صفحه 59 از 87 نخستنخست ... 94955565758596061626369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #581
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4478
    تشکر شده 32 بار در 1 ارسال

سلام
    مهسام. بیست ساله.
    فیزیک می خونم.
    نجوم و چهار سال پیش با کلاسای رصدخونه زعفرانیه شروع کردم و با ماهنامه نجوم ادامه دادم.
    یک دوره کوتاه و فشرده ی عکاسی هم موسسه آسمان شب گذروندم.
    قصدم این بود آکادمیک ادامه بدم..
    برنامه های رصدی رو هم زیاد رفتم و سعی می کنم برم..
    تو این تهران که نمیشه زیبایی های آسمون و خوب تماشا کرد...
    امیدوارم بیشتر و بیشـــتر یاد بگیرم.
    خوشحالم که بین این همه آسمون دوستم!
    ویرایش توسط آسمون : 06-04-2012 در ساعت 11:10 AM دلیل: ادبی
    امضای ایشان
    از این منظومه روزی خواهم رفت
    میهمان خسته ی راه شیری خواهم شد...

«بیژن نجدی»

4. Top | #582
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4475
    تشکر شده 658 بار در 85 ارسال

سلام سید سعید صفائی هستم و 14 سالمه و در مدرسه مفید درس می خونم. من 2 سال پیش به این فروم اومدم و بعد از مدتی ولش کردم (تابستون تموم شد) اما چند روز پیش که اومدم فعالیتم رو شروع کنم دیدم پسوردم رو یادم نمیاد و ....
    امیدوارم بتونم از اطلاعات کاربران با تجربه این فروم استفاده کنم تا یک ذره از نوبی (تازه کاری) در بیام.

5. Top | #583
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1587
    تشکر شده 3,246 بار در 494 ارسال

من سعید جعفری هستم
    20 سالمه در تهران بدنیا اومدم اما نایینی ام از 16سالگی عاشق نجوم شدم میخواستم کیهان شناسی یا اختر فیزیک بخونم اما رشته ام انسانی و نمی تونم نجوم بخونم ولی الان دارم برای برای زبان انگلیسی می خونم

6. Top | #584
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4560
    تشکر شده 79 بار در 7 ارسال

نام:زهرا
    تحصيلات:دانشجو
    از بچگيم عاشق ستاره شناسي بودم یک چرخه ستاره ياب داشتم و از روي اون ستاره هارو پيدا ميكردم علاقه شديدي به صورت فلكي جبار دارم
    من در حد آماتوري ميدونم اميدوارم در كنار شما اطلاعاتم بيشتر شه
    ویرایش توسط آسمون : 06-08-2012 در ساعت 06:41 PM دلیل: ادبی

7. Top | #585
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1122
    تشکر شده 18 بار در 1 ارسال

سلام
    من محمد زارعى هستم
    15 ساله از تهران
    دبيرستان فيض

8. 18 کاربر مقابل از NA$A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #586

عنوان کاربر
    كاربر فعال آوااستار
    مدال طلاي كشوري المپياد نجوم
    مدال نقره جهاني المپياد نجوم
    شماره عضویت
    4553
    تشکر شده 25 بار در 1 ارسال

سلام به همه ی دوستان سربه هوا!!!
    من کیانا افضلی هستم.
    تابستون پارسال مدال طلای المپیاد نجوم رو گرفتم و خدا بخواد،تابستون امسال میریم واسه جهانی...
    از آشنایی با همه تون خوشوقتم!

10. Top | #587
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4272
    تشکر شده 20 بار در 1 ارسال

سلام به همه دوستای آسمونی

مریم هستم ولی همه دوستام بیتا صدام می کنند
    20 و اندی سال اهل تهران
    کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات
    از بچه گی عاشق آسمون و ستاره اش بودم
    ورزش حرفه ایم تنیس و شنا است
    اسکی و صخره نوردی هم تفریحی
    اطلاعات نجومیم خیلییییییییی کمه ولی امیدوارم با دوستان منجمی چون شما منم اطلاعاتم بیشتر بشه

11. Top | #588
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال طلای جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    3538
    تشکر شده 4,710 بار در 536 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kiana نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان سربه هوا!!!
    من کیانا افضلی هستم.
    تابستون پارسال مدال طلای المپیاد نجوم رو گرفتم و خدا بخواد،تابستون امسال میریم واسه جهانی...
    از آشنایی با همه تون خوشوقتم!
    من که خودم تازه اومدم این جا ولی به هر حال خوش اومدی!
    امضای ایشان
    عجیب ترین چیزی که تا به حال تو نجوم دیدم نه ابعاد و ارقام ماه و ستاره و فاصله و جرم اجرام کیهانیه و نه اسرار سر به مهر درون سیاهچاله ها !
    اینه که یک علاقه مشترک چه جوری می تونه این همه آدمو با هم آشنا کنه !

12. Top | #589
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3762
    تشکر شده 815 بار در 34 ارسال

سلام
    فراز امیری هستم
    21ساله . تهران
    مهندسی عمران میخونم
    دوران راهنمایی کلاس نجوم میرفتم ولی ادامه ندادم .الان 2باره شروع کردم !
    به عکاسی هم علاقه دارم ...
    کافی بود ؟

13. Top | #590
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4676
    تشکر شده 17 بار در 1 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام ، منم زهرا هستم 16 سالمه و در دبیرستان فرزانگان درس می خونم...

صفحه 59 از 87 نخستنخست ... 94955565758596061626369 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع