تو مدرستون چه فعالیت های نجومی ای میکنید؟!؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. maede1
    maede1
    اینطور که معلومه وضعع مدرسع ی مل خعلی خوبِ!هم کلاسا مرتبه تقریبا هم علاقمند هست هم زور بزنیم میشه رصد گذاشت خود مدرسه هم دو تا تلسکوپ داره
  2. maede1
    maede1
    مثکه یه اصلاحیه باید بزنم!! مدرسه ی ما منظورم بود اونجا!
  3. آیو
    آیو
    تو مدرسه ی ما نجوم یعنی من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    البته من به تبلیغات نجومیم ادامه میدم وتا حالا نتیجه ای هم داشته .(برای کلوب هم تبلیغ میکنم)
  4. BigBang
    BigBang
    آفرین به شما!
    خدا قوت!
    انشاا... که موفق ترم میشین!
    شاد باشین!
  5. نگان
    نگان
    سلام به همه ي سمپادي هاي عزيز
    ما تو دور ه ي دبيرستان يه نمايشگاه نجومي بر پا كرديم كه افتخار اين رو داشتيم كه آقاي دكتر نوروزي تو ي نمايشگاه ما شركت كردن .تازه من باكمك دوستم تونستيم رو ي طرح نجومي كار كنيم و رتبه ي5جشنواره ي خوارزمي رو كسب كنيم.
  6. Hesaby
    Hesaby
    رسما هیچ فعالیتی!فقط یه بار برای آقایون دبیرستانی نمیدونم یا راهنمایی یا جفتشون یه شب رصدی گذاشتن همین والسلام
    و تو مراکز خصوصی و غیر انتفاهی مجتمع ها فعالیتهای خوبی میشه
    مثلا تو موسسه بوووووووووووووق(ازم نخواید اسمشو ببرم تبلیغ میشه)نجوم یکی از درساشون(!به جان عزیزتون نباشه به جان عزیزم!)هست که دوستان موسسه آسمان کویر میرن اونجا تدریس میکنن و اینا ولی تو سمپاد صرففففففففف!یعنی حتی اتاق نجومم داریما ولی تنها کاربردی که داره نقش یه انباریو ایفا میکنه!
  7. BigBang
    BigBang
    سلام

من جدیدا توی این اردو های درسی مدرسه یه فعالیت نجومی انجام دادم!!!

توی عید که برای درس خوندن تا شب میموندیم مدرسه؛زنگ تفریح آخر که دیگه هوا کاملا تاریک شده بود(ساعت 20:45 تا 21)، به دوستام صورت فلکی ها رو نشون می دادم وافسانه اونایی که بلد بودمو تعریف میکردم!!!

اولش دو نفر بودیم _من و یکی از دوستای نجومیم _ولی بعدش کلی آدم دیگه هم بهمون اضافه شد!
    آخرشم ناظممون کلی زحمت کشیدن تا مارو سر کلاس بفرستن!!!

قیافه ی ناظممون در لحظات آخر:
  8. aysa
    aysa
    تومدرسه ي ما همه كاره ي نجوم منم.مديرمون منو ميبينه ازنجوم ميپرسه يه اتفاقي ميفته همه ازمن ميپرسن(نجومي)همه منوبانجوم ميشناسن.هيچ كس تومدرسه ي مانجوم دوس نداره.
  9. BigBang
    BigBang
    آخیییییی؛عب نداره!
    شما علاقه مندشون کن!
  10. Ganymede
    Ganymede
    راستش ما تا قبل از عيد كلاس المپياد داشتيم ولي خب 3 نفر بيشتر نبوديم!
    كه از اون 3 نفر فقط 2 نفرمون هدفمون المپياده.
    پ.ن:الان گفتن چون مدرسه مون ميزبان كلاساي استانيه ديگه نميشه واسه تون كلاس المپياد بذاريم
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45
صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد