صفحه 9 از 30 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 298

موضوع: چی شد به نجوم علاقمند شدی ؟

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Question چی شد به نجوم علاقمند شدی ؟

سلام...

دوستان عزیز منجم حتما یادتونه چه جور با نجوم آشنا شدین...

با کتاب،یه عکس نجومی،یه خبر نجومی،...

پس خوشحال می شیم بدونیم چه طور شد که به نجوم علاقمند شدید

دونستن اینکه اکثر مردم چه طور نجومی شدن خیلی کمک می کنه برای گسترش نجوم و همگانی کردن نجوم

با آرزوی بهترین ها برای دوستان گلم...

2. Top | #81
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    428
    تشکر شده 1,974 بار در 166 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علی ابراهیمی سراجی نمایش پست ها
    با سلام
    خوشبختانه در تاریخ چهارشنبه 29 دیماه باشگاه نجوم تهران در گروه فیزیک دانشگاه تهران واقع در انتهای امیرآباد وقت زیادی را به گروه برنامه ساز برنامه آسمان شب اختصاص داده تا دوستانی که به هر شکلی حرفهای ناگفته ی این برنامه را نشنیده و یا انتقاد نکرده اند و یا دلایل اتمام برنامه را می خواهند بدانند می توانند در این برنامه حضور یابند. امیدوارم ذهن عزیزان بیش از پیش روشن گردد.
    با تشکر
    علی ابراهیمی سراجی
    28 دیماه 1389
    http://astroc.ir/
    سلام دوستان
    با توجه به این که باشگاه نجوم تهران امروز بحث مفصلی را به گروه تلویزیونی آسمان شب اختصاص داده وبگاه تصویر روز ستاره شناسی ایران به برنامه ی اسمان شب اختصاص یافته است.
    با تشکر
    علی ابراهیمی سراجی
    29 دیماه 1389

3. 5 کاربر مقابل از علی ابراهیمی سراجی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #82
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    478
    تشکر شده 237 بار در 47 ارسال

ای کاش تمام این حرف ها بی تاثیر نباشه و ما یک بار دیگه این جملات رو از زبان آقای صفاریان پور بشنویم:
    این آسمان شب است که می بینید! اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید، تماشای آن را به دوستان خود پیشنهاد کنید!
    ای کاش....!

5. 3 کاربر مقابل از stella عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #83
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4
    تشکر شده 6,435 بار در 852 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط moha نمایش پست ها
    فکر نمی کنید این بحث زیادی داره کش پیدا می کنه و نتیجه ای هم در بر نخواهد داشت جز ایجاد سوالات بسیار در ذهن علاقه مندان به آسمان؟!
    الان فروم در حدود 470 تا عضو دارد.
    اگر بگوییم در بهترین حالت 100 نفر در جریان این ماجراهایی که می گویند پشت برنامه آسمان شب است بودند، الان 370 نفر دیگر هم متوجه شدند و یک عالمه سوال برایشان ایجاد شده است که حق با کیست؟، جریان چیه؟، نجوم و این حرفها و ...
    با وجودی که من علاقه شدیدی به چیز و حاشیه دارم ! ولی خواهش می کنم تموم کنید این بحث ها را
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    پ.ن
    با وجودی که در قسمت سمت راست عکس و نام نمایش داده میشود اما نمی دانم چرا رسم شده در زیر متن ها اسم و تاریخ می زنند ...!! به همین جهت ما هم از دوستان تقلید می کنیم :
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محاالدین تهرانی
    13 صفر ال...
    سنه 1389
    محا جان چشم، فقط یه چیزی بگم و دیگه در هیچ صورتی این بحث را بیهوده پیگیر نمی شوم:

نقل قول نوشته اصلی توسط علی ابراهیمی سراجی نمایش پست ها
    جناب بهرام پور
    [font=tahoma....مطمئن باشید برنامه آسمان شب تأثیر کمی در معروفیت بنده داشته است. اکثر منجمانی که من را می شناسند از مقاله های علمی گرفته تا پای سخنرانی های بنده نشسته اند.....font]
    علی ابراهیمی سراجی
    28 دیماه 1389
    هیچ حرفی ندارم بزنم
    امضای ایشان
    مشاهده مقالات:
    فن بیان
    روش تدریس
    هوش هیجانی

bahrampoor.com/

7. 2 کاربر مقابل از پیام بهرام پور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #84
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7
    تشکر شده 4,159 بار در 478 ارسال

سلام.. من در باشگاه نجوم 29 دیماه (امروز) حضور داشتم و گزارشی را در اولین فرصت تهیه میکنم ولی در

تاپیک باشگاه نجوم تهران می نویسم چون کاملا بیطرفانه خواهد بود..ممنون

http://forum.avastarco.com/forum/sho...=6300#post6300
    ..
    ویرایش توسط *sh : 01-20-2011 در ساعت 02:24 AM
    امضای ایشان
    .................................................. .................................................. .................................................. ................................................

ای رفته به چوگان قضا همچون گوی ... چپ میرو و راست میرو و هیچ مگوی

کان کس که ترا فکند اندر تک و پوی ... او داند و او داند و او داند و اوی

9. 5 کاربر مقابل از *sh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #85
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    428
    تشکر شده 1,974 بار در 166 ارسال

با سلام
    دیروز در باشگاه نجوم به حقایق بسیاری در زمینه ی برنامه ی آسمان شب پرداخته شد. و به نظرم جلسه ای بود که حاضرین به طور متفاوت یک جور برنامه ی آسمان شب را با نگاهی متفاوت و بصورت زنده مشاهده کردند. ولی تیم آسمان شب اکنون آنقدر تجربه دارد که امیدوارم به زودی برنامه هایی متفاوت و زیباتر از آن چه در اسمان شب شاهد بودیم را ببینیم. در واقع با شناخت 13 ساله ای که از برادران صفاریان پور داریم می دانم که با پایان یافتن کار آنها در برنامه ی آسمان شب همان طور که قبلاً هم دیدیم برنامه های دیگری در راه خواهد بود.
    با آرزوی موفقیت برای این عزیزان
    علی ابراهیمی سراجی
    30 دیماه 1389

11. 6 کاربر مقابل از علی ابراهیمی سراجی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #86
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    478

با سلام!
    من متاسفانه نتونستم در این باشگاه حضور داشته باشم، اما از طریق یکی از دوستان از ماجرا و صحبت های مطرح شده باخبر شدم.
    با صحبت های آقای صفاریان پور درباره ی "ادامه پیدا کردن آسمان شب" خیلی به آینده امیدوار شدم!
    هرکه هرچه می خواد بگه ، اما من می گم با تمام وجودم دعا می کنم که این برنامه انشاءالله ادامه پیدا کنه و خدا اجر تمام تلاش های این عزیزان رو بده! ان شاءالله...!

13. 4 کاربر مقابل از stella عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #87
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    457
    تشکر شده 91 بار در 14 ارسال

استلا خان خوب نيست آدم انقدر تعصب داشته باشه

خوب بابا اين گروه آسمان شب به قول خودشون 10 سال برنامه دستشون بود . ديگه هرچي قرار بود به ملت ياد بدند تا حالا ياد دادند ديگه

چرا ناراحتيد از اينكه يك گروه ديگه هم بياد و خودش رو محك بزنه ؟

چرا آقايان ب.ت پ.ن و س.ص ! به شاگرداشون هي ميگن برين به صداسيما زنگ بزنين و شكايت كنين ؟

خب بذارين گروه جديد هم كارش رو بكنه . اگر بهتر از اين قبليا بود ميگيم دمش گرم و حيف كه تا حالا نبوده

اگر هم ديديم قبليا بهتر بودن ميگيم دمشون گرم دوباره بيان !

اينقدر تعصب واسه آدم هاي اهل علم خوب نيست .

15. 5 کاربر مقابل از گاليله عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #88
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

پیشنهاد!

سلام

من فکر میکنم قضاوت بر اساس شنیدن نقل قولهای افراد واسطه معمولا منجر به قضاوت صحیحی نمیشه!
    اینکه گروه آسمان شب خیلی زحمت میکشیدن و اینکه گروه خوبی بودن یه بحثه و اینکه در حال حاضر چه اتفاقی رخ داده و و چه اتفاق هایی در آینده رخ خواهد داد یه بحث دیگه و البته بحث سومی هم هست و اون انتقادات و پیشنهادات قابل طرحه!

این ها رو گفتم تا به اینجا برسم که میتونید از لینکهای زیر صحبت های گروه آسمان شب در باشگاه نجوم تهران رو بشنوید

یادمون باشه که جانب انصاف و ادب رو هم مثل همیشه رعایت کنیم و به احساس های هم احترام بذاریم و اگر واقعا به نجوم علاقه داریم در راه پیش رفت جامعه نجومی تلاش کنیم!

http://www.speedyshare.com/files/26428910/astclub1.mp3

http://www.speedyshare.com/files/26428911/astclub2.mp3
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

17. 7 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #89
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    478

سلام!
    جناب گالیله ، به نظر من اسم این حرف من تعصب نیست، من می گم "آدم" باید قدردان زحمات دیگران باشه!
    "آسمان شب" در چند سال گذشته که من به نجوم علاقمند بوده ام ، برای من همه چیز بود و هست ، چون این برنامه بود که مسیر زندگی من رو تغییر داد و آینده ای رو که دوست دارم به اون برسم به من نشون داد. نمی دونم که شما چطور با نجوم آشنا شدید، اما احتمالا شما هم برای کسی یا چیزی که شما رو به این دنیای زیبا وارد کرده ، احترام قائلید، و برای من احترام به "آسمان شب" یعنی تا جایی که می تونم و از دستم بر میاد ، تلاش کنم که نذارم کسانی بیان و به همین راحتی "کشته های دیگران رو درو کنن ".به نظر من این درست نیست که گروهی دیگه بیان و از نام برنامه ای که 10 سال برادران صفاریان پور و آقای امین تفرشی و آقای ناظمی و ...(کسانی که شما با " ب.ت پ.ن و س.ص"ازشون نام بردید) برای رشد و ارتقاء و ادامه ی اون تلاش کردند، سوءاستفاده کنند و به قول دوستان "از این برند استفاده کنند".
    راستی این رو هم می خواستم بگم که دیروز فایل صوتی باشگاه نجوم به دستم رسید و دیگه براساس نقل قول دیگران حرف نمی زنم! (البته اگر در تشخیص صداها دچار خطا نشده باشم)
    به هر حال باز هم می گم:"هرکه هرچه می خواد بگه ، اما من می گم با تمام وجودم دعا می کنم که این برنامه انشاءالله ادامه پیدا کنه و خدا اجر تمام تلاش های این عزیزان رو بده! ان شاءالله...!"

19. 5 کاربر مقابل از stella عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #90
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    487
    تشکر شده 2,517 بار در 229 ارسال

چی شد به نجوم علاقمند شدی ؟         
    من تازه عضو شدم و ديدم نقل و قولي از من اينجا شده است.
    در واقع همانطور كه سالها قبل گفتم مشكل اصلي انحصارطلبي اين برنامه بود (برخلاف اظهارنظر كارگردان-اين را بارها گفته ام) بر خلاف دست اندر كاران اين برنامه اين مسئله بارها و سالهاي قبل گفته شده بود.

هميشه وقتي رقابت وجود داشته باشد كيفيت بالا مي رود.
    اتفاقي كه امروز براي نشريات نجومي كشور افتاد. به نظر مي رسه با ورود مجله آسمان شب هم مجله نجوم تكوني خورده!

21. 6 کاربر مقابل از امیر حسن زاده عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 9 از 30 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)