منشی گری صحنه,عکاسی،فیلمبرداری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
  1. Asteroid
    Asteroid
    بله...اولا نمی دونم چرا فکر کردید که من آقا هستم...اما اشکالی نداره من ناراحت نمیشم...در حالی که این قضیه خیل....ی ناراحت کنندست!(شوخی کردم)
    ولی دوست گرامی فکر نمیکنید که این کار، استفاده از دو تا کارت زمان بره(حتی در حد ثانیه!)و پیوستگی کارو از بین میبره؟؟ البته اگه واقعا بخوایم دقیق نگاه کنیم. خوب یک کارت 16 گیگ نیازو برطرف میکنه.
    در ضمن من نمیدونم دوربینایی مثل 5D که اصولا از نظر عکاسی خیلی خوبن چه مزیت هایی نسبت به مدل های پایین تر در فیلم برداری دارن؟!
  2. امین
    امین
    به نکته جالبی اشاره کردین. این وقفه در دوربینهای دیگر هم هست وقتی نوار رو بخواهیم عوض کنیم. اینو هم باید میگفتم که یک دوربین برای چنین مراسمی کمه. حداقل باید یکی دیگه هم باشه برای چنین مواقعی که دوربین دیگر ضبط نمی کند یا هنگام تغییر زاویه دوربین و غیره که مربوط به کارگردانی هستش.
    در ضمن من برای مثال گفتم 5D . اگر سریال تا ثریا رو دیده باشید با همین 5d گرفتن. کیفیتش از حد دوربینهای معمولی هندی کم که خیلی بهتره. خلاصه با ضعف هایی هم که داره تصویر خوشگلی میده.
  3. gandom
    gandom
    ببینین دوستان من از شما فیلمبرداری اکشن نمی خوام!
    فقط باید دوربینتون قابلیت اینو داشته باشه که به بلندگوی روی سن متصل بشه...همون طور که می دونین تو تئاتر از گزینه ی صدابرداری استفاده نمی شه به همین علت دوربین فیلمبرداری مورد نظر باید از طریق یه میکروفونی که روی سن قرار داده می شه صدا رو بگیره و ضبط کنه....نیازی هم نیست که دوربین در طی فیلمبرداری حرکت کنه...
    با تشکر از همگی
  4. Asteroid
    Asteroid
    من اطلاع ندارم که 5d قابلیت نصب بلندگو رو داره یا نه !اما میدونم که مدلای پایین تر این امکان رو در تصویربرداری ندارن!
  5. امین
    امین
    این داره. البته با کمی کیفیت پایینتر. همینطور که گفتم 5d رو برای مثال گفتم. نگفتم که حتما میارم. ولی 170 و z7 قابلیت رو داره.
  6. maede.f
    maede.f
    کی شروع میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد