صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 77 , از مجموع 77

موضوع: گشت رصدی ، قصر بهرام -21 و 22 بهمن

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

گشت رصدی ، قصر بهرام -21 و 22 بهمن

سلام به همه اعضا گرامي

مركز نجوم آوااستار در نظر دارد در تاريخ پنجشنبه و جمعه 21 و 22 بهمن گشت رصدي برگزار كند

مكان : كاروانسراي قصر بهرام

اطلاعات بيشتر در بخش اصلي سايت موجود است .

http://www.avastarco.com/tours.asp

اين تاپيك جهت اطلاع رسانی و اعلام پيشنهادات براي برگزاري بهتر برنامه ايجاد شده است .

* ضمنآ اعضای فعال فروم آوا استار از 20% تخفیف برخوردار خواهند شد .
    ویرایش توسط yperseusy : 06-24-2015 در ساعت 12:19 PM

2. Top | #71
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    367
    تشکر شده 1,202 بار در 151 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    آقای امام همیشه رانندگی میکنید اصلا امکان نداره که ما رو هوا نریم!!!( همه شاهد هستند!)
    در راه برگشت و رانندگی آقای امام تونستیم رکوردی رو ثبت کنیم!!! اندازه نگرفتیم ولی دوستان یه مقدار بدن و میانگین میگیرم و توی رکورد های نجومی ثبت می کنیم!!! به نظرم 60-70 سانتی متر رفتیم بالا و اومدیم پایین!!!
    احتمالا می خواستن برای مسابقات پرش از مانع (با ماشین) تمرین کنن!!!
    امضای ایشان
    حوض نقاشی تان پر ماهی باد

3. 10 کاربر مقابل از tahoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #72
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نوابی نمایش پست ها
    من تشکر میکنم از همه ی دوستان که صدای بد ما رو در این سفر تحمل کردند.....این سفر واسه من به دلیل حضور کاوه بعد از حدود 2-3 سال که با هم رصد نرفته بودیم خیلی جذاب و رویایی بود....همشم تو رویا بودم....انصافا خواب راحتی بود
    وقتی که بعد از شام رفتیم بالا پشت بوم کاروانسرا بعد از اینکه کمی توی هوای نیمه ابری رصد کردیم بعد از ابری شدن دوباره هوا این آقای نوابی اول برای دله خودشون میخوندن ولی با تشویق دوستان صداشون و بلند کردن و واقعا شروع به خوندن کردند!!
    این فایل صوتی که قرار میدم صدای آقای مهدی نوابی است که بالای گنبد کاروانسرا نشستند و همه جا تاریک و سکوته!!! به قول محمدرضا فضای روحانی ای شده بود!!! این فایل هم با اجازه ی خوده ی آقای نوابی قرار میدم!!! حتما لذت می برید!
    امضای ایشان
    .

5. 12 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    48
    تشکر شده 53 بار در 6 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim نمایش پست ها
    آقااااااااااااااااااااااا اا...!
    قبول نیست...!
    من کلی زحمت کشیدم تا اون صحنه تاریخی حمله به کل ها رو ثبت کنم، اون وقت اثری ازش تو گزارش اثری ازش نیست...!
    آخه چراااااا...!

منظورم اون فیلم هاست...
    محمد رضا جان؛ اگه آپلود کنی بد نیست...!

7. 7 کاربر مقابل از ebrahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #74
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    وقتی که بعد از شام رفتیم بالا پشت بوم کاروانسرا بعد از اینکه کمی توی هوای نیمه ابری رصد کردیم بعد از ابری شدن دوباره هوا این آقای نوابی اول برای دله خودشون میخوندن ولی با تشویق دوستان صداشون و بلند کردن و واقعا شروع به خوندن کردند!!
    این فایل صوتی که قرار میدم صدای آقای مهدی نوابی است که بالای گنبد کاروانسرا نشستند و همه جا تاریک و سکوته!!! به قول محمدرضا فضای روحانی ای شده بود!!! این فایل هم با اجازه ی خوده ی آقای نوابی قرار میدم!!! حتما لذت می برید!
    آقای نوابی ،بسیار لذت بردم،صدای دلنشینی دارید.
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

9. 3 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #75
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال

گزارش رصد قصربهرام

با عرض سلام به همه دوستان خوبم

( لطفا معذرت خواهی بنده را بابت دیر ارسال کردن گزارش پیشاپیش بپذیرید )

ابتدا از تمامی همراهان و عزیزان تشکر بسیار می کنم و از همسفری با تک تک دوستان بسیار خوشحال شدم .

گزارش به صورت خلاصه :

ساعت حدود 30 : 13 از مؤسسه حرکت کردیم . در میان راه حدود 40 دقیقا جهت صرف نهار توقف داشتیم و سپس دوستانی که نهار نخورده بودند در ماشین صرف کردند . بعد پانتومیم بازی کردیم ( خوشبختانه ما در گروه آقای امام و آقای کشاورزیان بودیم که خیلی تبحر داشتند ) و بعد من کمی خوابیدم تا برای شب زنده داری انرژی داشته باشم ( البته با سر و صدای دوستان مگه خواب داشتیم !!! ) در بین راه غروب زیبای خورشید را دیدیم . بعد از مدتی به قصر بهرام رسیدیم و بعد از باز کردن درب به داخل رفتیم و شام را صرف کردیم . آقای امام و دوستان دیگر کمی از خاطراتشان گفتند ( به دلیل ابری بودن هوا میشد تا صبح خاطره تعریف کرد ) ( این اولین رصدی بود که می رفتم و هوا هم ابری شد ، هم صاف و هم بارانی و هم برفی ) . خلاصه چند تا عکس گرفتیم ( که در پست های قبلی دوستان موجود است ) و به پشت بام کاروانسرا رفتیم و ابزارها را علم کردیم ( ولی چه سود ... ) . برخی از دوستان از جمله آقایان نوابی ، امام ، astronomer از فرصت پیش آمده استفاده کرده و با صدای زیبایشان ما را مستفیض کردند ( متشکرم ) سپس در اتاقکی در پشت بام کاروانسرا سکنی گزیدیم و به سخنان جالب جناب امام گوش فرا دادیم ( البته من و تعدادی از دوستان کمی ترسیده بودیم ) سپس رفته رفته از تعداد افراد حاضر کاسته میشد تا در نهایت به پنج نفر رسید و خلاصه امر اینکه تا صبح من و چند تن از دوستان بیدار ماندیم ( واقعا ماشاءا... به استقامتمون ) و هر از گاهی که ابرهای مراحم از جلوی ستارگان کنار می رفتند رصد می کردیم ، چند تا صورت فلکی را هم دیدیم ، از جمله : جبار ، اسد ، جوزا ، سنبله ، ارابه ران ، جاثی ، خرگوش و سیاراتی مانند : زحل و زهره و یک جرم هم گرفتیم ( m13 ) ؛ ( ما حتی در هوای ابری و بارانی و برفی هم رصد کردیم ) و در نهایت طلوع دلنشین خورشید بود که بنده نخواستم لذت دیدن را با عکاسی از دست بدهم و دوستان خوبم زحمت عکاسی را کشیدند ( سپاسگزارم از آقایان صادقیان ، orion و astronomer که برای عکاسی از طلوع بسیار تلاش کردند ) . بعد از صبحانه و عکس دسته جمعی عازم تهران گشتیم که البته در بین راه دیدن چند کل یا قوچ نظرمان را جلب کرد و با دوربین دوچشمی و عکاسی و دویدن دنبال آن ها ، لحظات خوبی را داشتیم . در راه برگشت دوستان لطف کردند و نگذاشتند بنده و برخی دیگر از دوستان بخوابیم و تا توانستند سر و صدا به پا کردند ( از دوستانی که تمام شب را بیدار ماندند و همراهی کردند نهایت سپاس را دارم ) و در آخر حدود ساعت 07 : 13 به مؤسسه رسیدیم .

در نهایت از تمامی همراهان و دوستان سپاسگزارم و آرزوی موفقیت را برای تک تک دوستان دارم .

11. 15 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #76
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    27
    تشکر شده 1,122 بار در 124 ارسال

بنده به نوبه ی خودم از دوستانی که از من تشکر کردند تشکر میکنم

13. 10 کاربر مقابل از مهدی نوابی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #77
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

گشت رصدی ، قصر بهرام -21 و 22 بهمن         
    http://www.mediafire.com/?jx09z2x60nz2w80

اينم يه فيلميه كه درست كردم يعني چند تا عكس رو پشت سر هم گذاشتم كه چيز خوبي شده لطفا به حركات انجام شده بين اين تصاوير نگاه كنيد!!!!!
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

15. 13 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع