پیشنهاد

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
  1. Sunrise
    Sunrise
    سلام به حضرات مهندس دام ظلهم

والا الان این رو داریم :http://forum.avastarco.com/forum/for...AC%D9%88%D9%85

http://forum.avastarco.com/forum/for...7-%D9%87%D8%A7

من بفهمم فرقش چیه حمایت و اجرا میکنم
  2. مسعود فرح بخش
    مسعود فرح بخش
    درسته به نظر من هم نیازی به ایجاد یک تالار نیست ، آقای مهراجی توی همون بخش نجوم و سایر رشته ها میشه به مباحث مطرح شده پرداخت.
    مثلا تاپیک نجوم و علوم مهندسی یا مهندسی و فضا ولی احساس می کنم مباحثی که اونجا مطرح بشه به انجمن فناوری فضایی هم می تونه مربوط بشه!!
  3. مسعود فرح بخش
    مسعود فرح بخش
    سلام به آقای مهراجی و خانوم مدیر
    می خواستم بدون نتیجه این بحث چی شد؟
  4. Hojjat Zafarkhah
    Hojjat Zafarkhah
    البته بنظر من هم بخش نجوم و سایر رشته ها جای خوبیه واگه حتی یه تالار جداگانه ای بشه سردرگمی در فروم از اینی که هست برای تازه وارد ها سخت تر میشه!!!
    و باز البته نیازی هم به ایجاد تاپیک نجوم و علوم مهندسی نیست!! چون هرکسی میتونه در بخش خودش اونجا تاپیکی ایجاد کنه!!! یعنی همینجوری که هست بمونه و هرکس تاپیک مورد علاقه اش و مربوط به رشته و نجوم رو همونجا باز کنه!!!

امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه بهتر برسه!!!
  5. آسمون
    آسمون
    فکر میکنم اول بحث سر این بود که این گروه چه فعالیتی داشته باشه!!!!حالا کار کشیده شده به تالار جداگانه!!!!!!!! دوستانی که میگن توی نجوم و سایر رشته ها ایجاد بشه،به نظرتون این قسمت خیلی شلوغ نمیشه وقتی تمام تاپیک ها ایجاد شد؟؟؟؟فکر مدیر بیچاره این تالار هم کردید؟؟؟؟؟
  6. مسعود فرح بخش
    مسعود فرح بخش
    البته حق با شماست خانوم آسمون، اگه اونجا ایجاد بشه هم خیلی شلوغ میشه و هم سر شما هم شلوغ میشه!!!تازه اینجوری یه باری هم از دوش شما برداشته میشه،
    من از این نظر که اون تالار شلوغ میشه به قضیه نگاه نکردم ،ولی با توجه به اینکه الان تاپیک نجوم و سایر رشته ها زیر مجموعه تالار عمومی هست ،در حال حاضر مناسب ترین جا برای این بحث هستش ولی برای جلوگیری از شلوغ شدن تالار شاید یه همچین تالاری بتونه مفید واقع بشه،چون در حال حاضر من فکر می کنم تالار عمومی به اندازه کافی شلوغ و پر از تاپیک هست ،اینجوری خیلی از تاپیک ها هم می تونه به اون تالار منتقل بشه.
  7. Hojjat Zafarkhah
    Hojjat Zafarkhah
    بله،اتفاقا تالار عمومی پر تاپیکه و پر پست!!! ولی اینجا پست ها هدر میشه بنظرم!!!! انجمن نجوم و سایر رشته ها زیر شاخه ای از تالار عمومی فرومه!!! و اگه این بحث اونجات برده بشه ضرری به تالار عمومی نمیکنه!! درسته شاید پست خورش بیشتر بشه،ولی هرکه بامش بیش برفش بیشتر!!!
    و جدا کردن بخش نجوم و سایر رشته ها از تالار عمومی بعنوان تالار جدید هم بنظرم بیهوده است و همونطور که همه میدونیم از جمله بزرگترین نارسایی های فروم شلوغیه اونه و تعداد تالار بیشتر!!! هرکی تازه عضو میشه باید کلی بره و بیاد تا به فرم فروم عادت کنه!! و اگه تعداد تالار افزایش پیدا کنه،سردرگمی افراد مخصوصا تازه وارد ها بیشتر میشه!! و باعث میشه کمتر به فروم سر بزنن و این باز مشکلی بیشتری رو دربر میگیره!! یعنی ناخواسته باعث میشیم عده -نه که نخوان بلکه نتونن- که بیان فروم!!!
  8. Hojjat Zafarkhah
    Hojjat Zafarkhah
    ادامه =====>

مدیران هر تالار هم بقدری شایستگی دارن که با هر نوع مشکل از نظر تعداد پست و یا هرچیز دیگه کنار بیان!! اگه اینجوری نبود که مدیر نمیشدن!!! پس از لحاظ مدیریت مشکلی نیست (اعتماد کامل به تمام مدیران رو همگی داریم)

البته میدونم جای این بحثا اینجا نیست ولی حرفیه که به ذهنم میرسه!!

ولی خواهشا هرچه سریعتر این مشکل رو رفع کنید که شخصا منتظرم در مورد رشته ام (سوای ارتباطش با نجوم) -چه اینجا و چه هرجای دیگه- افاضات بفرمایم!!

یا علی
  9. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    یک جمله میگم : اوریون جان ! توجیه علمی نکن .

خانم سانرایز اگه موفق هستید گروه رو انتقال بدم به شما .
  10. vega
    vega
    من با تالار جداگانه موافقم ولی یه چیزی رو بهتره قبل از ایجاد کردنش به نتیجه برسیم و اونم هدف تالار و تعیین روند پیشبردش هست ...به هر حال برای شروع هر کاری باید هدف دقیقا مشخص بشه و برای کنترل کردنش هم نیاز به تعیین روند هستش..... چون طبق تجربه قبلی توی نجوم و سایر رشته ها دیده میشد که هر کسی که یه مطلبی تو نت پیدا میکرد میومد اونجا میذاشت البته این بد نیست ولی باعث میشد تاپیک از هدفش دور بشه و بحث ها گسسته بشن...

و یه مطلب دیگه اینکه درباره نحوه دسترسی کاربران به این تالار هست که باید روش فکر کرد ...اینکه همه بتونن اونجا پست بذارن ممکنه به هدف تاپیک آسیب بزنه و اگه نداشته باشن هم تعداد کاربران متخصص فکر نمیکنم زیاد باشن که بشه تاپیک رو پیش برد....
    به هر حال اینا چیزایی بود که میشه دربارش بحث کرد....
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61
صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد