ترسناک گم بشن هر کس جن خودش رو میبینه و هیچ وقت پیش نمیاد که همه با هم با دیدن یک جن پا به فرار بذارن. در واقع مغز هرکس اونطور که اون شخص فکر میکنه جن رو میسازه. مطمئناً اگر در همون لحظه یکی از اون افراد با یک دوربین مادون قرمز در حال تماشای اطرافش باشه نه تنها هیچ جنی نمیبینه بلکه با دیدن اون افراد سرآسیمه و پریشان که مثلاً از گیر کردن شاخه درخت به لباسشون وحشت میکنن، مات و مبهوت میمونه و حتی خنده ش میگیره.
    منم همونطور که قبلا گفتم با حرف آقا محسن موافقم که جن زاده تخیل انسانه .ولی با اینکه بحثش اینجا نیست ولی به نظر من همین دیدن جنیان به وسیله مادون قرمز هم نوعی خرافاته.
    دوستان با اینکه من خودم به ارواح نیز اعتقاد ندارم ولی پیشنهاد میکنم فیلم White Noice رو ببینید.هم به خاطر اینکه قشنگه هم به خاطر اینکه داستان فیلم روایتی است واقعی که در واقع اشاره به ارتباط صدایی و حتی تصویری با استفاده از امواج رادیویی با ارواح را داره!
    شاید تو بعضی جاها افراط کرده باشه.خب چون فیلمه.ولی مثل اینکه چنین دستگاهی وجود داره و تو فیلم میگه.فکر کنم EVP بود.
    با اینکه تکرار میکنم من خودم اصلا قبول ندارم و گذاشتن چنین مطلبی فقط بابت اشتراک اطلاعات و بحث در مورد اونه.

به نظر من بادبادکه
    به جان خودم میتونی هرچی بگی به جز بادبادک.
    بازه تغییرات حرکتیش خیلی زیاده.اگه اینطوری باشه یارو باید چندین کیلومتر رو بره اینور و بیاد اونور.در ضمن شاید تو ویدیو معلوم نباشه ولی شی دارای چراغ های قوی است که گذاشتن اونا رو بادبادک....!
    ویرایش توسط آسمون : 08-24-2012 در ساعت 11:47 PM دلیل: ترکیب پست ها

14. Top | #128
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    915
    تشکر شده 534 بار در 125 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_Watcher نمایش پست ها
    منظورتون مکان سیرک کراپ از تو گوگل ارثه؟

این موقعیت یه سیرکل کراپ تو استرالیا هستش!!!اگه به کلیپ هایی که درباره ی گذر یوفو ها از بالای شهرهاست سر بزنید، جرمی با این شکل رو زیاد تو کلیپ ها میبینید. انگار که واقعا با ورتون میشه این جای یه بشقاب پرنده ی واقعیه!!!از تو گوگل ارث این مختصات رو بیارید و شاهد یه سیرکل کراپ عظیم باشید!!!!
    عرض جغرافیایی: 30 درجه و 30 دقیقه و 38.82 ثانیه ی جنوبی
    طول جغرافیایی: 115 درجه و 22 دقیقه و 56.14 ثانیه ی شرقی

خب ببینید منظورم یه جسمی هستش که میشه گفت قدر نورش تقریبا مثل قدر نور سیاره ی مشتریه!!!!
    و هر چن ثا نیه چشمک میزنه و میره.....و اخرش با سرعت تمام حرکت میکنه و غیب میشه!!!!!!!!!!!!!
    امضای ایشان
    چند روزه نمی تونم برم تو خودم!
    فکر کنم از درون فیلتر شدم

15. 2 کاربر مقابل از گلناز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #129
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909
    تشکر شده 635 بار در 132 ارسال

جن صرفاً موجودی زاده تخیلات مغز انسانه و وجود خارجی نداره. قبلاً در این مورد توضیح دادم.اگه چند نفر در یک جنگل تاریک و ترسناک گم بشن هر کس جن خودش رو میبینه و هیچ وقت پیش نمیاد که همه با هم با دیدن یک جن پا به فرار بذارن
    جن وجود داره اما نه اینجوری که شما میگی. جنیان هم مثل انسان هم عقل دارن و هم غریزه!!!! و اونا هم مث ما خوب و بد دارن!!! تو خود قرآن هم از کلمه جن خیلی استفاده شده <==>پس نمیشه گفت وجود نداره
    امضای ایشان
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    LIVE the way you LOVE ... OR ... LOVE the way you LIVE
    That's The way you feel HAPPY

17. 2 کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #130
    NARUTO

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_Watcher نمایش پست ها
    جن وجود داره اما نه اینجوری که شما میگی. جنیان هم مثل انسان هم عقل دارن و هم غریزه!!!! و اونا هم مث ما خوب و بد دارن!!! تو خود قرآن هم از کلمه جن خیلی استفاده شده <==>پس نمیشه گفت وجود نداره
    من هم کاملا با شما موافقم به غیر از قرآن در تمام کتب ادیان اسم جن آورده شده ( البته از لحاظ علمی ثابت نشده ) اما یک مسئله خیلی مهم مطرح میشه اون هم اینه که میخام فرق بین این دو رو بدونم یعنی جن و موجودات فضایی
    به نظر شما میشه گفت که جن نوعی موجود فضایی است ؟ ممکنه که DNA موجودات فضایی از ساختار جن باشه ؟ اصلا ممکنه موجودات فضایی نه شبیه انسان _ حیوان _ حشرات _ خزندگان _ دوزیستان باشند و اصلا شبیه هیچ موجود زنده ای نباشند حتی شبیه موجودات تخیلی نباشند ؟ آیا ممکنه موجودات فضایی شکلی داشته باشند که انسان از تصور کردنش ناتوانه ؟

19. 2 کاربر مقابل از NARUTO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 13 از 25 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع