پیشنهاد

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
  1. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    این بحثها به نظرم خیلی خوبه ! ممنونم که شرکت می کنید و نظر میدید چون قصد دارم تصمیماتی که آخر این بحث ها گرفته میشه کاملا در نحوه ی ادامه ی این گروه دخیل کنم .

هدف رو بنده تو شرح گروه نوشتم ، دقیقا ذکر کردم که " خیلی از فعالیت های نجومی به نحوی با خیلی از رشته های مهندسی در ارتباط هستند " .....
    بنده کاری با گروه های دیگه ندارم ، یه جور هم باهم فکر نمی کنیم ، بنده هدفم ارتباط هست شاید یه ادمین دیگه هدفش ارتباط نیست .

ادامه دارد .....
  2. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    نجوم و سایر رشته ها رو هم بیخیال شدیم به دو دلیل :
    1 – اصلا کار نمیکنه .
    2 – اگه این گروه نتونست خوب جلو بره ، به بدنه ی اصلیه فروم ضربه نخوره ، نشه مثل تاپیک هایی که ایجاد شدن و کلا یه پست خوردن و دیگه هییییییییییییییچ

اینجا برای کار علمی درست شده لذا جایی برای عبارت " " وجود نداره ، به ما هم ربطی نداره که هنر و تاریخ و اینا به دست کی افتاده ؛ هدف ما یه چیز دیگه هست . همچنین بنده یک پیشنهاد برای شما می کنم برای اینکه موضوع مورد نظرتون رو بشکافید می تونید به پروفایل ایشون مراجعه کنید .
  3. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    بسیار ازتون ممنونم ! که بنده رو از اشتباه درآوردید ، من تا قبل از این فکر می کردم معماری ها رو این جور مسایل ( ابینه و .... ) کار می کنن ولی ظاهرا اشتباه می کردم ! بازم ممنونم که من رو روشن کردید .

بنده هم از شما ممنونم و امیدوارم فعالیت تون باعث پیشرفت علمی ِ همه بشه
    مؤید باشید....
  4. Hojjat Zafarkhah
    Hojjat Zafarkhah
    جسارتا باید عرض کنم که کار کردن و کار نکردن تالار یا اصلا کل فروم به اعضا و علاقه شان مربوط میشه!! برای مثال شخصا اگه علاقه ای به دونستن و ادامه رابطه نجوم با شیمی بودم میرفتم هی پست میذاشتم و تاپیک میومد بالا!! اینکه اینکارو نمیکنم از علاقه کم و یا کم کاری منه!!! و میشه به همه تعمیم داد!!!

درضمن اگه تاپیک هم کار نکرد از کم کاری اعضا هستش!! که نیازی به این کار نیست!! و میشه به راحتی حذف یا بلاک شد یا حتی بدلیل ماندگاری فرضا ان سال بعد فردی علاقه پیدا کرد و ادامه داد این بحث هارو!!
    مهم نیت کاره که شما ایجاد بشه!! ادامه کار به اعضا بستگی داره!! حتی همینجا

نمیخوام اصرار کنم که اینو به اونجا منتقل کنید یا چیز دیگه فقط محض اطلاع خودم اینارو اینجا نوشتم که یادم نره!!!
  5. Sunrise
    Sunrise
    من هیچ وقت از بحث هایی که رنگ و بوی جدل میگیره خوشم نمیاد! هدر دادن انرژیه...
    در واقع هر طرف بحث روی نظر خودش پافشاری میکنه و این یعنی بحث کردن اگر منجر به دعوا نشه/ قطعا حداقل بی فایده است...

به هر حال این گروه به اعضاش زنده است...
    @ خوبه که میخواید نظرات بچه ها رو جمع بندی و اجرا کنید
    @ ما خیلی از دو نقطه دی و نقطه ویرگول پرانتز و اینا استفاده میکنیم... جنگ اول به از صلح آخر )))
  6. vega
    vega
    بله حرف شما درسته که " خیلی از فعالیت های نجومی به نحوی با خیلی از رشته های مهندسی در ارتباط هستند " ولی اگه این جمله برای شروع این گروه کافی بود که تو این همه مدت یه نفر پیدا میشد که پست بذاره و خانم سانرایز تاپیکی برای روشن شدن هدف و پیشنهاد درباره شکل پیشبرد گروه اینجا درست نمیکردن ...

و اینکه صحبت های من درباره فرهنگ و تاریخ در گروه عمران مطرح شده بود ولی از اونجا که این حرفای من دچار سوء تعبیر شده بود و یا اینکه من بد عنوان کردم، و این قضیه اینجا مطرح شده بود مجبور شدم یه توضیحی براش بدم و میدونم که لپ کلامش بدرد شما نمیخوره...
  7. vega
    vega
    اینجا یه محیط علمی و دوستانست و من همه جا شما رو به عنوان دوست علمی خودم خطاب میکنم و فکر میکنم این همه جدی بودن هم لازم نیست....
    و اگه به چن تا پست قبلی خودتون در صفحه اول این تاپیک مراجعه کنید میبینید که شما هم دقیقا از عبارت "" استفاده کردید.که البته قصد من مچگیری و این حرفا نیست و به نظرم بهتره تو این محیط علمی و دوستانه مثل چند تا دوست با هم بحث علمی کنیم.

در کل به نظر منم این بحث ها بی فایدست و فقط برای رفع سو تفاهم و اینکه این قضیه اینجا مطرح شده بود مجبور شدم که وقت شما رو بگیرم و تمایلی هم برای ادامه بحث در این مورد ندارم و صحبتهای شما هم برای من کاملا متین و قابل احترام هست و امیدوارم حرفای منو به عنوان نقد برداشت کنید...

و من هم خیلی خوشحالم که میخواید نظرات بچه ها رو جمع بندی و اجرا کنی که مطمئنم تو پیشبرد این گروه بهترین گزینست...
    موفق باشید...
  8. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    آخ جوووووووووووووووووووووووو ووووووووون دعواااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا

خب ! میگم اگه نظر خاص دیگه ای نیست ، یه جمع بندی بکنیم و هر یک از دوستان نظرات شون رو در چند بند بگن . مرسی . نظرمن هم فقط یک بند داره :
    1- فقط و فقط ارتباط رشته ی مهندسی با نجوم
    -----------------------------------------
    پ ن : ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ی
  9. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    سلام مجدد خدمت دوستان !

دوستان عزیز ! همین الان یه فکر بکر به ذهنم رسید که اگه عملی بشه چی میشه !!!!!!

البته به انجام رسوندنش ارتباط خطی با مدیر ارشد گرامی خانم سانرایز داره .
    و اما پشنهاد :

به نظر من تو صفحه ی اصلیه فروم یک تالار جداگانه ای ایجاد بشه به اسم " نجوم و سایر رشته ها " ، بعد زیر انجمن هاش بشن مثلا : "علوم مهندسی" ، " علوم پایه " ، " علوم انسانی " ، " علوم قرآنی " ، " علوم تجربی " و ..... درضمن قرار نیست از همون اولش همه ی این زیر انجمن ها رو ایجاد کنیم ، به فراخور زمان و افرادی که هستند به مرور ایجاد میشن . خودم که فکر می کنم خیلی پیشنهاد جالبیه . نظر شما چیه ؟
  10. مسعود فرح بخش
    مسعود فرح بخش
    من هم با این پیشنهاد موافقم ، فکر می کنم که اگه عملی بشه چیز جالبی از آب در میاد
    با این تاپیک ها میشه با یک تیر دو یا چند نشون زد
    1-اینکه خوب میشه به ارتباط رشته های مختلف با نجوم و فضا پرداخت
    2-می تونیم رشته هامون رو به دیگران معرفی کنیم
    3- توی این فروک افراد کنکوری هم کم نیستن با این کار می تونیم با شناخت بهتر نسبت رشته هامون به اونها تو انتخاب رشته شون کمک کنیم
    4-و بسیاری از موارد دیگر
    به هر من هم با این موافقم ولی کاملا تابع جمع هستم، هر چی بزرگ تر ها بگن
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد