پیشنهاد

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
  1. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    مثل اینکه باید با قاطعیت نظرم رو بگم :

این گروه صرفا و صرفا برای استفاده از ارتباط رشته های مهندسی با نجوم درست شده ، هر کسی هم دوست داره در رابطه با رشته ی مهندسی که خونده بحث کنه بره یکی هم رشته شو پیدا کنه تو پروفایلش بحث کنن یا یه گروه دیگه درست کنن .اینجا جایی برای بحثای ماست خیاری که هیچ نتیجه ای نداره و هیچ مشکلی رو از خود اون افرادی که بحث می کنند برطرف نمیکنه بلکه مشکل اون افرادی که این بحثا رو می خونن هم دعوا نمی کنه نیست .

-------------------------------------------
    پ ن : رسالت این گروه هم همینه ، اگه بخوایم از رسالت دورشیم و بریم به حاشیه ، نزدیک ترین حاشیه رم شما در نظر بگیری ، باید ایستگاه مصلی سوار شی ، امام خمینی خط عوض کنی بری تا گلبرگ از اونجام باید کلی پیاده راه بری برسی به اولین حاشیه ! نمیصرفه
  2. Sunrise
    Sunrise
    اعصاب ندارید ها !!
    ما گفتیم اینجا دوستان نظر بدن دیگه... الانم هر کسی نظر داده/ موافق یا مخالف دعوا نداره آقا!

در ضمن ما رامون به مصلی نمیافته اصولا / حق مسجد دم خونه مون رو ادا میکنیم...
  3. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    ای بابا !!!! من و دعوا ؟؟؟ من ؟؟؟ دعوا ؟؟؟ نفرمایید !!! ما از این کارا در حضور بزرگا نمی کنیم !!! منم نظر دادم خب !!!! اهه اهه اهه ( نوع خاصی از خنده که فقط من بلدم ! ) ، فقط چون الان موقع امتحاناتمه یکم مغزیاتم آشفته اس ، شاید اونم تازه شاید !!!! یه کم لحنش تند بوده ، اگه خیلی تند بوده ببخشید ، بیارید عوضش کنیم کچاپ بزنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کس دیگه نظر نداره ؟؟؟؟
  4. مسعود فرح بخش
    مسعود فرح بخش
    سلام مجدد به خانوم مدیر و امین مهراجی،
    آقا چرا اعصاب ماصاب نداری؟؟؟
    پس منم می گم اینجا در مورد همون رشته ها و نجوم صحبت کنیم و برای موارد دیگه تاپیک مجزا درست بشه.
    من رشته تحصیلیم مهندسی مواد و متالورژی هست یعنی بود نه هنوزم هست،ارتباطش با نجوم و فضا بخوام بگم بسیار گسترده هستش ولی اول ترجیح می دم بحث به نتیجه برسه تا بعد ببینیم چی میشه.
  5. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    بلههههههههههههههه ! ایول ایول است ایول ، آقا مسعود یل است ایول

مهندسی مواد متالوژی تو همون بحث شاتل ها در ساخت قسمت های فلزی و انتخاب نوع فلزات مورد نیاز به شددددددددددددددددددددت کاربرد داره ! باز هم ایول
  6. vega
    vega
    خوشحال شدم که بالاخره بعد از مدت ها یه بحثی تو این گروه بدون حذف در حال شکل گرفتن هستش...

چند تا انتقاد به دوست خوبم جناب مهراجی عزیز دارم
    اول اینکه دوست من شما بهتر بود تو پیغام خصوصی و یا با ایجاد یه تاپیک یا پست یه کمی درباره هدفتون از این گروه صحبت میکردید...

از طرفی تو اینجا گروه هایی مثل ساز و حافظ و...وجود داره که فکر نمیکنم به رابطه بین مثلا حافظ و نجوم بپردازند، شخص من که از هوش پایینی برخوردار هستم از کجا بدونم که نیت شما از تشکیل تاپیک یه چیز دیگست اونم با وجود تالاری به اسم نجوم و سایر رشته ها ...

بعد اینکه خانم شهابی یه تاپیک ایجاد کرده بودن با عنوان "مهندس واقعی" که من نظرم رو درباره این قضیه به صورت مبسوط بیان کردم، که متاسفانه این تاپیک هم مورد بی مهری شما واقع و بدون هیچ اطلاعی حذف شد...
  7. vega
    vega
    ادامه...
    امین خان عزیز من تو صحبتایی که درباره هندسه با جناب اریون داشتم و از اونجا که بنده با ایشون رابطه ای صمیمی دارم ،عبارت هایی به شوخی در جواب حرفاشون گفتم که با لفظ "" رو این قضیه تاکید میکردم و در ادامه حرفهایی زدم که قصدم معرفی معماری و این مسئله بود که هنری که تاریخ ،تمدن و فرهنگ هر جامعه با اون بیان و شناخته میشه امروزه بدست مسئولان و مهندسانی افتاده که دارن به محیط زیست و هویت ما از روی بی دانشی خدشه وارد میکنن و اینجاست که آرزو میکنم ایکاش هنوز هم معماران، هنرمند بودند و نه مهندس!!! تو جواب اوریون عزیز مطلبی بود درباره ارتباط معماری و عمران که من میخواستم با تجربه و اطلاعات کمم این موضوع رو بشکافم و یه کمی درباره علت ساختمون سازی بی هویتمون صحبت کنم که این پست ها هم به سرنوشت پست قبلی مواجه شدند.
  8. vega
    vega
    ادامه...
    و در نهایت اینکه جناب مهراجی معماری رشته بررسی بناهای تاریخی نیست هر چند که معتقدم معماری علاوه بر ایجاد کالبد زمان باید نیم نگاهی به گذشته و تاریخ و فرهنگ یک ملتم داشته باشه تا هویت پیدا کنه ، متاسفانه ما تو ایران در حال حاظر بناهای نجومی کمی داریم که اونا هم با هیچ استانداردی چه از لحاظ مکان یابی (ماجرای مرکز علوم و ستاره شناسی و...) و چه از نظر ایجاد فضاهای تحقیقاتی و مناسب رصد مطابقت ندارن و اینه که ما فکر میکنیم معماری یعنی بررسی بناهای رصدخانه مراغه،رصدخانه سمرقند،چهارطاقی نیاسر، برج رادکان و...
  9. vega
    vega
    با این وجود به نظر شما احترام میذارم و بحث رو به صورت ارتباط با نجوم ادامه می دهیم...و امیدوارم به نتایج خوبی برسیم
  10. Hojjat Zafarkhah
    Hojjat Zafarkhah
    والا قصد داشتم اینجا پستی نذارم چون نظرمو گفتم و جوابشم شنیدم!! ولی دیدم بحث داغه یه چیزی بگم!!!
    هنوز دلیل اینکار رو نمیدونم!!ولی......! چه عرض کنم!!!
    حقیقتش الان شخصا نه اطلاعاتی در این مورد دارم و نه تحقیقی کردم و بنا به دلایلی علاقه ای هم ندارم!!! الان تکلیف من چیه؟؟؟ از عضویت انصراف بدم؟؟؟شرکت نکنم؟؟؟بیام بخونم؟؟؟؟نیام بخونم؟؟؟ بیام نخونم؟؟؟؟؟
    خلاصه اینکه هیچی دیگه!!
    راستی تو پیج قبلی جناب مسعود خان فرهبخش!! فرمودن بحث کل کل و اینا!!! همونطور که جناب وگا (استاد بنده) فرمودن بحث ما فان بود!! که بنظرم یاد گیری (اونجا هم داشتم یاد میگرفتم) بصورت فان باشه خیلی بهتره!!

و درضمن بحث کردن توی پروفایل ها یکم ملال اوره!!! به همین دلیل (البته به توصیه یه دوست عزیز ) بنده ترک پروفایل نویسی کردم!!! یعنی کمتر کردم!!

و باز هم در ضمن اون بالا که عرض کردم اگه ممکنه تکلیف بنده رو مشخص بفرمائید،تا از گمراهی بیرون بیام!!!

...........................................
    یک عدد پ ن :
    این پست رو با صدای ارام و با لحن احمد شاملو یا حتی خسرو شکیبایی بخونید،بهتر متوجه منظورم میشید!!!

یا سپاس
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61
صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد