صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 48

موضوع: نجوم و باستان

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115
    تشکر شده 1,325 بار در 159 ارسال

نجوم و باستان

به پیشنهاد یکی از دوستان تایپیکی رو ایجاد کردم در مورد آثار باستانی که با تحقیقات امروزی پی به نجومی بودن و یا حتی رصد خونه بودن اونها بردند.
    خوبیه این سایت اینه که بچه ها از سراسر کشورمون هستن و هر کس با معرفی مکان های باستانی شهرش که یه جورایی نجومی هم هست به بالا رفتن اطلاعاتمون کمک میکنه. پس بسم الله
    امیدوارم تایپیک خوبی بشه
    با تشکر
    بی نقطه...

2. Top | #31
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    334
    تشکر شده 1,431 بار در 143 ارسال

تصویر شماره 1 کمی مشکوک است، زیرا معمولا اشکال روی سنگ های ماسه سنگی در دراز مدت بدین صورت باقی نمی ماند. و به نظر می رسد اشکال به تازگی روی سنگ خراش داده شده. تصویر شماره 5 نیز به گونه ای از انسان به نام نئاندرتال شبیه است که در گذشته می زیسته و زیاد عجیب نیست. اما در مورد بقیه تصاویر نمی توانم اظهار نظر کنم، چون از دانش و تخصص من خارج است. متاسفانه همیشه تصاویری که از یوفو ها منتشر میشود بی کفیت و در ابعاد کوچک می باشد که این خود نیز جای تامل دارد!
    امضای ایشان

3. 6 کاربر مقابل از geologist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #32
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    489
    تشکر شده 1,408 بار در 275 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sara sadeghian نمایش پست ها
    خب دوستان با سلام مجدد. من برگشتم تا این تایپیک دوباره رونق بگیره. برای ادامه کارمون یه نکته جالبی دیدم که دوست دارم نظر شما دوستان رو هم در موردش بدونم. یه سری تصاویر منتشر شده که در ادامه عکس هایی رو در موردش میزارم براتون. بر روی دیوار ها، غار ها و سنگ هایی در کشور های مختلف مثل ژاپن، مصر و استرالیا تصاویری پیدا شده که بروی اونها تصاویری از یوفو ها ،انسانهایی با اشکال غیر طبیعی و انسان هایی با لباس های فضانوردی که امروزه استفاده میشوند، وجود دارد. حالا نظر شما دوستان مخصوصا tahoo جان چیه؟؟ من با یکی از استادام صحبت کردم و ایشون اظهار بی اطلاعی کردند. حالا من واقعا گیج شدم
    بی نقطه...
    كتاب هاي اريك فون دانيكن(ارابه خدايان ، طلايه خدايان ، خدايان آن سوي فضا و ...) پر است از اين تصاوير و توضيحات مربوط بهشون ، فكر كنم فون دانيكن اولين كسي بود كه ادعا كرد خدايان اساطيري گذشتگان در واقع موجوداتي فضايي هستن كه به زمين اومدن و براي اثبات اين ادعاش هم شواهد بسياري رو در كتبش آورده و مستند هايي رو هم ساخته
    البته مخالفان زيادي مثل كارل ساگان معروف داره

5. 4 کاربر مقابل از m.aryayi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #33
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط m.aryayi نمایش پست ها
    كتاب هاي اريك فون دانيكن(ارابه خدايان ، طلايه خدايان ، خدايان آن سوي فضا و ...) پر است از اين تصاوير و توضيحات مربوط بهشون ، فكر كنم فون دانيكن اولين كسي بود كه ادعا كرد خدايان اساطيري گذشتگان در واقع موجوداتي فضايي هستن كه به زمين اومدن و براي اثبات اين ادعاش هم شواهد بسياري رو در كتبش آورده و مستند هايي رو هم ساخته
    البته مخالفان زيادي مثل كارل ساگان معروف داره
    من چند تا از این کتاب هایی رو که میفرمایید مطالعه کردم. بحث من در صحت اونهاست نه تکرار مکررات
    بی نقطه...

7. 6 کاربر مقابل از sara sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #34
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    489
    تشکر شده 1,408 بار در 275 ارسال

من چند تا از این کتاب هایی رو که میفرمایید مطالعه کردم. بحث من در صحت اونهاست نه تکرار مکررات
    بی نقطه...
    وقتي درستي فرض قضيه ، وجود موجودات فرا زميني ، رو اثبات نكنيم نمي تونيم در مورد صحت اين نظريه حرفي بزنيم و بايد مثل خيلي از نظريات ديگه منتظر گذر زمان بود تا بشه اثبات يا ردش كرد

همچنين متاسفانه در ايران فقط كتاب هاي دانيكن ترجمه شده و يا موافقان اين نظريه كتاب هايي تاليف كردند ، تا زماني كه حرف هاي مخالفان خونده نشه نبايد اظهار نظر كرد

9. 6 کاربر مقابل از m.aryayi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #35
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط geologist نمایش پست ها
    تصویر شماره 1 کمی مشکوک است، زیرا معمولا اشکال روی سنگ های ماسه سنگی در دراز مدت بدین صورت باقی نمی ماند. و به نظر می رسد اشکال به تازگی روی سنگ خراش داده شده. تصویر شماره 5 نیز به گونه ای از انسان به نام نئاندرتال شبیه است که در گذشته می زیسته و زیاد عجیب نیست. اما در مورد بقیه تصاویر نمی توانم اظهار نظر کنم، چون از دانش و تخصص من خارج است. متاسفانه همیشه تصاویری که از یوفو ها منتشر میشود بی کفیت و در ابعاد کوچک می باشد که این خود نیز جای تامل دارد!
    ممنون آقای پالیزوان. هدف من از گذاشتن تصویر شماره 5 تصویر یوفو مانند بالای سر شخص هستش. در مورد اینکه فرمودید انسانهای تئاندرتال اینجوری بودن درسته اما نه به این شدت که تصویر شده. از ویژگی های متمایز آنها با انسان امروزی برجستگی استخوان پس سر است و یا نبود چانه برجسته ،خط ابروی برجسته اما در تصویر اغراق شده. راستی بد نیست یه نکته در مورد نئاندرتال ها بگم که گفته شده که قرمز رتگ بوده اند و انسانهایی که کک مکی هستن و موهای قرمز دارن از نسل اونها هستن که این نظریه مخالفان زیادی هم داره.

منبع هم دانسته های خودم چون 2 واحد تطور انسان پاس کردم با دکتر پاپلی از استادای خوبم (yeap!!!!)

بی نقطه...
    ویرایش توسط محمدرضا صادقیان : 02-02-2011 در ساعت 10:38 PM دلیل: مرتب سازی

11. 9 کاربر مقابل از sara sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #36
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115

دوستان دوستان خوبم کسی نظری در مورد این تصاویر نداره؟؟؟ برم معتاد شم. نظرتون رو بگید راجع به تصاویر
    بی نقطه...

13. 6 کاربر مقابل از sara sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #37
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    367
    تشکر شده 1,202 بار در 151 ارسال

...

تصویر شماره 5

تصویر شماره 6

راستی اینم منبعی که عکس ها رو استخراج کردم
    http://www.crystalinks.com/ancientastronauts.html
    بی نقطه...
    در مورد تصویر شماره ی 5 من یه مستند دیده بودم (در مورد فراعنه ی مصر) که میگفت یکی از فرعون ها اگه اشتباه نکنم همسر نفر تیتی (برادرش بود) در اواخر عمرش دچار بیماری ای شده بود که این بیماری باعث مشه جمجمه ی سر به این صورت کشیده بشه (نوعی سرطان بود)...!
    اتفاقا بعدش نقاشی و مجسمه هاشم نشون داد فکر کنم یکی از اون مجسمه ها همین مجسمه ی شماره 5 بود...
    در مورد تصویر 6.... من وقتی این عکس رو دیدم یاد جن های تابلوی جن گیر اثر کمال الملک افتادم ... با اینکه مادر و روحانی و جن گیر و... واقعی کشیده شده ولی با این حال تصاویری از موجودات کوچیک و فرا زمینی(جن ها) رو به تصویر دراورده...
    توی نقاشی ها ی مصر تصاویر لوتوس و پاپیروس و کرکس وجانوران اسطوره ای هم وجود داره که هر کدوم ازاین تصاویر به عنوان نماد استفاده شده ... به نظر من احتمالش هست این موجودات کوچک هم نوعی نماد باشه
    ویرایش توسط Sunrise : 02-08-2011 در ساعت 12:17 AM دلیل: حذف تصاویر
    امضای ایشان
    حوض نقاشی تان پر ماهی باد

15. 6 کاربر مقابل از tahoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #38
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    502
    تشکر شده 121 بار در 16 ارسال

سلام

مطالب جالبی در این تاپیک گذاشته شده باید بابت این کار از خانم صادقیان تشکر کرد.

وجود رصد خانه ها و مراکزی که دارای چنین خاصیت هایی هستند کاملا طبیعی ست ما پرستش اجرام رو حتی درادیان آفریقایی هم می بینیم. تقدسی که در ادیان و جوامع مختلف برای خورشید و ستارگاه قایل می شدند غیر قابل انکاره.

نمادهای این پرستش در سرتاسر جهان وجود داره .نمونه اش نماد ابیلیسکه که در آمریکا و اروپا مشاهده میشه. این نماد که نماد خدای ایزیسه از مصر آورده شده ودر حال حاضر از نماد های مورد پرستش است. مورد پرستش جوامع مخفی!!!

اتفاقاتی که بابت حفظ این نماد می افته بسیار جالبه....

قتل، تخریب و...

جالب اینجاست که یه خدای خورشید چطور بعد از قرنها خدایی می کنه البته اگراجازه بدن خدایی کنه....
    ویرایش توسط محمدرضا صادقیان : 02-08-2011 در ساعت 12:03 AM دلیل: غلط جزئی املایی و مرتب سازی

17. 6 کاربر مقابل از venus500 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #39
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    502
    تشکر شده 121 بار در 16 ارسال

ایلومناتی

خانم صادقیان

به احتمال زیاد عکس شماره 4،عکس ایلومیناتی است(چون عکس خیلی واضح نیست).
    موجودی مورد تقدس ماسون ها.
    ویرایش توسط venus500 : 02-08-2011 در ساعت 12:48 AM

19. 6 کاربر مقابل از venus500 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #40
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115

نجوم و باستان         
    ممنون هستم از دوستان اما خب جواب قانع كننده اي نگرفتم
    اولين محل باستاني كه يه رصد خونه هم بود رو بررسي كرديم(رصد خانه مراغه) اگه ديگه نظري نيست بريم سراغ برج رادكان!!!!!!!!!! اگر اطلاعاتي درباره اين برج داريد بذاريد
    بي نقطه...

21. 8 کاربر مقابل از sara sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع