صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 100

موضوع: مجمع عمومی و جشن تولد سه سالگی آوااستار

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile مجمع عمومی و جشن تولد سه سالگی آوااستار

مركز نجوم آوااستار با همكاري خانه انديشمندان علوم انساني برگزار مي كند :

جلسه عمومي اعضاي آوااستار همراه با كارگاه آموزش قدر سنجي
    و
    رونمايي از وب سايت نقشه آسمان تاريك ايران

زمان : پنجشنبه 5 بهمن 91 - ساعت 16 الي 19

مكان : تهران - ميدان هفت تير - خيابان كريمخان زند - خيابان استاد نجات الهي ( ويلا ) - نبش خيابان ورشو - خانه انديشمندان علوم انساني - تالار فردوسي

خلاصه اي از برنامه هاي جلسه :

1- ارائه گزارش مختصري از عملكرد آوااستار پس از گذشت 3 سال از تاسيس

2- تريبون آزاد براي اعضا ( اختصاص زماني ويژه براي دريافت نقطه نظرات اعضاي گرامي در كليه موارد مرتبط با فروم )

3- اسلايد شو ( نمايش منتخبي از آثار عكاسي اعضاي آوااستار )

4- كارگاه آموزشي آشنايي با مفاهيم قدر و روش هاي قدر سنجي آسمان ( مدرسان : آقاي احسان ابراهيميان و آقاي سيد حامد ميرزا خليل )

5 - رونمايي و معرفي سايت " نقشه آسمان تاريك ايران "

6- اعلام تغييرات مديران فروم

7 - اختتاميه

ضمنآ لازم به ذكر است كه حضور براي كليه علاقمندان ( و حتي افراد غير عضو ) به جهت استفاده از كارگاه آموزشي ، آزاد و رايگان است

علاقمندان مي توانند نقطه نظرات خود را در تاپيك " تبادل نظر درباره جلسه اعضا " مطرح بفرمايند

به اميد ديدار همه دوستان گرامي

2. 104 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #41
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای فعالیت در فروم
    شماره عضویت
    1590
    تشکر شده 11,473 بار در 1,308 ارسال

گزارش!؟!

بله دیگه ...!

خلاصه اینجوری بود که ما صبح بسیار زود رسیدیم تهران، همراه دوستان آوایی محمدرضا، سروش صمدی، شادی شهرایینی و مبینا زارع.

این عکس رو توی تهران پارس گرفتیم حدود ساعت 5:30 صبح (عکس رو سروش صمدی گرفت)

بعد جای دوستان خالی، راهی شدیم رفتیم دربند گردش و عکاسی! خیلی خوب بود! مخصوصا هوا که فوق العاده بود!

این از قسمت گردش:

اینم از قسمت عکاسی: (عکس از محمدرضا) (مشاللا هممون جو عکاسی گرفته بودتمون D: )

بعدش دیگه تا ظهر بودیم و اومدیم سمت میدان هفت تیر! از اونجا تا محل جلسه رو پیاده اومدیم

توی راه به اون کلیسا هم سر زدیم و قصد عکاسی از اونجا داشتیم که مچ مون رو گرفتند و مجبور شدیم عکس ها رو پاک کنیم D:

بعد دیگه خلاصه اومدیم داخل جلسه که دوستان کلاه سرمون گذاشتند D: اونم کلاه تولد آوا! به همراه عینک خانم شهرایینی D: خلاصه شدیم سوژه دیگه :-"

بعد هم شروع جلسه و کلیپ فوق العاده جالبی که پخش شد!

از اون این خیلی رسمی نبود؟! خیلی خشک تا رصد زیر آسمون پر ستاره زیر نور ماه!!!!! تاااا چهره ی :| آقای فروغی همش عالی بود!

بعد هم صحبت های آقای امام: (چون از دور بود با سایز اصلی گذاشتم بتونید زوم کنید!)

و بعد هم آقای خداشناس و آقای دالکی صحبت های جالبی داشتند!

