صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: نجوم و فاركس !

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نجوم و فاركس !

سلام به همه شما دوستان خوبم

حدود شش - هفت سال قبل ، هميشه آرزويم بود كه ايكاش يك فروم نجومي وجود داشت تا اين موضوع را با دوستان نجومي ام مطرح كنم و نظراتشان را جويا بشوم كه البته در

آن زمان ،چنين فرومي وجود نداشت .

به عبارتي يكي از اصلي ترين انگيزه‌هاي شخصي من از راه اندازي فروم آوا استار همين بود كه بتوانم موضوع اين تاپيك را با دوستان نجومي ام در ميان بگذارم .

و الآن بعد از گذشت 4 سال از راه اندازي فروم ،بالاخره فرصتي دست داد تا اين تاپيك را ايجاد كنم .

با وجود طولانی بودن موضوع ، فکر می کنم اگر سر فرصت این موضوع را مطالعه کنید در نهایت لذت خواهید برد .

من هم سعی می کنم موضوع را در خلاصه ترین حالت ممکن و با سرعت پیش ببرم .

مقدمه اول :

من از حدود 10 سال قبل فعاليت در زمينه فاركس را آغاز كردم . به طور خلاصه فاكس ( Forex ) مخفف عبارت Foreign Exchange است و عبارت است از معامله در بازار هاي جهاني

ارز ( در ادامه مختصري درباره ماهيت فاكس عرض مي كنم )

در آن زمان عضو فرومي تخصصي با همين موضوع بودم كه انصافآ درياي بي كراني از اطلاعات و مقالات و تحليل ها و ... با موضوع بورس و فاركس بود .

( مثل وضعيت همين الآن فروم خودمان در حوزه نجوم )

تقريباً همه فعالان بورس و فاركس در آن فروم عضو بودند و اطلاعات و آموزش هاي با ارزشي در اختيار علاقمندان قرار داشت .

در اين بين تعدادي از اعضا به صورت گروهي منسجم ( كه بعدها فهميدم انسجامشان وراي تصورم بود ) كم كم موضوعاتي را تحت عنوان " ارتباط نجوم و فاركس " مطرح كردند و

تاپيك ها و آموزش هاي متعددي را با اين موضوع به راه انداختند .

طبيعتآ موضوع براي من هم به شدت جذاب بود و شروع به مطالعه مطالبشان كردم .

اما به سرعت متوجه شدم كه مطالبشان به معني واقعي كلمه " خزعبلات " است و به واسطه وظيفه انساني بحث هاي متعدد و دامنه داري با اين گروه انجام دادم به شكلي كه

بقيه موضوعات فروم تحت الشعاع قرار گرفتند و كار در ابتدا به مديران سايت كشيده شد به طوري كه تاپيك ها مدام از سمت مديران قفل مي شد .

البته بحث من با اين گروه صرفآ بحث علمي بود ولي آنها به واسطه نداشتن دانش كافي سعي داشتند موضوع را به حاشيه بكشانند .

بگذريم ...

در اين تاپيك قصد دارم شما را ابتدا با اصل داستان و سپس با ادعاهاي مطرح شده توسط طرفداران ارتباط نجوم و فاركس آشنا كنم و بعد از آن ،دلايل خودم را براي رد جريان عرض كنم .

--------------
    پي نوشت :

1- براي اينكه بهتر با اصل موضوع آشنا بشويد ناچارم در قدم اول مقداري درباره ماهيت و چيستي " فاركس " توضيح بدهم كه طبيعتآ اين بخش از بحث اصلا نجومي نيست .

2- از دوستان تقاضا دارم سوالات و نظرات خودشان را به بعد از اتمام اصل موضوع موكول كنند تا در پيوستگي مطالب خللي وارد نشود .
    ویرایش توسط yperseusy : 07-05-2015 در ساعت 02:39 PM

2. Top | #21
    کاربر طلایی عکاسی
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2817
    تشکر شده 13,336 بار در 1,103 ارسال

درود دوباره

خدمت استادان عزیز آقای امام و آقا احسان و آقا محسن عزیز عرض کنم که من هم با طالع بینی به معنای پیش بینی اینده مخالفم.ولی در مورد تاثیر هر انچه در این دنیاست که شامل اجرام اسمانی هم میشود٬ بر شکل گیری شخصیت افراد و سمت و سو دادن به رفتارهای آنها معتقدم که شدنی است.

شاید بتوان مثال های نقض هم آورد زیرا هیچ چیز مطلق نیست ولی ارايه مثال های موافق راحت تر است و بیشتر.

چون نمیخوام از بحث اصلی خارج بشم وارد جزئیاتش نمیشم ولی با شما موافق هستم که نمیتوان الگو و فرمولی ارایه داد برای پیش بینی بازار ولی می توان به صورت نظری با بررسی شخصیت فردی که در بازار بر روی جنسی خاص دست گذاشته و قصد کنترل بازار ان جنس را دارد٬ پیش بینی کرد که ان جنس و حواشی ان چه نوساناتی خواهند داشت.به جون خودم راست میگم
    امضای ایشان
    ما را، نه غم دوزخ است و
    نه حرص بهشت...

3. 4 کاربر مقابل از farshad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #22
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429
    تشکر شده 662 بار در 124 ارسال

نجوم و فاركس !         
    طالع بینی بیشتر عاملی روان شناختیه نه عاملی علمی
    نمونش توی احادیث پیامبر اکرم همیشه دستور به استفاده از فال نیک شده نه فال بد .. یعنی تو هر کاری که میکنید وقتی فالی نیک باشه باعث روحیه دید مثبت و امید میشه حتی اگه شانس مطلق باشه خوب اومدنش.
    در مورد اثرات اجرام روی زندگی ما دقیقا اثبات هاش شده همین چیزی که اقای امام در مورد نرم افزار گفتن. چند مورد مثبت اورده شده و به ما این حس القا میشه که بابا واقعیه .دقیقا مثل قانون راز که توی مقاله ای در مجله دانستنیها رد شد .به نظر من تاثیر اجرام رو شخصیت حالا به هر عنوانی غیر ممکنه. وقتیشکل گیری شخصیت بر اساس ژنتیک و عوامل بیرونی روانی اثبات شده چرا داریم رو عوامل دیگه بحث میکنیم؟؟؟؟ برای مثال چطور امکان داره همه فرودینی ها مغرور باشن
    مورد اصلی تاپیک: فارکس رفتاری شبیه ارز بیت کوین داره که یه زمانی من توش فعالیت داشتم . چون به هیج عاملی وابسطه نیست منظور هیچ عامل دولتی مثل ارژ هاست کاملا پیشبینی قیمتش در کوتاه مدت غیر ممکنه . برای پیگیری قیمت باید تمام کاربرای بیتکوین رو توی محاسباتتون تاثیر بدید... کلا چیز سرکار گذاریه
    امضای ایشان
    احساس پرانتزی را دارم

که تمام چیزهای خوب در آن اتفاق می افتد

آری

خدا را مهمان قلب کوچک خود کرده ام

5. کاربر مقابل از sesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)