صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 91

موضوع: گفتگو درباره سایت عکاسی آوا

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

Thumbs up گفتگو درباره سایت عکاسی آوا

با سلام خدمت همه عزیزان

همانطور که در جریان هستید ، چندی پیش سایت عکاسی آوا راه اندازی شد ، ولی به دلیل مشکلات فنی ، فعالیت آن متوقف شد .

اما با تلاش های پیگیرانه و شبانه روزی مدیر فنی عزیزمان آقای mojcris سایت عکاسی مجددآ با نرم افزاری جدید و امکاناتی بسیار گسترده تر از سایت قبلی ، راه اندازی شد .

در اینجا به صورت خلاصه ، نکاتی در خصوص ویژگی های سایت جدید عکاسی به صورت خلاصه عرض می کنم .

1- گالری عکس آوا ، زیر مجموعه ای از فروم آوااستار است که لینک آن در نوار ابزار بالای فروم درج شده است .

2- شما برای فعالیت در گالری عکس آوا ، نیازی به ثبت نام جدید ندارید و اعضا با همان نام کاربری فروم ، قادر به فعالیت در سایت عکاسی هستند.

( یکی از وقت گیر ترین بخش های طراحی همین بود ! )

( اعضایی که مایلند نام کاربری خود را به نام واقعی خود تغییر دهند می توانند در پیام حصوصی به بنده اعلام کنند )

3- سایت عکاسی آوا ، شامل 14 دسته بندی مختلف است که اعضا می توانند در این دسته بندی ها عکس ارسال کنند .

( سعی شده این دسته بندی ها جامع و کامل باشد ، اما هنوز جای تغییرات وجود دارد )

4- رنگ زمینه قالب ، ترکیب خاکستری انتخاب شده است که به دلیل اینکه رنگی خنثی است و در مشاهده عکس ها روی چشم بیننده تاثیر گذار نیست ، انتخاب شده است .

5- هر عکس برای خود صفحه جداگانه ای دارد که افراد می توانند نقد ها و نظرات خود را در زیر عکس بنویسند و به آن امتیاز بدهند ( نظرات قابلیت ویرایش دارند )

6- برای دادن نظر و امتیاز حتمآ باید در ویرایشگر دکمه " صفحه پیشرفته " را بزنید .

7- در هر دسته بندی خاص ، می توانید عکس های همه آن دسته را به صورت " اسلاید شو " مشاهده کنید .

8- اعضای فعال در سایت عکاسی به رده های مختلف کاربری تقسیم بندی می شوند

کاربر سایت عکاسی : همه اعضای فروم آوااستار در ابتدای آغاز فعالیت ، عضو این دسته محسوب می شوند . عکس های اعضای این گروه نیاز به تایید دارند و پس از تایید

نمایش داده می شود .

اما نظرات ارسالی نیازی به تایید ندارند

کاربر نقره ای عکاسی : عکس های این دسته از کاربران نیازی به تایید ندارند و بلافاصله بعد از ارسال ، نمایش داده می شوند .

کاربر طلایی عکاسی : این دسته از کاربران ( که تعدادشان زیاد هم نخواهد بود ) علاوه بر امتیاز کاربران نقره ای ، امکان تایید عکس های دسته اول را دارند و در واقع عکس های

اعضا توسط این گروه تایید می گردند .

* نکته مهم :

رتبه کاربری افراد در سایت عکاسی ارتباطی به درجه کاربری آنها در فروم و یا تعداد پست ها و عکس هایشان ندارد .

کاربران نقره ای و طلایی عکاسی بر حسب کیفیت آثار ارسالی شان به صورت موردی انتخاب می شوند .

( مثلا ممکن است کسی کاربر جدید فروم و کاربر طلایی عکاسی باشد و یا بالعکس کاربر ممتاز فروم و کاربر عادی عکاسی باشد )

** سایت عکاسی ویژگی ها و امکانات دیگری هم دارد که خودتان با گشت و گذاری در آن می توانید آنها را کشف کنید

***هنوز بخش هایی از قالب ترجمه نشده و به صورت انگلیسی است که به زودی آن موارد هم ترجمه خواهد شد .

**** به زودی همه تاپیک های ارسال عکس در فروم ( بجز ژوژمان ) بسته خواهند شد .

از هرگونه نظر ، پیشنهاد و انتقاد شما عزیزان استقبال می کنیم

* این تاپیک بعد از مدتی با تاپیک قبلی " معرفی سایت عکاسی " ادغام خواهد شد .

2. Top | #31
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba Gholami نمایش پست ها
    درسته دوستان طلایی واقعا در عکاسی طلایی هستند ولی خیلی خوبه فعلا که این قسمت راه افتاده کمی نرمتر باشند و با سایتهای عکس با سابقه چند ساله اونو مقایسه نکنن .قبلا درخواست کرده بودم که قسمت عکاسی جدای از فروم باشه ولی اگر امکان ندارهلطفا تایپیک عکسهای من رو نبندید و بگذارید کاربران فروم کماکان تصاویرشون رو اونجا قرار بدن چون با توجه به نوع سلیقه کاربران ظلایی نه تنها ذوق و علاقه دوستان زیاد نمیشه کور هم میشه .نشه ابرو رو قراره بگیرین بزنین چشمش رو هم کور کنید
    ادامه مطالب بالا ...

مجددآ سلام جناب غلامي

توجه و اهميتي كه به اين مسئله داريد براي من قابل درك و بسيار هم خوشايند است .

مطمئن باشيد شخص بنده ( و ديگر دوستان هم ) هيچ هدفي بجز پيشرفت و ارتقا اعضا نداريم

ولي متآسفانه تعدادي از دوستان جوانتر ، شايد احساس كنند كه قبول يا رد آثارشان دلايل شخصي دارد كه البته به خود من هم گفته اند .

نمي دانم چطور اين دوستان را قانع كنم كه چنين چيزي نيست !

البته مشكل تا حدي فرهنگي و اجتماعي هم هست

گاهي مي بينيم كه در جامعه خيلي زود از برخي عناوين و اصطلاحات در مورد افراد استفاده مي شود كه به جاي اينكه باعث پيشرفت باشد ، دقيقآ سد راهشان مي شود !!

همين امروز عصر يكي از دوستان بنده را " استاد " خطاب كرد .

به ولله ناراحت شدم و برايشان توضيح دادم كه بنده به هيچ عنوان حتي شبيه يك استاد هم نيستم !!

مشكل از اينجاست كه گاهي درك درستي از عناوين وجود ندارد و برخي از جوانتر ها شايد خوشحال هم بشوند كه با عناويني مثل " استاد " خطاب قرار بگيرند .

و شايد مشكل هم تا حدي از ما باشد كه امكان ايجاد ارتباط اعضا با اساتيد واقعي را فراهم نكرديم ( البته در صدد آن هستيم )

اينكه مي فرماييد تاپيك " عكس هاي من " را قفل نكنيم ، فعلا كه چنين كاري نكرديم و شايد لازم باشد براي چنين كاري بررسي هاي يشتري انجام دهيم .

اما اگر واقعيت را بخواهيد ، متآسفانه ميانگين عكس هاي ارسالي توسط مجموع كاربران در فروم ، زير استاندارد هاي يك سايت معمولي عكاسي است .

حال 2 راه داريم ،

يكي اينكه به همين موضوع و البته تحسين تعدادي از كاربران بسنده كنيم و دست به تركيب ساختار عكاسي در سايت نزنيم .

ديگر اينكه ملامت برخي از دوستان را بپذيريم ، ولي راه رشد و ترقي علاقمندان واقعي عكاسي را هموار كنيم .

بنده به عنوان برادر كوچك شما و مدير اين سايت ، راه دوم را انتخاب مي كنم .

هرچند كه ممكن است عده اي موافق نباشند و حتي اينگونه ابزار كنند كه در تاييد و رد عكس ها عادلانه رفتار نمي شود .

خيلي دوست دارم عزيزاني كه در گالري عكس ارسال مي كنند ، به سايت هاي عكاسي نسبتآ خوب ( تازه گالري هاي ايراني و نه خارجي ) سري بزنند و ببينند چند درصد از آثار ارسالي شان مورد تاييد قرار مي گيرد !!

( براي مثال مي توانيد از سايت www.1pix.ir شروع كنيد ، تازه اين يك سايت متوسط عكاسي و ايراني است . سطح آثار ارسالي را ملاحظه بفرماييد

اگر خواستيد سايت معتبر تري را بيابيد به آدرس www.1x.com برويد تا ببينيد از هر 30 يا 40 عكس ، شايد فقط يكي اجازه انتشار بيابد ! )

مي خواهم بدانيد كه هدف ما رسيدن اعضا به استاندارد هاي بالاي عكاسي است ، هرچند كه به قيمت دلخوري چند نفر از دوستان تمام شود .

-----

پ ن :

اگر فرصت كافي داشته باشيم تا اعضاي علاقمند را در بخش عكاسي آماده كنيم ، خواهيد ديد كه از بهار سال آينده ، اعضاي آوااستار در بيشتر جشنواره ها و

مسابقات عكاسي داخلي و خارجي حائز رتبه هاي خوبي خواهند شد .

اين هدفي است كه شخصآ در سر دارم و براي رسيدن به آن تمام تلاشم را خواهم كرد .

موفق باشيد
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

3. Top | #32
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

سلام آقای امام .مطمعنا هدف شما پیشرفت دوستان هست .من شکی در این مورد ندارم و اگر بنده مطالبی در رد شدن عکسهام عرض کردم باید اضافه کنم واقعا خودم هم نمیدونم که آیا عکسهای من آپلود شده یا خیر .شاید چون همه رو یکروز ارسال کرده بودم مورد غضب واقع شدم. چون با موبایل ارسال کرده بودم بدلیل دسترسی نداشتن به اینترنت و مشغله کاری(در حال در جنگل و در کنار وحوش این پست رو ارسال کردم) ادامه دارد
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

4. 4 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #33
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای فعالیت در فروم
    شماره عضویت
    1590
    تشکر شده 11,473 بار در 1,308 ارسال

با سلام!

به نظرم یک سری عکس های تایید نشده از خیلی از عکس های دیگه ای که تو گالری هست بهتره! و حتی چند تا از عکس هایی که خود کاربران طلایی گذاشتن!!!!

حتی عکس هایی بودن که دیدم تعدادی از کاربران طلایی و یا خود شما توی فروم و یا حضوری ازش تعریف کردید اما تایید نشده،

در صورتی که شما گفتید حداقل یک نفر کافیه خوشش بیاد از عکس تا تایید کنه!

من میگم اگه سطح گالری اینقدر بالاست که این عکس ها نباید تایید بشه، چشم! من از خدامه فروممون همچین گالری خوبی داشته باشه! به خدا خوشحال میشم!!

اما وقتی همچین عکس هایی که لینکش رو الان برای شما فرستادم توی گالری هستند من انتظار دارم این عکس ها که تایید نشدن هم تایید بشن،

و اشکالات عکس همون جا گفته بشه! نه اینکه کلا عکس نیاد! من الان همون یه ذره نکات عکاسی که بلدم از همین انتقاد هایی بود که تو تاپیک عکس های من هست!

وقتی فقط عکس های بی اشکال و کم اشکال برن تو گالری و انتقادی نباشه معلومه که به هدف ایجاد گالری که آموزش بهتر عکاسی هست نمیرسیم!

شما کامنت ها رو تو گالری ببینید اکثرش به به و چه چه هست! خلاصه من این پست ها رو نذاشتم که عکس من تایید بشه!

چون خودم رو با توجه به نداشتن تفکر و نگاه عکاسی و فعلا امکانات درست و حسابی اصلا یک عکاس نمیدونم و فعلا هم سمتش نمیرم!

فقط خواستم تکلیفمون مشخص بشه! که سطح گالری در حد تایید نشدن این عکس های تایید نشده هست یا تایید شدن عکس هایی که برای شما فرستادم؟!!؟!

6. 13 کاربر مقابل از Astronomy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #34
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693

قبلا درخواست کردم بخش آرشیو عکسهای رد شده ایجاد بشه و واقعا اگر قصد پیشرفت اعضا هست بهتره در بخشی عکسهای رد شده با ذکر ایرادهاش قرار بگیره. البته امیدوارم قصد و غرضی وجود نداشته باشد اما واقعیت اینه که بنده دیروز چند ساعتی به اینترنت دسترسی داشتم و وارد گالری شدم از انتخاب بعضی عکسها متعجب شدم و به همین دلیل ناراحتی دوستان رو درک میکنم. ادامه دارد
    امضای ایشان

8. 4 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #35
    کاربر طلایی عکاسی
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2817
    تشکر شده 13,336 بار در 1,103 ارسال

قبلا درخواست کردم بخش آرشیو عکسهای رد شده ایجاد بشه و واقعا اگر قصد پیشرفت اعضا هست بهتره در بخشی عکسهای رد شده با ذکر ایرادهاش قرار بگیره. البته امیدوارم قصد و غرضی وجود نداشته باشد اما واقعیت اینه که بنده دیروز چند ساعتی به اینترنت دسترسی داشتم و وارد گالری شدم از انتخاب بعضی عکسها متعجب شدم و به همین دلیل ناراحتی دوستان رو درک میکنم. ادامه دارد
    درود بر شما

در ابتدا عرض کنم که بخش عکس های رد شده قبلا ایجاد شده:

http://forum.avastarco.com/forum/sho...ه-گالری

اما به دلیل اینکه ممکنه بعضی کاربرها تمایل نداشته باشن عکس رد شدشون اینجا عنوان بشه تصمیم رو گذاشتیم به عهده خود افراد تا اگه دوست داشتن عکسشون رو اینجا بزارن و دلیل رد شدنش رو جویا بشن و پاسخش رو دریافت کنن.

و اما در مورد مطالب دو صفحه اخیر همون طور که آقای امام هم اشاره کردن هدف از سخت گیری ها فقط داشتن یک آرشیو خوب و در نتیجه رضایت کاربرها هستش.
    باور بفرمائید که با سهل گیری و تائید عکسهای نه چندان خوب در نهایت مجموعه ای خواهیم داشت از عکسهای عادی که خود شما هم رغبت نخواهید کرد تا به اون سر بزنید چه برسه به کاربرهای خارج از فروم!

و در مورد ابهاماتی که برای بعضی دوستان پیش اومده در مورد علت تايید بعضی عکسهای ضعیف و رد شدن عکسهای قویتر ( بی عدالتی ) باید عرض کنم بزارید به حساب بی تجربگی من و دوستانی که وظیفه تائید عکسهارو به عهده داریم و به بزرگی خودتون ببخشید و حوصله کنید و مطمئن باشید به مرور زمان روال این کار بهتر میشه و در صد نارضایتی ها کاهش پیدا میکنه.

و نکته آخر اینکه بر اساس قانون حق با مشتری است من به شما حق میدم و هر گونه اعتراضی داشته باشید در همون تاپیک عکسهای تائید نشده بفرمائید تا با بررسی بیشتر عکس٬ یا شما قانع بشید و یا من و دوستانم متوجه اشتباهمون بشیم

پیشرفت گالری منوط به همکاری همه شما عزیزان هستش و اگه شما هم مثل من علاقه دارید گالری خوبی داشته باشیم از همکاری دریغ نفرمائید

سپاس و شب خوش
    امضای ایشان
    ما را، نه غم دوزخ است و
    نه حرص بهشت...

10. 12 کاربر مقابل از farshad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #36
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693

آقای امام سایتهایی رو مثال زدند .بله دقیقا همینطوره و اگر عکسی از تصاویر دوستان در سایتهای فوق یا غیر قرار بگیره با افتخار صحبت از این میکنند که تصویر از فیلترهای اون سایت گذشته و در سایت قرار گرفته . ولی در مورد فروم قضیه فرق داره چون محیط دوستانه فروم باعث شده همه اعضا اینجا احساس راحتی میکنند و حتی اونو مال خودشون میدونن به همین براشون تحمل این موضوع سخته (دو نوع نگاه که ذهنیتش بوجود اومده)ولی امیدوارم همه ما جنبه بیشتری داشته باشیم .مدیران قصدی جز پیشرفت اعضا ندارند و فراموش نکنیم که بیشتر اعضای فروم مطالب مفیدی در این فروم یاد گرفتیم.پس قدر گالری فروم رو بدونیم و با دیده مثبت نگاه کنیم.
    امضای ایشان

12. 12 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #37
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

من چند نکته به ذهنم میرسه که جا داره بگم:

1- هر کاری در ابتدا مشکلات زیاد داره پس لطفا تایید نشدن چند عکس خوب و یا تایید شدن چند عکس بد را نگذارید به حساب مثلا مسائل شخصی. مسلما کاربران طلایی سایت عکاسی هم مثل مدیران فروم گاهی اشتباه می کنند. اما همان طور که می بینید فضا برای نقد باز هست و تمام صحبتها هم شنیده میشه پس تا وقتی جا برای گفت و گو هست نیازی به حرفهای درگوشی و پشت پرده نیست. مثلا سایت عکاسی در ابتدا سایت دیگری بود ولی با اعتراض دوستان اصلا تصمیم بر این شد که سایت به کلی عوض شود پس صدای شما شنیده می شود.

همچنین حذف یا تایید نشدن عکسهای بد فقط مربوط به کاربران نیست! عکسهای مدیران و حتی کاربران طلائی هم ممکن است تایید نشود یا حذف شود (تا اینجا هم بسیار اتفاق افتاده). پس شرایط برای همه تا جای ممکن یکسان است.

2- تقریبا همه افرادی که اینجا عکس می گذارند از افراد آماتور در عکاسی هستند (یعنی عکاسی نه شغل اصلیشون هست و نه رشته دانشگاهیشون. تاکید دارم که عکاس آماتور مثل منجم آماتور میمونه! به معنای تازه کار و نابلد نیست). به نظر من آماتورهای عکاسی و نجوم هر دو در ایران ضعف دارند که ضعفها اینه: عکاسان آماتور عکس زیاد می گیرند (کار عملی زیاد دارند) اما مطالعه کم دارند. منجمان آماتور مطالعه زیاد دارند اما کار عملی کمتر می کنند!

از طرف عکاسی بخواهیم به قضیه نگاه کنیم که اینجا هم موضوع عکاسی مطرح هست، عکاسان نیاز دارند که بسیار بیشتر مطالعه کنند درباره عکاسی(که علاوه بر جنبه هنری، از نظر تکنیکی علم گسترده ای محسوب میشه). همون طور که یک فرد با مطالعه یک کتاب یا مقاله نجومی، منجم نخواهد شد(به این افراد میگوییم علاقه مند به نجوم)، یک فرد با مطالعه یک مقاله یا کتاب عکاسی و گرفتن عکس، عکاس نخواهد بود(این افراد علاقه مند به عکاسی خواهند بود). عکاس خوب باید مطالعه بیشتر و همچنین تجربه بسیار بیشتری در عکاسی داشته باشه.

من از خودم مثال می زنم: من عکاس نیستم فقط به عکاسی علاقه دارم. هر چند سالیان قبل کلاس عکاسی نجومی در رصدخونه گذروندم ولی اطلاعات فعلی من در حدی نیست که جرات کنم و خودم را عکاس بدونم.

بنا بر این از شما خواهش می کنم بیشتر در زمینه عکاسی مطالعه کنید چون بدون مطالعه، عکس گرفتن کار سختی است! شما باید از یک صحنه 100 عکس با مشخصات مختلف بگیرید تا یکی دلخواه شما در بیاد اما در صورتی که مطالعه داشته باشید شاید با گرفتن 2 شات، عکس مورد نظرتون به دست بیاد.

دلیل این که به جای نقد، بیشتر زیر عکسها تعریف می بینیم 2 مطلب هست. یکی این که مطالعه ما کافی نیست یعنی اگر عکاسی را به خوبی بلد بودیم، عکس بد را به صورت تکنیکی و حرفه ای نقد می کردیم و پیشنهادی ارائه می کردیم که فرد در بار بعدی عکاسی، عکس بهتری بگیرد. (یعنی می فهمیدیم با تغییر چه پارامترهایی میشه یک عکس بد به عکسی خوب تبدیل کرد). دوم این که تحمل نقد نداریم و نقد را تخریب می دانیم در صورتی که نقد درست و اصولی برای پیشرفت است و نه تخریب!

این اظهارات من را نه از طرف مدیر ارشد، بلکه از طرف یک کاربر سایت عکاسی و علاقه مند به عکاسی بدونید

البته به عنوان مدیر ارشد به دنبال راه هایی خواهم بود که عکاسی به صورت تخصصی در فروم آموزش داده بشه در غیر این صورت خب پیشرفت اعضا فقط محدود میشه به مطالعات خودشون.

در نهایت بگم که باید یاد بگیریم در هر مقامی هستیم بسیار بیش از این نقد پذیر باشیم و آستانه تحمل بالاتری داشته باشیم و به دنبال یادگیری بیشتر باشیم

با تشکر از توجه شما

14. 18 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #38
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

قابل توجه دوستان عزيزي كه در سايت عكاسي فعاليت مي كنند :

همانطور كه قبلا هم از دوستان خواسته شده ، لطفآ در هر روز فقط 1 عكس ارسال كنيد .

چرا كه اگر محدوديت تعداد ارسال در هر روز وجود نداشته باشد ، واقعآ فرصت ديدن عكس ها و ثبت نظرات مناسب كم ميشود و هدف اصلي كه بار آموزشي سايت است ، محقق نمي شود .

گاهي مي بينيم كه بعضي از دوستان تا 10 عكس در يك روز ارسال كرده اند !!

خب قطعآ فقط يكي از عكس ها تاييد مي شود و عكس هاي ديگر با اينكه ممكن است عكس هاي خوبي باشند ، تاييد نخواهند شد .

( همين مورد هم يكي از دلايل تاييد نشدن بعضي از آثار خوب است )

همين الآن هم عكس هاي خيلي خوبي در سايت عكاسي ارسال شده است كه متآسفانه به دليل تعداد بالا ، نقد و بررسي همه عكس ها را سخت كرده است .

لذا از همه دوستان تقاضا دارم به اين مورد توجه بيشتري بفرمايند

با تشكر
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

16. 12 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #39
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693

سلام.مطلب شما کاملا درسته.خودم فردی بودم که یک بار ۶ عکس ارسال کردم و فقط یک عکس تایید شد ..در گالری مشاهده میشه که از یک نفر چند عکس پشت هم قرار گرفته که باعت میشه بقیه هم اقدام به ارسال گله ای عکس کنند ولی امکان این وجود نداره که بقیه عکسها در روز بعد بررسی بشن؟حیفه که عکسها حذف بشن
    امضای ایشان

18. 6 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #40
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

گفتگو درباره سایت عکاسی آوا         
    سلام.مطلب شما کاملا درسته.خودم فردی بودم که یک بار ۶ عکس ارسال کردم و فقط یک عکس تایید شد ..در گالری مشاهده میشه که از یک نفر چند عکس پشت هم قرار گرفته که باعت میشه بقیه هم اقدام به ارسال گله ای عکس کنند ولی امکان این وجود نداره که بقیه عکسها در روز بعد بررسی بشن؟حیفه که عکسها حذف بشن
    ممنون از شما

چرا اين امكان هست ، ولي نكته اينجاست كه در هر صورت عكس ها در گالري به ترتيب زمان ارسال عكاس نمايش داده مي شوند نه به ترتيب تاييد !

اين موضوع باعث اين مشكل ميشه :

مثلا اگر كسي 2 عكس خوب ارسال كنه ، ما در روز اول فقط يكي از اونها رو تاييد مي كنيم ، ولي تا فردا كه بخواهيم عكس دوم ( و عكس هاي بعدي ) رو تاييد كنيم ، افراد ديگري هم در گالري عكس ارسال ميكنند كه از نظر زماني بعد از عكس هاي آن شخص خواهند بود .

بعد اگر عكس هاي بعدي در روز هاي بعد تاييد شوند ، به ترتيب تاريخ ارسال مرتب مي شوند و ديگر " عكس جديد " نخواهند بود !

به اين ترتيب ، عكس هاي خوبي خواهند بود كه تقريبآ ديده نمي شوند !

به همين دليل ما عكس ها را حذف ميكنيم تا آن شخص دوباره ارسال كند تا " عكس جديد " محسوب شوند و بيشتر ديده شوند .

اما در مجموع اگر در هر روز فقط 1 عكس ارسال شود ، اين مشكلات بر طرف خواهند شد

---

( البته ما هم سعي مي كنيم اين مورد را به لحاظ فني حل كنيم تا كلا ارسال بيش از 1 عكس در هر روز براي هيچ كس ممكن نباشد )

20. 10 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)