asiapanel

ساندویچ پانل دیواری

Rate this Entry
ساندویچ پانل یکی از مصالح ساختمانی پیش ساخته و پرکاربرد می باشد که به دلیل سرعت و سهولت ساخت مورد استقبال بسیاری از کارفرمایان قرار گرفته است. ساندویچ پانل با توجه به فرم سازه و کاربرد در دو دسته اصلی ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی طراحی و تولید می شود.
یکی از انواع اصلی ساندویچ پانل‌ها، ساندویچ پانل دیواری است که برای پوشش دیوار به کار برده می‌شود و نوع دیگر ساندویچ پانل سقفی است که برای پوشش سقف به کار برده می‌شود که هر کدام انواع گوناگونی دارند.
ساندویچ پنل دیواری را با توجه به نوع کاربری و درخواست مشتری می‌توان از هر نوع ورق و یا فومی تولید کرد. برخی از انواع پر کاربرد فوم عایق‌ ساندویچ پانل را در ادامه با شما بررسی خواهیم کرد. ورق ساندویچ پانل دیواری به صورت صاف و بدون برجستگی طراحی و تولید می‌شود. تنها برای جلوگیری از ایجاد موج در ورق‌های نازک‌تر هر شرکت تولید کننده یکسری شیار با طرح‌های مختلف بر روی ورق ایجاد می‌کند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مشخصات انواع ساندویچ پانل دیواری و استعلام قیمت ساندویچ پانل دیواری به آدرس سایت آسیا پانل مراجعه نمایید و از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Comments

© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد