HamidEsalami

تعمیر زودپز

Rate this Entry
مشکلات متداول در زود پز ها معمولا انفجار دستگاه، نشت مواد غذایی از حاشیه درب و سوپاپ ها و نپخته ماندن مواد غذایی و مسائل دیگر هستند. دستگاه زود پز با تولید فشار بخار زیادی در داخل مخزن، مواد غذایی را سریع پخته می‌کند. اگر هر یک از قطعات دستگاه مشکل داشته باشد، در این روند مشکل ایجاد می‌شود.
زود پز ها دستگاه هایی بسیار دقیق هستند که اگر قطعات غیر اصلی در آن ها به کار روند، ممکن است باعث انفجار یا نپخته ماندن مواد غذایی شوند. بنابراین، باید تعمیر زودپز با کیفیت بالا و قطعات اصلی انجام شود.


خرابی سوپاپ و در زودپز


یکی از دلایل بالا نیامدن سوپاپ در زودپز، نشتی بخار از آن است که در این حالت غذا نیز پخته نمی شود. در صورتی که سوپاپ تنظیم و سوپاپ اطمینان خراب شده و یا واشر لاستیکی گشاد شده باشد، با مشکل نشتی بخار مواجه خواهید شد.


علاوه بر این خرابی در نیز یکی دیگر از موارد نیاز به تعمیر زودپز است. دلایل مختلفی برای باز نشدن درب زودپز وجود دارد؛ اگر بخار به طور کامل خارج نشده باشد قفل ایمنی باز نشده و شما قادر به باز کردن درب زودپز نخواهید بود.


این مورد در نمایندگی تعمیرات زودپز تعمیرات سایت عیب یابی خواهد شد؛ ممکن است اشکال از قفل زودپز بوده و بیش از اندازه سفت شده باشد، یا اینکه واشر لاستیکی بین درب و دیگ زودپز گیر کرده باشد.


نکات مهم هنگام استفاده از زودپز


  • درهنگام خرید زودپز توجه داشته باشید که زودپزی را انتخاب کنید که حتما دارای علامت استاندارد باشد.
  • زمان خرید توجه داشته باشید که زودپزها دارای مدل ها و سایزهای مختلفی میباشند که باید باتوجه به نیاز مصرفی مدل آن انتخاب و تهیه شود.
  • برای حفظ ایمنی بیشتر قبل از هربار استفاده از محکم بودن پیچ های دسته ی زودپز مطمئن شوید.
  • یکی از مهمترین مواردی که درهنگام استفاده از زودپز باید به آن توجه کرد لاستیک یا واشر دور درب زودپز میباشد.


سالم بودن واشر زودپز

سالم بودن این واشر رابطه مستقیمی با پخت غذا دارد زیرا این واشر باعث میشود که بخار در دیگ بماند و خارج نشود و خرابی آن موجب میشود که زودپز غذا را نپزاند به همین دلیل پس از هربار استفاده از سلامت واشر دور درب مطمئن شوید و در صورت مشاهده مشکل تا تعمیر زودپز از آن استفاده نکنید.

خرابی قطعات زودپز


دیگر خدمات مورد ارائه در تعمیر زودپز مربوط به قطعات این نوع زودپزها است. زودپز ها جزء آن دسته از لوازم آشپزخانه هستند که برای تعمیر آنها اغلب نیاز به تعویض قطعات یدکی است. در اینجا استفاده از قطعات اصلی و فابریک برند زودپز شما اهمیت پیدا می کند.


مشکل بسیاری از کاربران نیز عدم دسترسی به قطعات اصلی زودپز خود است. اما جای نگرانی نیست زیرا در تعمیرات سایت کلیه قطعات یدکی اصل از برندهای مختلف با قیمت های شرکتی عرضه می شود. از جمله قطعات زودپز می توان به موارد زیر اشاره کرد:  • واشر زودپز
  • سوپاپ زودپز
  • دسته زودپز
  • سوپاپ و میل اطمینان
  • هزینه تعمیرات زودپز


هزینع تعمیر انواع زودپز با توجه به نوع مشکلات و همچنین قطعات یدکی تعویض شده محاسبه می شود. علاوه بر اینها اجرت تعمیر کار و هزینه‌های جانبی سرویس نیز اضافه خواهد شد.


با این حال جای هیچگونه نگرانی از بابت هزینه‌های غیر منصفانه در تعمیرات سایت نیست، زیرا نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی معیار محاسبه هزینه خدمات در این شرکت است. ضمن آنکه تسویه حساب با ارائه فاکتور رسمی و درج ریز هزینه تعمیرات به مشتریان انجام می شود.
شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و زودپز هایی که در تعمیرات سایت مورد عیب یابی قرار می گیرند به لینک زیر مراجعه کنید:
تعمیر زودپز | تعمیر لوازم خانگی | تعمیر لوازم برقی | شرکت تعمیرات سایت
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
Categories
Uncategorized

Comments

© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد