صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 137

موضوع: گشت رصدی ، قصر بهرام - 29 و 30 تیر

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

گشت رصدی ، قصر بهرام - 29 و 30 تیر

سلام به همه اعضا گرامي

مركز نجوم آوااستار در نظر دارد در تاريخ پنجشنبه و جمعه 29 و 30 تیر ماه گشت رصدي برگزار كند

مكان : كاروانسراي قصر بهرام

اطلاعات بيشتر در بخش اصلي سايت موجود است .

در این برنامه قصد داریم تا با استفاده از یک دستگاه تلسکوپ cpc اشمیت - کاسگرین سلسترون تجربه جدیدی در رصد اجرام اعماق آسمان ایجاد کنیم .

اين تاپيك جهت اطلاع رسانی و اعلام پيشنهادات براي برگزاري بهتر برنامه ايجاد شده است .

* ضمنآ اعضای فعال فروم آوا استار از 20% و اعضای ممتاز از 30 % تخفیف برخوردار خواهند شد .
    ویرایش توسط yperseusy : 06-24-2015 در ساعت 12:06 PM

2. Top | #101
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1482
    تشکر شده 507 بار در 64 ارسال

برنامه خیلی خوبی بود.. و پر از خاطره های خوب.
    ممنون از تمام بچه های پر انرژی آوا
    و تشکر ویژه از زحمات آقای امام، آقای فروغی، خانم حدادی و آقای معروفی و چند دوست عزیز دیگر که نامشان را بخاطر ندارم و از این بابت عذر خواهی میکنم. خیلی پر تلاش بودید و خسته نباشید.

3. Top | #102
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5047
    تشکر شده 10 بار در 1 ارسال

سلام ، خیلی خوب بود ، علی رغم اینکه من و دوستم از راه دور اومده بودیم ولی خستگیمون در شد

یه سوال ؟ شب کسی دف میزد تو کاروانسرا، کسی میشناسه کی بودن ؟ کسی فیلمی نداره ازش ؟ من هنوز صداش تو گوشمه !

4. 10 کاربر مقابل از saraaaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #103
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4375
    تشکر شده 98 بار در 18 ارسال

عکسی را که آپلود کردم نزدیک به 850 کیلو بایت بود، ولی آپلو شدهء آن 4 کیلوست! بقیه اش چی شد؟

6. 3 کاربر مقابل از aryaii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #104
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1574
    تشکر شده 2,674 بار در 300 ارسال

متمم

دلم نیومد بقیه عکس ها رو براتون نذارم

اینجا محلی بود که دوستان بدون ما غروب رو تماشا کردن

اینم همون مارزبوی قدیدم اگه اشتاه نکنم اصلا همون آقا هادی بهتره،تا نرسیده خونه بذارم اینو

و دو عکس از آقای امام
    البته با دوربین غیر حرفه ای!

این من که تو آسمونا سیر میکنم!یکی دیگه از بچه ها از یه زاویه دیگه گرفت منو خیلی جالب شد
    منتظرم ببینمش

امضای ایشان

Imagination
    is more important than knowledge

8. Top | #105

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    17
    تشکر شده 12,423 بار در 1,283 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaaa نمایش پست ها
    سلام ، خیلی خوب بود ، علی رغم اینکه من و دوستم از راه دور اومده بودیم ولی خستگیمون در شد

یه سوال ؟ شب کسی دف میزد تو کاروانسرا، کسی میشناسه کی بودن ؟ کسی فیلمی نداره ازش ؟ من هنوز صداش تو گوشمه !
    سلام دوست عزیز اون شب آقای احسان نگین بودند که دف میزدند
    امضای ایشان
    [CENTER][COLOR="navy"][B]as days and nights,
    would pass me by
    i tell myself that i was waiting for a sign
    then she appeared,
    a love so fine,
    my valentine[/B]
    [/COLOR]:ORLY::ORLY::ORLY::ORLY:

[/CENTER]

9. 18 کاربر مقابل از yperseusy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #106
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

خب سلام بر همه دوستان آوایی عزیزم...

اول از همه ماه مبارک رمضان رو بر همه دوستان عزیز و به خصوص روزه داران گرامی تبریک میگم.

آدم گزارش های خوب اعضا رو که میخونه، جوری هیجان زده میشه که دوست داره همین الان دوباره با بچه ها برنامه رصدی بره، اما خب همیشه حقیقت تلخ بوده و نمیشه رفت!

از ساعت 11.30 اینطورا در دفتر آوا حضور پیدا کردم و بعد از سلام علیک با آقای امام و خانم حدادی زاده، همینجوری دیوار رو نگاه کردم تا بقیه بچه ها بیان...

حدود ساعت 1.30 بود که دیگه اکثر دوستان رو در ماشینها اسکان دادیم و منتظر 2 - 3 نفری بودیم که کمی با تاخیر به ما پیوستند و خلاصه راه افتادیم. همونطور که مطلع هستید، 3 تا ماشین بودیم که فقط باید به اون مینی بوس معمولیه اشاره کرد که آقای امام و خانم حدادی و چند تا دیگه از دوستای خوبم اونجا بودن که گرمای هوا خیلی اذیت کننده بود براشون؛ و البته این رو هم باید بگم که با انجام این حرکت، تبدیل به چند اسطوره ی آوا استاری هم شدند! که حتی سالیان سال هم از اونها عنوان مظهر استقامت و پایداری یاد میشه...

ساعت 3.30 بعد از ظهر بود که متاسفانه پنچر شدیم و این پروسه پنچر گیری هم تا ساعت 5 بعد از ظهر طول کشید. بعد از پنچر گیری، به بقیه ماشینها که سر میزدم، میگفتن که خشایار لطفا توی این ماشین نیا که کلا هرجا باشی برای ماشین یا افراد اون ماشین اتفاق بدی میوفته که البته با چند تا مثال بعد ترش من رو کاملا قانع کردند و دیگه خودم از خودم میترسیدم!

ساعت 7:45 در جاده خاکی قصر بهرام قرار گرفتیم که به دلیل شسته شدن جاده بر اثر بارشهای هفته گذشته رد تمام کشور، جاده به صورت وحشتناکی شده بود که از همین تیریبون میگم دم آقای رانندمون گرم که توی اون تاریکی ما رو رسوند به قصر بهران؛ اوه ببخشید، قصر آوا!

11رسیدیم قصر و بچه ها شروع کردند به پهن کردن وسائل. خیلی جالبه، ما تا رسیدیم و بعد از 10 دقیقه که به بچه ها سرمیزدم، میدیدیم بعضیا ردهای 3 ساعته ثبت کرده بودن توی دوربینشون که هنوز در عجبم که داستان چی میتونسته باشه؛ یعنی این همه سرعت در عکاسی ممکنه؟؟؟ دوستانی مثله orion و astronomy و Mohammad_reza و ...

خلاصه اینکه در طول شب هم از تجربیات دوستان خیلی استفاده کردیم و انصافا میتونم بگم که یکی از تاپ ترین رصد های زندگیم بود.

صبح هم که شد رفتیم سراغ طلوع و کلی ذوق و شوق و بعدش هم دیدیم که خبری نیست، چون همون طلوعیه که همه روزه شاهدش هستیم ولی چون دور هم بودیم یه مزه ی دیگه داشت.

به بدترین قسمت برنامه یعنی جمع کردن وسائل رسیدیم و بعدش صبحونه و یه جلسه معارفه و در نهایت حدود ساعت 7:55 به سمت تهران حرکت رو آغاز کردیم و فکز میکنم حدود ساعت 1.10 ظهر بود که رسیدیم دفتر آوا...

کلی صحبت و خوش و بش و در نهایت رسیدیم به غم انگیز ترین قسمت برنامه، یعنی خداحافظی که ان شاالله بچه ها رو در برنامه های بعدی هم دوباره ببینیم و لذت ببریم که یک چنین اکیپ خوب نجومی ای داریم...

یه چند تا دونه عکس میذارم؛ البته من اصلا وقت نکردم که عکسهای مستند و این داستانا بگیرم...

عکسها از لحاظ زمانی از آخر به اوله!!!

این آخرین عکسمه، یعنی جلسه معارفه دوستان:

خوش مزه ترین قسمت برنامه، یعنی صبحونه؛ دست پیام فروغی گل درد نکنه که فوق العاده عمل کرد و خدایی دمش گرم! ( یک مرحله قبله معارفه )

از اون عکسهاست که آخر سر هم آدم متوجه نمیشه که باید چجوری نگاه کنه...

طلوع!

رد!

و یکی از پر شکوه ترین قسمت برنامه شب، به صدا در اومدن صدای فوق العاده دف بود که توسط دوست عزیزمون آقای احسان نگین نواخته شد که واقعا حس و حال عارفانه ای بهمون داد و حداقل برای چند دقیقه ای ما رو از حال و هوای روزمره خودمون در آورد؛ آفرین به ایشون که البته از لینک زیر میتونید یه قسمت کوتاهی از اون رو دریافت کنید، ببخشید دیگه خیلی وقت و حوصله نداشتم که کاملا ادیت کنم : http://uplod.ir/ev15wru6nng5/Sound_clip_17.mp4.htm

از زحمات زیاد آقای امام و خانم حدادی و پیام فروغی و کلا دوستان اون مینی بوس معمولیه و همه دوستانی که الان شاید از قلم بیوفتن و ترجیح میدم که کلی بگم، تشکر میکنم که ما رو یاری کردند تا یه برنامه به یاد موندنی برامون رقم بخوره

راستی کل دوست جدید هم پیدا کردم....

و در نهایت هم باید بگم که جای تمامی دوستانی که دوست داشتیم باشن، ولی نبودن؛ خیلی خالی بود و ان شاالله سری بعد کل 5000 نفر با هم میریم ماه! اینم بگم که جای دو نفر و دو تا از بهترین دوستام هم خیلی خالی بود....

یا علی.
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

11. Top | #107
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2925
    تشکر شده 5,203 بار در 502 ارسال

اقایون هادی سلیمانی و محمد مهدی عسگری

حضرت orion

لحظه خداحافظی در مترو البته نزدیک بود نگهبان مترو دوربین منو بگیره
    از راست به چپ:مرتضی الفقی محمد مهدی عسگری حمید رضا هادی سلیمانی پرهام سعیدی
    امضای ایشان

12. Top | #108
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    350
    تشکر شده 465 بار در 63 ارسال

در وحله ی اول سپاس می گویم خدای منان را که این سعادت رو به من داد که من این می نی بوس قشنگ رو بپیچونم . و به قول آقای معروفی از مظهران قدرت و استقامت تشکر به عمل می آورم که بسی دلیرانه در مقابل عوامل گرما و بوی شتر ها ایستادند و تسلیم نشدند.
    تشکر دوم مال آقای فروغی که حرکات و شادمانیشون همیشه ضربه ی محکمیه بر دهان این خستگی ها.
    تشکر دیگه م که واقعا از ته دلمه از تک تک دوستانیه که با اومدنشون باعث شدن که این سفر به کام من شیرین بشه.
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 07-21-2012 در ساعت 10:55 PM دلیل: سانسور :دی
    امضای ایشان
    بگذارید و بگذرید
    کسانی که باعث رنجش شما شده اند را فراموش کنید .
    اجازه ندهید روی شما تاثیر بگذارند .
    اما هرگز درسی را که به شما آموختند را از یاد نبرید .
    انتخابهایی که می کنید و کشمکشهایی که روبرو می شوید , شما را برای زندگی آماده می کند ...

13. Top | #109
    کاربر طلایی عکاسی

عنوان کاربر
    كاربر طلايی عكاسی
    شماره عضویت
    254
    تشکر شده 3,054 بار در 218 ارسال

بقیه گزارش من

.
    امضای ایشان
    "ارزش واقعی هر تلسکوپ به این است که چند نفر با آن به عالم نگریسته اند." جان دابسون

14. Top | #110
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1677
    تشکر شده 397 بار در 82 ارسال

گشت رصدی ، قصر بهرام - 29 و 30 تیر         
    سلام اول تشکر می کنم از همه ی دوستانی که در برگزاری این رصد زحمت کشیدند

من هم یه سری عکس با دوربین کاملا معمولی گرفتم که البته اصلا با عکس های بقیه دوستان قابل مقایسه نیست

این عکس از مشتری و اقمارشه ولی ببخشید کیفیت نداره

گپ زدن آقای امام و بقیه ی دوستان دم دمای صبح

و چندتا عکس از طلوع خورشید:

تو این عکس زهره هم معلومه

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)