joneydmohana70

صداهای غیرعادی مایکروویو ال جی

Rate this Entry
صداهای غیرعادی مایکروویو ال جی

در این قسمت می خواهیم به شما بگوییم که چرا مایکروویوها، صدای غیرعادی تولید می کنند و اشکال کار کجاست؟ البته راه حل این مشکل را هم به شما می گوییم. قرار گیری نا مناسب سینی ماکروفر اگر هنگام استفاده از دستگاه، سینی و شفت را به صورت درست در جای خود قرار ندهید، شنیدن صدای غیرعادی، عادی است! کثیف بودن بدنه ی داخلی ماکروفر اگر ریل زیر سینی مایکروویو را تمیز نکنید، صدای غیرعادی از دستگاه خواهید شنید. یکی دیگر از دلایل شنیدن صدای غیرعادی از مایکروویو است که متناسب با برنامه از لوازم جانبی استفاده نمی کنید. اگر در حالت ماکرو از سه پایه مایکروویو استفاده کنید، دستگاه صدا تولید می کند. فن مایکروویو ال جی

وقتی که دستگاه شما روشن و در حال کار باشد، فن آن نیز درحال کار کردن است. فن مایکروویو ال جی در حین کار، صدا تولید می کند. بنابراین صدایی که می شنوید، ممکن است به خاطر فن باشد. پس نگران نباشید. البته این نکته را یادتان باشد که اگر در حالت ماکرو و یا start زدن، از مایکروویو صدای غیرعادی شنیدید اما در حالت گریل صدای عادی تولید نشد، باید دستگاه را به متخصص نشان دهید تا آن را عیب یابی کند.
در صورتی که تمایل دارید این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید می توانید روی لینک زیر کلیک کنید و از این مقاله که توسط مرکز تعمیرات دیبا پشتیبان تهیه شده است استفاده بفرمایید :
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
Categories
Uncategorized

Comments

© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد