صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 2891011121314151622 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #111
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

راستش من هم میخواستم یه چیز بگم تقریبا شبیه حرف های آقا محسن اما با کمی تفاوت
    فک کنم زمستان سال قبل بود که رو پشت بوم خونه داشتیم با یه دوربین دوچشمی با دوستم همین طوری آسمون رو نگاه میکردیم که من دوربین رو از دوستم گرفتم و خواستم آلفای جبار رو ببینم همین که ستاره رو دیدم یه لحظه چشمم به یه چیز افتاد که چشمک زد دوباره یه چند دقیقه نگاه کردم بازم از همون جای ثابت همون شی چشمک زد دوربین رو دادم به دوستم گفتم بیا تو هم نگاه کن که تو هم اون شی رو می بینی ؟
    حسین هم نگاه کرد گفت آره تقریبا ما یک ساعت بالا پشت بوم موندیم ببینیم این شی جاشو عوض میکنه یا نه دیدیم که نه اصلا سر جاش ثابته
    فک کنم بعد چند هفته آقای امین مهراجی (البته اون موقع با من دوست بودن)هم با من تماس گرفتن و عین همین ماجرا رو بهم گفتن
    حال دارم به حرف آقا محسن فکر میکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen4465 نمایش پست ها
    به نظر من هم یوفوها همگی ماهیت زمینی دارن.
    امضای ایشان

به یاد ستار خان یگانه قهرمان آزادی ایران

3. 2 کاربر مقابل از nakhodaye aseman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #112
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909
    تشکر شده 635 بار در 132 ارسال

منم خیلی کم احتمال میدم که موجودی غیر زمینی بیاد وارد زمین شه. اون عکساییم که از مریخ گرفته شده هم میتونه با فتو شاپ درست شده باشه. آخه گذاشتن یه جرم عجیب تو یه عکس سیاسفید مگه چقد سخته!!!!
    هرچیز غیر عادی ای رو که نباید یوفو تلقی کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من خودم تو شبکه ی 4 تو یه مستند دیدم که طرف برای اینکه بگه عکسایی که از یوفو ها میگیرن همش دروغه خودش در حالیکه ازش فیلم میگرفتن چنان عکسی از یک شیء گرفت که هرکی میدید میگفت 100 درصد یوفو هستش!!!!
    امضای ایشان
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    LIVE the way you LOVE ... OR ... LOVE the way you LIVE
    That's The way you feel HAPPY

5. 4 کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #113
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3172
    تشکر شده 329 بار در 38 ارسال

سلام گندم خانم
    باید بگم که crope circle تو ایران اخیرا مشاهده شده..نمیدونم که خبراش رو دنبال می کنین یا نه:

The First Crop Circle In Iran
    Sarvestan, Nr Shiraz, Fars. Reported 12th June 2012
    اولین Crop Circle در ایران / تیر 1391 /شیراز

اینجا هم اطلاعات بیشتری می تونین ازش ببینید:
    http://aufo.persianblog.ir/post/360/

نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    توی سالی که یوفو ها در ایران مشاهده شدند موبایل ها دوربین نداشتند تا به سرعت از اون ها فیلم گرفته بشه.

من تو این چند روز داشتم به این فکر می کردم که چرا تو ایران مثل بقیه جاها که نزدیک چهل بار یوفوها مشاهده شدند یوفو مشاهده نشده؟
    حالا کم کم دارم به این نتیجه می رسم که یوفوها حق دارن چون ایران چندان جذابیتی واسشون نداره! نه به اندازه ی غرب تکنولوژی پیشرفته ای داره، نه زمین مرغوبی مثل زمین های استرالیا و اروپا داره(برای crop circle) و ...
    امضای ایشان
    you can always find the sun within yourself if you will only search

7. 3 کاربر مقابل از estardast عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #114
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2400
    تشکر شده 6,172 بار در 666 ارسال

پارسال من یک مستند در شبکه ملعون من و تو دیدم که در باره همین یو فو ها بود.(البته اون مستند رو کامل ندیدم)
    همه اینها ساخته شده به دست آمریکا و شوروی بودن و ابزار های پیشرفته جاسوسی بودن و هستن. جالبه تو اون مستند نشون می داد یکسری افرادی اومده بودن یک انجمنی تشکیل داده بودن که تبلیغ میکرد که یوفوها و یا به قولی بشقاب پرنده ها همگی فرا زمینی هستن و موجودات بیگانه اونها رو هدایت میکنن.اتفاقا خیلی از مردم رو متقاعد کرده بودن.
    ولی بعد ها مشخص شد افراد اصلی این انجمن همگی جز نظامیانی بودن که نقش اصلی در ساخت این یوفو ها داشتن.
    حتی با چند نفر از مهندسین ساخت و طراحی این یوفو ها هم صحبت کرد و یکی دو مدل از بشقاب پرنده ها رو هم از نزدیک نشون داد. درست شبیه بشقاب پرنده های فضایی ها بود
    خیلی مستند جالبی بود

9. 5 کاربر مقابل از مسعود فرح بخش عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #115
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2811
    تشکر شده 601 بار در 92 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط estardast نمایش پست ها
    سلام گندم خانم
    باید بگم که crope circle تو ایران اخیرا مشاهده شده..نمیدونم که خبراش رو دنبال می کنین یا نه:

The First Crop Circle In Iran
    Sarvestan, Nr Shiraz, Fars. Reported 12th June 2012
    اولین Crop Circle در ایران / تیر 1391 /شیراز

اینجا هم اطلاعات بیشتری می تونین ازش ببینید:
    http://aufo.persianblog.ir/post/360/
    اتفاقا تو همین شبکه ملعون من و تو یه مستند هم درباره این مزارع دارای اشکال عجیب نشون میداد که به طور آزمایشی یه گروه هنرمند رو شبانه ول کردند تو یه زمین کشاورزی که ببینن می تونن از این شکل ها تو زمین به وجود بیارن که با کمال تعجب یه دونه خوشگلش رو در عرض 4 یا 5 ساعت درآوردن.این آزمایش نشون داد که این اشکال توسط آدم ها به وجود اومده.

11. 7 کاربر مقابل از x11416 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #116
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98

در این مورد این اشکال در شماره جدید مجله دانستنیها مطالبی درج شده است.

البته آخرش من متوجه نشدم که داستان چیه؟!!

ولی اگر کار آدمای بیکاری باشه که احتمالا با ابزار نقشه کشی و کلی وقت این اشکال رو بوجود میارن باید بهشون تبریک گفت.وضعشون خوبه مردم رو میذارن سرکار!!!

به این دلیل میگم که بعضی از این اشکال بسیار بزرگ هستند و خیلی دقیق و مرتب ترسیم شده اند.یعنی کلی باید بابتش وقت بذارن.

اطلاعات بیشتر در ویکی پدیای فارسی:http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C_%DA
    %A9%D8%B4%D8%AA%D8%B2%D8%A7%D8%B1

یک خبر هم در مهر:http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetai...NewsID=1395588
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

13. 7 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #117
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

این crop circle ها را گروه های مختلف توی مزارع می سازند. یکی از گروه های معروفی که در این زمینه کار می کنند و شما میتونید سفارش بدید براتون بسازند هم در سایت زیر میتونید پیدا کنید. خیلی کارهای زیبا و حرفه ای دارند و اصلا هم موجودات فضایی نیستند همشون زمینی هستند

http://www.circlemakers.org/

15. 13 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #118
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98

حالا من با چشم خودم دیدم که طنابهائی با اندازه های مختلف که میبندن به تخته .وطرف دیگش رو میخ میکنن به زمین و هی این تخته رو لغد(لقد) میکنن و میبرن جلو تا شکلی که میخوان بدست میارن.(آلبته به صورت پنهانی)

ولی این راه بهتره؟!!

* خوب تصور کنید که کشتزاری اضافی و یک دستگاه مگنترون در اختیار دارید، چگونه حلقه های کشتزار را به وجود می آورید؟
    - ابتدا سراغ رایانه ام می روم و از برنامه طراحی آن برای ایجاد الگو استفاده می کنم. سپس این الگو و محاسبات آن را به مختصات gps تبدیل می کنم سپس به همراه دستگاه gps خود به میان کشتزار می روم تا موقیت خلق حلقه ها را تعیین کنم. اگر میان نقطه های طرح باید از خطوط صاف استفاده شود من از لیزر برای ایجاد خطوط صاف استفاده خواهم کرد.
    سپس به جای نقش اندازی فیزیکی از امواج ماکروویو برای خمیده کردن ساقه ها استفاده می کنم. پیش از آغاز به خمیده شدن باید طرح را بر روی ساقه ها ایجاد کرد زیرا در آن زمان ساقه ها هنوز انعطاف پذیرند و می توان الگوها را بر روی آنها به راحتی ایجاد کرد. منظور من این نیست که ما این کار را انجام می دهیم، می گویم که شاید عده ای این کار را انجام می دهند.

ولی:

هدفم این است که به جهان بگویم این طرحها تا چه اندازه زیبا هستند و افرادی که آنها را ایجاد کرده اند نبوغ دارند و این نوابغ باید مورد احترام قرار بگیرند. فکر می کنم یافتن پاسخ سوالاتی که درمورد این پدیده وجود دارد می تواند به میزان محبوبیت و شهرت این طرح ها بیافزاید.
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

17. 8 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #119
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    915
    تشکر شده 534 بار در 125 ارسال

سلام....
    من امروزا البته امروزا نه تقریبا 2هفته است که هر شب میبینمش!!!!!!!!!!!من هر شب مزرم پشت بام....یه شب که بالا بودم یه چیز خیلی عجیب دیدم...واقعا واسم عجیب بود!اونم اینه که یه جسمی یا یه جرمی توی اسمون روشن خاموش شد گفتم لابد چیزی نیسته و واسم عادی شده بود ولی 3دقیقه ی بعد دوباره همون جسم از صورت فلکی سنبله به طرف جنوب حرکت کرد و پشت سر هم روشن خاموش میشد....و یه هو با سرعت حرکت کرد و ناپدید شد واسم خیلی عجیب بود من دیگه واقا ترسیدم....به نظر شما اون چی بود؟؟؟؟!!!! اگه میشه کمک کنید تا بفهمم...
    امضای ایشان
    چند روزه نمی تونم برم تو خودم!
    فکر کنم از درون فیلتر شدم

19. 2 کاربر مقابل از گلناز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #120
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909
    تشکر شده 635 بار در 132 ارسال

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    میشه مختصات دقیق این کراپ سیرکلی که تو ایران هستش رو بگید. میخوام تو گوگل ارث چک کنم!!!!
    امضای ایشان
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    LIVE the way you LOVE ... OR ... LOVE the way you LIVE
    That's The way you feel HAPPY

21. کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 2891011121314151622 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع