پیشنهاد

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
  1. Hojjat Zafarkhah
    Hojjat Zafarkhah
    برادر جان اپسیلونی از پست من اشتباه باشه بگو!!!
    توجیه موجیه،نداریم حرفیه که به ذهنم میرسه!!

من دیگه اینجا پست نذارم بهتره!! سرسنگین ترم!!!
  2. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    از اول تا آخرش اشتباهه .

کسی نیست بیاد این گروه رو تحویل بگیره ؟
  3. آسمون
    آسمون
    جناب اوریون منو میشناسی ادمی نیستم که بخوام از زیر کار در برم اما باور کنید مدیریتش خیلی سخته...من نمیگم که تالار جدا بشه و نمیگم که توی نجوم و سایر رشته ها نباشه....به هر حال هر تصمیمی که گرفته شد اول باید بین مدیران مطرح بشه و بعد عملی بشه....پس سریعتر تصمیم بگیرید.
  4. Sunrise
    Sunrise
    مرسی از همراهی دوستان
    لزومی به انتقال مدیریت گروه نبود/ من قصدم از ایجاد این بخش در این گروه مطرح کردن پیشنهاداتم در راستای انگیزه ها و اهداف مدیر گروه بود
    تاپیک های مورد نیاز و بحث های مرتبط با نجوم در فضای اصلی فروم و تالار های مربوطه توسط هر کاربری که احساس نیاز کنه ایجاد میشن و مدیریت قبلی و تصمیم گیری خاصی در موردشون اعمال نمیشه مگر در موارد خاص! الان این بحث هم میتونه همین جا ادامه پیدا کنه!
    نمیفهمم چرا برخی دوستان گرامی ما در برخورد با تضارب آرا سریعا کناره میگیرن ! ولی اونچه که به نظر میرسه این گروه مهندسان بود و هست و تا جایی که با قوانین کلی فروم مغایرت پیدا نکنه مدیریت خاصی روش اعمال نمیشه! همونطور که تا حالا هم همین طور بوده/ مثلا کسی که سوال بیخودی و اضافی در صندلی داغ میپرسه و بارها هم تذکر دریافت کرده قطعا از ویرایش پستش نباید ناراحت بشه! اینجا ولی ف
  5. Sunrise
    Sunrise
    ای بابا! یه عالمه تایپ کرده بودم
    نوشته بودم که : اینجا ولی فضا بازتره و اینها
    حالا یعنی جمع بندی پیشنهادها این هست که دوستان راجع به رشته هاشون نظر بدن و بحث کنن/ که البته با توجه به کثرت اعضای نوجوان و دبیرستانی فروم مفید هم خواهد بود
    اگر هم به مابحث نجومی مرتبط بشه که فبه المراد
    خلاصه مهندسین گرامی خوش باشید
  6. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    سلام ! بی مقدمه !
    1 - کناره گیری من از مدیریت به خاطر تضارب آرا نبود ! اتفاقا خودم از همون اولش گفتم که می خوام تمام این نظرات رو در آینده کاری این گروه دخالت بدم ! اینکه چرا انتقال دادم به اینن خاطر بود که خودم کلی گرفتاری دارم ( اوریون می دونه ! ) برای همینم وقت نمی کنم خوب به اینجا برسم !
    2 - من اونچی رو که وظیفه ی خودم می دونستم انجام دادم ، این گروه رو هم ایجاد کردم ، تا این اندازه دیگه فکر کنم مسئولیت از من ساقطه !
  7. Sunrise
    Sunrise
    سلام و رحمت بر شما
    ايشالا كه خدا همه گرفتاري ها رو رفع كنه و همه دوستان آوايي موفق و سربلند باشن

@ آقاي مهراجي اصلا من اصرار دارم اين گروه رو شما پيش ببريد! وظيفه و سقط و اينا چيه هي قهر مي كنيد؟!؟
    چند نفر اومدن نظر مخالف داشتن ديگه! حالا هم كه شما ميخواستي نظرات رو اعمال كنيد پس همه چي آرومه/ ما چقد خوشبختيم :دي

بهتره از اين بحث پيشنهادات بريم وارد بحث رشته ها بشيم / نه؟
  8. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    همه چی آروووووووومهههههههههه ! / ما چقدر خوشبختییییییییییییییییییی یم !

اینم عکس دارای آرامش :

حکم آنچه تو فرمایی خانم سانرایز ! بریم وارد بحث رشته ها بشیم !
  9. Sunrise
    Sunrise
    وای خدا / چه منظره ی زیبایی
    بسیار عالی/ ممنون از همکاری و حسن خلق شما دوست گرامی
  10. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    خواهش می کنم ! وظیفه هست !

( یک عدد آرامش نجومی ) :
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد