صفحه 5 از 19 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 186

موضوع: تمام ترفندهای استاری نایت

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Post تمام ترفندهای استاری نایت

تمام ما کار کردن با ویندوز را بلد هستیم. اما ما تمام امکانات و ترفندهای ویندوز را بلد نیستیم.
    به همین ترتیب دقیقا
    تمام ما کار کردن با استاری نایت را بلد هستیم. اما از تمام امکانات و ترفندهای ان باخبر نیستیم.
    از تمام دوستان درخواست دارم هرچیزی از این نرم افزار بلد هستند و فکر می کنند مفید است بیان کنند.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر کسی هم از این نرم افزار سوالی دارد مطرح کند تا به واسطه ان سوال بیشتر با استاری نایت اشنا شویم.

2. Top | #41
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    918
    تشکر شده 5,275 بار در 411 ارسال

من دقیقا همین مشکل رو با sky map pro رو xp داشتم!

نام ماه هارو هم دقیقا همین طور مینوشت

اما وقتی رفتم 7 درست شد!

دلیلش هم فکر کنم همین زبان (که اقای گل محمدی گفتن) باشه
    امضای ایشان
    Though my soul may set in darkness, it will rise in perfect light;
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night
    Follow me on 1X

3. 5 کاربر مقابل از Amirali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #42
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال طلای جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    3538
    تشکر شده 4,710 بار در 536 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rezash نمایش پست ها
    فارسی میزنه.یعنی مشکل از اینه!!
    در Control panel وارد بخش Clock, Language, and Region شوید . در بخش Region and Language در تب format ، برای شما زده احتمالا Persian ! اونو به English- United States تغییر بدین . درست میشه.
    امضای ایشان
    عجیب ترین چیزی که تا به حال تو نجوم دیدم نه ابعاد و ارقام ماه و ستاره و فاصله و جرم اجرام کیهانیه و نه اسرار سر به مهر درون سیاهچاله ها !
    اینه که یک علاقه مشترک چه جوری می تونه این همه آدمو با هم آشنا کنه !

5. 7 کاربر مقابل از arashgmn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #43
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgmn نمایش پست ها
    در Control panel وارد بخش Clock, Language, and Region شوید . در بخش Region and Language در تب format ، برای شما زده احتمالا Persian ! اونو به English- United States تغییر بدین . درست میشه.
    آقا آرش دستت درد نکنه.درست شد.

همین که زدم ماه به سپتامبر تغییر کرد.

واقعا بهم کمک کردی.ازت خیلی خیلی ممنونم.
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

7. 6 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #44
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

سلام . نرم افزار starry night pro plus 6 رو در ويندوز 8 نصب کردم . نرم افزار براحتي اجرا ميشه و بالا مياد اما سوالي که برام بوجود اومده اينه که حجم پوشه نصبش شده 2 گيگ . در حالي که فايل دانلودي بالاي 5 گيگ بود و در ضمن بايد حجم پوشه 11 گيگ بشه اما چرا شده 2 گيگ ؟ احتمال دادم کامل نصب نشده باشه و چند بار نصب رو تکرار کردم اما باز هم حجم همين 2 گيگ شده . بايد همينقدر باشه ؟ تازه آپدیتشم کردم به نسخه 6.4.3 اما بازم حجمش 2250 مگ هست.
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

9. 4 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #45
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba Gholami نمایش پست ها
    سلام . نرم افزار starry night pro plus 6 رو در ويندوز 8 نصب کردم . نرم افزار براحتي اجرا ميشه و بالا مياد اما سوالي که برام بوجود اومده اينه که حجم پوشه نصبش شده 2 گيگ . در حالي که فايل دانلودي بالاي 5 گيگ بود و در ضمن بايد حجم پوشه 11 گيگ بشه اما چرا شده 2 گيگ ؟ احتمال دادم کامل نصب نشده باشه و چند بار نصب رو تکرار کردم اما باز هم حجم همين 2 گيگ شده . بايد همينقدر باشه ؟ تازه آپدیتشم کردم به نسخه 6.4.3 اما بازم حجمش 2250 مگ هست.
    احتمالاً رنگ نام پوشه آبی نیست؟
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

11. 2 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #46
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693

آقا محسن من متوجه سوالتون نشدم. کدوم پوشه؟ پوشه نصب؟ پوشه فایل اصلی؟پوشه نصب که مثل بقیه پوشه هاست.فایل های اصلی هم دو فایل ایزو با حجم 1250 و 4100 مگ هستند . فایل اولی رو برای نصب انتخاب کردم که از من فایل دوم رو خواست منم بهش فایل ایزو دوم رو دادم تا نصب انجام شد
    امضای ایشان

13. 2 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #47
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153

آقا محسن من متوجه سوالتون نشدم. کدوم پوشه؟ پوشه نصب؟ پوشه فایل اصلی؟پوشه نصب که مثل بقیه پوشه هاست.فایل های اصلی هم دو فایل ایزو با حجم 1250 و 4100 مگ هستند . فایل اولی رو برای نصب انتخاب کردم که از من فایل دوم رو خواست منم بهش فایل ایزو دوم رو دادم تا نصب انجام شد
    بله منظورم پوشه نصب استاری نایت بود. نام پوشه و همچنین نام فایل‌های داخل اون رو چک کنید ببینید آبی رنگ نیست؟ اونطور که گفتید نصب کامل انجام شده و بنابراین دلیلی نداره که حجم پوشه 2 گیگ باشه. استاری نایت من 10.8 گیگ فضا اشغال کرده. تقریباً تمام اون مربوط به پوشه Sky Data در داخل پوشه استاری نایت میشه. در داخل Sky Data هم پوشه دیگه‌ای با نام AllSkyImage هست که حجم اعظم برنامه مربوط به این پوشه میشه. باز در داخل اون پوشه دیگه ای بنام C16 هست که بازهم حجم اصلی مربوط به اون میشه. اینها رو چک کنید ببینید اصلاً چنین پوشه‌هایی دارین؟

دوتا سوال دیگه هم دارم:

1) آیا شما این دوتا فایل رو بصورت تورنت دانلود کردین؟ 2) فایل ایزو 4100 مگی فایل دوم نصبه یا فایل اولشه؟
    ویرایش توسط mohsen4465 : 01-08-2013 در ساعت 06:01 PM
    امضای ایشان
    Benjamin Franklin

15. 4 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #48
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693

سلام مجدد و ممنون بابت پی گیریتون آقا محسن
    پوشه skydata که وجود داره و حجم اون هم 2060 مگابایت هست ولی متاسفانه پوشه allskyimage وجود نداره و جاش یک فایل تکست 2 کیلوبایتی وجود داره
    ظاهرا مشکل از همین باشه که این پوشه نصب نشده . البته در فایل ایزو دومی که دانلود کردم این پوشه وجود داره که ظاهرا در زمان نصب نتونسته نرم افزار اونو در سیستم کپی کنه
    فایل ایزو دومی هم 4100 مکابایتیه . دانلودم تورنت نبود و از سایت پی سی دانلود گرفتمش
    احتمالا مشکل از این هست که من دو تا فایل رو روی دی وی دی رایت نکردم بلکه درایوهای مجازی در ویندوز ساختم و از اونجا نصب رو اجرا کردم شاید بخاطر همین کامل نصب نشده
    سوال اینه :
    اگر بخوام روی دی وی دی بزنم و از اونجا نصب کنم باید ایزو رایت کنم یا از ایزو خارجش کنم ؟ شما که نصب کردی ایزو بود یا فایل استخراج شده از ایزو بود ؟
    امضای ایشان

17. 2 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #49
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153

سلام مجدد و ممنون بابت پی گیریتون آقا محسن
    پوشه skydata که وجود داره و حجم اون هم 2060 مگابایت هست ولی متاسفانه پوشه allskyimage وجود نداره و جاش یک فایل تکست 2 کیلوبایتی وجود داره
    ظاهرا مشکل از همین باشه که این پوشه نصب نشده . البته در فایل ایزو دومی که دانلود کردم این پوشه وجود داره که ظاهرا در زمان نصب نتونسته نرم افزار اونو در سیستم کپی کنه
    فایل ایزو دومی هم 4100 مکابایتیه . دانلودم تورنت نبود و از سایت پی سی دانلود گرفتمش
    احتمالا مشکل از این هست که من دو تا فایل رو روی دی وی دی رایت نکردم بلکه درایوهای مجازی در ویندوز ساختم و از اونجا نصب رو اجرا کردم شاید بخاطر همین کامل نصب نشده
    سوال اینه :
    اگر بخوام روی دی وی دی بزنم و از اونجا نصب کنم باید ایزو رایت کنم یا از ایزو خارجش کنم ؟ شما که نصب کردی ایزو بود یا فایل استخراج شده از ایزو بود ؟
    نه احتیاجی به رایت فایل ISO روی DVD نیست و شما از روش درستی استفاده کردین. ضمناً در مورد رایتش که گفتین چطور باید انجام بشه خب مطمئناً نباید بصورت دیتا رایت کنین. فایل ISO نوعی image دیسک نوری بحساب میاد و با استفاده از نرم افزارهای رایت مثل Nero اگه بازش کنید میتونید اونو روی DVD رایت کنید. حتی خود ویندوز هم میتونه اونو براتون رایت کنه. از منوی راست کلیک استفاده کنید (حواستون به تنظیمات رایت DVD Writer مثل سرعت رایت باشه که باید از قبل تنظیم باشه.). بهرحال احتیاجی به رایت نیست. من دوتا احتمال میدم:

1) ممکنه استاری نایت حالت‌های نصب مختلف داشته باشه (دقیقاً مطمئن نیستم) و شما اونو رو حالت کم حجم نصب کرده باشین. موقع نصب به تنظیمات نصب بیشتر دقت کنین و اگه حالت Full و یا Custom داره اونها رو انتخاب کنید.

2) فایل دوم شکسته شده و به همین خاطر کامل نصب نمیشه. احتمال داره پی سی دانلود اونو بشکل تورنت گرفته باشه. فایل ISO دوم رو بندازین داخل درایو مجازی و بعد روی درایو DVD مجازیتون راست کلیک کنین و کپی بزنین بداخل هاردتون. اگه وسط کپی گیر کرد میتونین مطمئن بشین که فایل شکسته شده داره. (برای اطمینان کپی پیست رو روی خود فایل ISO هم انجام بدین.)

اگه با روش اول مشکلتون حل نشد پیشنهاد میکنم پوشه allskyimage رو با روش کپی پیست تو مسیری که تو پست قبل گفتم بریزید. اگه بازم نشد که دیگه تنها راه حلش حل کردن مشکل شماره 2ه. یا باید آدرس تورنت رو گیر بیارید و ادامه دنلود رو بزنید یا اینکه کلاً از جای دیگه از اول دنلود کنید.
    امضای ایشان
    Benjamin Franklin

19. 3 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #50
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

تمام ترفندهای استاری نایت         
    تا جائیکه یادم هست وقتی شما استاری نایت رو نصب میکنید در قسمتی از از صفحاتی که هنگام نصب گزینه نکست رو میزنید یک صفحه با چهار گزینه هست که از تون میخواد انتخاب کنید.

اگر بخواهید میتونید از حجم کمتر که فکر کنم 2 گیگ باشه استفاده کنید و اگر بخواهید میتونید از حجم بالا که 11 گیگ حجمش هست استفاده کنید.باید گزینه های درخواستی رو انتخاب کنید.

کلا هم یادمه که 4 سی دی داشت که یکی از سی دی ها هم آپشنهای بیشتری رو در اختیار کاربر میذاشت و بعد از نصب باید دوباره دنلود میشد.
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

21. 5 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 19 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع