صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 242

موضوع: یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

Post یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )

با سلام
    چون تایپیکی در رابطه با این موضوع مهم که سالانه هزاران گزارش از آن در رسانه های رسمی و غیر رسمی انتشار میابد ندیدم تصمیم به باز کردن این نوشته گرفتم که در مقوله نجوم تقریبا" مهمه.
    اگر افراد عامه در دور و برمان بدانند که تا حدودی سر و کارمان با اسمان است احتمال قریب به یقین سراغ این مبحث خواهند رفت.و تا حدودی انتظار دارند جواب معقولی(اگر نگیم محیرالعقولی)بگیرند.

2. Top | #101
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rezash نمایش پست ها
    اینم ادعای یک یوفو شناس:

احتمال مشاهده یوفوها در بازیهای المپیک لندن

لینک زیر:http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1621299
    جمعه المپيك هست و طبق نقل قول شما و ادعاي اين يوفو شناس بايد ما شاهد يوفو ها باشيم خودشم با اون تمهيدات نظامي بيرتانيا پس احتمالا گفته ي آقاي هاوكينگ در مورد بيگانه ها درست باشه
    امضای ایشان

به یاد ستار خان یگانه قهرمان آزادی ایران

3. کاربر مقابل از nakhodaye aseman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #102
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4853
    تشکر شده 311 بار در 45 ارسال

من رفتم توی سایت حقیقت خاموش اما چون سایت خیلی گسترده بود باید کم کم همش رو بخونم
    اما من به شخصه فرضیه وجود موجودات فضایی رو تا 99 درصد قبول دارم . اما اونها با چه سرعتی باید به طرف ما بیان؟ اگه با سرعت معمولی در حد ابزار انسان بیان که باید خیلی نزدیک باشن که در اون صورت تا به حال توسط انسان کشف شده بودن مگر اینکه با سرعت نور بیان که امکان نداره چون جرمشون بی نهایت و اندازشون صفر میشه! اما حتی اگه با سرعت نور هم بیان باز باید زمان زیادی صرف بشه چون باز هم میگم اگه نزدیک بودن تا به حال ما پیداشون کرده بودیم اما اگه فاصله در حد چند هزار سال نوری یا بیشتر باشه چی؟ خوب این آقایون یا خانم ها راه میفتن میان چه تضمینی دارن که چندین هزار سال که با کلی اطلاعات برگشتن تمدنی در سیارشون وجود داشته باشه؟ پس چرا باید چنین کاری بکنن؟
    اگر تمام فرضیات قبل را هم بپذیریم و بگیم آنها حالا به منظومه رسیدن خوب چرا این همه ماهواره،تلسکوپ بزرگ،یا حتی هابل هیچ نشانی،تصویری یا نور چراغی از آنها قبل از ورود به جو ثبت نمی کنن؟
    این موجودات با چه هزینه ای در سال این همه سفینه برای شناسایی میفرستند؟
    اما درمورد عکس های تاریخی:چرا در ایران یا کشورهای عربی چنین چیزی پیدا نشده اگر این تصاویر حاصل خرافات یا الهه های باستانی اروپا نیست؟
    چرا این موجودات در زمان تاریخ ایران یعنی بعد از آریایی ها یا بعدتر که تاریخ ثبت شده سری به ایران نزدن؟
    چرا جزو افسانه های ایرانی نیستند و در شاهنامه نیومدن؟
    من به شخصه این موجودات را کامل رد نمیکنم اما تا با یکیشون تو اتاقم چای و کاکائو نخورم حضورشون رو در زمین باور نمیکنم
    ویرایش توسط آسمون : 07-30-2012 در ساعت 03:09 PM دلیل: املایی
    امضای ایشان
    جهان پر از پلیدیست
    نه به خاطر وجود انسان های بد
    بلکه به خاطر سکوت انسان های خوب

5. 6 کاربر مقابل از نجمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #103
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5244
    تشکر شده 34 بار در 11 ارسال

سلام دوستان برای اطلاع بیشتر این کتاب هم هست: معمای بشقابهای پرنده نویسنده:کریستوفر تی.لاین انتشارات : جویا
    بعد یک سوال دارم یعنی همه دروغ میگن؟دروغ سنجی ها هم همه الکی هستن؟

7. کاربر مقابل از Amir MC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #104
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    915
    تشکر شده 534 بار در 125 ارسال

منم یه چیزایی یا چیزی در مورد یوفو دیدم و شنیدم....یه نمونه که دیدم....
    http://www.aparat.com/v/49a222fb7bf9...a4d8ca39263301
    امضای ایشان
    چند روزه نمی تونم برم تو خودم!
    فکر کنم از درون فیلتر شدم

9. کاربر مقابل از گلناز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #105
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    برنده مسابقه مقاله ‌نويسی ماه
    شماره عضویت
    2997
    تشکر شده 2,366 بار در 361 ارسال

Lightbulb

خب یه چیزی هم هست...
    همه ی این فیلم ها هم که حقیقت نداره، البته همشون نه.
    خودم یه مستند تو شبکه ی 4 دیدم که حاکی از مشاهده ی فعالیت های مشکوک ارتش کشور بووووق در نواحی بیابانی بود که ساکنان روستایی در کنار اون بیابون تصاویری را ثبت کرده بودند که واقعا غیر قابل انکار بودند...

-----------------------------------------------------------------
    و اما نظر شخصی بنده:
    خب چه لزومی داره که اونا بیان نزدیک زمین برای مطالعه، همونطور که ما از زمین داریم سیارات فرا خورشیدی رو مطالعه می کنیم، اون ها هم همین کارو بکنند...
    و اگه قصد تصرف زمین رو دارند، پس چرا معطل می کنند، زود قال قضیه رو بکنن بره دیگه ...
    امضای ایشان
    یه عابر تو خیابونای سرگردون....

11. 5 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #106
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4853
    تشکر شده 311 بار در 45 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گلناز نمایش پست ها
    منم یه چیزایی یا چیزی در مورد یوفو دیدم و شنیدم....یه نمونه که دیدم....
    http://www.aparat.com/v/49a222fb7bf9...a4d8ca39263301
    من دوباره میگم وجود موجودات فرازمینی کاملا باور دارم اما گلناز جان شما خودت قضاوت کن مگه میشه یک بشقاب پرنده یا هرچی که اسمش هست اونم تا این حد بزرگ و واضح و نزدیک به زمین بر فراز یک شهر شلوغ و پیشرفته ( شلوغ بودنش رو از صداها و پیشرفته بودنش رو از برج ها فهمیدم) پرواز کنه و ارتش اون کشور نه بگیردش نه منهدمش کنه آخه چرا؟
    وقتی یک هواپیمای ناشناس توی آسمان یک کشور غیر مجاز وارد میشه سریع یا منهدمش میکنن یا دستگیر مثل همون آمریکایی که تو ایران گرفتند بعدشم در اخبار تمام کشور ها خبر اول تلویزیون میشه اونوقت چیز به این بزرگی بیاد تو آسمون یک مملکت و کسی کاریش نداشته باشه که هیچ اخبار دنیا رو هم نترکونه!
    امضای ایشان
    جهان پر از پلیدیست
    نه به خاطر وجود انسان های بد
    بلکه به خاطر سکوت انسان های خوب

13. 2 کاربر مقابل از نجمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #107
    NARUTO

تصاویر بسیار عجیب از مریخ
    هراز چند گاهی سفینه های تحقیقاتی که به سطح کره های دیگر فرستاده میشوند عکس هایی به زمین ارسال میکنند که جای تفکر و تامل بسیار دارند. برخی از این عکس ها توسط تلسکوپ های رادیویی و برخی دیگر توسط تلسکوپ هایی که خارج از اتمسفر زمین هستند گرفته شده اند.

این هم عکسهای دیگری از مر یخ و اسر ار بی پا سخ نظر تا ن را جب این عکسها چیست؟؟1!

(تصویر 1)
    به این دو شی در حال پر واز دقت کنید

(تصویر 2)
    به شی در حال پر واز در افق دقت کنید

(تصویر 3)
    به شی در حال پر واز دقت کنید

(تصویر 4)

(تصویر۵)
    این سو را خها به نظر شما تو جیه چه رویدادی است

(تصویر۶)
    تصوری راست سیاره زمین از یک شهر و سمت چپ سیاره مریخ (خو دتان قضا وت کنید!!)

(تصویر 7)
    این هم تصویر بز رگ از مر یخ

(تصویر8)
    یک وسیله مصنوعی خیلی عجیب روی سطح مر یخ

(تصویر 9)

(تصویر 10)

به نظر میاد ما اولین مسا فران مر یخ نیستیم و سفینه های دیگری ما را تحت نظر دارند www.iranufo.blogfa.com

منبع :ufop

15. 2 کاربر مقابل از NARUTO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #108
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

شی ء عجیب

من دیشب شب رصدی خیلی جالبی داشتم. هم بخاطر دیدن قمر نپتون، تریتون، هم بخاطر دیدن یک شی ء عجیب و بسیار جالب. حوالی ساعت 4.5 صبح بود که تلسکوپم رو بسمت NGC246 نشونه رفتم. چشمم رو گذاشتم پشت چشمی و بعد یهو انگار یه نوری از لبه پایینی میدان دید اومد و رفت. گفتم شاید خیالاتی شدم اما دوباره اون نور اومد و رفت. اینبار گفتم حتماً هواپیماست. دوباره چشمک زد. یکم بیشتر نگاش کردم انگاری ثابت به نظر میرسید و عجیبتر اینکه چشمک زدنش ریتم داشت. یدونه میزد بعد صبر میکرد اونوقت دوتا پشت هم میزد و اینو هی تکرار میکرد. اولش گفتم این چه معنی میتونه داشته باشه. هواپیما که نیست وگرنه خیلی وقت پیش از میدان دیدم خارج شده بود. انگاری یکی داره از خارج از جو علامت میده. خداییش خیلی تا اینجا هیجان زده شده بودم. یه لحظه فکر کردم فضایی ها اومدن بالا سر زمین ایستادن دارن علامت میدن. اینجا بود که متوجه شدم خیلی آروم داره تو زمینه آسمون حرکت میکنه. البته با سرعت خیلی کم طوری که با دورموتور آهسته تلسکوپم هر چند ثانیه راحت اونو تعقیب میکردم. بزرگنمایی رو 42 بود گفتم باید بفهمم چیه. سریع چشمی رو عوض کردم بزرگنمایی رو کردم 60 تقریباً همون بود. دوباره سریع عوضش کردم 150 برابر بازم فایده نداشت. 5 میلیمتری رو گرفتم بزرگنمایی رو رسوندم به 300 برابر. اینجا بود که دیدم فقط موقع چشک زدن نورانی نیست بلکه کلاً یه نور پس زمینه دائمی ضعیف هم داره. خیلی ریتمیک چشمک میزد: 1 چشمک؛ کمی مکث؛ دوتا چشمک پشت سر هم؛ دوباره مکث و بعد از اول شروع میکرد. این دوره تقریباً 10 ثانیه بیشتر طول نمیکشید. همینطوری محو تماشاش بودم و با کنترل دستی تلسکوپ دنبالش میکردم که یهو احساس کردم دارم به یه شی ء در حال گردش در مدار زمین نگاه میکنم. آره فکر کنم یه زباله بزرگ فضایی سرگردان و شاید هم یک ماهواره بود که همزمان با حرکت در مدار بدور خودش هم میچرخید. در نتیجه چرخش وضعی هربار قسمتی از بدنه اون مثل آینه عمل میکرد و نور رو با شدت بیشتری منعکس میکرد و در نتیجه به نظر میرسید که داره چشمک میزنه. خیلی برام جالب بود. واقعاً از رصد این شی ء عجیب لذت بردم.
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

17. 6 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #109
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2811
    تشکر شده 601 بار در 92 ارسال

به نظر من قضیه یوفو ها رو اگه بخوای اینطور در نظر بگیری که یکسری آدم های فضایی عامل آن هستن اصلا جذاب نیست چون وجود ندارند و یوفو ها بیشتر ساخته ذهن انسان هاست. جذابیت آنها وقتی معلوم میشه که درباره اونا تحقیق بشه که چی عاملی باعث به وجود اومدن لکه های سیاه در عکس شده. این اواخر هم که آنقدر عکس ها و کلیپ های دروغ اومده که این جذابیت رو هم از بین برده.
    آقا محسن کاشکی یه عکسی ازش میگرفتی.عکس خوبی از آب در میومد.دوربینی یا موبایلی یا چیزی دم دست نبود؟ خب حتما نبوده دیگه!!

19. 4 کاربر مقابل از x11416 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #110
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

یوفو ( اشیاء ناشناخته فضايي )         
    نقل قول نوشته اصلی توسط x11416 نمایش پست ها
    به نظر من قضیه یوفو ها رو اگه بخوای اینطور در نظر بگیری که یکسری آدم های فضایی عامل آن هستن اصلا جذاب نیست چون وجود ندارند و یوفو ها بیشتر ساخته ذهن انسان هاست. جذابیت آنها وقتی معلوم میشه که درباره اونا تحقیق بشه که چی عاملی باعث به وجود اومدن لکه های سیاه در عکس شده. این اواخر هم که آنقدر عکس ها و کلیپ های دروغ اومده که این جذابیت رو هم از بین برده.
    آقا محسن کاشکی یه عکسی ازش میگرفتی.عکس خوبی از آب در میومد.دوربینی یا موبایلی یا چیزی دم دست نبود؟ خب حتما نبوده دیگه!!
    راستش خودم هم خیلی دوست داشتم ازش فیلم بگیرم. ولی نمیشد مگه اینکه تجهیزات مجهزی بهمراه داشتم که ندارم. قدرش حتی موقع چشمک زدن خیلی کم بود و با چشم تو آسمون اصلاً دیده نمیشد (فکر کنم حدود 8 یا 9 بود). فقط داخل تلسکوپ میدیدمش. و با موبایل هم که میدونین نمیشه از ستاره با اون قدر کم عکس یا فیلم گرفت. به نظر من هم یوفوها همگی ماهیت زمینی دارن. حتی من که انقدر به وجود یوفوها مشکوک هستم دیشب یه لحظه نزدیک بود باور کنم یوفو دارم میبینم ولی بعد به خودم اومدم و با یکم مشاهده دقیقتر و تفکر در مورد چیزی که دیدم خیلی سریع به منشاء واقعیش پی بردم. مطمئناً اگه قدرش بیشتر بود و مردم عادی میتونستن ببیننش الان همه جا خبر مشاهده یوفو پیچیده بود.
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

21. 5 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع