dayandaryadell

چه زمانی ارور of of در یخچال سامسونگ نمایش داده می شود؟

Rate this Entry
چه زمانی ارور OF OF در یخچال سامسونگ نمایش داده می شود؟

زمانی که شما یخچالتان را به تازگی خریداری کرده باشید، به صورت پیش فرض، حالت دمو یا حالت فروشگاهی فعال می باشد. در این وضعیت دستگاه بدون سرمایش است. بعد از خرید دستگاه، فروشنده این حالت ( حالت دمو ) را باید غیر فعال کند تا دستگاه شروع به سرما سازی و کارکرد عادی کند. در صورت غیر فعال نکردن حالت دمو توسط فروشنده دستگاه اصلا خنک نخواهد شد و ارور OF OF یا O FFدر یخچال سامسونگ نمایش داده می شود. همچنین توجه داشته باشید، زمانی که درب یخچال برای مدت طولانی باز بماند، این حالت فعال می شود و در چنین وضعیتی درجه حرارت یخچال افزایش پیدا می کند و توانایی خنک سازی یخچال کاهش پیدا می کند.
نشانه های بروز ارور OF OF در یخچال سامسونگ و وضعیت یخچال در زمان نمایش

وقتی یخچال سامسونگ روی حالت نمایشگاه باشد، چراغ های داخلی و صفحه نمایشگر روشن می شوند ولی کمپرسور کار نمی کند و این کار به صورت هدفمند انجام می شود، تا هنگامی که دستگاه در فروشگاه قرار دارد، کمپرسور کار نکند و سرما تولید نشود و فقط چراغ ها روشن شوند. همچنین در چنین وضعیتی یخ ساز و آب ریز نیز کار نمی کنند.
بنابراین از مهم ترین نشانه ها و علائم ارور OF OF در یخچال سامسونگ می توان به کار نکردن کمپرسور و عدم وجود سرما در یخچال و کار نکردن یخ ساز و آبریز اشاره کرد. در این صورت شما باید این حالت را با استفاده از تنظیمات صفحه نمایشگر و دکمه های روی پنل، غیر فعال کنید تا یخچال به حالت عادی بر گردد و دوباره خنک شود.منبع این مطلب سایت دیبا پشتیبان ایرانیان و لینک زیر می باشد :

علت ارور OF OF در یخچال سامسونگ و نحوه رفع این کد خطا
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
Categories
Uncategorized

Comments

© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد