تاپیک جامع امتحانات دوره

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. starscream4002
    starscream4002
    سلام به همگی،

این تاپیک را برای بحث حول امتحانات ایجاد کردم. لطفا از هر گونه جو سازی و تضعیف روحیه خودداری کنید وگرنه مورد پیگرد کلاسی قرار خواهید گرفت.(44 نفر در مقابل یه نفر. پس بهتره امتحان نکنین!)

س.ا.
  2. amu
    amu
    امتحان تحلیل داده:
    خوب چندتا مشکل داشت:
    1-به احتمال 99.999 درصد سوال ترجمه شده است
    2-امتحان تحلیل داده استاندارد باید تئوری اسان اما محاسبات فراوان داشته باشد که این جا بر عکس بود
    3-برازش کردن تابع سینوسی حتی توضیح نداده بودند در صورتیکه در دوره های قبل تدریس کردند(سوال خانم افضلی را نگاه کنید)
    4-خطکش،بله خطکش منظورم هست،یعنی چی که از خطکش خودت نمیشه استفاده کرد
    5-اسکی رفتن،در دو قسمت(سوال قسمت اول و نمودار کامپیوتری)میبینیم که اسکی رفتن،ایا خودشون ایده ای ندارند
    6-به نظرم بهترین طراح تحلیل داده خود کمیته هستش
  3. starscream4002
    starscream4002
    1- فکر نکنم ترجمه بود. یه سوال مشابه اولی قبلا یه جایی دیده بودم.(فکر کنم سال پیش تو دوره بود)
    2- من کلا 2 صفحه هم نشد کل محاسباتم. بیشتر وقتم هم روی اون قسمت اول سوال 2 رفت.
    3- آخه بچه جان، تو اونجا به جز ماکسیمم و مینیمم نمودار، به چیز دیگه ای هم نیاز داشتی؟!
    4- در راستای عدالت آموزشی... واقعا چرا فقط این سال عدالت آموزشی هست؟! سال پیش همین "عمو" سر امتحان تحلیل داده ابر رایانه آورده بود، کسی چیزی نگفت. این سال می گن کلا به تلسکوپ دست نزنین تا عدالت برقرار بشه...
    5- اسکی رفتن دقیقا یعنی چی؟ من کلا تو مقوله کنایات زبان فارسی مشکل دارم.
    6- واقعا به اون تحلیل داده ی سال پیش می گی امتحان؟! ساده تر از اون هم ممکنه؟!

به نظر من سخت ترین قسمت تحلیل داده سوال 2 قسمت 1 بود. سوال 1 رو تو 50 دقیقه تموم کردم و تقریبا بقیه وقت امتحان رو روی همون قسمت صرف کردم. نمودارای سوال 2 فقط 15 دقیقه طول کشید رسم و تحلیلشون.
    امتحان تئوری هم در نوع خودش عجیب بود.
    برای سوال 1، چرا جواب انتگرال نداده بودن؟ نکنه فرض کرده بودن جوابش در حد x^n dx بدیهیه؟

س.ا.
  4. amu
    amu
    انتگرال تحلیلی حل میشد
    قشنگ هم حل میشد!!!!
  5. amu
    amu
    راستی چرا نصف نوشته های من فیلتر میشه
    کلی راجب امتحان تئوری نوشته بودم
  6. starscream4002
    starscream4002
    معلوم نیست. شاید مشکل از آواستار باشه.
    خوب اگه به راحتی تحلیلی حل می شه، چرا سال پیش تو امتحان تئوری میان ترم، سوال 2، جواب اون انتگرال رو داده بودن؟
  7. celestial boy
    celestial boy
    نمی دونم.شاید خیلی چرت و پرت حساب کردم.ولی توی سوال 1 من هر دو انتگرال رو زمانی گرفتم.یعنی میانگین زمانی حساب کردم.بعد dt رو از تکانه زاویه ای نوشتم و r^2 خط خورد.نتیجه یه چیز ثابت در اومد.اشتباهه؟
  8. celestial boy
    celestial boy
    آقا سوال 2 تئوری من آخرشم نفهمیدم قضیه چیه.منبع سوال چه کتابی بود؟
  9. starscream4002
    starscream4002
    سوال به نظرم منبع هم داشته باشه، خیلی پرته. چون من تو عمرم همچین سوالی ندیده بودم.
    فکر نکنم جوابت اشتباه باشه. اصولا میانگین r یه چیز ثابته.
  10. starscream4002
    starscream4002
    سوال 2 تئوری رو من جواب کاملشو به دست آوردم. اگه می خواین عکسشو آپلود کنم؟
    می گم چطوره بیایم دسته جمعی یه پاسخ نامه برای امتحان درست کنیم؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد