شروع ترجمه مقاله t1

1. planetstruck
    planetstruck
    سلام به دوستان گل آوا استاری
    دوست خوبمون N3PTUN3 پیشنهاد ترجمه مقاله ای رو دادن که به نظر بسیار جذاب و در عین حال راحت هست.
    مطمئناً خیلی ها مشتاق هستن که علمشون پیرامون این مبحث مذکور بالاتر بره. صد در صد این امر با ترجمه دقیق که خود فرد انجام میده میسره...
    پس شروع می کنیم.
    برای دانلود مقاله که خیلی حجم پائینی داره می تونید از این طریق اقدام کنید http://s2.picofile.com/file/71205007...scope.zip.html

راستی فراموش نکنید که مزد این کار اول از همه ثوابشه که اونایی دست به قلم ترجمه دارن یه خیری می کنن بره باقی اعضاء دوم هم بالا رفتن درصد علم خودشون هست...........

لطفاً کمک های ذهنی خود را در تاپیک اعلام آمادگی ترجمه t1 منظور بفرمائید تا کار شیر کردن رو شروع کنیم .

ممنون از همگی
  2. planetstruck
    planetstruck
    راستی دوستان هر نظر انتقاد پیشنهاد و.................... در مورد مقاله t1 دارین لطفاً تو همین تاپیک قرارش بدید
  3. N3PTUN3
    N3PTUN3
    دوستان ظاهرا کسی اقدام به ترجمه این مقاله هنوز نکرده .......
    یه مقاله جدید تر پیدا کردم ... هم زیاده و هم جالب ! .... یه دفعه رو اون شروع به کار کنیم .... دوستان 2 روز اگه میشه صبر کننن !
    البته این مقاله رو با بچه ها ترجمه میکنم خودم ... یه دفعه توانمون رو بزاریم رو اون یه کی ....
    با تشکر از دوستان
  4. planetstruck
    planetstruck
    سلام مجدد
    از شما ممنون N3PTUN3بابت ارائه مقاله t1
    اگر موافقید اجازه بدید تا فعلاً کار ترجمه t1 شروع شه و در اختیار اعضاء و فروم قرار بگیره تا بعد به مقاله بعدی برسیم

خوب چه بهتر که از پیش داوطلبا تعیین شدن

پس بهتره کار شیر کردن رو تو قسمت اعلام آمادگی ترجمه t1 درج کنین

البته باز باید نظر بقیه رو هم دونست
  5. m_zandi
    m_zandi
    منم دانلود كردم انشاء الله ظرف 24 ساعت آينده بهتون ميدم...فقط بگين كجابزارمش...
  6. Sunrise
    Sunrise
    مرسی خانم زندی عزیز بی زحمت بذارید در تاپیک مربوطه ؛ یعنی اینجا : http://forum.avastarco.com/forum/sho...8C%DB%8C/page4
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد