صفحه 65 از 65 نخستنخست ... 15556162636465
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 641 , از مجموع 641

موضوع: عکس های نجومی من

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile عکس های نجومی من

سلام به همه دوستان عزیز

تصمیم گرفتم تاپیکی ایجاد کنم تا دوستانی که عکاسی نجومی میکنند ، عکس های خودشون رو همراه با توضیحات عکس قرار بدهند تا هم زیبایی بصری داشته باشد و هم بار آموزشی .

لازم به ذکر است که قبلآ آقای صادقیان عزیز تاپیک " عکس های من " رو ایجاد کرده اند که در اون تاپیک عکس ها با هر موضوعی قابل نمایش است و دوستان میتوانند عکس های غیر نجومی که خود میگیرند را در آن نمایش دهند .

( دقت دارید که از دید ما عکس ها به دو دسته نجومی و غیر نجومی تقسیم می شوند )

منتظر عکس های خوب همه اعضا گرامی آوااستار هستیم .

2. 117 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, 169, A.rahimi, Aliakbar58, Amin-Mehraji, Amir Shahcheraghian, Amirali, andromeda.s, aseman zibast, Asteroid, Astronomer, Astronomy, ata moradi, aysa, aysan20oo20, azarakhsh, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, Behnaz sasani, delniya, Ehsan, elahe rafiei, elham7-8, Flare star, Fowad, gandom, hadi soleimani, Hamid (@_@) Reza, Hojjat Zafarkhah, Hooman, javadstar76, jooyande, kamyar amirmoeini, kav_gh, kh.maroufi, Kianoosh.S, kiarash, LGH, Little Star, maryam MP, marzieh, Marzieh hedayati, mehrnoosh jan, melika bidabadi, mh.noori, mobi, mohammad20, mohammad_jafari64, mohammad_reza, mohariae2, Mojtaba Gholami, Mojtaba.M, mostafa2018, mr mohamadreza, mrramin, msalek, Musca, My style A&F, nakhodaye aseman, nas taran, Navid MMM, Negar Najafi, NGC224, parisavash, parvin, raha_mousavi, rezash, rocky, rock_iml, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, SAEED560, sara sadeghian, sara shahabi, sasan20oo20, Setare KOchOlO, sinabayat, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, SSgumS, stargazer, subaro, Taha Nagahi, tahoo, TehranSD, toraj1358, فائزه معتضدیان, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمود قادری, محمد فتحی, محمد مهدی محمدی, محمد مهدی عسگری, محمد سروش, محمدرضا صادقیان, مسعود فرح بخش, هانیه امیری, یوسف روشنی, yperseusy, z.saberi, zahra H, آسمون, امیر عباس, حسین زارعی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سیاره ی ناهید, ستاره, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شادی حدادی زاده, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علیرضا محمدی

3. Top | #641
    کاربر ممتاز
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    6114
    تشکر شده 2,560 بار در 294 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sraha نمایش پست ها
    دوستان دوربین خوب برای عکس نجومی گرفتن معرفی کنید دوربینم خراب شده میییییخوام دوربین جدید بخرم
    سلام
    با عرض پوزش به خاطر دير پاسخ دادن به سوالي كه مطرح كرديد حالا اگر شما دوربين تهيه كرديد كه پاسخ ما زياد به كار نخواهد امد ولي بايد توجه داشته باشيد كه با چه ماركي از بادي راحتر كار ميكنيد با كنون يا نيكون و مارك هاي ديگه مثل سوني و مقدار هزينه كه مدنظر داريد هم تو خريد دوربين موثر است البته اگر شما قبلا كار عكاسي كرده باشيد موضوع راحتر ميشه و بهتر ميتونيد بادي خودتون و انتخاب كنيد
    شما دوربين فول فريم بهتر تو عكاسي به كارتون مياد اگر هزينه خريد تا حدود ٥ ميليون داريد سراغ فول فريم برويد
    امضای ایشان
    اهل ابادی عشقم ز همین ویرانم
    همه رفتند ولی با دل خود میمانم
    همسفر باشم اگر با تپش شب بوها
    دست اخر به گلستان تو سرگردانم
    هر چه کردم که نگویم دل ما هم تنگ است
    خیره شد یاد تو بر ما که خودم میدانم

4. 2 کاربر مقابل از SAEED560 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 65 از 65 نخستنخست ... 15556162636465

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع