صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: دانشجویان عشق نجوم ، عشق نجوم های دانشجو

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Cool دانشجویان عشق نجوم ، عشق نجوم های دانشجو

من یک چیزی در فکرم هست که نیاز به چکش کاری دارد. پس لطفا روی این طرح چکش بزنید!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر اشتباه نکنم نصف اعضای این فروم دانشجو هستند یا در پیش دانشگاهی درس می خوانند و اگر دوباره اشتباه نکنم در دانشگاه های مختلفی درس می خوانند و اگر سه باره اشتباه نکم معدود دانشگاه هایی انجمن نجوم دارند یا انجمن نجومشان فعال است.
    حالا اگر این دانشجویان عشق نجومی که در اینجا فعال هستند بتوانند
    اولا
    سایر هم دانشگاهیان نجومی خود را در فروم بیابند
    دوما
    از کمک بچه هایی که تجربه چنین کارهایی را دارند استفاده کنند
    سوما
    از حمایت اوااستار برخوردار باشند (به لحاظ هماهنگی و اینا)

ان وقت می توان در دانشگاه های مختلف انجمن های نجومی تشکیل داد که به هم متصلند و هماهنگ هستند.
    می توان در ان ها برنامه اجرا کرد و از دوستان دیگر هم برای شرکت دعوت کرد.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوستان چکش ها بالا
    اماده
    بزنید...!
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

2. Top | #41
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2862
    تشکر شده 35 بار در 4 ارسال

والا نمیدونم گفتن این حرف اینجامناسبه یا نه ولی میگم چون گیر کرده توو گلوم...
    دانش اموز که بودم به دلیل این که توو شهر ما انجمن و فعالیت نجومی وجود نداشت همیشه ارزو داشتم که برم دانشگاه و عضو انجمن نجوم بشم تا شاید یه چیزایی رو یاد بگیرم....ولی بخشکی شانس...
    دانشگاه ما انجمن فیزیک انچنان فعالی نداره چه برسه به انجمن نجوم...
    البته بچه های بسیج گفتن که یه برنامه ای واسه نجوم داریم ...ولی تا حالا که ازش خبری به من نرسیده

3. 8 کاربر مقابل از sun-moon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #42
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5987
    تشکر شده 117 بار در 16 ارسال

دوستان ما دانشكده مهندسي يا رياضي نداريم دانشكده ي پزشكيه اصلا اثري از نجوم و نجيم نيس (فقط فاميل يكي از بچه هامون نجم داره توش!)كسي ميتونه راهنمايي كنه كجاش بايد بريم وچه بايد بكنيم ?
    امضای ایشان
    پیش زاهد از رندی دم مزن که نتوان گفت
    با طبیب نامحرم حال درد پنهانی \
    باغبان چو من زینجا بگذرم حرامت باد
    گربه جای من سروی غیر دوست بنشانی...

5. 5 کاربر مقابل از marsgirl8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #43
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1466
    تشکر شده 2,065 بار در 223 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط marsgirl8 نمایش پست ها
    دوستان ما دانشكده مهندسي يا رياضي نداريم دانشكده ي پزشكيه اصلا اثري از نجوم ونجيم نيس (فقط فاميل يكي ازبچه هامون نجم داره توش!) كسي ميتونه راهنمايي كنه كجاش بايد بريم وچه بايد بكنيم ?
    سلام دوست عزیز.درسته.این مشکل خیلی از ماها بوده، هست و خواهد بود.ولی برای شما نمیدونم چاره داره یا نه.

اغلب دانشگاه ها.رشته فیزیک دارن.ونجوم زیر گروه رشته فیزیک هستش.که غالبا یا رشته تحصیلیش هستش یا اگر نباشه انجمنش هست.

ولی در مورد پزشکی فکر نکنم هیچ کدوم از اینها باشه.حالا برای مطمئن شدن.شما یک انجمنی کلاسی با موضوع نجوم تاسیس کنیدوآن دسته از هم کلاسیها و علاقمندان حتی اساتیدرو جذب کنید و بصورت داوطلبانه مباحث پیرامون نجوم و کیهان شناسی با منابع دقبق مورد بحث و بررسی قرار دهید.البته این انجمن،انجمن رسمی نخواهد بود.

البته راه دیگه هم داره اونم از طریق دفتر فرهنگی اسلامی دانشگاه هستش که ممکنه در این زمینه کمکتون کنن.
    امضای ایشان
    آفاق را گردیده ام، مهر بُتان ورزیده ام

بسیار خوبان دیده ام، امّا تو چیز دیگری

7. 10 کاربر مقابل از hadi soleimani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #44
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5987
    تشکر شده 117 بار در 16 ارسال

عليك سلام دوست عزيز ! بله منم متوجه شدم مشكل حل شدنيي نيست ولي حتما به بخشاي ديكه يي كه فرمودين مراجعه ميكنم. واقعيتش نه تنها اساتيد بلكه دانشجو ها هم به اين فعاليتا زياد بها نميدن برا همون كار سختيه ولي انجامش ميدم خواستن توانستن است
    امضای ایشان
    پیش زاهد از رندی دم مزن که نتوان گفت
    با طبیب نامحرم حال درد پنهانی \
    باغبان چو من زینجا بگذرم حرامت باد
    گربه جای من سروی غیر دوست بنشانی...

9. 3 کاربر مقابل از marsgirl8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #45
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4662
    تشکر شده 191 بار در 35 ارسال

دوستان ما دانشكده مهندسي يا رياضي نداريم دانشكده ي پزشكيه اصلا اثري از نجوم و نجيم نيس (فقط فاميل يكي از بچه هامون نجم داره توش!)كسي ميتونه راهنمايي كنه كجاش بايد بريم وچه بايد بكنيم ?
    سلام دوست عزیز اتفاقا اصلا ناامید نشید چون دانشگاه ما هم اصلا رشته نجوم یا فیزیک نداره ولی یه انجمن نجوم توووووپ داریم که حسابی ترکونده تو دانشگاه باور کنید تعداد عضواش از همه انجمنای دیگه بیشتره یعنی بیشترین عضو را بین انجمن های دانشگاه داره کاملا رسمیه و به عنوان انجمن علمی-دانشجویی شناخته میشه البته تو دانشگاهمون رشته علوم پایه داریم مثل زیست شناسی
    برای راه اندازی انجمن باید حداقل 5 نفر حتی میتونه از رشته های مختلف باشین با هم بشین و تقاضای تاسیس یه انجمن بین رشته ای را به معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه یا به معاون پژوهشی دانشگاه بدین در صورت موافقت اونا فراخوان میزنن برای ثبت نام داوطلبای شورای مدیریت انجمن و بعد هم انتخابات و تعیین اعضای مرکزی انجمن و تنظیم اسانامه انجمن و ثبت انجمن. اینا روال کاملا قانونیش هست و حق شما هست البته درصورت صلاح دید مسئولای دانشگاه

امیدوارم موفق باشید

11. کاربر مقابل از newastronomer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

12. Top | #46
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7476
    تشکر شده 4,689 بار در 597 ارسال

درسته بحث نجومی کردن تو دانشگاه پزشکی یه کم سخته ولی شدنیه.فک کنم بهتر اینه که با مطالبی که هم مربوط به نجومه و هم به انسان مربوط میشه شروع کنین تا اول تعدادی از دانشجوها جذب بشن.ما الان خودمون تو دانشکده یه مجله دانشجویی داریم که ماهانه منتشر مبشه این مجله کاملا پزشکیه من یه بخش بهش اضافه کردن به اسم کافه آسمان که هر دفعه توش در مورد تاثیر ماه و امواج مغناطیسی و لکه ها خورشیدی و موارد دیگه روی فیزیولوژیک بدن بحث میکنه دارم از این طریق سعی میکنم بچه ها رو به نجوم علاقه مند کنم چون مطالب صرفا نجومی و فیزیکی براشون جالب نیست امیدوارم موفق بشم شما هم تلاشتونو بکنیم کار نشد نداره...
    امضای ایشان
    با احتیاط نا امید شوید معجزه خبر نمیکند

13. 8 کاربر مقابل از مداد رنگیهام عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #47

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    17
    تشکر شده 12,423 بار در 1,283 ارسال

دانشجویان عشق نجوم ، عشق نجوم های دانشجو         
    من یکی از دوستام در دانشگاه علوم پزشکی درس میخونه از من خواست که کمک کنم و راهی بهش نشون بدم که دانشجو هاشون رو علاقه مندشون کنه به نجوم...
    در دانشگاه اساتید از دانشجو ها همونطور که میدونید قدرتشون خیلی بیشتره از این رو من ازش خواستم که در ابتدا ببینه استادی علاقمند به نجوم در دانشگاهشون هست یا نه...
    بعد از یه سرچ متوجه شدیم یکی از اساتید علاقه ی بسیار زیادی به نجوم داره و کلی هم ابزار داره تو خونشون که داره خاک میخوره
    با استاده صحبت کردیم اول یه همایش راه انداختند بعد از جذب دانشجو ها در خوابگاهشون شب رصدی برگزار کردند و الان یه انجمن تو دانشگاهشون تشکیل دادند...
    برای این که نجوم رو نزدیک کنیم به رشتشون میخوام پیشنهاد بدم گروه تخصصی در زمینه حیات فرازمینی تشکیل بدند و در این زمینه فعالیت کنند
    ویرایش توسط yperseusy : 04-26-2013 در ساعت 10:29 PM دلیل: ادبی
    امضای ایشان
    [CENTER][COLOR="navy"][B]as days and nights,
    would pass me by
    i tell myself that i was waiting for a sign
    then she appeared,
    a love so fine,
    my valentine[/B]
    [/COLOR]:ORLY::ORLY::ORLY::ORLY:

[/CENTER]

15. 12 کاربر مقابل از yperseusy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع