صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 10161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 207

موضوع: ارتباط با مديران سايت

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile ارتباط با مديران سايت

اعضا محترم كلوپ نجوم آوااستار ميتوانند از طريق اين تاپيك با مديران سايت در ارتباط باشند .

لطفآ هرگونه پيشنهاد ، انتقاد و پرسش در مورد سايت را از اين طريق درميان بگذاريد .

با تشكر

2. Top | #191
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9257
    تشکر شده 1,066 بار در 151 ارسال

سلام
    شب همگی شما بخیر باشه مدیران عزیز تالار
    راستش بنده خیلی ناراحتم از وضعیت کنونی!
    من یه آگهی دادم توی بخش آگهی ها..... حالا مثلا" ساعت 11 شب..... وای میسم میبینم فردا عصرش تایید شده و جالبه که در همون زمان تایید 13 تا پست بعد از من اومده! و تایید شدن یعنی مطلب میبینه آدم از بعضیا که مربوط به 10 دقیقه قبلشه! آقا خداییش با ما مشکلی دارین؟ این اتفاق بارها افتاده. حالا جهنم گذشت .... سوال پرسیدن دربارش 5 روزه که جواب رو ارسال کردم و هنوز تایید نشده !!!! آقا چجوریه قضیه؟ باید وایسم تا امتحانات پایان ترم دوم مدیر عزیزمون هم تموم بشه بعد اگه فرصت کردن تایید بفرمایند؟؟؟ مجبور شدم بصورت پیام خصوصی براشون بفرستم پاسخ سوالشون رو. خواهشمندم پیگیری کنین. اگه پست اسپام بزاریم ظرف کمتر از 5 دقیقه مدیر مربوطه پیداش میشه و حذف میکنه!
    امضای ایشان
    شرکت چشم انداز آسمان
    پیشرو در بومی سازی فن آوری های مرتبط با ستاره شناسی
    طراحی و تولید تجهیزات ستاره شناسی
    www.skyviews.ir

3. 5 کاربر مقابل از عباس احمدیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #192
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

سلام جناب احمدیان
    این که در تالار های دیگه بحثی تایید شده یا نه جدای از پست های بقیه است ، هر تالاری مدیر خاص خودش رو داره (که امکان تایید پست های تالارشون رو دارند) مدیران عزیز هم دیدند و تایید یا حذف کردند.
    به اتفاق پست شما و یکی دیگه از کاربران از دید بنده و مدیرای دیگه جا مونده و تایید نشده .
    نیازی به ناراحتی نیست ، میشه خیلی راحت به من یا مدیران دیگه پیام بدید تا سریعا این مسئله رفع بشه تا به سوال دوستمون هم به راحتی پاسخ بدید.
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

5. 5 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #193
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط عباس احمدیان نمایش پست ها
    سلام
    شب همگی شما بخیر باشه مدیران عزیز تالار
    راستش بنده خیلی ناراحتم از وضعیت کنونی!
    من یه آگهی دادم توی بخش آگهی ها..... حالا مثلا" ساعت 11 شب..... وای میسم میبینم فردا عصرش تایید شده و جالبه که در همون زمان تایید 13 تا پست بعد از من اومده! و تایید شدن یعنی مطلب میبینه آدم از بعضیا که مربوط به 10 دقیقه قبلشه! آقا خداییش با ما مشکلی دارین؟ این اتفاق بارها افتاده. حالا جهنم گذشت .... سوال پرسیدن دربارش 5 روزه که جواب رو ارسال کردم و هنوز تایید نشده !!!! آقا چجوریه قضیه؟ باید وایسم تا امتحانات پایان ترم دوم مدیر عزیزمون هم تموم بشه بعد اگه فرصت کردن تایید بفرمایند؟؟؟ مجبور شدم بصورت پیام خصوصی براشون بفرستم پاسخ سوالشون رو. خواهشمندم پیگیری کنین. اگه پست اسپام بزاریم ظرف کمتر از 5 دقیقه مدیر مربوطه پیداش میشه و حذف میکنه!
    سلام آقای احمدیان

مهمترین اشکالی که به آوااستار وارد هست اینه که اجازه میده تا در پربازدید ترین فضای مجازی نجومی کشور و حتی در برنامه های حضوری ، افراد به صورت رایگان تبلیغات کنند !

چون معمولآ چنین رفتار هایی باعث توهم مخاطب میشه و تصور میکنه که اگر مطلبش با تاخیر منتشر بشه در حقش اجحاف شده و این میشه که عبارتی مثل " حالا جهنم ، گذشت .... "

رو به کار می بره !

اگر آوااستار هم مثل خیلی از سایت ها بابت تبلیغات مبلغی رو دریافت می کرد ، مطمئن باشید به جای چنین پاسخ هایی ازش تشکر و قدر دانی هم میشد !

7. 17 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #194
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9257

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    سلام آقای احمدیان

مهمترین اشکالی که به آوااستار وارد هست اینه که اجازه میده تا در پربازدید ترین فضای مجازی نجومی کشور و حتی در برنامه های حضوری ، افراد به صورت رایگان تبلیغات کنند !

چون معمولآ چنین رفتار هایی باعث توهم مخاطب میشه و تصور میکنه که اگر مطلبش با تاخیر منتشر بشه در حقش اجحاف شده و این میشه که عبارتی مثل " حالا جهنم ، گذشت .... "

رو به کار می بره !

اگر آوااستار هم مثل خیلی از سایت ها بابت تبلیغات مبلغی رو دریافت می کرد ، مطمئن باشید به جای چنین پاسخ هایی ازش تشکر و قدر دانی هم میشد !
    سلام آقای امام

بنده چندین بار این موضوع رو چه در فروم چه در ملاقات های حضوری خدمت شما عرض کردم منتهی هیچ تغییری ایجاد نشد! ضمنا" صرفا" اینبار موضوع آگهی بود که ظاهرا" فرصت خوبی برای خرده گرفتن شما به تبلیغات ایجاد کرده. بنده دیدم یک تاپیک وجود داره که با افتخار عنوان اون رو " از آوااستار انتقاد کنید" یا " ارتباط با مدیران" و... قرار دادید گفتم شاید اگه مشکلم رو اینجا مطرح کنم چون در جای مناسب خودش قرار داره بهش رسیدگی خواهد شد. خوب توضیحات دوست عزیزمون " Karimisss " هم بسیار به جا بود منتهی بازهم تغییری حاصل نمیکند! اما پاسخی که شما ارسال کردید از سر حرص و عصبانیت است و نه طرح مشکلیست نه ارایه راهکاری برای مشکلی! اگه واقعا" بر این باور هستید که بدون هرگونه ایرادی درحال اداره فروم هستید خوب این تاپیک هارو بردارین لطفا" البته اینم فقط پیشنهاده ها... یا اگه واقعا" یک انتقاد باعث ناراحتی شما تا این حد میشه خوب همون بالا توی عنوان تاپیک قید کنید "آقا با احتیاط نقد کن که اعصابمون نریزه به هم" یا یه همچین چیزی
    الانم اگه ناراحتید که جدای از بحث فروم و در فضای رابطه دوستیمون من از شما عذرمیخوام ولی در فضای فروم و مسایل مربوط به مدیریت فروم همچنان نظرم همونه که عرض کردم خدمتتون
    شاد و سربلند باشید
    امضای ایشان
    شرکت چشم انداز آسمان
    www.skyviews.ir

9. کاربر مقابل از عباس احمدیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #195
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

آقاي احمديان من سعي كردم متنم اونقدر كوتاه باشه كه نشه برداشت هاي مختلفي از اون كرد

اگر يكبار تاپيك هايي رو كه ازشون نام برديد با دقت مطالعه كنيد متوجه ميشيد كه حتي بدبين ترين فرد هم نميتونه آوااستار رو به نقد نا پذيري متهم كنه

اما نقد با توهين خيلي فرق داره

متن شما توهين آشكار به مديراني است كه بدون هيچ چشم داشتي دارند توي فروم زحمت مي كشند

من اين رو كه به يكي بگن " به جهنم ... " توهين تلقي مي كنم ....... شما رو نمي دونم !

پيشنهاد ميكنم در جبهه گيري هاتون يك كمي انصاف رو هم رعايت كنيد

11. 12 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #196
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9257

سلام
    ببخشید ولی اون کلمه شرایط محیطی خود بنده در این فروم بوده نه مدیران محترم. مدیران که ماشالا اینجا براشون بهشته. ضمنا" درباره بحث تجاری خدمت شما عرض کنم که اولا" خود شما فضایی برای آگهی ایجاد کردین. دوما" بنده هم مدتهاست که برند شرکت رو از توی آواتار و امضاء برداشتم . سوما" ما هنوزم چند قدم جلوتریم برادر به این علت که ما خودمونو خدمت گذار جامعه نجوم میدونیم . هزینه های تولید تجهیزات اونهم نجومی اونقدر بالاست که یک قرون هم توی جیب بنده نمیره. ما با هدف رشد زیربنای تحقیقاتی کشور وارد عرصه شدیم و ضمنا" نام بردن از مجموعه کاری ما نه تنها در هیچ کجا تبلیغ محسوب نمیشه بلکه مایه افتخار تمامی جامعه نجوم هستش .
    با آرزوی موفقیت
    امضای ایشان
    شرکت چشم انداز آسمان
    www.skyviews.ir

13. کاربر مقابل از عباس احمدیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

14. Top | #197
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    8566
    تشکر شده 967 بار در 177 ارسال

سلام

تایپیک مسابقه ی ایده و طراحی رو یکی از مدیران تا وقتی من بهش در مورد مسابقه توضیح بدم بستن

ای کاش اول با من صحبت میکردن بعد میبستن ، از نظر مدیر اشکال داره که چرا ما بیست میلیون جایزه گذاشتیم خب این رو گروه من تایین میکنه ماهم بیکار نشستیم بگیم که بیست میلیون جایزه میذاریم با خیلیا مشورت کردیم و این جایزه رو گذاشتیم از نحوه اطلاع رسانیم گفتن که مورد تمسخر قرار میگیره از نظر شما گروه من بخواد هرکاری بکنه باید ببینه که مسخره میکنه کی نمیکنه ؟
    در جمع دوستان من در تایپیک دوستانه گفتم جایزه افزایش پیدا کرده کجای کار ما مسخره هست . دوستان از خارج کشور طرح میفرستن شرکت میکنند در مسابقه اونوقت هم وطن خودمون به مسخره میگیرن.
    توضیحاتی مختصر رو برای مدیر فرستادم اما لازم نمیبینم برای برنامه های مرکز خودمون رو بخوام توضیح قانع کننده بدم و در بین دوستان نیازی نیست که واقعا دیگه دوستانه برخورد بشه که بخوان به تمسخر بگیرن.

مدیران با هم در ارتباط باشن اگر یک مدیر چیزی براش قانع کننده نیست از بقیه مدیران مشورت بگیره اگر بازم قانع نشد اونوقت بیاد پیام بده نه اینکه تایپیک رو ببنده .

سپاس
    امضای ایشان
    مرکز ستاره شناسی ستارگان نوین

مرجع سه بعدی نجوم ایران

www.setareganovin.com

15. Top | #198
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amir abbas saedi نمایش پست ها
    سلام

تایپیک مسابقه ی ایده و طراحی رو یکی از مدیران تا وقتی من بهش در مورد مسابقه توضیح بدم بستن

ای کاش اول با من صحبت میکردن بعد میبستن ، از نظر مدیر اشکال داره که چرا ما بیست میلیون جایزه گذاشتیم خب این رو گروه من تایین میکنه ماهم بیکار نشستیم بگیم که بیست میلیون جایزه میذاریم با خیلیا مشورت کردیم و این جایزه رو گذاشتیم از نحوه اطلاع رسانیم گفتن که مورد تمسخر قرار میگیره از نظر شما گروه من بخواد هرکاری بکنه باید ببینه که مسخره میکنه کی نمیکنه ؟
    در جمع دوستان من در تایپیک دوستانه گفتم جایزه افزایش پیدا کرده کجای کار ما مسخره هست . دوستان از خارج کشور طرح میفرستن شرکت میکنند در مسابقه اونوقت هم وطن خودمون به مسخره میگیرن.
    توضیحاتی مختصر رو برای مدیر فرستادم اما لازم نمیبینم برای برنامه های مرکز خودمون رو بخوام توضیح قانع کننده بدم و در بین دوستان نیازی نیست که واقعا دیگه دوستانه برخورد بشه که بخوان به تمسخر بگیرن.

مدیران با هم در ارتباط باشن اگر یک مدیر چیزی براش قانع کننده نیست از بقیه مدیران مشورت بگیره اگر بازم قانع نشد اونوقت بیاد پیام بده نه اینکه تایپیک رو ببنده .

سپاس
    سلام به شما

تاپیک مربوط به مسابقه ، با تاپیک پایگاه نجوم بادرود ادغام شد .

البته این تاپیک در حال حاضر باز است ، اما توضیحات لازم در مورد مطالبی که اشاره کردید در آن تاپیک مطرح شده است .

لطفآ پس از مطالعه ، در صورت تمایل پاسخ مقتضی را مرقوم فرمایید .

16. 8 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #199
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    11262
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

سلام چطور میشه با آقای حسن زاده ارتباط برقرار کنم؟ امکانش هست ایمیل ایشان را در قسمت پیام خصوصی برام بفرستید؟ بابت شهاب سنگ باید از ایشان چند سوال بپرسم میل بدید ممنون میشم

18. 2 کاربر مقابل از sasan27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #200
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

ارتباط با مديران سايت         
    سلام
    میتونید از طریق پیام خصوصی با ایشون در ارتباط باشید.
    نام کاربریشون: امیر حسن زاده
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

20. 4 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 10161718192021 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)