و بعد از اون هم تریبون آزاد برای صحبت دوستان (خودمم البته رفتم صحبت کردم D: چقدر استرس داشتما!! سوتی هم دادم "نجوم" رو گفتم "نُدوم" )

و بعد هم معرفی سایت نقشه آسمان تاریک ایران، و بعد هم شوکی که وارد شد!! و بعد هم کلیپ بسیااااار عالی و بامزه ی آقای Moha که باعث شد شوک به کلی بپره D:

در کل خیلی خوب بود! امیدوارم هرچه زودتر کلیپ ها هم آپ بشه و بتونم دوباره ببینم و همین طور مدیر جدید رصد رو هم برپا کنند که نجوم بی رصد نمیشه دیگه

جمعیت خیلی خوبی اومده بودند و خیلی خوشحالم کرد! ایشالله این روند صعودی همین جوری ادامه پیدا کنه!

با تشکر

4. Top | #42
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

یک خسته نباشید سه ساله خدمت آقای امام عزیز که هنوز رنگ آبی نام کاربری اش برایمان نامانوس است.
    یک تبریک ویژه خدمت پیمان خان اکبرنیا که منتظر ایده ها و فعالیت های توپش کما فی السابق هستیم.
    دو خسته نباشید به Ehsan عزیز. اولی به خاطر تدوین فوق العاده کلیپش و دومی به خاطر تلاشش برای رساندن پاوپوینت سخنرانی که متاسفانه فرصت ارائه اش پیش نیامد.
    یک تشکر ویژه از خانم sh* که تقدیرنامه ای را به نمایندگی از کاربران برای آقای امام تهیه کرده بودند.
    یک تشکر مخصوص از تمام عکاسان برنامه علی الخصوص یاشار عزیز و خانم نازنین زهرا که تقریبا تمام مراسم را دوربین به دست در حال گرفتن عکس بودن.
    یک خدا قوت به خانم گندم که مسئول ارایه هدیه به دوستانی بودند که پشت تریبون صحبت می کردند.
    یک قدردانی از پیام فروغی عزیز که همچون گذشته عالی بود.
    یک خسته نباشید به محمدرضا صادقیان بابت انرژی زایدالوصفش در مراسم.
    یک تشکر از خانم امیری به جهت نطق خوب و طوفانی شان پیرامون ویکی نجوم.
    یک تشکر از خانم کریمی که متنشان در آخرین قسمت کلیپ، زیبایی خاصی به آن بخشید.
    یک قربونش برم ویژه! برای کوچک ترین عضو آوا که صدایش در سالن پخش شد.
    یک ارادتمندیم خاص به دوستان خوش تیپمان علی الخصوص خشایار معروفی و ساسان یکانی
    یک دم شما گرم مخصوص به تمام دوستانی که از شهرهای دور چندین ساعت در راه بودن و به هر طریقی بود خودشان را به مراسم رساندند. و همچنین دوستان سربازی که سر بازی سرسره بازی خودشان را به مراسم رساندند مثل مسعود فرحبخش عزیز و ناصر نیرومندی دوست داشتنی.
    یک شرمنده ایم تپل و تشکر تپل تر از rezash عزیز.
    و یک عذرخواهی صمیمانه از تمام دوستان عزیزی که با تصویر آن ها در کلیپ شوخی شد.

(این نوشته در آینده تکمیل تر خواهد شد)
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

5. Top | #43
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6310
    تشکر شده 388 بار در 44 ارسال

Unhappy

هه
    مثه اینکه خیییییییییییییییییییییییل ی باحال بوده
    کلی دلم آب شد که نتونستم بیام
    حیف!
    ایشالا سال دیگه البته
    نمیشه کلیپا رو بذارن ماها کمتر دلمون بسوزه که نیومدیم؟؟؟!!

6. Top | #44
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1764
    تشکر شده 4,023 بار در 349 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Moha نمایش پست ها
    یک خسته نباشید سه ساله خدمت آقای امام عزیز که هنوز رنگ آبی نام کاربری اش برایمان نامانوس است.
    یک تبریک ویژه خدمت پیمان خان اکبرنیا که منتظر ایده ها و فعالیت های توپش کما فی السابق هستیم.
    دو خسته نباشید به Ehsan عزیز. اولی به خاطر تدوین فوق العاده کلیپش و دومی به خاطر تلاشش برای رساندن پاوپوینت سخنرانی که متاسفانه فرصت ارائه اش پیش نیامد.
    یک تشکر ویژه از خانم sh* که تقدیرنامه ای را به نمایندگی از کاربران برای آقای امام تهیه کرده بودند.
    یک تشکر مخصوص از تمام عکاسان برنامه علی الخصوص یاشار عزیز و خانم نازنین زهرا که تقریبا تمام مراسم را دوربین به دست در حال گرفتن عکس بودن.
    یک خدا قوت به خانم گندم که مسئول ارایه هدیه به دوستانی بودند که پشت تریبون صحبت می کردند.
    یک قدردانی از پیام فروغی عزیز که همچون گذشته عالی بود.
    یک خسته نباشید به محمدرضا صادقیان بابت انرژی زایدالوصفش در مراسم.
    یک تشکر از خانم امیری به جهت نطق خوب و طوفانی شان پیرامون ویکی نجوم.
    یک تشکر از خانم کریمی که متنشان در آخرین قسمت کلیپ، زیبایی خاصی به آن بخشید.
    یک قربونش برم ویژه! برای کوچک ترین عضو آوا که صدایش در سالن پخش شد.
    یک ارادتمندیم خاص به دوستان خوش تیپمان علی الخصوص خشایار معروفی و ساسان یکانی
    یک دم شما گرم مخصوص به تمام دوستانی که از شهرهای دور چندین ساعت در راه بودن و به هر طریقی بود خودشان را به مراسم رساندند. و همچنین دوستان سربازی که سر بازی سرسره بازی خودشان را به مراسم رساندند مثل مسعود فرحبخش عزیز و ناصر نیرومندی دوست داشتنی.
    یک شرمنده ایم تپل و تشکر تپل تر از rezash عزیز.
    و یک عذرخواهی صمیمانه از تمام دوستان عزیزی که با تصویر آن ها در کلیپ شوخی شد.

(این نوشته در آینده تکمیل تر خواهد شد)
    خوب تکمیل این نوشته کاری است که فقط جناب محا از عهده ی آن بر میایند ولی از آنجا که نام دو نفر در کمال فروتنی ذکر نشده با اجازه من اضافه میکنم:

یک قدردانی ویژه از خانم حدادی زاده
    که حتی در کلیپ هم تصویری از ایشان نبود اما پشت صحنه با بردباری و تلاش در طی این سه سال آوا و مدیر محترمش را پشتیبانی کردند.
    و یک دست درد نکنه به خود جناب محا که یک کلیپ عالی تهیه کردند که باوجود طولانی شدن زمان برنامه هیچکس دلش نمیخواست تمام شود!
    امضای ایشان
    مرگ اگر مرگ است آيد پيش من
    تا كشم خوش در كنارش تنگ تنگ

من از او جانی برم بی رنگ و بو
    او ز من دلقی ستاند رنگ رنگ

7. Top | #45
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2850
    تشکر شده 64 بار در 5 ارسال

سلام! اول از همه از تمامه افرادی که برای این برنامه زحمت کشیدند تشکر میکنم!خیلی برنامه ی خوبی بود.
    و در ضمن به ما 3 تا که خیلی خوش گذشت!من و tina ,المپیاد نجوم با هم از مدرسه رفتیم! از همون اول که وارد شدیم فکر کنم همه فهمیدن که ما از کجا اومدیم!آخه یکیمون گیر کرد لای در!!!!!
    خلاصه از همون اول با خنده شروع شد و دیگه ما هم که از کلاس برگشته بودیم و خسته و حسابی هایپر شده بودیم (از نوعه مخصوصه خودمون) به همه چیز میخندیدیم!!!!
    راستی مثله اینکه وقتی من و المپیاد نجوم داشتیم سره کلاه دنباله هم میدویدیم شیرینیه خانم افتاده روی یک آقای محترمی!!! من همین جا از طرف این دختر از اون آقای محترم عذر خواهی میکنم!
    (ولی خودمونیم به ما که خیلی خوش گذشت!حالا هر کی از دسته ما عصبانی شد عذر میطلبیم!!)
    و در آخر باز هم تشکر از تمامه افراده سهیم در اجرای برنامه!
    امضای ایشان
    انسان همان چیزی است که باور دارد.
    (آنتوان چخوف)

8. Top | #46
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5532
    تشکر شده 742 بار در 73 ارسال

سلام
    اون طوری که من از گزارشات دوستان فهمیدم خیلی بهشون خوش گذشته بود،از تمام کسایی که زحمت کشیده بودن خیییییلییی خییییلیییی خیییلیییی ممنونم
    بااینکه من نیومده بودم ولی خواستم تشکر کنم
    ممنون میشم(میشیم)اگه اقای moha کلیپشون ودوستان دیگه فیلم هایی گه گرفتنو بذارن تا ماهم استفاده کنیم

9. Top | #47
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6275
    تشکر شده 3,346 بار در 359 ارسال

سلام به همگی
    آقای Moha تعداد طرفدارای کلیپتون داره به مشتری میرسه... بزارید ماهم مشتری بشیم! کنجکاویمون دیگه خیلی برانگیخته شد
    من که نتونستم بیام و خیلی هم ناراحت بودم و همش دلم اونجا بود!
    اما از همه ی مدیران عزیز آوا و کاربرانی که تو برگزاری این جلسه سهیم بودن تشکر ویژه دارم! امیدوارم سال دیگه بتونم بیام...
    از همه هم برای عکسا ممنونم، خیلی خوب بودن!
    امضای ایشان
    حتی در انتهای بن بست نیز، راه آسمان باز است... !
    پس پرواز را بیاموز!

10. Top | #48
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط masi نمایش پست ها
    ممنون میشم(میشیم)اگه اقای moha کلیپشون ودوستان دیگه فیلم هایی گه گرفتنو بذارن تا ماهم استفاده کنیم
    من کلیپو همون شب به احسان و آقای امام دادم و فکر کنم بعضی از دوستان دیگر مدیر هم دارنش. اگر کسی از دوستان مدیر میتونه حجمشو کم کنه و توی یه آپلودسنتر درست درمون آپش کنه که خدا خیرش بده و این لطفو بکنه، منم دعاش می کنم.
    کلیپ احسانم فکر کنم حدود 2 گیگه و فکر نکنم با آپلود و دانلود بتونید به دستش بیارید!
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

11. Top | #49
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

سلام بر تمامی دوستان آوایی...

جا داره از تمامی دوستان عزیزی که از راه دور و نزدیک، خودشون رو به جلسه رسوندن تا دور هم جمع شیم و همگی تغییر کاربری از مجازی به واقعیت بدیم؛ تشکر ویژه بکنم.

جای افرادی هم که نبودند، بسیار بسیار خالی بود که ان شاالله در برنامه های بعدی، از حضورشون بهره مند بشیم

جدا برنامه فوق العاده ای بود، با نمایش 2 کلیپ بسیار جذاب و مهیج از دوستان عزیزم آقایان احسان و محا هم کلا برنامه رنگ و بوی خاصی گرفت

ج. ( فکر کنم این جمله هم باید با حرف "ج" شروع میشد؛ با توجه با به 3 جمله بالا !)

تشکر...
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

12. Top | #50
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6374
    تشکر شده 6,841 بار در 590 ارسال

محفل ادبی آوا استار!

مجمع عمومی و جشن تولد سه سالگی آوااستار         
    سلام خدمت تمامی کاربران عزیز آوا استار

خوب گفتنی ها رو که دوستان گفتن!

-اول این که بگم من تا حالا تو هیچ گردهمایی یا رصد آوایی شرکت نکرده بود.
    و طبیعتا هیچ کسی رو نمی شناختم!(البته بعدا فهمیدم چند نفر از دوستان هم در آوا استار حضور دارند)!
    و واقعا از قوه ی تشخیص دوستان آوایی حیرت زده شدم!

گوشه ای از برنامه های جلسه!

-صحبت های آقای خداشناس در نوع خودش جالب بود!

تشکر و سپاس ویژه از آقای امام و آقا احسان بابت کلیپ با ستاره زندگی می کنم!
    بسی ما را شاد نمودند!
    یکی از جالبترین بخش کلیپ قسمتی بود که آقای(که اسمشون رو فراموش کردم)با اعتماد به نفس کامل گفتند "آوا استار کلا گند زده"!
    و در پایان کلیپ هم اشک شوق خانم(فراموش کردم!)با موسیقی انتخابی آقای امام فضا رو احساسی کرد!!

با وجود طولانی بودن کلیپ(میگفتن حدود 40 دقیقه)من اصلا خسته نشدم و گذر زمان رو حس نکردم.و واقعا کلیپ خوبی بود.
    تشکر از تمامی عوامل تهیه کلیپ!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ضمنا دوستان کیکم هم خوردیم!
    خوب ما که انتظار نداریم کیک به اون بزرگی بیارن تو سالن بعدشم برش بدن!
    به خاطر همین دوستان از قبل کیک رو برش داده بودن(به صورت شیرینی تر!) دادن خدمتون با چای و نسکافه.
    با تشکر از تدارکات مجموعه و برگزار کنندگان!
    آقا احسان حتی در زمان استراحت هم مشغول تهیه پاورپوینت گارگاه بودن!

تربون آزاد هم برگزار شد و تعدادی از دوستان نظرات خودشونو بیان کردن.
    تعدادی از افتخار آفرینان انجمن هم به دعوت آقای امام صحبت کردن!
    در این بین دوستان عزیزی هم به دلیل مشغله نتونستن تا پایان جلسه ما رو همراهی کنن.(که واقعا جاشون تو عکس دسته جمعی خالیه).
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در آخر هم همه چی سریع پیش رفت و سایت آسمان تاریک معرفی شد و گارگاه قدر سنجی هم برگزار شد .
    آقای اکبرنیا 15 دقیقه وقت اضافه گرفتند.که در این 15 دقیقه آقای میرزا خلیل گارگاهو کامل کردند و آقای امام استعفاشون رو اعلام کردند!
    و مدیریت انجمن رو به آقای پیمان اکبرنیا سپردند.
    و بعد از اونهم مدیریت مجموعه اندیشمندان، 15 دقیقه وقت اضافه برای آقای اکبرنیا در نظر گرفتند!
    که در این 15 دقیقه کمی آقای اکبرنیا صحبت کردند.بقیه افراد جامانده تریبون آزاد صحبت کردند و کلیپ آقای moha پخش شد. و ختم جلسه.!
    کلیپ جناب محا واقعا زیبا بود.و بعضی جاها واقعا اشک آدمو در می اورد.
    بعضی جاها هم آدمو میخندوند شدید!
    ممنونم از این کلیپ فوق العاده آقا محا.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -یک تشکر ویژه هم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن از راه دور و نزدیک تشریف اوردن.
    امیدوارم جمع آوایی خستگی سفر رو از تنش بیرون اورده باشه.

-جا داره یک تشکر ویژه دیگه هم از تمامی عوامل پشت صحنه ی برگزاری این مراسم. که باعث شدن این مراسم به بهترین وجه برگزار بشه!
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    خوب دیگه یه خورده هم از خودم بگم!

خیلی جلسه ی خوبی بود.
    از دیدن دوستان عزیز آوایی بسیار لذت بردم..
    مجلسی در کمال تواضع و فروتنی دوستان و بی ریایی برگزار شد.
    همه چی خوب بود.
    جای همه ی دوستانی که نتوستن بیان واقعا خالی بود...
    امیدوارم سال دیگه بتونن بیان..
    کلا خیلی خوب بود دیگه!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این یه تصویر از بنده!

با دوربین موبایله!

با تشکر
    ویرایش توسط |Alireza| : 01-28-2013 در ساعت 04:29 PM دلیل: اصلاح!و اضافه کردن عوامل تهیه ی کلیپ با ستاره زندگی می کنم با رنگ نارنچی مشخص شده!

صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)