تاپیک معرفی

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
  1. starscream4002
    starscream4002
    فقط 90%؟! کم نیست؟

کلاس آموزش ترکی؟ برای این مورد به استاد علیرضا علوی مراجعه شود.

من هم برد تیم والیبال رو تبریک می گم!
  2. Amir Mohammad
    Amir Mohammad
    آقای علوی ترکی با لحجه فارسی حرف میزنن. ترکی با لحجه خودش قشنگه!
    آره شاید کم لطفی کردم. بالای 99 درصد ترکن. اصلآ یه سری شون یه اتحادیه زدن به اسم اتفاقی دریانی یا یه همچین چیزی! دریان هم که فکر کنم بالای دریاچه اورومیه طرف تبریز ه. من تو هر محله می رم یکی از اینا می بینم!
  3. سید علی هادیان
    سید علی هادیان
    سعید کی گفته من هیچ و قت نمیام ؟ مت نت محسوس کار میکنیم
  4. starscream4002
    starscream4002
    *ما *نا
    فقط وقتی نامحسوس کار می کنین، به من بگین کجا پست گذاشتین تا تاییدش کنم. نمی دونم چرا پست های شما و سعید رو به صورت تایید نشده می ذاره و منم باید در به در دنبال این پست تایید نشده بگردم. چرا که به حالت مخفیه.
  5. سید علی هادیان
    سید علی هادیان
    بابت اشکال تایپی شرمنده بعضی وقت ها پیش میاد نمیدونم چرا این جوری میشه شاید به خاطر اینه که کاربر جدید هستیم
  6. saeed77
    saeed77
    سهیل یه تایپک هم برای آزمون درست میکردی! بالاخره هر کس حرف هایی برای گفتن داره!
    من خودم به شخصه از مجموع 2 تا امتحان 5 درصد بگیرم شکرانه میدم!
    نمیدونم کار کیه ولی هر کس پیام های من حذف میکنه این یکی رو حذف نکنه چون این آخرین پیامیه که میذارم(مدتیه هر چی پیام میذارم غیب میشه)!
    من میخوام اکانتم حذف کنم!گفتم که نگید بی خبر رفتی!
  7. celestial boy
    celestial boy
    سلام علیکم دوستان عزیز.
    فک نکنم منو با این اکانت بشناسید.مخصوصا این که "محمدرضا" و "celestial boy" کلا دوتا آدم مختلفن و سعی می کنم این دوتا به هم شباهتی نداشته باشن!

خب.بنده محمدرضا حسن پور هستم از کاشمر.دو سه هفته اول جلوی کلاس می نشستم (جایی که الان زاوش عزیز نشسته) راستش این اولین و آخرین باری بود که توی ردیف اول کلاس میشینم.ته کلاسو بیشتر دوست دارم.
  8. celestial boy
    celestial boy
    هنوز نمی دونم چرا و چطوری نجومی شدم.ولی خیلی در گیرش شدم.مخصوصا دو سال اول.محصول اون دو سال یه روحیه ایه که با هیچی خراب نمیشه.حتی اگه دیپلم شم و بعلاوه یه استرلاب تر و تمیز که المپیادیم کرد.
    اما المپیاد نجوم.دقیقا 14 تیر دو سال پیش اولین جرقه المپیادم بود.و تقریبا 14 تیر امسال از المپیاد متنفر شدم.دلیل...

یه چیزایی درباره خودم (محمدرضا):خیلی خیلی سخت با کسی دوست میشم.و امکان نداره دوستیمو با کسی به هم بزنم.معمولا با احدالناسی خودمونی نمیشم.بیشتر مواقع تو خودمم.با کسی نمی حرفم. عادت دارم با خودم حرف بزنم (بهترین تفریحمه!) بنابراین اگه دیدید یه گوشه به دیوار یا درخت تکیه کردم فک نکنید عاشق شدم.عادت دارم. فعلا همین.
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد