کلیپهای جالب فیزیکی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
  1. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    کلیپ دوم تونم ظاهرا خرابه!!!! 14 مگ ترافیکمون هدر رفت ییییییییییییی
  2. Tahereh Ramezani
    Tahereh Ramezani
    کلیپ های اول و سوم را دیدم و بسیار جالب بودند ، ولی متأسفانه کلیپ دوم باز نشد ( نمی دونم شاید چون کامپیوتر من یکم مشکل داره باز نمیشه !! )
  3. Mahtabe kavir
    Mahtabe kavir
    خب با فداکاری و هدر دادن 14 مگ مشکل کلیپ دوم را حل کردیم.
    --------------------------------------------------
    دوستان کسی نمیخواد همکاری کنه و فیلم آپ کنه؟؟
  4. Tahereh Ramezani
    Tahereh Ramezani
    در آزمایش ذیل شما با ترکیب رنگها و بوجود آمدن رنگ سفید با استفاده از یک صفحه ی دایره ای که به سه رنگ قرمز و سبز و آبی رنگ آمیزی شده اند آشنا می شوید ، با چرخش رنگها و به علت خطای دید صفحه به رنگ سفید دیده می شود .

دانلود
  5. هانیه امیری
    هانیه امیری
    من انگار خيلي عقب موندم... در مورد كليپ اول به نحوه بسته شدن نخ ها دقت كنيد كه اين حتما رازي پشتش نهفته هست. .. وقتي از كنار نشون ميده همه گوي ها با شيب خطي قرار نگرفته اند يعني با شيب خطي طول نخ ها كم نشده و يك انحنايي ديده ميشه. در مورد اينكه چرا تا زمان توقف پاندول ها رو نشون نميده اينه كه ممكن زمان زيادي طول بكشه تا متوقف شه كه اونم بستگي به اصطكاك و مقاومت هوا داره كه اگه نباشند تا بي نهايت حركت مي كنند ولي طبيعتا وجود دارن مخصوصا مقاومت هوا، حالا مونده اصطكاك كه اون در زمان توقف تاثير داره. البته اينها برداشت هاي خودم هستند.
  6. خشایار زمانیان
    خشایار زمانیان
    سلام
    یک کتاب هست به نام فیزیک برای سرگرمی . حتما بخونینش . به نظر من بهترین کتاب برای گرایش به فیزیکه . این کتاب دو جلدیه و هر دو جلدشم تو اینترنت هست . حتما دالودش کنین و بخونینش .
    ممنونم
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد