تو مدرستون چه فعالیت های نجومی ای میکنید؟!؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
  1. BigBang
    BigBang
    سلامی دوباره!
    خب حالا که داریم یواش یواش زیاد میشیم(خداروشکر!)؛
    بیاید گزارش فعالیتایی که تو مدرسه هامون انجام میدیمو(نجومیاش!!!) بذاریم و اگه ایده ای برای فعالیت های مشترک تو مراکز مختلف سمپاد داریم اینجا به اشتراک بذاریم و درموردشون تبادل نظر کنیم!!!!

خوشحال میشم همکاری کنید!!!
    و اینکه دوست دارم نظرتونو دراین رابطه بدونم!!!
  2. Sky_Watcher
    Sky_Watcher
    سلام
    سمپاد ما نوپاست و تازه حدودا 2 سالی از تاسیسش میگذره.
    تو مدرسمون فکر کنم فقط من دنبال اختر فیزیک باشم.البته خدا رو چه دیدی. شاید تا دو سه سال دیگه نجومی های سمپاد ما هم بیشتر بشن.خدا کنه...
  3. Aries
    Aries
    ما تو مدرسمون کلاس های المپیاد نجوم نداریم!!!!
    یه عده هم آدم دیوونه نجوم داریم که BigBang عزیز سر دسته همشونه !!!!

چندتا از معلمین فیزیکمون هم بیشتر نجومی کار میکنن و اگه ما سوالی داشته باشیم میتونیم ازشون بپرسیم!!!
  4. BigBang
    BigBang
    چه بهتر!!!!پس خیلی میتونید تاثیر گذار باشید!!!!
    خیلی هم خوب!!!یه نفرهم برای یه حرکت بزرگ میتونه خیلی تاثیر گذار باشه!!!!
    پس از شنبه منتظر عضو شدن دوستای سمپادیتون باشیم دیگه؟!
    منتظریما!!!
  5. BigBang
    BigBang
    شبنم جونم(!)جهت اطلاع شما دوست عزیز که پنجشمبه ها نمیای؛
    باید بگم خیلی وقته المپیاد نجومیای سومی بیخیال المپیاد شدن!خانم عظیم لو هم دیگه پنجشنبه ها نمیان!!!
    فقط دوتا از اولا المپیادین!!!معلمشونم نمیشناسی!!!!
  6. Astronomy
    Astronomy
    ما تومدرسمون تمام افرادی که نجوم کار می کنند (که 3 نفر هم بیشتر نیستن) در زمینه المپیاد فعالیت دارند و من تنها کسی هستم که فعالیت آماتوری نجومی دارم

متاسفانه هیچ امکانات نجومی برای ما نیست و هیچ پشتیبانی ای از برنامه هایی که بنده به شخصه و به تنهایی (متاسفانه) برای ترویج نجوم در مدرسه میزارم نمیشه

کلاس المپیاد نجوم ما هم یکی در میون میزنه

یعنی دو-سه هفته نیست یه هفته هست

اون یه هفته هم که هست هر بار یه استاد میاد و از اول شروع می کنه (همینه که اینقدر نجوم کرویم خوب شده )

و این است داستان ما نجومی ها با مدیران مدرسه
  7. andromeda-s
    andromeda-s
    تو مدرسمون بچه های پایه نجوم و رصد داریم اتفاقا خیلیم با استعدادن و کلی ایده دارن اما متاسفانه مدرسمون بهمون اجازه هیچ فعالیتی نمیده یه گشت خواستیم بریم که ...کلا ضد کارای نجومین کلاس المپیادم برامون یه مدت گذاشتن بعد کنسل شد کلا باهاشون خیلی درگیریم درکمون نمی کنن اما با بچه ها بعضی وقتا میریم رصدخانه طوسی برای رصد یا همایش.برای نمایشگامونم(سرتاسب 3)خواستیم یه غرفه مخصوص نجوم بزنیم و توش آزمایشای نجومی و پوستر و تحقیقات خودمون با اختراعاتمون بذاریم که با پیگیری مسئولین مدرسه تبدیل به غرفه علوم قرآنی شدفرض کنید ما پارسال کلی تحقیق درباره نجوم از دیدگاه قرآن داشتیم که امسالم دوباره گذاشتن تازه پارسال به اون صورت بازدید کننده نداشت
  8. BigBang
    BigBang
    صدف جونم فکر کردی تو به خاطر چی خلق شدی؟؟!؟!
    برای اینکه نجومو تو مدرستون درحد پرستش عزیز کنی!!!
    هیچ وقت نباید منتظر مطابق میل شدن شرایط بود!!!تو باید براساس چیزهایی که وجود دارن مدل ترویجتو تغییر بدی!!!
    یه سمپادی همیشه فکر جدید داره و موفق میشه!!!مگه نه؟!
    برات آرزوی موفقیت میکنم!کمک خواستی منو دوستام هستیم!
    موفق باشی عزیزم!
  9. poorya pvp
    poorya pvp
    ما هیچی توی مدرسمون نداریم )))))) !!!!!!!!!!!!
    فقط خودمون خارج از مدرسه، 1 گروه تشکیل دادیم
  10. BigBang
    BigBang
    اشکال نداره!!!
    مدرسه یا خارج از مدرسه فرقی نداره!!!!مهم اینه که گروه نجومی فعال باشی!!!!
    موفق باشید!!!
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد