صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: دانشجویان عشق نجوم ، عشق نجوم های دانشجو

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Cool دانشجویان عشق نجوم ، عشق نجوم های دانشجو

من یک چیزی در فکرم هست که نیاز به چکش کاری دارد. پس لطفا روی این طرح چکش بزنید!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر اشتباه نکنم نصف اعضای این فروم دانشجو هستند یا در پیش دانشگاهی درس می خوانند و اگر دوباره اشتباه نکنم در دانشگاه های مختلفی درس می خوانند و اگر سه باره اشتباه نکم معدود دانشگاه هایی انجمن نجوم دارند یا انجمن نجومشان فعال است.
    حالا اگر این دانشجویان عشق نجومی که در اینجا فعال هستند بتوانند
    اولا
    سایر هم دانشگاهیان نجومی خود را در فروم بیابند
    دوما
    از کمک بچه هایی که تجربه چنین کارهایی را دارند استفاده کنند
    سوما
    از حمایت اوااستار برخوردار باشند (به لحاظ هماهنگی و اینا)

ان وقت می توان در دانشگاه های مختلف انجمن های نجومی تشکیل داد که به هم متصلند و هماهنگ هستند.
    می توان در ان ها برنامه اجرا کرد و از دوستان دیگر هم برای شرکت دعوت کرد.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوستان چکش ها بالا
    اماده
    بزنید...!
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

2. Top | #21
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

حقیقتش من با مسئول فرهنگی دانشگاهمون صحبت کردم گفتم انجمن نجوم دارین من عضو شم گفتن نه.
    ولی بر عکس افرادی که شما باهاشون ملاقات کردید ایشون خیلی استقبال کردند و اول بسم الله گفتند خوب اگه می تونی خودت را بنداز . اما آدم وقتی دانشجوهای یه دانشگاهی رو ببینه می فهمه اونا چی کارن می خوان این چیزارو ازش استقبال می کنن یا نه؟
    من دیدم این کار تو دانشگاه ما فایده ای نداره و وقت تلف کردنه اگه دانشگاه ما روزانه بود حتما این کارو می کردم چون بالاخره جو اجازه می داد.
    به همه دوستان پیشنهاد می کنم با نرمی پیش برن . کم کم صحبت بکنن ایده بدن رئیس دانشگاه که مخالف پیشرفت دانشگاهش نیست که . هیچ کاری غیر ممکن نیست .
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

3. 8 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #22
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115
    تشکر شده 1,325 بار در 159 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط karimisss نمایش پست ها
    حقیقتش من با مسئول فرهنگی دانشگاهمون صحبت کردم گفتم انجمن نجوم دارین من عضو شم گفتن نه.
    ولی بر عکس افرادی که شما باهاشون ملاقات کردید ایشون خیلی استقبال کردند و اول بسم الله گفتند خوب اگه می تونی خودت را بنداز . اما آدم وقتی دانشجوهای یه دانشگاهی رو ببینه می فهمه اونا چی کارن می خوان این چیزارو ازش استقبال می کنن یا نه؟
    من دیدم این کار تو دانشگاه ما فایده ای نداره و وقت تلف کردنه اگه دانشگاه ما روزانه بود حتما این کارو می کردم چون بالاخره جو اجازه می داد.
    به همه دوستان پیشنهاد می کنم با نرمی پیش برن . کم کم صحبت بکنن ایده بدن رئیس دانشگاه که مخالف پیشرفت دانشگاهش نیست که . هیچ کاری غیر ممکن نیست .
    جالبه كه دانشگاه پيام نور همدان هم يه گروه نجوم داره و يه بار ما رو به نمايشگاهشون دعوت كردن. منظورتون اگه دانشگاه روزانه بود چيه؟؟ چرا وقت تلف كردن باشه؟؟ چرا جو اجازه نده؟؟ اگه منظورتون اينه كه كمك مالي نميكنن بگم كه من سال قبل با كمك برادرم يه نشريه چاپ كردم و دانشگاه هيچ كمك مالي نكرد. ميبينيد كه روزانه و غير روزانه نداره، راستش تازه همش گير هم ميدن
    بي نقطه...
    منم كه عضو انجمن نجوم دانشگاه بوعلي سينا هستم
    امضای ایشان
    فرایم میخوانی به تماشای آسمان. بی آنکه بدانی خودت ستاره ای....
    و از آن روز که تورا دیدم کودک سر به زیری شده ام که در نقاشیهایش جای آسمان تو را رنگ میزند...

بی نقطه...

5. 7 کاربر مقابل از sara sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #23
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    137
    تشکر شده 5,538 بار در 611 ارسال

منم با اجازه وارد بحث بشم .به نظر من مهم ترین مشکل در سیستم های آموزشی ما عدم مدیریت و مدیر با تدبیر هست . اینکه برای شروع کار نیاز به منجم عاشق هست درست اما در کنار اون باید کسی وجود داشته باشه که مدیر و رهبر باشه و بتونه کار کاغذ بازی و توجیه مسولین رو به عهده بگیره چون به نظر من در امور اداری باید کسی باشه که بتونه با اون ور میزی ها صحبت کنه در غیر این صورت خودشون رو میگیرن که نمیشه و امکان نداره .حالا فقط میخوان یه امضا کنند اما انگار میخوان به غول بجنگند!!!!
    در ضمن شاید براتون جالب باشه توی دانشکده فیزیک دانشگاه ما دو تا انجمن نجوم وجود داره که مثل دو تا جمهوری خودمختار در کنار هم زندگی مسالمت آمیز دارن .

7. 6 کاربر مقابل از narcissus flower عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #24
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط narges ghalambor نمایش پست ها
    باید کسی وجود داشته باشه که مدیر و رهبر باشه و بتونه کار کاغذ بازی و توجیه مسولین رو به عهده بگیره چون به نظر من در امور اداری باید کسی باشه که بتونه با اون ور میزی ها صحبت کنه در غیر این صورت خودشون رو میگیرن که نمیشه
    خیلی موافقم و البته کار سختی هم هست! چون دانشجو اولویت اولش درسشه و پروژه ها و تمارین درسی عموما وقت گیر هستن... سرو کله زدن با مسئولین خودش یه مصیبت عظما است

در ضمن شاید براتون جالب باشه توی دانشکده فیزیک دانشگاه ما دو تا انجمن نجوم وجود داره که مثل دو تا جمهوری خودمختار در کنار هم زندگی مسالمت آمیز دارن .
    اون قسمت قرمز رو بیشتر توضیح میدید؟؟ چه جوری ممکنه؟؟ اولین باره که میشنونم!
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

9. 7 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #25
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

من دانشگاه پیام نور درس می خونم . اونا واقعا درس می خونن ولی به نظر من جو دانشگاه روزانه فرق داره فکر نکنم کمتر از یکی دونفر بخوان تو انجمن نجوم دانشگاه ما باشند .دانشگاه های دیگه رو اصل علم آموزی بیشتر تاکید می شه .
    ویرایش توسط *sh : 03-09-2011 در ساعت 07:04 PM
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

11. 4 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #26
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54
    تشکر شده 8,442 بار در 878 ارسال

سلام

راستش مدتی هست که دنبال این هستیم که بین انجمن نجوم های دانشگاه ها ارتباط برقرار کنیم و این ارتباط با تعدادی از دانشگاه های مطرح در شهر تهران برقرار شده و حتی برنامه ریزی هایی هم برای برگزاری کارگاه و نمایشگاه نجومی - با همکاری آوااستار و انجمن علمی های اون دانشگاه ها- انجام شده!
    ایجاد ارتباط بین انجمن نجوم های دانشگاه ها نتیجه های خیلی خوبی برای همه داره چون می تونه به ایجاد تعاون و تعامل چه در سطح ایده پردازی و چه برای به اشتراک گذاری منابع علمی و امکانات و همینطور استعداد ها بشه!
    دوستای عزیزی که در دانشگاهشون انجمن نجوم و یا کیهان شناسی دارن - حتی اگه عضوش نیستین ولی می دونین هست- لطفا از طریق همین تاپیک اطلاع بدین تا بتونیم دامنه همکاری های انجمن ها با همدیگه رو گسترش بدیم.
    قطعا حرکت های تعاملی علمی در سطح دانشگاه می تونه به راه افتادن یک جریان علمی کمک کنه!
    ممنون از همکاری تون!

13. 9 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #27
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    137
    تشکر شده 5,538 بار در 611 ارسال

توی دانشگاه ما یه گروه وجود داره که توسط انجمن علمی گروه فیزیک تشکیل شده و یکی هم توسط گروه بسیج فعالیت میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!(قابل توجهsunraise عزیز)

15. 4 کاربر مقابل از narcissus flower عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #28
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره بنیادی نمایش پست ها
    سلام

راستش مدتی هست که دنبال این هستیم که بین انجمن نجوم های دانشگاه ها ارتباط برقرار کنیم و این ارتباط با تعدادی از دانشگاه های مطرح در شهر تهران برقرار شده و حتی برنامه ریزی هایی هم برای برگزاری کارگاه و نمایشگاه نجومی - با همکاری آوااستار و انجمن علمی های اون دانشگاه ها- انجام شده!
    ایجاد ارتباط بین انجمن نجوم های دانشگاه ها نتیجه های خیلی خوبی برای همه داره چون می تونه به ایجاد تعاون و تعامل چه در سطح ایده پردازی و چه برای به اشتراک گذاری منابع علمی و امکانات و همینطور استعداد ها بشه!
    دوستای عزیزی که در دانشگاهشون انجمن نجوم و یا کیهان شناسی دارن - حتی اگه عضوش نیستین ولی می دونین هست- لطفا از طریق همین تاپیک اطلاع بدین تا بتونیم دامنه همکاری های انجمن ها با همدیگه رو گسترش بدیم.
    قطعا حرکت های تعاملی علمی در سطح دانشگاه می تونه به راه افتادن یک جریان علمی کمک کنه!
    ممنون از همکاری تون!
    خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ... عالیست!!! از اون کارهای که خیلی با ارزشه!!! فقط چون ممکنه زیاد خوشبین باشیم بعضی چیزهارو از یاد ببریم!!(این حرفمم مثله قبلی هاست!فقط توجه کنید!!!)
    خب اگه قراره این کار صورت بگیره از همون اول کار باید یکی رو مدیر انتخاب کنید که بر اوضاع کلی و بعدا جزئی این ارتباطات و تعامل ها مدیریت کنه(مدیریت جدی نه دوستانه!) دوم اینکه جو و حس تعامل علمی رو بتونید در بین دانشجوها و علاقه مندها ایجاد کنید(بعد از چند هفته بی حس و تفاوت نشن نسبت به این همکاری)! و از همه مهمتر اینکه بتونید دور هم نگه دارید!!! این یکی واقعا سخته!! چون معمولا اگه چند گروه فعالیتشون رو آغاز کنن و کارشون رو به خوبی انجام بدن و به موفقیت هایی اولیه دست پیدا کنند بعد از یه مدتی بعضی(یک و دو گروه مستقل شد بقیه هم می خوان مستقل بشن!) گروه ها سعی می کنند خودشون رو مستقل کنند!!(البته من با این مستقل شدن فعلا مخالفم چون الان نجوم کشور نیاز به همکاری همه داره!! حالا اگه این گروه بعد از چند سال همکاری تونستن به اون حدی برسن که خودشون رو به خوبی هرچه تمام تر اداره کنند و تاثیر گذار باشند بهتره که از هم در فعالیت ها جدا بشن ولی همچنان ارتباط رو حفظ کنند!!)این مستقل شدن یعنی شروع از نقطه اول!!
    خانم بنیادی چه انجمن های تا حالا تو تهران با هم در ارتباط نزدیک هستند؟!
    امضای ایشان
    .

17. 6 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #29
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54

توی دانشگاه ما یه گروه وجود داره که توسط انجمن علمی گروه فیزیک تشکیل شده و یکی هم توسط گروه بسیج فعالیت میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!(قابل توجهsunraise عزیز)
    کدوم دانشگاه؟
    امضای ایشان
    گاهی ستاره هدیه کن به مشت پوچ شب ها ...

19. 2 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #30
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54

دانشجویان عشق نجوم ، عشق نجوم های دانشجو         
    نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    خانم بنیادی چه انجمن های تا حالا تو تهران با هم در ارتباط نزدیک هستند؟!
    ارتباط نزدیک فعلا هنوز برقرار نشده بهار آینده انشاالله ولی فعلا با انجمن های دانشگاه های تهران، شهید بهشتی ، شریف ،امیر کبیر و الزهرا ارتباط برقرار کردیم

دوستان اگه توی دانشگاه شما هم انجمن هست و یا در دانشگاه های دیگه کسی رو می شناسین به ما کمک کنین
    امضای ایشان
    گاهی ستاره هدیه کن به مشت پوچ شب ها ...

21. 6 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع