صفحه 41 از 87 نخستنخست ... 3137383940414243444551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #401
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2035
    تشکر شده 25 بار در 5 ارسال

salam!!! man maede abedi am!!! danesh amoze 2vome daBrestan to farzanegan 1 tehran dars mikhonam asheghe nojumam!! az aval rahnamaE daram amatori kar mikonam alanam olamPyad miram o kowli moalemaye khob daram o daram say mikonam ke khob dars bekhonam!!! age dostan to in rah komakam konan khoshal misham!!! bad aha kheyli etefaghi saitetono peyda kardam aval ejbari ozv shodam!!! (va3 donlowd!!) ama khob bad ke matalebesho Ddam kheyli khosham umad o dos daram har az chanD be inja sar bezanam!!! Dge inke az ashnaE ba hama2n khoshvaghtam!!! )) =]

------------------------
    سلام!!! من مائده عابدی ام!!! دانش آموز دومه دبیرستان تو فرزانگان ۱ تهران درس می‌خونم عشق نجومم!! از اول راهنمایی دارم آماتوری کار می‌کنم الانم المپیاد میرم و کلی معلمهای خوب دارم و دارم سعی‌ می‌کنم که خوب درس بخونم!!! اگه دوستان تو این راه کمکم کنن خوشحال میشم!!! بد آها خیلی‌ اتفاقی‌ سایتتنو پیدا کردم اول اجباری عضو شدم!!! (واسه دانلود!!) اما خوب بد که مطالبشو دیدم خیلی‌ خوشم اومد و دوست دارم هر از چند به اینجا سر بزنم!!! دیگه اینکه از آشنایی با همتون خوشوقتم!!!
    مائده خانوم خیلی خوش آمدید/ لطفا فارسی تایپ کنید
    ویرایش توسط Sunrise : 11-11-2011 در ساعت 04:24 PM دلیل: تبدیل فینگلیش به فارسی
    امضای ایشان

4. 12 کاربر مقابل از maede1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #402
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2045
    تشکر شده 27 بار در 3 ارسال

سحر هستم. 18 سال(اون سقیز یاشیم وار) از تبریز(تبریزدن).

6. 15 کاربر مقابل از aypara عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #403
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1958
    تشکر شده 19 بار در 3 ارسال

من محمد حسين هستم 16 سالمه دوم دبيرستان
    من تقريبا قبل از دبستان به نجوم وفضانوردي علاقه ي خاصي داشتم وسال ديگه هم تصميم دارم با المپياد در آويز بشم

8. 15 کاربر مقابل از محمدحسين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #404
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1884
    تشکر شده 566 بار در 88 ارسال

واقعا که انسان های فروتنی هستید . این همه افتخار و این همه اطلاعات ، آخرش میگید که آماتورید .کلا از خودم نا امید شدم . راستی من عسلم 22 سالمه و دانشجوی ارشد ژئومورفولوژی دانشگاه تهرانم .در ضمن عاشق نجوم ولی یه آماتور واقعی . خیلی خوشحال میشم که هم از اطلاعات شما و هم بقیه ی بچه ها استفاده کنم
    ویرایش توسط آسمون : 11-20-2011 در ساعت 11:09 PM دلیل: ویرایش ادبی

10. 11 کاربر مقابل از af.skylover عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #405
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2142
    تشکر شده 10 بار در 1 ارسال

سلام. حامد هستم. خوشحال میشم با دوستان قزوینی اهل نجوم آشنا بشم تا با هم ارتباط بیشتری در ارتباط با نجوم داشته باشیم و از اطلاعاتشون استفاده کنم.

12. 10 کاربر مقابل از حامد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #406
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1358
    تشکر شده 12 بار در 1 ارسال

سلام به همگی
    من نگین نجفی، دانشجوی رشته ی کامپیوتر هستم. بنده از طریق خواهرم Negar Najafi با این سایت آشنا شدم. خوشحال میشم اگر بتونم قدمی برای پیشرفت نجوم بردارم.

14. 12 کاربر مقابل از Negin Najafi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #407
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1215
    تشکر شده 617 بار در 102 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط af.skylover نمایش پست ها
    واقعا که انسان های فروتنی هستید . این همه افتخار و این همه اطلاعات ، آخرش میگید که آماتورید .کلا از خودم نا امید شدم . راستی من عسلم 22 سالمه و دانشجوی ارشد ژئومورفولوژی دانشگاه تهرانم .در ضمن عاشق نجوم ولی یه آماتور واقعی . خیلی خوشحال میشم که هم از اطلاعات شما و هم بقیه ی بچه ها استفاده کنم
    دوست آوایی عزیز با عرض خوش آمد ، معنی آماتور یعنی کسی که برای علاقه ( صرفا علاقه ) یک علم یا کاری را دنبال می کند و از این راه کسب در آمد نمی کند و در نجوم هم منجم آماتور به همین افراد گفته می شود ، متاسفانه در جامعه به کسی که اول راه است می گویند آماتور که این کاملا اشتباه است در برخی موارد بار علمی آماتور ها از حرفه ای ها ( کسانی که به صورت دانشگاهی نجوم رو دنبال کردند و از راه نجوم حرفه ای کسب درآمد می کنند ) بیشتر است .
    ویرایش توسط آسمون : 11-25-2011 در ساعت 03:32 PM
    امضای ایشان
    www.partoag.com
    منجمان کشور ها ، متحد شوید

16. 7 کاربر مقابل از behnood عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #408
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد نمایش پست ها
    سلام. حامد هستم. خوشحال میشم با دوستان قزوینی اهل نجوم آشنا بشم تا با هم ارتباط بیشتری در ارتباط با نجوم داشته باشیم و از اطلاعاتشون استفاده کنم.
    سلام اقا حامد

به آوا خوش آمدید

ما دوستان قزوینی فعالی در فروم داریم/ مثلا مدیر قبلی تالار ابزار های نجومی astronomer169

ولی میتونید یک گروه از منجم های قزوین تشکیل بدید - اینجا - و در این تاپیک اعلام کنید تا با سایر دوستان قزوینی ارتباط موثری برقرار کنید
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

18. 5 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #409
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2207
    تشکر شده 14 بار در 3 ارسال

سلام من امیرم از بچه ها ی هوپا اهل فیزیکم ولی به نجوم علاقه دارم

20. 12 کاربر مقابل از Amir_PS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #410
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1051
    تشکر شده 68 بار در 7 ارسال

sos

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام من درسته دیر اقدام به یادگیری نجوم کردم اما اطمینان دارم با داشتن استادانی مثل آقایان امام،صادقیان و رضایی و تلاش بتونم به دوستان برسم.البته امیدوارم.پس لطفا کمک کنید.
    امضای ایشان
    دکتر علي شريعتي : دوست داشتن کسي که لايق دوست داشتن نيست اسراف محبت است

22. 6 کاربر مقابل از لطیفه قیومی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 41 از 87 نخستنخست ... 3137383940414243444551 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع