صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 100

موضوع: مجمع عمومی و جشن تولد سه سالگی آوااستار

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile مجمع عمومی و جشن تولد سه سالگی آوااستار

مركز نجوم آوااستار با همكاري خانه انديشمندان علوم انساني برگزار مي كند :

جلسه عمومي اعضاي آوااستار همراه با كارگاه آموزش قدر سنجي
    و
    رونمايي از وب سايت نقشه آسمان تاريك ايران

زمان : پنجشنبه 5 بهمن 91 - ساعت 16 الي 19

مكان : تهران - ميدان هفت تير - خيابان كريمخان زند - خيابان استاد نجات الهي ( ويلا ) - نبش خيابان ورشو - خانه انديشمندان علوم انساني - تالار فردوسي

خلاصه اي از برنامه هاي جلسه :

1- ارائه گزارش مختصري از عملكرد آوااستار پس از گذشت 3 سال از تاسيس

2- تريبون آزاد براي اعضا ( اختصاص زماني ويژه براي دريافت نقطه نظرات اعضاي گرامي در كليه موارد مرتبط با فروم )

3- اسلايد شو ( نمايش منتخبي از آثار عكاسي اعضاي آوااستار )

4- كارگاه آموزشي آشنايي با مفاهيم قدر و روش هاي قدر سنجي آسمان ( مدرسان : آقاي احسان ابراهيميان و آقاي سيد حامد ميرزا خليل )

5 - رونمايي و معرفي سايت " نقشه آسمان تاريك ايران "

6- اعلام تغييرات مديران فروم

7 - اختتاميه

ضمنآ لازم به ذكر است كه حضور براي كليه علاقمندان ( و حتي افراد غير عضو ) به جهت استفاده از كارگاه آموزشي ، آزاد و رايگان است

علاقمندان مي توانند نقطه نظرات خود را در تاپيك " تبادل نظر درباره جلسه اعضا " مطرح بفرمايند

به اميد ديدار همه دوستان گرامي

2. 104 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #51
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    545
    تشکر شده 17,035 بار در 1,523 ارسال

آقایون، خانوما، ملت! به خدا، به پیر به پیغمبر، من فقط و فقط کار ِ تدوین ِ کلیپ رو به عهده داشتم، فیلمبرداری، کارگردانی، انتخاب ِ صحنه، سناریو و آهنگ ِ زیبای ِ انتهایی که 99 درصد ِ زیبایی ِ کار رو ایجاد کرده بود از طرف ِ آقای ِ امام بوده، من وقتی می بینم اسم ِ کیلیپ رو گذاشتید «کلیپ ِ احسان» به خدا قلبم درد می گیره

مِن بعد اگر خواستید ازش یاد کنید به اسمش یاد کنید

اسم ِ کلیپ این بود: «با ستاره زندگی می کنم»

ـــــــــ
    من الان به نت پر سرعتی دسترسی ندارم، به محض این که بتونم یک نسخه ی ِ کم حجمش رو ایجاد و آپلود می کنم با تشکر
    امضای ایشان
    یک سر به هوای کوچک در این دنیای بزرگ

4. Top | #52
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7
    تشکر شده 4,159 بار در 478 ارسال

با سلام به همه دوستای گلم

اینهم یادگاری که رخساره روشنی عزیز و شادی شهرایینی نازنین برای جلسه آماده کرده بودند و به من سپرده بودند که بذارمش تو فروم ... با تشکر از همگی

البته جای امضای خییییییییییییلی از دوستان حاضر خالیه !!

.
    امضای ایشان
    .................................................. .................................................. .................................................. ................................................

ای رفته به چوگان قضا همچون گوی ... چپ میرو و راست میرو و هیچ مگوی

کان کس که ترا فکند اندر تک و پوی ... او داند و او داند و او داند و اوی

5. Top | #53
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1193
    تشکر شده 1,485 بار در 125 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan نمایش پست ها
    آقایون، خانوما، ملت! به خدا، به پیر به پیغمبر، من فقط و فقط کار ِ تدوین ِ کلیپ رو به عهده داشتم، فیلمبرداری، کارگردانی، انتخاب ِ صحنه، سناریو و آهنگ ِ زیبای ِ انتهایی که 99 درصد ِ زیبایی ِ کار رو ایجاد کرده بود از طرف ِ آقای ِ امام بوده، من وقتی می بینم اسم ِ کیلیپ رو گذاشتید «کلیپ ِ احسان» به خدا قلبم درد می گیره

مِن بعد اگر خواستید ازش یاد کنید به اسمش یاد کنید

اسم ِ کلیپ این بود: «با ستاره زندگی می کنم»

ـــــــــ
    من الان به نت پر سرعتی دسترسی ندارم، به محض این که بتونم یک نسخه ی ِ کم حجمش رو ایجاد و آپلود می کنم با تشکر
    عکس دست جمعی رو کجا می تونیم ببینیم؟؟

6. 12 کاربر مقابل از Hamed Mirzakhalil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #54
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

این هم عکس دسته جمعی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    از همه دوستانی که زحمت کشیدند و به این جشن خودمانی تشریف آورده بودند صمیمانه تشکر می کنم

برای من که روز خیلی خوبی بود ، هرچند سرم کمی شلوغ بود و نتوانستم آن طور که باید تک تک اعضا را ملاقات کنم

و ضمن اینکه ناراحت شدم از اینکه وقت به همه دوستان نرسید که صحبت کنند

اما در مجموع بسیار از دیدن دوستان خوشحال شدم و امیدوارم به همه عزیزان خوش گذشته باشد

به امید دیدار مجدد در برنامه های بعدی

ضمنآ :

دوستان ، از همین الآن لطفآ عکس ، گزارش ، خاطره و هر چیزی که از این جلسه دارند در این تاپیک به اشتراک بگذارند

منتظریم ...

برای شروع خودم عکس دستجمعی پایانی را خدمت دوستان تقدیم می کنم

نکته مهم :

دوربین : خانم هانیه امیری

عکاس : آقای فرشاد شبستری

نمایش دهنده عکس : بنده !

ویرایش توسط *sh : 01-28-2013 در ساعت 11:24 PM
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

8. Top | #55
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479
    تشکر شده 11,960 بار در 1,080 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed Mirzakhalil نمایش پست ها
    عکس دست جمعی رو کجا می تونیم ببینیم؟؟

آقای میرزا خلیل، تو این پست میتونید عکس دسته جمعی رو مشاهده بفرمایید.

انشالله در انتهای گزارش تصویری، عکس دسته جمعی رو با کیفیت بالاتر قرار میدم
    ------------
    ممنون از آقا مجتبی، خط رو خط شد
    امضای ایشان
    وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل می کرد، من به توانایی او ایمان می آوردم

و وقتی حل نمی کرد

می فهمیدم او به توانایی من ایمان دارد...

9. Top | #56
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

سلام خدمت همه دوستان خوب و دوست داشتنی آواییم

اول: عید فرداتون پیشاپیش مبارک

دوم: به عنوان عضوی از مجموعه مدیریتی این جمع، از حضور تک تکتون سپاسگزارم که افتخار دادین و در این جمع شرکت کردین

و به عنوان یه کاربر و یه دوست، بسیار خوشحال شدم از زیارت همتون. چه اونایی که ساکن تهران بودین و چه اونای که مثل من از شهرهای دیگه اومدین... {هممونو یه علاقه مشترک و محبت دوستانه آوایی کشوند اونجا و باعث شد لحظات خوشی رو با احساسات مختلفی که ریشه همش دوست داشتن بود، سپری کنیم (خیلی دلم تنگ بود براتون و اگه الان بگم دیگه تنگ نیست راست نگفتم... اما خوش بود و خاطرات خوبی رو ساخت)، و صد البته که جای بسیاری از دوستان همیشه همراهمون هم خالی بود و امیدوارم که خیلی زود موقعیتی برای دیدار مجدد و تقویت دوستیها ایجاد بشه}

و جاداره همینجا از این دوستان نیز تشکر کنم:

- از جناب آقای یوسف روشنی که افتخار دادن و به خواسته ما و دختر گلشون، ایشون رو همراهی کردن و در جشن دوستانه ما شرکت کردن ممنون جناب روشنی (همینجا از همه کسانی که فرزندان یا همسران خودشون رو برای شرکت در این جشن همراهی کردن نیز تشکر می کنیم)

- همینطور از رخساره و شادی عزیز که با ذوق بسیار این هدیه رو درست کردن و رخساره گل که بسیار با احساس و دوست داشتنی متن این نوشته رو برامون خوند ممنون رخساره جان و شرمنده که بخاطر شلوغی یادم رفت این هدیه ت رو امضا کنم (البته اگه طرح اصلیشو داشته باشی و روی نت بزاری شاید بشه برای ثبت همه حاضرین در جلسه و زیر این طرحت، کاری کرد )

- از خانم ایران نژاد عزیز بخاطر محبتها و مهربونیهای همیشگیشون، علی الخصوص فراهم نمودن اون تقدیر نامه از جانب تمام دوستان آوایی برای سپاس و تقدیر از تمام زحمات آقای امام (تصور کنین سورپریز کردن کسی که خودش تازه بقیه رو سورپریز کرده چه حسی داره ) (ممنون بخاطر همه چیز علی الخصوص اون 1 ساعت بیاد ماندنی )

- از خانم عباسیان، که در ورودی سالن زحمت پخش فولدرها و گرفتن اسامی دوستان رو می کشیدن و همینطور دوستانی که زحمت پذیرایی جمع رو می کشیدن

- از مجموعه خانه اندیشمندان که تاخیرات برنامه ما و طولانی شدنش رو تحمل کردن و حتی همراهی کردن باهامون. و 15 دقیقه هدیه به مدیریت جدید و نمایش اون بروی پرده حرکت جالبی بود که بیادماندنی شد

- از همه دوستانی که برای این مراسم زحمت کشیدن و گوشه ای از کار رو گرفتن چه اونایی که نامشون بارها برده شد و چه اونایی که اصلا نامی ازشون برده نشد (امیدوارم این فراموشی رو بر ما ببخشایند) از همتون ممنونیم و دست تک تکتون رو به گرمی می فشاریم

آهان یه تشکر شخصی دیگه جا موند : ممنون از سپیده کریمی بخاطر همراهی در اتاق فرمان

از تمامیییی شما عزیزان بخاطر خوش بودن این جشن سپاسگزاریم علی الخصوص جناب سید مصطفی امام گرامی که همه این جمع و اتفاقات مدیون کسی جز ایشون نیست، کسی که باعث و بانی این جمع شدن و همیشه دلسوزانه این جمع رو همراهی می کنن و برای این خانواده دل می سوزونن. بخاطر همه چیز از ایشون ممنونیم و از خدا عمری طولانی و با عزت و سرشار از سلامتی و موفقیتِ همیشگی خواستاریم

"خوشبختي همين در کنار هم بودن‌هاست
    همين دوست داشتن‌هاست
    درآغوش گرفتن‌هاست
    خوشبختي همين لحظه‌هاي ماست،
    همين ثانيه‌هايي‌ست که در شتاب زندگي گمشان کرده‌ايم!
    و ای کاش همیشه قدر لحظه های با هم بودن را بدانیم ..."

ویرایش توسط stargazer : 01-29-2013 در ساعت 01:00 AM
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

10. Top | #57
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3138
    تشکر شده 201 بار در 29 ارسال

من واسه چی نیومدم آخه؟!!؟!؟!؟!
    فکر نمیکردم اینقدر جمع دوستانه ای برقرار باشه! وگرنه حتمن میومدم!!! تمام تلاشمو میکنم و امیدوارم سال دیگه بیام.
    ممنون از همگی که با توضیحات و عکسها ما رو خوشحال کردن. ممنون
    امضای ایشان
    اگر تنها ترين تنها شوم،
    باز هم خدا هست...

__________________________________________________ _________________________

11. Top | #58
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

فکر میکنم این دفعه سومی بود که بچه‌های آوا یه گردهمایی تشکیل دادن و من نیومدم. ولی خب سعی میکنم دفعه بعدی بیام دوستان رو از نزدیک ببینم. البته اگه گردهمایی بعدی وسط بیابون باشه خیلی بهتره آخه من تابحال تو عمرم نه بیابون از نزدیک دیدم نه کهکشان راه شیری رو.
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

12. Top | #59
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5005
    تشکر شده 300 بار در 18 ارسال

سلام به دوستان
    اول از همه جا داره که از زحمات دست اندر کاران این برنامه خوب مخصوصا جناب امام تشکر کنم واقعا برنامه خوبی بود خیلی خوشحالم که با شما دوستان آشنا شدم
    و خیلی به من خوش گذشت که در جمع جوانان منجم قرار گرفتم
    و از دخترم رخساره ممنونم که باعث شد من با شما و این جمع دوستانه آشنا بشم
    برقرار و پاینده باشید
    امضای ایشان
    اگر انسانی با عقیده شما مخالف است ..... بگذار زنده بماند در صد ها میلیارد کهکشان انسان دیگری نخواهی یافت .
    " کارل ساگان "

13. Top | #60
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال

smile گزارش به روایتی دیگر ...........

مجمع عمومی و جشن تولد سه سالگی آوااستار         
    سلام سلام به تک تک دوستان عزیزی که چه از تهران و چه از شهرهای دیگه اومدن و بسیار بسیار از دیدنشون خوشحال شدیم ............

می خواستم گزارش برنامه رو بنویسم ، دیدم ماشالا دوستان دیگه حرفی باقی نگذاشتن ، به خاطر همین گفتم بزار از دیدگاه دیگه ای گزارش برنامه رو بنویسم . ( می بخشید اگر یکم طولانی شده )

خوب سر ظهر بود که یادآوری گوشیم ( خوب حافظم قویه دیگه !! باید گوشیم بهم یادآوری کنه !! ) ، بهم یادآوری کرد که قرار هست امروز برای جلسه ی آوا برم ، منم حرفشو گوش کردم و پا شدم که بیام .

در بین راه همراه یکی از دوستان اومدم به محل جلسه و اونجا با دیدن بعضی از دوستان که از راه های دور اومده بودن خیلی خوشحال و متعجب شدم ! بعضی ها هم که اولین بار بود منو می دیدن ، می شناختن !! ( گفتم تو که منو ندیدی ، از کجا می شناسی ؟ گفت : عکستو دیدم ! ( کجا ؟؟!! ) )

خلاصه جلسه با کمی تأخیر شروع شد ، و اما نکات : ( البته ترتیب بندیشون بر اساس اهمیت نیست )

( نوسانات قلبی در زمان های مختلف برنامه ، شدید متفاوت بود ، گاهی به سقف می رسید و گاهی به کف زمین ) ؛ چرا ؟ لطفاً به ادامه مراجعه کنید :

اول : از بس که بار ادبی محفل بالا بود ، اگر فرصت میشد ، یک مشاعره واقعاً جاش بود .

دوم : کلیپ « با ستاره زندگی می کنم » ، خیـــــلـــــــی عالــــــی بود ، دست همه ی دست اندرکارانش درد نکنه ........... ؛ بعضی جاهاشو که از خنده گونه هام درد گرفته بود ، و بعضی حرف های دوستان هم تیکه کلام شد ..........

سوم : تشکر ویژه و فوق العاده فراوان از جناب ابراهیمیان ، بابت همه چیز و به خصوص پاورپوینت ؛ بنده از نزدیک شاهد تلاش ها و زحمات ایشون در جهت تهیه پاورپوینت فی البداهه بودم ، ( فرمول نویسی و ماشین حساب و تصاویر و متن و حتی رنگ ها و ........... ) ، واقعاً عالـــــــــــی بود ، ( هر چند وقت یک بار از ایشون می پرسیدم تموم شد ؟ تا کارگاه تموم میشه ؟ ( فکر کنم من بیشتر اضطراب تموم شدنشو داشتم ) ) ؛ خلاصه تموم شد ولی هزار بار حیف که فرصت نشد ارائه بدن .

چهارم : آقای امام در پایان صحبت هاشون ، با استعفاءشون یک شوک شدید وارد کردن ( نوسانات بالا رفت ! ) ( به طوری که اشک در چشمانم حلقه زده بود ) ، ولی بعد که آقای اکبرنیا رو برای جانشینی خودشون معرفی کردن بسی خوشحال شدیم ( و نوسانات پایین اومد ) .

پنجم : برای صحبت کردن در بخش تریبون آزاد ، جزء نفرات اولی بودم که برگه رو دادم و اسم هر کی رو که صدا می کردن ، کلی در حالت آماده باش بودم که نفر بعدی دیگه منم ؛ انقدر نفرات رفتند و رفتند و رفتند و زمان هم گذشت و گذشت و گذشت که دیگه به انتهای برنامه رسید ، و من دیگه آماده باش که چه عرض کنم ! با حالت افسردگی نشسته بود ، این جوری : ؛ که یک دفعه آقای اکبرنیا ، اسم منو گفتن ، و من : . رفتم و از چند نفر از دوستان قدردانی کردم و دوستان هم با دست زدن های خوبشون همراهی کردن و همچنین پیشنهاداتی رو گفتم ( البته می خواستم که از چند نفر از دوستان دیگه هم قدردانی کنم و چند تا پیشنهاد دیگه هم بدم ، که به دلیل فرصت خیلی کم ، سریع حرف هامو خلاصه گفتم و مجال رو به دو دوست باقی مونده دادم ) .

ششم : کلیپ جناب Moha عالـــــــی بود ، اولش که برق ها رو خاموش کردن و با اون آهنگ خوف ناک و نوشته هاش اومد ، منم حســــــــــاس ........... کسی هم نزدیکم نبود که بگم می ترسم ! گفتم از سالن برم بیرون ! بعد گفتم شاید شوخی باشه و فوقش هم چشمامو می بندم و گوشامو می گیرم !! خلاصه به ناچار صندلی رو محکم گرفتم و کلیپ شروع شد ؛ نوسانات قلبی هر چند لحظه بالا می رفت و از شدت خنده این جوری : می شدیم ، و هر چند لحظه هم پایین میومد و این جوری : می شدیم . ( خوبه آخرش جوری تموم شد که نوسانات به حالت طبیعی برگشت )

هفتم : تشکر تشکر تشکر بسیــــــــــــــــار ............. از تک تک دوستان عزیزی که برای برپایی این برنامه به هر عنوانی زحمت کشیدن ، چه قبل از برگزاری و چه در حین برنامه و چه پس از برنامه ؛ و به ویژه آقای امام بزرگوار ، آقای اکبرنیا گرامی ، خانم حدادی دوست داشتنی ، خانم ایران نژاد عزیز ، آقای ابراهیمیان همیشه فعال ، آقای میرزا خلیل گرامی ( که خیلی سریع و خلاصه ، پاورپوینتشونو خیلی خوب ارائه دادن ) ، آقای اربابی فر گرامی که بعد از شوک آقای امام ، فضا رو عوض کردن و ملت رو شاد کردن ، آقای یوسف نژاد کوشا که دائم در طول برنامه در حال عکس گرفتن بودند ، آقای فروغی همیشه خندان و سایر عزیزان و بزرگواران ............
    ویرایش توسط Tahereh Ramezani : 01-29-2013 در ساعت 04:04 PM

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)