تو مدرستون چه فعالیت های نجومی ای میکنید؟!؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. doostesetareha
    doostesetareha
    زهرا جون میشه یه کمم تو از مدرسه تون بیشتر بگی ؟؟ - میدونم که با بچه ها هم کلاسی میخوام خودت بیشتر بگی !! - اینطور که فهمیدم یه چند نفری تو مدرسه تون علاقمند هست و کلاس هم داشتین . اگه اشتباه نکنم ابزار هم دارین. نه ؟

من سال قبل تو فکر یه برنامه ی هماهنگ بین دوتا شهر بودم مثلاً. که بعد برگزاری استقبالو بقیه موارد دوتا شهرو با هم مقایسه کنیمو به یه نتیجه ی کلی برسیم و دفعات بعد اینکارو بهتر انجام بدیم ولی امسال درس و کنکور وختی برا اینکارا نمیذاره !
  2. andromeda-s
    andromeda-s
    راستی یه فکری به ذهنم رسیده که امروز با دوستام درمیون گذاشتم حاضرید تابستون یا هر وقت دیگه ای که فرصتش جور شد یه گشت رصدی سمپاد بذاریم؟؟؟مخصوص نجومیای آوااستار حالا بقیه هم خواستن بیان که چه بهتر هم فاله هم تماشا ما اگر بخوایم جایی بریم اکثرا میریم طالقان حالا جای دیگه ای هم بود موافقیم
  3. Astronomy
    Astronomy
    این کار هزینه، دردسر و مسئولیت زیادی داره
    اگر کسی بتونه مسئولیتش رو قبول کنه شدنیه!!
    ولی با توجه به این که هممون دبیرستانی هستیم و غیر از اینم امکان نداره احتمالش خیلی کمه که یکی بتونه مسئولیت رو قبول کنه
    من یه پیشنهاد دارم
    تو اولین تور رصدی آوا هممون با هم یه اکیپ جدا تشکیل بدیم و کویر رو تسخیر کنیم!!!
    یعنی یه گروه بشیم که با هم کار کنیم!!
  4. poorya pvp
    poorya pvp
    to: bigbang

قربان شما.
    شما هم موفق باشی
  5. BigBang
    BigBang
    سلام خانم دوست ستاره ها!!!
    بذارید المپیادمو بدم؛کلی از مدرسمون براتون میگم،فکرایی که دارم و ....!!!عکس هم میذارم!
    فقط دراین حد بگم که نه اصلا این طور نیست!!!ابزار که نداریم نیازم نداریم!!!ولی فعالیت نجومی تو مدرسمون هم امسال به صفر رسیده!!!
    حتی یه بورد نحومی هم که داشتیم الان شده بورد تربیت بدنی!!!
    ریاضیامون که خیلی بی بخارن!!!حالا ایشالا ما(منو شبنم و صبا)یه حرکتی انجام میدیم!!!
    بقیشم بعدا میگم!اصلا وقت ندارم!همین چند دقیقه ای هم که آن شدم بخاطر اینه که معلم فیزیکمون مریض شدن الان کلاس نداشتم!!!!
    در مورد فکر صدف خانوم و آقا پرهام:
    ماکه با بقیه فرقی نداریم!!!براچی باید جدا از بقیه باشیم!!!دلیل تشکیل این گروه این نبود که ما فرقی داریم یا تیزهوشیم یا.... فقط چون یه مشابهت اسمی داریم و میتونیم حرکت نجومی هماهنگ انجام بدیم این گروه تشکیل شده!!!!
  6. Aries
    Aries
    سلام فکر میکنم پیشنهاد صدف جون و آقا پرهام و البته اظهار نظر زهرا ی عزیز باعث شد که بحث خیلی مفید و مهمی تو این گروه راه بیفته !!!!!
    من فکر میکنم که گرچه ما کمی تا قسمتی با بقیه هم سن و سالامون فرق داریم ولی این تفاوت های نسبتا جزیی نباید باعث جدایی بین ما و بقیه بشه!!!!
    ما اگه تو یه گروه جمع شدیم واسه اینه که بیشتر با هم در ارتباط باشیم نه اینکه ارتباطمون با بقیه آوااستاری ها کم تر بشه!!!!!
    و با اینکه من نسبت به سمپادی بودنم خیلی متعصبم و ناراحت میشم اگه کسی راجع به سمپاد بد بگه ولی به نظرم تو این کلوپ ما قبل از اینکه سمپادی باشیم ، آوااستاری هستیم !!!!!
    پس لطفا نژادپرستی ( آن هم از نوع سمپادیش) ممنوع!!!!!!
    (میدونم که یه کمی تند و تیز اظهار نظر کردم ولی امیدوارم کسی از من ناراحت نشده باشه و پیشاپیش از کسانی که بهشون بر میخوره عذر میخوام!!!)
  7. BigBang
    BigBang
    من چندوقت پیش (فک کنم یه هفته مونده بود به المپیاد) یه اطلاعیه زدم و از بچه ها خواستم کسایی که دوست دارن فعالیت کنن اسماشونو بدن به من ولی خبری نشد!!!!
    انگار کسی تو مدرسه ما علاقه ای به فعالیت نجومی نداره!!!
    اگه پیشنهادی دارین بیاید به اشتراک بذارید!چه پیشنهاد برای کمک به من،چه پیشنهاد برای حرکت دسته جمعی!!!!
    منتظرم!
  8. Sky_Watcher
    Sky_Watcher
    تا طرف خودش نخواد که نمیشه.باید کاری کرد که طرف جذب بشه. معمولا تلسکوپ چشم خیلیا رو میگیره ، یه شب رصدی با دوستاتون بزارین حله
  9. BigBang
    BigBang
    شب رصدی یه سری شرایط میخواد که در حال حاضر نداریم!
    فک کنم با عکس و مطلب جالب باید بچه هارو جذب کنم!
    به نظر شما دوستان چه موضوعی جذابیت بیشتری داره؟!
    .
    .
    .
    .
    حالا یه چیز دیگه:میاید تا قبل عید یه کاردسته جمعی بکنیم؟!
  10. andromeda-s
    andromeda-s
    من یه چیز بگم؟اصلا فکر نمی کردم این طوری فکر کنید خودم نظرم اینه که اصلا نباشه بهتره
    به بیگ بنگ جون:بحث کیهان شناسی خیلی طرفدار داره تو مدرسه ما که این جوریه
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد