تو مدرستون چه فعالیت های نجومی ای میکنید؟!؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. Aries
    Aries
    من با کارای دسته جمعی موافقم!!!!( مخصوصا وقتی بیگ بنگ جونم بگه!!!! )
    من که آستینا رو زدم بالا!!! چی کار کنیم بیگ بنگ جون؟؟؟؟
  2. آریا برزن
    آریا برزن
    سلام من تو مدرسمون با کلی تلاش تونستم یه برد رو به نجوم اختصاص بدم هر 5 روز یکبار هم یی مطلب جدید داخلش می زنم
    ولی گروه نداریم تازه کلاس المپیاد نجوم هم فقط 2 نفریم ...
  3. andromeda-s
    andromeda-s
    با درود فراوان به همه دوستان
    این هفته هفته نمایشگاهاست از فردا تا 25 اسفندم که مال فرزانگان 1 تهرانه من خودم فردا میرم اون جا ولی ساعت دقیقش معلوم نیست ولی حتما میرم کیا می تونن بیان؟بیاین همدیگرو اون جا ببینیم اگرم تونستید هفته آخر فروردین نمایشگاه مدرسه خودمونه به اسم سرتاسب 3 سرتاسبم یعنی اهل فکر و قلم.اینم بگم من فقط خودم میام دوستام همشون میرن مدرسه
  4. andromeda-s
    andromeda-s
    سلام چه سوت و کوره این جا خواستم فعالیتای غرفه نجوممونو بگم هفته پیش شنبه ویکشنبه نمایشگاه داشتیم واسه غرفمونم چتر آسمان گرفتیم جاتون خالی خیلی باحال بود همه هم استقبال کردن مقایسه اتم با کیهان داشتیم که اونم خوب بود بقیه غرفه هامون همه از دم قرآنی بودن اخر نمایشگاهم هیچ کس بیرون نمی رفت دیگه مجبور شدیم وارد عمل خشونت بشیم کلا جالب بود ولی خیلی حرص خوردیم
  5. Astronomy
    Astronomy
    الان دلم آب شد
  6. BigBang
    BigBang
    سلام
    بچه ها سال تموم شد هیچ کسم هیچ پیشنهادی نداد!!!!!
    چقدر بی حس و حالیم!!!مثلا سمپادی ایم!!!
    یعنی هیچ ایده ای هیچ کس نداره؟!!
    چقدر اینجا سوت و کوره!!!!!
  7. المپیاد نجوم
    المپیاد نجوم
    من هیچ کار مفید نجومی نمی کنم فقط گاهی کتابامو می برم دوستام رد میشن نگاه می کنن و میگن ما این بخشای نجوم رو دوست نداریم اون بخشای غیر محاسباتیشو دوست داریم منم در جهت ترویج نجوم زدگی میگم اونا اصلا نجوم نیست که!!!!!:-))
  8. المپیاد نجوم
    المپیاد نجوم
    من هیچ کار مفید نجومی نمی کنم فقط گاهی کتابامو می برم دوستام رد میشن نگاه می کنن و میگن ما این بخشای نجوم رو دوست نداریم اون بخشای غیر محاسباتیشو دوست داریم منم در جهت ترویج نجوم زدگی میگم اونا اصلا نجوم نیست که!!!!!:-))
  9. المپیاد نجوم
    المپیاد نجوم
  10. سحر دین محمدی
    سحر دین محمدی
    سلاااااااااااااااااام من که تو مدرسه فقط تو فاز نجومم بچه هام اگه سوالی داشته باشن معمولا از من میپرسن چون از همه فعلا بیشتر فعالیت دارم
    نه خدارو شکر کلاسای نجوممون ب ترتیب برگزار میشه ولی اردوی رصدی تا حالا نرفتم
    البته یه سری یکی از مدرسه های نمونه دولتی رصد گذاشت ولی کنسل شد
    قراره حالا تابستون گروه المپیاد نجوممون بریم رصد از طرف مدرسه
    ولی تو فکر اینم که اردوی رصدی بعدی آوا استار بیام خیلی دوست دارم بیام
    دعا کنید بتونم بیام
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد